Lietuvos Respublika

Atėjo laikas integruoti „Office 365“ su „Neolo“

Pasirinkite savo svetainės, esančios Neolo, prieglobos planą ir tada išsinuomokite „Office 365“ licenciją kartu su „Microsoft“. Mūsų palaikymo komanda padės jums sukonfigūruoti.

Neribotas planas

 • neribotas domenai
 • Profesionalūs el
 • 100 GB erdvė
 • neribotas bazuoja „MySQL“
 • SSL nemokamai
 • „WordPress“ automatiškai panaikinamas
 • Svetainių kūrėjas
Norėdami tiesiog

€ 5.21 / Mano

Pasiūlyme: Taupykite pinigus 50%
€ 10.41 / Mano kai atsinaujini Pirkite

0 planas

 • 1 domenas
 • Profesionalūs el
 • 5 GB erdvė
 • be bazuoja „MySQL“
 • SSL nemokamai
 •  
 •  
Norėdami tiesiog

€ 2.07 / Mano

Pasiūlyme: Taupykite pinigus 50%
€ 4.13 / Mano kai atsinaujini Pirkite

30 dienų pinigų grąžinimas pagal visus mūsų planus

Į visus „Neolo“ žiniatinklio prieglobos planus įeina: ✓ „cPanel“ ✓ Neribota erdvė žiniatinklyje ✓ Neribota el. Pašto paskyra ✓ Neribotas pervedimas ✓ Neribotas padomenių kiekis ✓ Nemokamos perkėlimai ✓ Suderinamumas su „Google Workspace“ ir „Office 365“ ✓ Neribotas techninis palaikymas ir „Cloudlinux“ 768 MB RAM sprogimas ✓ Nemokamas automatinis SSL ✓ Švelnus ir suderinama su „WordPress“ (išskyrus 0 planą) ✓ PHP versijos: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 ir 7.2
Žr. Palyginamąją hostingo planų lentelę

„Microsoft Office“ programos

Pasiekite dokumentus, redaguokite, bendrinkite ir saugokite visų tipų failus „Microsoft“ debesyje.

Bet kur ir visuose įrenginiuose

Pasiekite internetines „Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“ versijas iš nešiojamųjų kompiuterių, kompiuterių, „Mac“, planšetinių kompiuterių ar išmaniųjų telefonų.

Apsauga nuo debesies

„Office 365“ integruota su „OneDrive“ - labai saugia debesų saugojimo paslauga. Jūsų informacija visada saugoma!

Lengvas nustatymas

„Office 365“ su „Neolo“ konfigūracija yra labai paprasta, ja galite naudotis per kelias minutes.

Techninė pagalba

Kai jums reikia kažko pasitarti ar gauti pagalbos, mūsų žiniatinklio prieglobos specialistų komanda gali bet kada jums padėti.

Naudokite profesionalų el. Pašto adresą kiekvienai savo įmonės sričiai

Praneškite, kad jūsų įmonė yra rimta ir profesionali. El. Laiškai su įmonės domenu sukuria daugiau pasitikėjimo ir patikimumo. „Office 365“ ir „Neolo“ nuolat atnaujina ir sinchronizuoja visus jūsų įrenginius.

DAUGIAU INFORMACIJOS

Kas yra „Office 365“?

„Office 365“ yra prenumeratos paslauga, siūlanti geriausius skaitmeninius komandinio darbo įrankius. Naudodamiesi šia paslauga galite kurti dokumentus iš bet kurios vietos, dalintis jais be problemų ir dirbti nuotoliniu būdu. Tai sistema, kuri supaprastina jūsų gyvenimą, ir dabar jūs galite ja naudotis kartu su patikimu priegloba „ Neolo“ .

Office 365

„Office 365“ naudojimo pranašumai


01

Geresnis dažniausiai naudojamų įrankių veikimas: „Excel“, „Word“, „Outlook“, „Access“ ir „PowerPoint“.

02

Integruokite su „OneDrive“, norėdami išsaugoti failus ir naudoti juos iš bet kurios vietos, naudodami bet kurį įrenginį.

03

Bendras dokumentų redagavimas, ty tuo pačiu metu kaip ir kiti jūsų komandos nariai.

04

Tai taip pat suderinama su „Apple“ įrenginiais.

05

Įdiegimas iki 5 įrenginių vienam vartotojui.

06

Apsaugokite savo duomenis. Ji turi integruotas privatumo ir atitikties užtikrinimo priemones. Pasiekite konfidencialią informaciją naudodamiesi saugiu vartotojo autentifikavimu

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra debesis?

+

Kai failai saugomi interneto serveriuose, neužimdami vietos jūsų elektroniniuose įrenginiuose, sakoma, kad jie yra debesyje. Šiuos failus galite pasiekti bet kur ir naudodami bet kurį įrenginį, prijungtą prie interneto. Dokumentai saugomi saugiuose serveriuose, kuriuos tikrina geriausios pasaulio kompiuterių apsaugos kompanijos.

Kodėl turėčiau samdyti „Microsoft Office 365“ kartu su „Neolo“?

+

Turite išsinuomoti „Office 365“ „Microsoft“ svetainėje. Turėsite naujausią „Excel“, „Word“, „Outlook“, „PowerPoint“, „Access“, „OneNote“ ir „Publisher“ versiją. Kai jį išsinuomosite, galėsite sukonfigūruoti jį naudoti su „Neolo“ prieglobos planu. Integruodami „Office 365“ ir „Neolo“, galime jums padėti. „Office 365“ suteikia galimybę saugiai dalytis dokumentais su komanda naudojant „OneDrive“ ir „Office Online“. Gausite profesionalius el. Laiškus su savo įmonės domenu, galėsite dalintis kalendoriais ir kontaktais. „Office 365“ taip pat suteikia galimybę surengti internetinius susitikimus ir dalytis ekranu realiuoju laiku. Be to, galite priglobti savo svetainę „Neolo $“ šalies serveriuose, kad pasiektumėte greitą, lanksčią svetainę ir visą reikiamą palaikymą.

Jei jau turiu įdiegtą „Excel“, „PowerPoint“ ir „Word“, ar galiu naudoti saugyklą debesyje ir „Office Online“?

+

„OneDrive“ ir „Office Online“ debesų saugykla geriausiai veikia su naujausia „Microsoft Office“ versija. Galite pasirinkti debesyje saugomus failus ir redaguoti juos naudodami darbalaukio programas, o ne „Office online“. Tiesiog atidarykite failą, kurį norite redaguoti, spustelėkite „Redaguoti„ Word “/„ Excel “/„ PowerPoint ““ ir tose programose spustelėję „Išsaugoti“, jūsų dokumentas vėl bus sinchronizuotas jūsų saugykloje.

Kokios darbalaukio programos integruoja paslaugą?

+

Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto plano ir nuo jūsų naudojamos sistemos. AK vartotojai gali atsisiųsti naujausią „Office“ versiją: „Word“, „PowerPoint“, „Access“, „Excel“, „Outlook“, „OneNote“, „Publisher“ ir „Microsoft Teams“ darbalaukio versiją. „Mac“ vartotojai galės atsisiųsti naujausią „Office“ versiją: „Word“, „PowerPoint“, „Excel“, „Outlook“, „OneNote“ ir „Teams“.

Kokios įmonės gali naudoti „Office 365“ su „Neolo“?

+

Ja gali naudotis visos įmonės ir organizacijos, kurios „Office 365“ samdo su „Microsoft“ ir domenų registracija bei priegloba savo svetainei Neolo.

Kaip man naudinga turėti el. Laišką su savo domenu?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Kas yra „Office Online“?

+

„Office Online“ pateikia naujausias „Word“, „Excel“, „PowerPoint“ ir „OneNote“ versijas, paruoštas naudoti žiniatinklio naršyklėje. Norėdami naudoti „Office Online“, turite pasiekti iš debesies. Galite kurti naujus failus, juos redaguoti, dalytis jais ir bendradarbiauti su savo komanda internete.

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas