Tingimused

Need on meie teenuse ja meie abonentide suhtes kohaldatavad üldised kasutusreeglid. Nüüdsest nimetatakse isikut, kes omandab Neolo.com mis tahes teenuseid, edaspidi "tellijaks". Lepinguliste teenuste kasutamine eeldab järgmiste tingimuste täielikku aktsepteerimist:

1 - sisu

Neolo.com-iga sõlmitud teenuseid tuleb kasutada ainult seaduslikel eesmärkidel. Neolo.com-iga sõlmitud teenuste kasutamine, mis rikuvad kohalikke, riiklikke või rahvusvahelisi seadusi, on rangelt keelatud. Neolo.com-iga sõlmitud teenuste kasutamise ajal ei saa abonent: levitada ega edastada ebaseaduslikku, kuritarvitavat, laimavat, rassistlikku, solvavat teavet ega muud tüüpi taunimisväärset teavet kas fotode, tekstide, reklaamibännerite või linkide kaudu välistele lehtedele, samuti avaldada, edastada, paljundada, levitada või kasutada mis tahes teavet või tarkvara, mis sisaldab viirusi või muud kahjulikku komponenti, tarkvara või muud materjali, mis pole originaalne (piraat), rikub intellektuaalomandi õigusi, avaldab või pakub materjali või ressursse häkkimise, lõhenemise või muu teabe kohta, mida Neolo.com peab sobimatuks. Süsteemi mis tahes kasutamine ebaseaduslikel eesmärkidel võimaldab Neolo.comil peatada lepingulised teenused ette teatamata. Ebaseaduslikel eesmärkidel kasutatava teenuse või domeeni kohta teatamiseks pöörduge meie teadusosakonna poole aadressil abusos@neolo.com

2 - teenuse keelamine või äravõtmine

Neolo.com jätab endale õiguse keelduda abonendi poolt eelteatamise või etteteatamiseta sõlmitud teenuste peatamisest või tühistamisest, kui abonendil on mõni tegevus või tegevus, mida Neolo.com leiab mis tahes tingimuste, reeglite ja tingimuste kuritarvitamise või rikkumise tõttu siin kokku puutuda, etteteatamata või ette teatamata ning võtmata vastutust tagajärgede eest, mis sel põhjusel põhjustada võivad. See olukord hõlmab ka juhtumeid, kus Neolo.com tehniline ala tühistab teenuse kontodele, mille toimingud ei võimalda teistel kasutajatel korralikult töötada. Iga peatamise juhtumit hinnatakse ja vajaduse korral antakse kliendile administratiivne taganemine. Samuti aktsepteerib abonent ja talle teatatakse, et Neolo jätab endale õiguse tellija majutuse lepinguline teenus, teave või sisu jäädavalt eemaldada, peatada või tühistada, kui see on operatiivsetel või ärilistel põhjustel vajalik ja muud teavitust pole vaja, välja arvatud Järgides tingimusi. Samuti võib Neolo.com nõuda kliendi konto kinnitamiseks lisateavet ning võib kliendi käitumise hindamiseks kasutada kolmanda osapoole pettustevastaseid teenuseid (näiteks MaxMind). Neolo.com võib kliendilt makse peatada 30 tööpäeva jooksul nende klientide jaoks, keda võib pidada ebausaldusväärseteks või kes ei kinnita oma kontot Neolo.com kehtiva tuvastamise kaudu

3 - programmid ja skriptid

Kontode hostimise korral, millel on täitmisõigused, saab abonent installida ja käivitada skripte, mida ta peab vajalikuks. Neolo.com jätab siiski õiguse desaktiveerida kõik abonendi installitud skriptid või tarkvara, mis mõjutab serverite normaalset toimimist ja kahjustab teisi kliente, kes neil saite majutavad. Teisest küljest peab igal tarkvaral või rakendusel, mille kasutaja on Neolo.com serveritesse installinud, nii jagatud kui ka spetsiaalsesse serverisse, olema vastav kasutaja litsents, mis tagab kasutaja õigused. Kui installitud tarkvara omaval üksusel taotletakse litsentsi kontrollimist, peatatakse teenus, kuni kasutaja esitab installimiseks vastavad õigused.

4 - failide levitamine

Veebisaite, mille eesmärk on failide (nt fotogaleriid, MP3, allalaaditavate programmide teegid, videod, suured tihendatud failid jne) levitamine ja säilitamine, võetakse igal üksikjuhul eraldi arvesse. Neolo.com jätab siiski õiguse tühistada selliste kontode peatamine või kustutamine. Saidi võib selle iseloomustuse alla kuuluda, kui üle 5% selle sisust on pühendatud arhiividele levitamiseks. Kordusrikkumise korral peate oma saidi taasaktiveerimise eest maksma 50 USA dollari suuruse trahvi.

5 - tarbitud liiklus (ribalaius)

Kõik hostimisplaanid, välja arvatud piiramatu plaan, mida kohe käsitletakse, sisaldavad teatud kogust igakuist liiklust. Kui ületate edastuslimiidi, teavitatakse teid teenuse registreerimisel e-posti aadressile, mille määrasite peamiseks kontaktisikuks. Piirangut ei saa eemaldada, kui teie saiti ületatakse sageli, võite taotleda oma plaani pikendamist, et saada suurem edastuskiirus ja vältida veebiteenuse võimalikke ummistusi.

6 - majutamisleping

Abonendi ja NEOLO.COM-i suhtele ei ole kaudset garantiid ega kohustusi, mida pole selles dokumendis selgesõnaliselt loetletud. Kui plaan on taotletud ja ostutellimuse andmete kinnitav e-kiri on saadetud, on teil vastava makse tegemiseks 30 päeva. Pärast teenuse eest maksmist tuleb seda klienditeenindusest teavitada, KAS JUURDEPÄÄS ON Saidi põhilehel, valiku aktiveerimiseks või teavitamiseks 'Teata maksest' Teenuse uuendamine. Makseandmete sisestamine ei taga, et teie makset saab kontrollida, klient saab pärast makse eeldatava viivitusaja täpsustamist vaadata KLIENDIPIIRKONNA teie makse olekut. Kui teie makse on kinnitatud, teavitatakse teid sellest e-posti teel oma kontaktmeilis. Kui meie haldusosakond ei saa teie makset kontrollida, kustutatakse see maksearuanne, teade saadetakse e-postiga ja peate selle uuesti teavitama, lisades oma maksekviitungi skaneerimise.

Teenusest loobumine:
Teenuse tellimusest loobumiseks peab klient seda nõudma ja kinnitama kliendipaneelil saidil customers.neolo.com. Kui seda ei tehta ja teenus jätkub aktiivsena, jätab Neolo endale õiguse tegutseda teenuse kogumiseks vajalikel viisidel.

7 - Konfidentsiaalsus

Neolo.com säilitab teenuse kogumiseks tellija poolt pakutava teabe konfidentsiaalsuse ja turvalisuse, nagu on kirjeldatud andmekaitseseaduses.

8 - andmete kadu

Neolo.com ei vastuta mingil põhjusel serveris andmete kadumise eest. Saidi varukoopia säilitamine on kasutaja kohustus. Samuti on kasutaja vastutus veebipõhise meilisüsteemi e-kirjade turvalise hoidmise eest. Neolo.com ei tee varukoopiaid (varukoopiaid) kontodest, mis on suuremad kui 35GB (35840Mb). Seega peab abonent võtma tarvitusele ettevaatusabinõud nende kaitse tagamiseks. Igal juhul, kui klient nõuab oma hostimiskonto taastamist või varukoopia saamist, peab ta makske ülesande täitmiseks vajalike tööde eest 50 USD.

9 - Domeeni ülekandmise viivitused

Neolo.com ei vastuta viivituste eest domeeni registreerimisel ja DNS-i ülekandmisel, mille on põhjustanud kolmandad osapooled või meie teenuseid omandav kasutaja.

10 - maksed ja tähtajad

Valuutabaas on USD. Juhul, kui klient ei tee makse ja hoiatab selle eest kliendipiirkonna kaudu, jätab Neolo.com endale õiguse veebisait ajutiselt peatada. Uuesti aktiveerimiseks tuleb maksta summa, mis vastab teie teenuse uuendamise maksumusele, ja see aktiveeritakse uuesti alles siis, kui makse akrediteerimine on kinnitatud. Kui 20 kalendripäeva pärast kehtivusaja lõppu ei maksta, lõpetatakse teie saidi lõplik tühistamine koos kogu kasutaja hostitud teabe vastava kustutamisega. Sel viisil kaotab kasutaja õiguse kustutatud teabe nõudmisele. Teenuse eest tasutakse kuus ette, aasta, kvartali või kuu kaupa vastavalt plaani üksikasjale. Maksevahendites, kus tehtud makse teavitamiseks ja individualiseerimiseks on vaja kliendi suhtlust, jätab Neolo endale õiguse peatada või tühistada ennetavalt kliendi konto, kuni viimane teatab nimetatud maksest ja Neolo.com väljastab selle makse kinnituse.

Täpsustus:

1 - Kui hostikava sisaldab domeeni pärast kehtivuse lõppemist, siis domeen peatub ja hostimine automaatselt peatub ja staatus muutub aegunuks. Omanikul on 10 päeva, et maksta sama Neolo.com määratud pikendamishinnaga ja pärast seda 10 päeva tuleb domeeni eest maksta täiendavalt 90 dollarit (välja arvatud KOHALISED Domeenid, mis sõltuvalt iga riigi regulatsioonist) selle uuendamine) ja mille eest klient nõustub, et Neolo.com ei vastuta), millele lisandub veebimajutuse pikendamise hind, nii et domeeni ja hostimise toimimine taasaktiveeritakse. Neolo ei taga, et domeeni saab pikendada rohkem, kui makse on tehtud. Kui domeeni uuendada ei õnnestu, maksab Neolo abonendile tagasi domeeni uuendamise eest makstud summa, mis ei või kunagi ületada 11 U $ D (ühekordne makse).

2 - Ainult rahvusvaheliste domeenide registreerimise plaanide korral peatub domeen pärast aegumise lõppemist automaatselt ja muudab aegunud olekut. Omanikul on 10 päeva, et tasuda sama summa Neolo.com määratud pikendamishinnaga ja pärast seda 10 päeva tuleb domeeni toimimise taasaktiveerimiseks maksta veel 90 dollarit, millele lisandub pikendamise hind. Neolo ei taga, et domeeni saab pikendada rohkem, kui makse on tehtud. Kui domeeni uuendada ei õnnestu, maksab Neolo abonendile tagasi domeeni uuendamise eest makstud summa, mis ei või kunagi ületada 11 U $ D (ühekordne makse).

11 - maksete eraldamine arvelduskontol

Kliendi arvelduskonto Neolo.com-is töötab modaalsusega: deebetite ja krediitide summa. Nii arvatakse iga makse, mille klient sisestab, esmalt administratiivselt aktiivse ja / või katkestatud haldusteenuse esmakordse uuendamisega. Kui pikendatud pikendamisi pole, arvatakse summa käimasolevatele ostudele või määratakse tulevaste ostude või uuendamiste jaoks FAVOR-BALANSSI.

12 - modifikatsioonid

Neolo.com jätab endale õiguse muuta pakutavate plaanide ja / või teenuste omadusi ja hindu. Kõik teated, mis mõjutavad pakutavate teenuste tehnilisi omadusi, toimuvad otse meie Interneti-lehekülgede kaudu. Ja Neolo teenuste pelk kasutamine eeldab selle dokumendi muudatuste ja / või värskenduste aktsepteerimist.

13 - rämpsposti vastane poliitika (soovimatute reklaamide saatmine)

Koos Interneti kasvuga kasvab ka e-posti kuritarvitamine. Inimesed on rämpsposti pärast väga vihased ja saadavad pakkujatele kaebusi. Seetõttu peame võtma rämpsposti suhtes range seisukoha. Abonent kohustub mitte edastama soovimatut reklaami e-posti teel või muul viisil Internetis, reklaamides Neolo.com-i majutatud teenuseid kas meiega sõlmitud teenuste või mõne muu teenusepakkuja kaudu. Selle punkti täitmata jätmine tähendab lepinguliste teenuste viivitamatut peatamist ja ilma ette teatamata. Kõik tekkinud kulud võetakse kasutaja kontolt. Kui kasutaja tuvastab rämpsposti saatmise, peatatakse konto ja selle eest tuleb kontolt taasavamise eest maksta 50 USA dollarit. Kui see poliitika jätkub, eemaldatakse konto meie serveritest ja nagu eespool mainitud, peab kasutaja kandma tekkinud kulud ja kahju sama serveri teistele kasutajatele. Kui teenuse SPAM peatab, paigutatakse vastavasse kohta peatamise ekraan. See ekraan eemaldatakse kohe, kui trahvi maksmine on kinnitatud.

14 - masspostitus

Teatatakse, et masspostitamine pole lubatud, kuna see mõjutab serveri tööd, millest see on tehtud. Kui abonendil on teatud arv kasutajaid, kes on huvitatud teatud teabe saamisest oma ettevõtte või teenuse kohta, pöörduge enne vastava e-kirja saatmist tehnilisse piirkonda klientidega.neolo.com, et neid pakutaks vajalikud juhised, et mitte tekitada mingeid konflikte. Masspostituse korral peatab konto viivitamatult meie ettevõtte tehniline osakond. See taastatakse alles siis, kui tellija võtab olukorra selgitamiseks ühendust selle osakonnaga ja Neolo.com leiab, et meiliserveri IP-aadressi või serverite küllastumise "keelamise" oht puudub.

15 - andmepüügivastane poliitika

Teenuse peatamine ja / või tühistamine enne andmepüügi tuvastamist Neolo.com-i veebisaidil "Phishing" on viis, kuidas hankida teavet kelmuse ja / või identiteedivarguse realiseerimiseks. See koosneb krediitkaardinumbrite, paroolide, kontoteabe või muude isikuandmete võtmisest petmise teel. Seda tüüpi pettusi võetakse tavaliselt vastu e-kirjade või hüpikute kaudu. Neolo.com toetab rahvusvahelisi organisatsioone võitluses Interneti-andmepüügi vastu. Kui arvate, et olete andmepüügi ohver, toimige järgmiselt.

 • Teatage pettustest viivitamatult tehnilisele toele aadressil customers.neolo.com> Võtke ühendust
 • Esitage Interneti-pettuste teatamise keskuse (https://www.ic3.gov) kaudu pädevale asutusele petturite üksikasjad, näiteks saadud sõnumid. See keskus töötab kogu maailmas koostöös õigusasutustega, et sulgeda kiiresti petturlikud veebisaidid ja tuvastada pettuse eest vastutavad isikud

Kui arvate, et teie isiklik teave on varastatud või ohustatud, peaksite selle edastama ka FTC-le https://www.ftc.gov

 • Kui klient on otseselt vastutav, on peatamine lõplik ja pöördumatu.
 • Kui teie veebiruumi installitud rakendustes on selleks otstarbeks kasutatud haavatavusi, peate võtma endale kohustuse need parandada ja oma veebisaidilt pahatahtlikud failid kustutada

Kordusrikkumise korral peate oma saidi taasaktiveerimise eest maksma 50 USA dollari suuruse trahvi, kohustudes taas parandama oma saidi haavatavused ja kustutama teie saidi pahatahtlikud failid. Kui pärast seda teie kontot sellel eesmärgil uuesti kasutatakse, tühistame selle lõpliku ja pöördumatu. Ebaseaduslikel eesmärkidel kasutatava teenuse või domeeni kohta teatamiseks võtke meie teadusosakonna kaudu ühendust abusos@neolo.com

Samuti võivad hostikavad salvestada ainult veebisaitidele vastavaid faile. .Zip-, .tar.gz-videoid või muid laiendusi, mille suurus ületab 100 MB, kaalutakse viivitamatult ja Neolo.com saab need otse kliendiga konsulteerimata kustutada, et säilitada veebimajutusserverites stabiilsus ja paindlikkus. Sisu eemaldamine ei anna pakkujalt mingit õigust hüvitisele. Suurte failide (üle 100 MB) salvestamiseks peab klient palkama VPS-teenuse.

16 - raha tagasi (õigus tagasimaksele)

Õigus nõuda Neolo.com-le osutatud teenuste eest tasutud raha tagastamist kehtib ainult siis, kui teenus vastab ainult ühele järgmistest plaanidest:

 • Plaan 0, plaan 1, piiramatu plaan, edasimüüjate plaanid, premium-paketid.

Lisaks sellele, et sellist hüvitamistaotlust saaks kaaluda, peavad olema täidetud järgmised tingimused:

 • Neolo.com peab päringu saama enne algteenuse esimest 30 päeva. Plaani muutmise korral võetakse aluseks esimese teenuse ostmise kuupäev.
 • Plaan, mille jaoks MoneyBackit taotletakse, peab olema AKTIIVNE. MoneyBacki valiku kinnitamiseks ei tohi te enne tagasimaksetaotlust ega selle ajal taotleda teenusest loobumist.
 • Taotlus kehtib ainult siis, kui teenust ei osutatud või kui seisakuid oli üle 90% aastas, mõõdetuna saidil vietupime.com. Halduskulude eest, mida ei hüvitata, kehtestatakse 15% taasasustamise tasu.
 • Neolo.com ei tee tagasimakseid juhul, kui hostikontod on peatatud autoriõiguste rikkumise või PayU või Payssion platvormi kaudu (nii krediitkaardiga kui ka sularahas). Tagastatakse ainult PayPali kaudu tehtud maksed.

Hüvitamistaotluse saamisel ja pärast ülaltoodud nõuete täitmist hindab Neolo.com taotlust ja vajaduse korral makstakse summa kokkulepitud viisil tagasi. Hüvitise summa ei sisalda vahendustasude summasid, mida rakendatakse mõnes makseviisis. Tagasimaksed võivad võtta 20 kuni 40 tööpäeva. SSL-i, litsentside, registreerimiste, pikendamiste ja domeeni ülekandmiste eest mingil juhul ei tagastata. Tagasimakseid võib taotleda ainult 30 päeva jooksul pärast teenuse esmast sõlmimist. Pärast nimetatud perioodi möödumist nõustub kasutaja, et tagasimaksevõimalusi ei ole.

17 - domeeni registreerimine

Domeeni töötlemine, mille eest Neolo.com-ile registreerimise eest makstakse, sõltub sellest, kas vastavas üksuses registreeritakse. See protseduur algab alles siis, kui makse akrediteerimine on kinnitatud. Kui domeen on töödeldud, ei saa domeeni tähemärke muuta ja selle makstud summat ei saa tagasi maksta. Mis tahes toiminguga, mis on seotud Neolo.com-i domeeniga, nõustute rahvusvahelise üksuse kehtestatud tingimustega. ICANN Neolo.com kinnitab, et vastava TLD-operaatori whois-serveri kaudu on ostutellimus saadaval ka tellimuse vormistamise ajal. Neolo.com ei vastuta tippdomeeni operaatori WHOIS andmebaasis sisalduva teabe eest, kuna seda pakutakse ilma garantiideta selle õigsuse kohta.

Kui tuvastatakse domeen, mille klient ostutellimuses sisestas, hõivatud või kehtetu, antakse alternatiivse domeeni saatmise võimalus, säilitades sama laienduse, mis ostul valitud. Kinni või kehtetu domeeni tuvastamine ja sellest teatamine toimub siis, kui domeenil on juba kinnitatud makse- ja registreerimistoiming. Teade saadetakse e-posti teel koos juhistega alternatiivse nime saatmiseks. Neolo.com võib domeeni tehnilistel või administratiivsetel põhjustel peatada, kusjuures kliendil on võimalus lahendamiseks suhelda oma kliendi piirkonnast maksete piirkonnaga. Aegumise saabudes peatub domeen automaatselt ja muudab oleku aegunuks.

Omanikul on 10 päeva, et maksta sama summa Neolo.com kehtestatud pikendamishinnaga ja pärast seda 10 päeva tuleb domeeni toimimise taasaktiveerimiseks maksta veel 90 dollarit pluss pikendamise hind. Pärast 15 päeva möödumist domeeni aegumiskuupäevast see kustutatakse.

18 - domeeni uuendamine

Uuendatakse ainult neid domeene, mis on eranditult algselt Neolo.com poolt registreeritud. Domeenid, mis selles olukorras ei ole, saavad selle muudatuse teha vähemalt 30 päeva enne aegumiskuupäeva, et need saidile Neolo.com üle kanda. Uuendamisprotsess algab alles siis, kui makse on kinnitatud, isegi kui see ei garanteeri domeeni uuendamist. Ainult domeeni sai uuendada, kui makse tehti õigeaegselt ja vormis, muidu pole see võimalik. Neolo.com ei garanteeri ega võta vastutust ka juhul, kui domeeni ei saa uuendada. Domeene .com.es, .es, .com.pe ja .pe tuleb uuendada 60 päeva enne aegumist, et vältida lunastusperioodi sisenemist. Domeene .com.au ja .au tuleb uuendada 90 päeva enne aegumist, et vältida lunastusperioodi sisenemist.

19 - domeeni ülekandmine

See on teenus, mida Neolo.com osutab viisakalt oma klientidega, Neolo.com ei vastuta selle registreerimispiirkonna algatatud üleandmisprotseduuride korrektse lõpuleviimise eest, kuna see sõltub ainult üksusest, kus domeen on algselt domeen Vabastage kõnealune domeen õigeaegselt ja et e-kirjadele, mis on saadetud domeeni administraatori kontakti e-posti aadressile esialgses registreerimisüksuses, vastatakse õigesti. Tagasimakseid ei tehta, kuna Neolo.com maksab, kui protsess algab. Ülekandeprotsess algab alles pärast makse akrediteerimise kontrollimist. Ülekandeprotsessi eest tasumise eest vastutab klient, kontrollib, kas algses registreerimisüksuses on domeen aktiivses või OK olekus, ja sisestage ülekande kood oma kliendi piirkonnast. Ülekantud domeenile lisamise aasta pikendamiseks peab see olema rohkem kui 45 päeva alates teises üksuses loomise või uuendamise kuupäevast.

20 - maksimaalne saadetud e-kirjade arv

Neolo.com-i individuaalsetes plaanides ja edasimüüjates lubatud e-kirjade saatmise limiit on 150 e-kirja tunnis iga domeeni ja loodud hostikonto kohta. Kui leitakse, et e-kirjade arv on ületatud, blokeeritakse väljaminevate e-kirjade saatmine tunni lõpuni pärast väljaminevate e-kirjade blokeerimise peatamist.
Peamised peatamise põhjused on:

- Mõne veebivormi haavatavus e-kirjade saatmiseks. Nendel juhtudel ei peata peatamine taasaktiveerimist ja see aktiveeritakse kohe, kui kasutaja suhtleb ja kooskõlastab tehnilise alaga haavatavuse lahendamise. - e-posti konto kasutamine ainult rämpsposti saatmiseks. Selliste juhtumite tagajärjel peatatakse konto, avatakse järeljuhtum ja koostatakse vastav arve. Konto taasaktiveeritakse alles pärast võla tasumist. TÄHTIS: Need piirangud kehtivad ainult jagatud serverites leiduvatele üksikute plaanidele ja edasimüüjatele. Pühendatud serverite ja VPS-i piirang sõltub ainult seadmete (riistvara) mahust.

21 - suhtlus tehnilise toe ja maksete alaga.

Optimaalne viis kontakti saamiseks on kliendid.neolo.com. Telefoniteenuse tööaeg on esmaspäevast reedeni kell 10.00–20.00 GMT -3. E-kirjadele ja piletitele vastatakse 24 tundi ööpäevas, 365 päeva aastas.

22 - majutamisplaanid ja lubatud kontode arv

Üksikutele eluasemeplaanidele viidatakse allpool:

 • Plan 1
 • Plan 0
 • Piiramatu pakett (võimaldab mitut täiendavat domeeni, kuid kõik peavad olema kontoomaniku omandis)

Individuaalse majutuse all mõistetakse ühe veebisaidi majutamise võimalust. Mitmele majutuskavale viidatakse järgmiselt:

 • D7
 • D14
 • D25
 • D50
 • D100
 • D300

Mitme hostimise all mõistetakse võimalust luua piiratud hulgal hostitud kontosid, mille määrab kindlaks lepingujärgne plaan, WHM-i juhtpaneelilt. Kõik need hostimiskontod võimaldavad teil majutada ühte veebisaiti. Veebisaidi majutamine toimub eranditult Neolo.com poolt lubatud tööriistade abil. Lepingulise teenuse muudatused, mille tulemuseks on rohkemate veebisaitide hostimine, kui on ette nähtud plaani omadustes, pole mingil juhul lubatud. Toimingud, näiteks olemine (kuid mitte ainult): mittevastavusena loetakse domeenide lisamist .htaccess-faili APACHE-direktiivide abil, ümbersuunamisi PHP-koodiga või mõne muu keelega jne. Juhul, kui abonent kannatab varem kirjeldatud tegevuses, jätkatakse teenuse viivitamatut peatamist ilma ette teatamata, kuni olukord normaliseerub. Traditsioonilise jagatud hostimise kontod (plaan 0, plaan 1 ja piiramatu plaan) ning edasimüüjakavad on piiratud 768 MB RAM-i ja erandjuhtudel 1 GB RAM-iga. Premium-hostimise, VPS-i hostimise ja pühendatud serverite plaanides on RAM-i mälu näidatud igas kavas.

23 - ränded

Üleminekud on tasuta juhul, kui eelmine veebimajutusteenuse pakkuja kasutab cPaneli ja tal on võimalus teha täielikke varukoopiaid. Vastasel juhul kaalub tehniline meeskond sõltuvalt üleviimise ajast, kui sellega kaasnevad mingid kulud või mitte. Üleminekud võtavad aega vastavalt 3 kuni 10 tööpäeva. Kui cPaneli pole eelmises pakkujas, saab migreerida ainult veebisaiti, kuid mitte e-posti kontosid. Viimaseid tohib üle viia ainult erandjuhtudel ja kokkuleppel lisatasu eest. Ränne toimub esmaspäevast reedeni. Neid saab teha erandkorras nädalavahetustel, kuid ainult kliendi ja teenuseosutaja eelneval kokkuleppel.

24 - Kohaldatavad õigusaktid ja edasimüüjate vastutus

Kohtualluvus ja kohaldatav õigus. Kõik sellest taotlusest tulenevad vaidlused või vaidlused antakse Argentiina föderaalse pealinna pädevate kohtute jurisdiktsiooni alla. Seda lepingut reguleerivad Argentina Vabariigi seadused. Neolo.com-il puudub lepinguline suhe lõppkliendiga, kes sõlmib teenuse teenuse "edasimüüjaga". Neolo.com võib siin esitatud tingimusi ja reegleid ilma eelneva teavituseta muuta, teatades sellest vajalikul viisil.

25 - Cotizaciones en moneda local

Sellel lehel dollarites (USD) kuvatud väärtused arvutati teie riigi keskpanga päeva kursi järgi. Ostu ajal tehakse tehing vastavalt teie riigi kohaliku valuuta konverteerimisele teie krediitkaardi finantsasutuse poolt. Pidage meeles, et vahetuskursi ja muud võimalikud kursid määrab teie pank.

Meie teenuseid laenutades kinnitate, et tunnete neid kasutuspõhimõtteid ja nõustute nendega.

Viimati muudetud 3. augustil 2021.

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI