WEB HOSTING PRESTASHOP

Prestashopi hostimine kiire, turvaline ja tehnilise toe abil 24 tundi Eesti

Pakume teile Premium-hostimist, et teie veebisait Prestashopis töötaks maksimaalselt 24 tundi.

  • Igakuine
  • Kord kvartalis
  • Aastas 10% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 päeva raha tagasi

Plan Premium 1

Kõige eksklusiivsema veebimajutuse algtase

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 12.29 / minu

€ 24.58 kui uuendate

Osta

Plan Premium 3

Maksimeerige oma veebisaidi jaoks saadaolevad ressursid

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 21.38 / minu

€ 42.76 kui uuendate

Osta

Plan Premium 4

Spetsiaalse serveri võimsus kõige konkurentsivõimelisema hinnaga

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 25.93 / minu

€ 51.85 kui uuendate

Osta

Plan Premium 5

Parim valik ülimalt nõudlike veebisaitide jaoks

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 35.65 / minu

€ 71.30 kui uuendate

Osta

Maksevõimalused

Võtame vastu peamised maksevahendid. Peate valima ainult ühe oma eelistustest.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Miks Neolot usaldada?
Sest me oleme parimad Prestashopi hostimised Eesti

Prestashop

Neolol on spetsiaalselt traditsioonilise veebimajutuse ja Prestashopi jaoks optimeeritud serverid. Tutvuge nendega!

icon

Prestashopi hallatav hostimine

Me konfigureerime, värskendame ja hoiame teie Prestashop pahavara eest puhas. Blokeerime ka rämpsposti ja optimeerime selle Google'i, Yahoo! ja bing

icon

Täiendav turvavarundus

Teeme kogu teie kontole täiendava varukoopia. Teie andmed on teises andmekeskuses alati turvalised. Ärge kaotage väärtuslikku teavet!

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Alates 2002. aastast on meie veebimajutuse valinud üle 10 000 kliendi 79 riigist, eriti alates Eestistars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Veebisaidi ja e -posti haldamine cPaneliga

Easy and fast

Kõigile vaatajaskondadele sobiv cPaneli disain on kõige sõbralikum, nii et teil on täielik kontroll oma veebisaidi, hostimise ja domeenide üle.

Autonomy

Looge ja hallake alamdomeene, e-posti kontosid, külastage statistikat, rakendusi ja palju muud.

Rakendused

+200 rakendust - näiteks WordPressi või Woocommerce'ina - saate installida vaid kolme klõpsuga. Kasutage Neolo Site Builderit ja looge oma veebisait ilma disaineri vajaduseta.

cPanel

Lisaks on teie veebisaidil need omadused

Features

Neolo hosting servers features

Optimeeri minu saiti

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

Meie missioon on, et iga inimene või ettevõte saaks oma idee muuta veebisaidiks. Aitame teil arendada oma isiklikku kaubamärki või projekti, müüa veebis ja avaldada soovitud sisu. Lühidalt, oma digitaalse äri ehitamiseks. Meile meeldib pakkuda kiiret ja kvaliteetset kliendituge, seetõttu vastame 80% -l päringutest vähem kui 1 tunni jooksul ja meil on hinnang 9,5 / 10. Lisaks on meie serverid ülimalt stabiilsed ja pakume 30-päevast raha tagasi garantii. Oleme osa Open-Startupsi liikumisest: avalikustame klienditeeninduse mõõdikud ja ka serverite stabiilsuse. Igal nädalal avaldame uued õpetused, kursused, intervjuud spetsialistidega ja teadmiste juhendid, et saaksite oma ettevõtluse uuele tasemele viia.

Kas registreerite domeene?

Jah, me registreerime teiste hulgas palju domeenilaiendeid, näiteks .com, .net, .org, .info, .biz, .co ja .es.

Samuti aktsepteerime riigipõhiseid (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru jne), kuid need sobivad peate olema iseseisvalt registreeritud iga riigi võrgukeskuses. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja me aitame teid.

Mis on Premium Prestashop Hosting?

Premium Prestashop Hosting on teatud tüüpi virtuaalserveriteenus, mis on loodud eranditult nõudlikele veebisaitidele, mis vajavad rohkem energiat kui traditsioonilise jagatud veebimajutuse korral kasutatav veebisait. Täpsemalt öeldes sisaldab Premium Prestashop Hosting rohkem RAM-i, rohkem protsessorit, SSD-sid, prioriteetset tehnilist tuge ja tasuta SSL-sertifikaati.

What Premium Hosting plan do I need?

Soovitame teil alustada Premium Plan 1-ga ja sõltuvalt teie konto tarbimisest saate kiiresti liikuda kõrgema paketi juurde.

Kas ma saan valida veebimajutuskava ja selle siis teise vastu vahetada?

Jah, muidugi, alati, kui soovite, saate midagi muuta.

Kas ma saan rakenduse installi ühe klõpsuga?

Jah Kõigis Premium hosting plaanides on teil parim tarkvara Softaculous: valite installimiseks mõeldud +200 rakenduste vahel, klõpsate installida, ütlete neile, millises kataloogis soovite ja see ongi, võlu :)

Kuidas ma saan oma hostikava osta?

See on väga intuitiivne: valite plaani, sisestate oma andmed ja oma veebisaidi andmed, teete makse ja see on kõik! Pärast akrediteerimist saadame teile e-kirja kõigi registreerimisandmetega, et saaksite oma veebisaiti laadida ja e-posti kontosid konfigureerida. Lisaks on teil juurdepääs õpetustele, videotele ja meie tehniline meeskond on teid abistamas.

Migratsioon: olen teises teenusepakkujas ja tahan Neolo vastu minna, kas saate mind aidata

Jah Pärast teie veebimajutuse ostmist taotleme selle ülekandmiseks teie eelmise teenusepakkuja cPaneli või Pleski konto täielikku varundamist (täielik koopia). Kui teie eelmises pakkujas kasutasite mõnda muud juhtpaneeli, öelge meile ja me analüüsime, kas saame selle üle viia, kui me ei selgita, kuidas seda tehakse, pole see tavaliselt keeruline. Juhul, kui peate oma domeeni Neolole üle viima, saate seda teha ka veebimajutuse plaani või domeeniülekande ostmisel.

Maksin juba. Kui kaua registreerumine võtab?

Sularahas tehtavad maksed kestavad 24 kuni 72 töötundi. Elektrooniliste maksete, nagu krediitkaardid, deebetkaardid ja pangaülekanded, maksmine võtab tavaliselt vähem kui 24 tundi või toimub kohe.

DNS: mis need on? Mis nad on? Kas need on valged sildid?

DNS on serverite nimed, mis vastutavad teie domeeni sisenevate inimeste ühendamise eest NEOLO.COM ja teie veebimajutuskonto hostitud serveritega. Meie DNS on: ns1.lineadns.com ja ns2.lineadns.com. Need on täiesti valge sildiga, nii et kui teie konto on edasimüüja, VPS või spetsiaalsed serverid, saate neid ka kasutada.

Kas saadetavate e-kirjade arv on piiratud?

Me kõik soovime, et e-kirjad jõuaksid postkasti, seega on rämpspost keelatud. Võite saata kuni 150 e-kirja tunnis, see on üle mõistliku piiri ja ületab ülejäänud pakkujate e-kirju. Loodavate e-posti kontode arvu osas on need piiramatud ja pääsete neile juurde oma lemmikmeilisõnumite programmi, mobiilseadme või veebimeili kaudu.

Kas nad teevad varukoopiaid?

Teeme kõigist hostimiskontodest kuni 2 GB täis nädalas 1 täieliku varukoopia ja teisaldame selle teise andmekeskusesse. Soovitame siiski varukoopiaid ka juhtpaneelilt teha ja alla laadida.

Kas mul on SSH?

SSH-i pakkumine jagatud hostimisel on veebimajutusteenuse pakkujate jaoks ebakindel ja ebamõistlik praktika, seetõttu me seda ei paku. Kui aga rendite VPS-i või spetsiaalse serveri, saame teile hõlpsasti pakkuda SSH-i juur.

Kas nõustute võrgumängude hostimisega?

Pole jagatud hostimise jaoks. Kuid kui see on Facebooki rakendus, peate palkama VPS-i. Kui see on mänguserver, siis ei, me ei paku.

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI