See on aeg Office 365 integreerimiseks Neologa

Valige Neolos oma veebisaidi hostimisplaan ja seejärel rendi Microsoftiga Office 365 litsents. Meie tugimeeskond aitab teil seda konfigureerida.

Piiramatu plaan

 • piiramatu domeenid
 • Professionaalsed e-kirjad
 • 100 GB ruumi
 • piiramatu baasil MySQL
 • SSL tasuta
 • WordPress on autonoomne
 • Veebilehe looja
Et lihtsalt

€ 5.21 / minu

Pakkumisel: Säästke raha 50%
€ 10.41 / minu kui uuendate Osta

Plaan 0

 • 1 domeen
 • Professionaalsed e-kirjad
 • 5 GB ruumi
 • ilma baasil MySQL
 • SSL tasuta
 •  
 •  
Et lihtsalt

€ 2.07 / minu

Pakkumisel: Säästke raha 50%
€ 4.13 / minu kui uuendate Osta

30 päeva raha tagastamine kõigis meie plaanides

Kõik Neolo veebimajutuskavad hõlmavad järgmist: ✓ cPanel ✓ Piiramatu veebiruum ✓ Piiramatu e-posti kontod ✓ Piiramatu ülekanne ✓ Piiramatu alamdomeenid ✓ Tasuta migreerimised ✓ Ühilduvus Google'i tööruumi ja Office 365-ga ✓ Piiramatu tehniline tugi pluss 768MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Tasuta automaatne SSL ✓ Pehme ja WordPressiga ühilduvad (välja arvatud plaan 0) ✓ PHP versioonid: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 ja 7.2
Vaadake majutamisplaanide võrdlevat tabelit

Microsoft Office'i rakendused

Juurdepääs dokumentidele, redigeerimine, ühiskasutus ja igat tüüpi failide salvestamine Microsofti pilves.

Kõikjal ja kõikides seadmetes

Juurdepääs Wordi, Exceli ja PowerPointi veebiversioonidele on saadaval sülearvutites, arvutites, Macides, tahvelarvutites või nutitelefonides.

Pilvekaitse

Office 365 integreerub väga turvalise pilvesalvestusteenusega OneDrive. Teie teave on alati kaitstud!

Lihtne seadistamine

Office 365 konfigureerimine Neologa on väga lihtne, saate seda mõne minutiga kasutada.

Tehniline tugi

Kui teil on vaja midagi küsida või abi saada, aitab meie veebimajutusasjatundjate meeskond teid igal ajal aidata.

Kasutage oma ettevõtte kõigi valdkondade jaoks professionaalset e-posti aadressi

Andke teada, et teie ettevõte on tõsine ja professionaalne. Ettevõtte domeeniga e-kirjad loovad rohkem usaldust ja usaldusväärsust. Office 365 ja Neolo hoiavad kõiki teie seadmeid värskendatud ja sünkroonitud.

LISATEAVE

Mis on Office 365?

Office 365 on tellimusteenus, mis pakub meeskonnatööks parimaid digitaalseid tööriistu. Selle teenuse abil saate luua dokumente kõikjalt, jagada neid probleemideta ja töötada eemalt. See on süsteem, mis lihtsustab teie elu ja nüüd saate seda kasutada koos oma usaldusväärse hostingu Neologa .

Office 365

Office 365 kasutamise eelised


01

Enim kasutatud tööriistade parem jõudlus: Excel, Word, Outlook, Access ja PowerPoint.

02

Integreerimine OneDrive'iga failide salvestamiseks ja kasutamiseks kõikjal, ükskõik millise seadmega.

03

Ühine dokumentide redigeerimine, see tähendab samal ajal teiste teie meeskonna liikmetega.

04

See ühildub ka Apple'i seadmetega.

05

Installimine kuni 5 seadmesse kasutaja kohta.

06

Kaitske oma andmeid. Sellel on integreeritud privaatsuse ja vastavuse tagamise tööriistad. Juurdepääs konfidentsiaalsele teabele turvalise kasutaja autentimisega

Korduma kippuvad küsimused

Mis on pilv?

+

Kui failid salvestatakse Interneti-serveritesse, ilma et teie elektroonilistes seadmetes ruumi võetaks, siis öeldakse, et need asuvad pilves. Neile failidele pääsete juurde kõikjal ja igast Interneti-ühendusega seadmest. Dokumente hoitakse turvalistes serverites, mida auditeerivad maailma parimad arvutiturbeettevõtted.

Miks peaksin Neologa palkama Microsoft Office 365?

+

Peate palkama Office 365 Microsofti veebisaidil. Teil on saadaval Exceli, Wordi, Outlooki, PowerPointi, Accessi, OneNote'i ja Publisheri uusim versioon. Kui olete selle rentinud, saate selle konfigureerida kasutamiseks oma Neolo hostikavaga. Office 365 ja Neolo integreerimisel saame teid aidata. Office 365 võimaldab teil tänu OneDrive'ile ja Office Online'ile dokumente oma meeskonnaga ohutult jagada. Saate oma ettevõtte domeeniga professionaalseid e-kirju, saate jagada kalendreid ja kontakte. Office 365 annab teile ka võimaluse veebikoosolekuid pidada ja ekraani reaalajas jagada. Lisaks saate oma veebisaidi hostida Neolo $ riigi serverites, et saavutada kiire, paindlik veebisait ja kogu vajalik tugi.

Kui mul on juba installitud Excel, PowerPoint ja Word, kas saan kasutada pilvesalvestust ja Office Online'i?

+

OneDrive ja Office Online'i pilvesalvestus toimivad kõige paremini Microsoft Office'i uusima versiooniga. Office online'i asemel saate valida pilve salvestatud faile ja neid töölauarakendustega redigeerida. Lihtsalt avage fail, mida soovite redigeerida, klõpsake valikul „Redigeerimine Wordis / Excelis / PowerPointis” ja kui klõpsate nendes rakendustes nupul „Salvesta”, sünkroonitakse teie dokument uuesti teie salvestusruumis.

Millised töölauarakendused teenust integreerivad?

+

Kõik sõltub valitud plaanist ja ka kasutatavast süsteemist. PC-kasutajad saavad alla laadida Office'i uusima versiooni: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher ja Microsoft Teamssi töölauaversioon. Maci kasutajad saavad alla laadida Office'i uusima versiooni: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote ja Teams.

Millised ettevõtted saavad Office 365 Neologa kasutada?

+

Seda saavad kasutada kõik ettevõtted ja organisatsioonid, kes rendivad Office 365 koos Microsoftiga ja Neolos asuva veebisaidi domeeni registreerimise ja hostimisega.

Kuidas on mulle kasulik, kui mul on oma domeeniga e-kiri?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Mis on Office Online?

+

Office Online esitleb Wordi, Exceli, PowerPointi ja OneNote'i uusimaid versioone, mis on valmis veebibrauseris kasutamiseks. Office Online'i kasutamiseks peate juurdepääsu pilve kaudu. Saate luua uusi faile, neid redigeerida, jagada ja veebis oma meeskonnaga koostööd teha.

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI