Şartlar ve Koşullar

Bunlar, hizmetimiz ve Abonelerimiz için geçerli GENEL KULLANIM KURALLARIdır. Şu andan itibaren, Neolo.com'un herhangi bir hizmetini alan kişiye "Abone" adı verilecektir. Sözleşmeli hizmetlerin kullanılması, aşağıdaki koşulların tamamen kabul edildiğini varsayar:

1 - İçindekiler

Neolo.com ile sözleşmeli hizmetler yalnızca yasal amaçlarla kullanılmalıdır. Neolo.com ile sözleşmeli herhangi bir yerel, ulusal veya uluslararası yasayı ihlal eden hizmetlerin kullanılması kesinlikle yasaktır. Abone Neolo.com ile sözleşmeli hizmetleri kullanırken şunları yapamaz: Yasadışı, küfürlü, küçük düşürücü, ırkçı, saldırgan bilgiler veya fotoğraflar, metinler, reklam afişleri veya bağlantılar yoluyla herhangi bir diğer sakıncalı bilgiyi yaymak veya iletmek harici sayfalara, virüs veya diğer zararlı bileşen, yazılım veya orijinal olmayan (korsan), fikri mülkiyet haklarını ihlal eden, yayınlama veya materyal sağlamayan herhangi bir bilgi veya yazılımı yayınlamak, iletmek, çoğaltmak, dağıtmak veya kullanmak bilgisayar korsanlığı, çatlama veya Neolo.com'un uygunsuz olarak değerlendirdiği diğer bilgiler. Sistemin yasa dışı amaçlarla kullanılması, Neolo.com'un sözleşmeli hizmetleri önceden bildirimde bulunmaksızın askıya almasını sağlayacaktır. Yasadışı amaçlarla kullanılan bir hizmeti veya etki alanını bildirmek için şu adresteki Araştırma Departmanımıza başvurun: abusos@neolo.com

2 - Hizmetin reddi veya geri çekilmesi

Neolo.com, abonenin Neolo.com'un şartlar, kurallar ve koşullardan herhangi birinin kötüye kullanılması veya ihlal edildiğini düşündüğü herhangi bir davranış veya faaliyete maruz kalması durumunda, önceden bildirimde bulunarak veya bildirimde bulunmadan abonenin sözleşmeli hizmetlerini askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar. burada, önceden bildirimde bulunarak veya önceden bildirilmeksizin ve bu nedenle sonuçlanabilecek sonuçların sorumluluğunu almamak. Bu durum, Neolo.com'un Teknik alanının, diğer kullanıcıların düzgün şekilde çalışmasına izin vermeyen eylemlere maruz kalan hesaplara hizmeti iptal ettiği durumları da içerir. Her askıya alma durumu değerlendirilecek ve varsa müşterinin idari olarak geri çekilmesi verilecektir. Aynı şekilde, Aboneye, operasyonel veya ticari nedenlerle gerekli olduğu ve herhangi bir bildirim gerekmediği takdirde, Neolo'nun sözleşmeli hizmet, bilgi veya içeriğin abonenin ev sahipliğindeki kalıcı olarak kaldırılması, askıya alınması veya iptal edilmesi hakkını saklı tuttuğunu kabul ve bildirir. Aşağıdaki şartlar ve koşullar. Benzer şekilde, Neolo.com müşterinin hesabını doğrulamak için ek bilgi isteyebilir ve müşterinin davranışını derecelendirmek için üçüncü taraf dolandırıcılık önleme hizmetlerini (MaxMind gibi) kullanabilir. Neolo.com, güvenilmez olarak sınıflandırılabilecek veya hesaplarını Neolo.com tarafından geçerli bir kimlik belgesi ile doğrulamamış müşteriler için 30 iş günü boyunca müşteriden ödemeyi kesebilir.

3 - Programlar ve komut dosyaları

Yürütme izinleri olan hosting hesaplarında, abone uygun gördüğü komut dosyalarını yükleyebilir ve yürütebilir. Bununla birlikte, Neolo.com abone tarafından yüklenen ve sunucuların normal işleyişini etkileyen ve üzerinde site barındıran diğer istemcilere zarar veren herhangi bir komut dosyasını veya yazılımı devre dışı bırakma hakkını saklı tutar. Öte yandan, kullanıcı tarafından hem paylaşılan hem de ayrılmış sunucularda Neolo.com sunucularına yüklenen herhangi bir yazılım veya uygulamanın, kullanıcı haklarını garanti eden ilgili kullanıcı lisansına sahip olması gerekir. Yüklü yazılıma sahip olan kuruluştan bir lisansın doğrulanması talebi durumunda, kullanıcı söz konusu kurulum için ilgili izinleri gönderene kadar hizmet askıya alınır.

4 - Dosya dağıtımı

Amacı, dosyaların dağıtımı ve depolanması (ör. Fotoğraf galerileri, MP3, indirme programı kitaplıkları, videolar, büyük sıkıştırılmış dosyalar, vb.) Web siteleri duruma göre değerlendirilecektir. Ancak, Neolo.com bu tür hesapları askıya alma veya silme hakkını saklı tutar. Bir sitenin, içeriğinin% 5'inden fazlası dağıtım için arşivlere atandığında bu karakterizasyona dahil olduğu düşünülebilir. Yeniden düzenleme durumunda, sitenizin yeniden etkinleştirilmesi için 50 ABD Doları'na karşılık gelen para cezasını ödemeniz gerekir.

5 - Tüketilen trafik (Bant genişliği)

Derhal işlenen sınırsız plan dışındaki tüm barındırma planları, belirli miktarda aylık trafik içerir. Aktarım sınırını aşarsanız, hizmetinizi kaydederken ana kişi olarak ayarladığınız e-posta adresine bildirilirsiniz. Kısıtlama kaldırılamaz, siteniz sık sık aşılırsa, daha yüksek bir aktarım hızı elde etmek ve web hizmetinin olası tıkanmasını önlemek için planınızın genişletilmesini isteyebilirsiniz.

6 - Barındırma sözleşmesi

Abone ve NEOLO.COM arasındaki ilişkiye ilişkin olarak bu belgede açıkça listelenmeyen herhangi bir zımni garanti veya yükümlülük bulunmamaktadır. Plan istendiğinde ve satınalma siparişi verilerinin onay e-postası gönderildikten sonra, ilgili ödemeyi yapmak için 30 gününüz olacaktır. Hizmet için ödeme yapıldıktan sonra, erişimin SİTENİN ANA SAYFASINDA ERİŞİM OLDUĞUNDA, etkinleştirme için 'Ödeme Bildirimi' seçeneğinde veya Bir hizmetin yenilenmesi. Ödeme verileri girişi, ödemenizin doğrulanabileceğini garanti etmez; müşteri, tahmini gecikme süresi detaylandırıldıktan sonra MÜŞTERİ ALANINDAN ödemenizin durumunu görüntüleyebilir. Ödemeniz doğrulandıktan sonra, iletişim e-postanızdaki bir e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz. Ödemenizin İdari Departmanımız tarafından doğrulanamaması durumunda, bu ödeme raporu silinir, bildirim e-posta ile gönderilir ve ödeme makbuzunuzun taranmasını ekleyerek yeniden bilgilendirmeniz gerekir.

Hizmetten çıkın:
Bir hizmetin aboneliğini iptal etmek için müşteri, customer.neolo.com adresindeki istemci panelinden bunu istemeli ve onaylamalıdır. Bunun yapılmaması ve hizmetin aktif olarak devam etmesi, Neolo hizmeti toplamak için gerekli gördüğü şekilde hareket etme hakkını saklı tutar.

7 - Gizlilik

Neolo.com, Veri Koruma Yasası'nda açıklandığı gibi, abonenin hizmetin toplanması için sağladığı bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini koruyacaktır.

8 - Veri kaybı

Neolo.com, kullanıcıların neden olduğu veri kaybından, sistemimizdeki arızalardan veya sunucularımızdaki güncellemelerden veya diğer imkansızlardan sorumlu değildir. Sitenin yedek bir kopyasını tutmak kullanıcının sorumluluğundadır. Webmail sisteminin postalarını koruma altında tutmak da kullanıcının sorumluluğundadır. Neolo.com ayrıca tüm sitelerin yedeklerini alır, ancak siteyle ilgili herhangi bir garanti vermez. Neolo.com 35GB (35840Mb) büyük hesapların yedeklerini (yedek kopyalarını) almaz. Bu nedenle, abonenin güvenliğini sağlamak için önlem alması gerekir. Her durumda, müşterinin hosting hesabını geri yüklemesi veya yedeğini alması gerekir. görevin tamamlanmasını talep ettiği iş için 50 USD ödeyin.

9 - Alan adı transferi gecikmeleri

Neolo.com, üçüncü tarafların veya hizmetlerimizi alan kullanıcının neden olduğu alan adı kayıtlarındaki ve DNS aktarımlarındaki gecikmelerden sorumlu değildir.

10 - Ödemeler ve Vadeler

Para birimi tabanı USD'dir. Müşterinin ödemeyi müşteri tarafından yapmaması ve müşteri alanı üzerinden uyarması durumunda, Neolo.com web sitesini geçici olarak askıya alma hakkını saklı tutar. Yeniden etkinleştirme için, hizmetinizi yenileme maliyetine karşılık gelen tutarın ödenmesi gerekir ve yalnızca ödemenin akreditasyonu doğrulandıktan sonra yeniden etkinleştirilir. Son kullanma tarihinden 20 takvim günü sonra ödeme yapılmazsa, kullanıcı tarafından barındırılan tüm bilgilerin ilgili silinmesi ile birlikte sitenizin son iptali. Bu şekilde kullanıcı, silinen bilgileri talep etme hakkını kaybeder. Hizmetin ödenmesi, planın ayrıntılarında belirtildiği gibi, aylık, üç aylık veya aylık olarak aylık olarak yapılır. Yapılan ödemeyi bilgilendirmek ve kişiselleştirmek için müşteriden bir iletişimin gerekli olduğu ödeme yönteminde Neolo, ödemenin ve Neolo.com'un söz konusu ödemenin onaylanmasını bildirene kadar müşterinin hesabını önleyici veya askıya alma hakkını saklı tutar.

açıklama:

1 - Barındırma planının sürenin dolmasına ulaştıktan sonra etki alanı içermesi durumunda, etki alanı ve barındırma otomatik olarak askıya alınır ve durumu süresi dolmak üzere değiştirir. Sahibinin Neolo.com tarafından belirlenen yenileme fiyatına aynı şekilde ödeme yapması için 10 gün sürecek ve bu 10 gün sonra alan adı için 90 ABD doları daha ödenmelidir (her ülkenin düzenlemesine bağlı olan YEREL ALANLAR hariç) yenilenmesi) ve müşterinin Neolo.com'un sorumlu olmadığını kabul ettiği) artı alan adı ve barındırma işleminin yeniden etkinleştirilmesi için web barındırma yenileme fiyatı. Neolo, bir alan adının ödeme yapıldıktan daha uzun bir süre boyunca yenilenebilmesini sağlamaz. Alan adının yenilenememesi durumunda Neolo, alan adının yenilenmesi için ödenen tutarı asla 11 ABD Dolarını (tek ödeme) geçmeyecek şekilde geri ödeyecektir.

2 - Yalnızca uluslararası alan adlarının kaydedilmesi planlarında, sona erme tarihi dolduğunda alan otomatik olarak askıya alınır ve süresi dolan durumu değiştirir. Sahibinin Neolo.com tarafından belirlenen yenileme fiyatına aynı şekilde ödeme yapması için 10 gün sürecek ve bu 10 gün sonra alan adının çalışmasını yeniden etkinleştirmek için 90 $ ek bir yenileme ücreti ve yenileme fiyatı ödenmesi gerekiyor. Neolo, bir alan adının ödeme yapıldıktan daha uzun bir süre boyunca yenilenebilmesini sağlamaz. Alan adının yenilenememesi durumunda Neolo, alan adının yenilenmesi için ödenen tutarı asla 11 ABD Dolarını (tek ödeme) geçmeyecek şekilde geri ödeyecektir.

11 - Cari hesapta ödemelerin tahsisi

Müşterinin Neolo.com ile cari hesabı modalite ile çalışır: borç ve kredi toplamı. Bu şekilde, müşterinin girdiği her ödeme ilk önce idari olarak AKTİF ve / veya SÜSPANAN bir idari hizmetin ilk yenilenmesine tahakkuk ettirilir. Süresi dolmuş yenileme yoksa, tutar bekleyen satın alma işlemlerine tahakkuk eder veya gelecekteki satın alımlar veya yenilemeler için FAVOR DENGESİ olarak atanır.

12 - Değişiklikler

Neolo.com sunulan planların ve / veya hizmetlerin özelliklerinde ve fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sunulan hizmetlerin teknik özelliklerini etkileyen her türlü bildirim doğrudan İnternet'teki web sayfalarımız üzerinden yapılacaktır. Ve sadece Neolo'nun hizmetlerinin kullanılması, bu belgede yapılan değişikliklerin ve / veya güncellemelerin kabul edildiğini ima eder.

13 - SPAM ile Mücadele Politikası (İstenmeyen reklam gönderme)

İnternet'in büyümesiyle birlikte, e-posta kötüye kullanımı da büyüyor. İnsanlar SPAM'a çok kızıyorlar ve sağlayıcılara şikayetler gönderiyorlar. Bu nedenle SPAM postasıyla ilgili katı bir pozisyon almalıyız. Abone, Neolo.com'da barındırılan herhangi bir hizmetin, bizimle veya sözleşmeli servisler aracılığıyla veya başka bir hizmet sağlayıcı aracılığıyla reklamı yapılarak, istenmeyen reklamları e-posta veya İnternet üzerinden başka bir yolla iletmemeyi taahhüt eder. Bu noktaya uyulmaması, sözleşmeli hizmetlere önceden haber verilmeksizin derhal askıya alınmasına yol açacaktır. Üretilen tüm masraflar kullanıcının hesabından tahsil edilecektir. SPAM postasının bir kullanıcı tarafından gönderildiği tespit edilirse, hesap askıya alınır ve hesabın yeniden açılma ücreti olarak 50 ABD Doları ödenmesi gerekir. Bu politika devam ederse, hesap sunucularımızdan kaldırılır ve yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcının katlanılan masrafları karşılaması ve aynı sunucunun diğer kullanıcılarına zarar vermesi gerekir. Hizmet SPAM tarafından askıya alındığında, ilgili siteye bir askı ekranı yerleştirilir. Para cezası ödemesi doğrulanır onaylanmaz bu ekran kaldırılacaktır.

14 - Toplu posta teslimi

Yapıldığı sunucunun çalışması etkilendiğinden, toplu postalamaya izin verilmediği bildirilmektedir. Abonenin, şirket veya hizmetleri hakkında belirli bilgileri almakla ilgilenen belirli sayıda kullanıcısı varsa, ilgili postayı göndermeden önce, teknik alana başvurun. herhangi bir tür çatışma yaratmamak için gerekli talimatlar. Toplu postalama durumunda, hesap şirketimizin teknik departmanı tarafından derhal askıya alınacaktır. Abonenin durumu aydınlatmak için bu departmanla temasa geçmesi ve Neolo.com'un posta sunucusunun IP adresini veya sunucuların doygunluğunu 'yasaklama' riski olmadığını düşündüğü zaman geri yüklenecektir.

15 - Kimlik Avı Koruması Politikası

Neolo.com'da barındırılan bir web sitesinden kimlik avı tespiti öncesinde hizmetin askıya alınması ve / veya iptali "Kimlik Avı", bir aldatmaca ve / veya kimlik hırsızlığının gerçekleştirilmesi için bilgi edinmeyle ilgili bir yöntemdir. Kredi kartı numaraları, şifreler, hesap bilgileri veya diğer kişisel veriler gibi bilgileri aldatma yoluyla almayı içerir. Bu tür sahtekarlık genellikle e-posta veya pop-up'lar yoluyla alınır Neolo.com, İnternet kimlik avı ile mücadelede uluslararası kuruluşları destekler. Kimlik avı kurbanı olduğunuzu düşünüyorsanız, aşağıdaki işlemleri yapın:

 • Sahtekarlığı derhal Müşterilerden Teknik Desteğe bildirin.
 • İnternet Sahteciliği Raporlama Merkezi https://www.ic3.gov aracılığıyla yetkili makamlara alınan mesajlar gibi dolandırıcı ayrıntılarını sağlayın. Bu merkez, hileli web sitelerini hızla kapatmak ve sahtekarlıktan sorumlu olanları belirlemek için dünya çapında yasal makamlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Kişisel bilgilerinizin çalındığına veya tehlike altında olduğuna inanıyorsanız, FTC'ye de bildirmelisiniz. https://www.ftc.gov

 • Müşteri doğrudan sorumlu ise, askıya alma nihai ve geri döndürülemez olacaktır.
 • Bu amaçla web alanınıza yüklenen uygulamalarda güvenlik açıkları kullanılmışsa, bunları düzeltmeyi ve kötü amaçlı dosyaları web sitenizden silmeyi taahhüt etmelisiniz.

Yeniden teklif verilmesi durumunda, sitenizin yeniden etkinleştirilmesi için, güvenlik açıklarını düzeltmeyi ve sitenizin kötü amaçlı dosyalarını silmeyi taahhüt eden 50 ABD dolarına karşılık gelen para cezasını ödemeniz gerekir. Bundan sonra hesabınız bu amaçla tekrar kullanılırsa, hesabın kesin ve geri döndürülemez iptaline geçeceğiz. Yasadışı amaçlarla kullanılan bir hizmeti veya etki alanını bildirmek için, Araştırma Departmanımız aracılığıyla abusos@neolo.com

Benzer şekilde, barındırma planları yalnızca web sitelerine karşılık gelen dosyaları depolayabilir. .Zip, .tar.gz videoları veya boyutu 100 MB'ı aşan diğer uzantılar derhal değerlendirilecek ve web barındırma sunucularında kararlılığı ve çevikliği korumak için müşteriye danışmadan doğrudan Neolo.com tarafından silinebilir. İçeriğin bu şekilde kaldırılması, sağlayıcıdan herhangi bir tazminat hakkı doğurmayacaktır. Büyük dosyaların (100 MB'tan büyük) depolanması için istemcinin bir VPS hizmeti tutması gerekir.

16 - Para İadesi (Geri Ödeme Hakkı)

Verilen hizmetler için ödeme olarak Neolo.com'a gönderilen paranın geri ödenmesini talep etme hakkı, yalnızca hizmet aşağıdaki planlardan yalnızca birine karşılık geldiğinde geçerli olacaktır:

 • Plan 0, Plan 1, Sınırsız Plan, Bayi Planları, Premium Planlar.

Ayrıca, bu tür geri ödeme taleplerinin dikkate alınması için aşağıdaki gereksinimlerin karşılanması gerekir:

 • İstek, orijinal hizmetin ilk 30 gününden önce Neolo.com tarafından alınmalıdır. Planda değişiklik yapılması durumunda, ilk hizmetin satın alındığı tarih alınacaktır.
 • MoneyBack'in talep edildiği plan AKTİF olmalıdır. MoneyBack seçeneğinin doğrulanması için, geri ödeme talebinden önce veya bu hizmet sırasında abonelikten çıkmayı talep ETMEMELİSİNİZ.
 • İstek yalnızca hizmet verilmemişse veya kesinti süresi siteuptime.com ile ölçülen yılda% 90'dan fazla olduğunda geçerli olacaktır. Geri ödenmeyecek idari giderler için% 15'lik bir stok ücreti belirlenir.
 • Neolo.com, telif hakkı ihlali nedeniyle askıya alınan barındırma hesapları veya PayU veya Payssion platformu üzerinden yapılan ödemeler (hem kredi kartıyla hem de nakit olarak) geri ödeme yapmaz. Sadece PayPal üzerinden yapılan ödemeler iade edilecektir.

Geri ödeme talebinin alınması ve yukarıda belirtilen şartlara uyması üzerine Neolo.com, talebi değerlendirecek ve eğer varsa, miktar kararlaştırılan araçlarla geri ödenecektir. Geri ödeme tutarı, bazı ödeme şekillerinde uygulanan komisyon gider tutarlarını içermez. Geri ödemeler 20 ila 40 iş günü sürebilir. SSL, lisanslar, kayıtlar, yenilemeler ve alan adı transferleri hiçbir koşulda iade edilmez. İade sadece hizmetin ilk sözleşmesinden sonraki 30 gün içinde talep edilebilir, bu süreden sonra kullanıcı geri ödeme olasılığının olmayacağını kabul eder.

17 - Alan Adı Kaydı

Kayıtlarının Neolo.com'a ödendiği alan adının işlenmesi, ilgili kuruluşa kayıt sırasında kullanılabilirliğe tabidir. Bu prosedür ancak ödeme akreditasyonu doğrulandıktan sonra başlar. Bir alan işlendikten sonra alanın karakterleri değiştirilemez ve alan tarafından ödenen tutar iade edilemez. Neolo.com'da bir alan adıyla ilgili herhangi bir prosedür gerçekleştirerek, uluslararası kuruluş ICANN Neolo.com tarafından belirlenen hüküm ve koşulları kabul edersiniz, ilgili TLD operatörünün whois sunucusu aracılığıyla satınalma siparişini tamamlarken kullanılabilirliği onaylar. Neolo.com, TLD operatörünün WHOIS veritabanında yer alan bilgilerden sorumlu değildir, çünkü bu, doğruluğuna ilişkin herhangi bir garanti veya teminat olmaksızın sunulur.

Müşterinin satınalma siparişine girdiği alan adı dolu veya geçersiz olarak algılanırsa, satın alma işleminde seçilenle aynı uzantıyı koruyarak alternatif bir alan adı gönderme seçeneği sunulur. Meşgul veya geçersiz alan adı tespiti ve raporu, alan adı zaten doğrulanmış ödeme ve kayıt adımına sahip olduğunda yapılır. Bildirim, alternatif adı gönderme talimatlarını içeren e-posta yoluyla yapılır. Bir alan adı, teknik veya idari nedenlerle Neolo.com tarafından askıya alınabilir; müşteri, çözüm için müşteri alanından Ödemeler alanıyla iletişim kurma olanağına sahiptir. Sona erme tarihi dolduğunda alan adı otomatik olarak askıya alınır ve süresinin dolması için durumu değiştirir.

Sahibinin Neolo.com tarafından belirlenen yenileme fiyatına aynı şekilde ödeme yapması için 10 gün sürecek ve bu 10 gün sonra alan adının çalışmasını yeniden etkinleştirmek için 90 $ artı yenileme fiyatının ödenmesi gerekiyor. Alan adının sona erme tarihinden 15 gün sonra silinir.

18 - Alan adı yenileme

Sadece Neolo.com tarafından istisnasız olarak başlangıçta tescil edilmiş alan adları yenilenecektir. Bu durumda olmayan alan adları, son kullanma tarihinden en az 30 gün önce bu değişikliğin yapılması şartıyla Neolo.com'a devredilme seçeneğine sahiptir. Yenileme süreci, alan adının yenilenmesini garanti etmese bile, yalnızca ödeme doğrulandıktan sonra başlar. Yalnızca bir alan adı, ödeme zamanında ve şekilde yapılmışsa yenilenebilir, aksi takdirde mümkün olmayacaktır. Neolo.com ayrıca alan adının yenilenemeyeceği konusunda herhangi bir garanti veya sorumluluk kabul etmez. .com.es, .es, .com.pe ve .pe alan adları, kullanım süresine girmemek için sona ermeden 60 gün önce yenilenmelidir. .com.au ve .au alan adları, kullanım süresine girmemek için sona ermeden 90 gün önce yenilenmelidir.

19 - Alan Adı Transferi

Neolo.com'un müşterileri ile nezaketle yerine getirdiği bir hizmettir, Neolo.com kayıt alanının başlattığı transfer prosedürlerinin doğru bir şekilde tamamlanmasından sorumlu değildir, çünkü bu sadece alan adının başlangıçta alan adı olduğu işletmeye bağlıdır. Söz konusu etki alanını zamanında bırakın ve ilk kayıt kuruluşundaki etki alanı yönetici kişisinin e-posta adresine gönderilen e-postaların doğru yanıtlandığını doğrulayın. Süreç başladığında Neolo.com ödeme yaptığı için geri ödeme yapılmaz. Aktarma işlemi yalnızca ödeme akreditasyonu doğrulandıktan sonra başlar Aktarım işlemini ödeyen, alan adının ilk kayıt varlığında Etkin veya Tamam durumda olduğunu doğrulayan ve Aktarım Kodunu giren istemcinin sorumluluğundadır. müşteri alanınızdan. Aktarılan alana bir yıllık yenilemenin eklenebilmesi için, başka bir kuruluşta oluşturulma veya yenilenme tarihinden itibaren 45 günden fazla olmalıdır.

20 - Gönderilen maksimum e-posta sayısı

Neolo.com'un kendi planlarında ve satıcılarında izin verdiği e-postaları gönderme sınırı, her alan adı ve oluşturulan barındırma hesabı için saatte 150 e-postadır. E-posta sayısında fazlalık tespit edilirse, giden postaların engellenmesinin başlamasından bu yana geçen saat sonuna kadar giden postaların gönderilmesi engellenir.
Süspansiyonun en yaygın nedenleri:

- E-posta göndermek için bazı web formlarındaki güvenlik açığı. Bu durumlarda, askıya alma işleminin yeniden etkinleştirme maliyeti yoktur ve kullanıcı Teknik alanla bu güvenlik açığının çözümlenmesini bildirir ve koordine eder etmez etkinleştirilir. - E-posta hesabının yalnızca SPAM postası göndermek için kullanılması. Bu davalar hesabın askıya alınmasına, takip davasının açılmasına ve ilgili faturanın oluşturulmasına neden olur. Hesap, ancak borcun ödemesi doğrulandıktan sonra yeniden etkinleştirilecektir. ÖNEMLİ: Bu sınırlamalar yalnızca paylaşılan sunucularda bulunan bireysel planlar ve satıcılar için geçerlidir. Dedicated sunucular ve VPS üzerindeki sınırlama sadece ekipmanın (donanım) kapasitesine bağlıdır.

21 - Teknik Destek ve Ödemeler alanı ile iletişim.

İletişim kurmanın en iyi yolu müşterilerdir. Neolo.com. Telefon hizmet saatleri pazartesiden cumaya 10:00 - 20:00 GMT -3 arasındadır. E-postalar ve biletler günde 24 saat, yılda 365 gün cevaplanır.

22 - Barındırma planları ve izin verilen hesap sayısı

Bireysel konut planlarına aşağıda sıralanmıştır:

 • Plan 1
 • Plan 0
 • Sınırsız Plan (birden fazla ek alana izin verir, ancak hepsinin hesap sahibine ait olması gerekir)

Bireysel konaklama, tek bir web sitesine ev sahipliği yapma olasılığı olarak anlaşılmaktadır. Birden fazla konaklama planı aşağıda belirtildiği şekilde ifade edilir:

 • D7
 • D14
 • D25
 • D50
 • D100
 • D300

Birden çok barındırma, etkinleştirilmiş WHM kontrol panelinden sözleşmeli plan tarafından belirlenen sınırlı sayıda barındırma hesabı oluşturma olasılığı olarak anlaşılır. Bu hosting hesaplarının her biri tek bir web sitesini barındırmanıza izin verecektir. Bir web sitesinin barındırılması yalnızca Neolo.com tarafından etkinleştirilen araçlar kullanılarak yapılacaktır. Sözleşmeli hizmette, planın özelliklerinde ayrıntılı olarak belirtilenden daha fazla web sitesinin barındırılmasıyla sonuçlanan değişikliklere hiçbir koşulda izin verilmeyecektir. Olmak (ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) gibi eylemler: .htaccess dosyasındaki APACHE yönergeleri, PHP kodu veya başka bir dille yeniden yönlendirmeler vb. Yoluyla eklenti etki alanları uyumsuz olarak kabul edilecektir. Abonenin daha önce tarif edilen aktivitede meydana gelmesi durumunda, hizmetin derhal askıya alınması, durum normale dönene kadar önceden haber verilmeksizin devam edecektir. Geleneksel paylaşılan barındırma hesapları (Plan 0, Plan 1 ve Sınırsız Plan) ve Bayi Planları 768 MB RAM ve istisnai durumlarda 1 GB RAM patlaması ile sınırlı olacaktır. Premium Barındırma, VPS Barındırma ve Dedicated Sunucular planları, planların her birinde belirtilen RAM belleğe sahip olacaktır.

23 - Göçler

Önceki web barındırma sağlayıcısının cPanel kullanması ve Tam Yedekleme yapma seçeneğine sahip olması durumunda geçişler ücretsizdir. Aksi takdirde, teknik ekip bir miktar maliyet içerip içermediğini taşıma süresine bağlı olarak değerlendirecektir. Geçişler, zamanın uygunluğuna göre 3 ila 10 iş günü sürer. Önceki sağlayıcıda cPanel'in olmaması durumunda, yalnızca web sitesi taşınabilir, ancak e-posta hesapları taşınamaz. İkincisi, yalnızca istisnai durumlarda ve üzerinde uzlaşılacak ek bir ücret karşılığında taşınabilir. Göçler pazartesiden cumaya yapılmaktadır. Hafta sonları istisnai olarak, ancak yalnızca müşteri ile sağlayıcı arasında önceden anlaşma sağlanarak gerçekleştirilebilir.

24 - Geçerli Mevzuat ve Bayi Sorumluluğu

Yargı Yetkisi ve Uygulanabilir Hukuk. Bu Başvurudan doğan tüm anlaşmazlıklar veya anlaşmazlıklar, Federal Capital, Arjantin yetkili mahkemelerinin yargı yetkisine sunulacaktır. Bu Sözleşme Arjantin Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır. Neolo.com'un, hizmetin bir "satıcısına" hizmeti veren son müşteri ile sözleşmeye dayalı bir ilişkisi yoktur. Burada belirtilen şartlar ve kurallar, önceden bildirmeksizin Neolo.com tarafından gerekli gördüğü şekilde bildirilerek değiştirilebilir.

25 - Cotizaciones en moneda local

Bu sayfada dolar (USD) olarak gösterilen değerler ülkenizin merkez bankasının günün döviz kuruna göre hesaplanmıştır. Satın alma anında kredi kartınızın finans kuruluşu tarafından ülkenizin yerel para birimine çevrilmesi esas alınarak işlem yapılacaktır. Döviz kurunun ve olası diğer oranların bankanız tarafından belirleneceğini unutmayın.

Hizmetlerimizi işe alarak, bu kullanım politikalarını bildiğinizi ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

Son değiştirilme tarihi 3 Ağustos 2021.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI