Lietuvos Respublika

Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Lietuvos Respublika

Mes siūlome jums greitą, aukštos kokybės paslaugą, 100% stabilius serverius, visą parą teikiamą klientų aptarnavimą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją

ŽINOTI DAUGIAU
5star Reitingas: Puikus. Remiantis + 400 realių klientų nuomonėmis

Plėskite savo prekės ženklą skaitmeniniame pasaulyje naudodami „Neolo“

Domenai

Pasirinkite geriausią savo verslui domeno vardą ir užregistruokite jį per 5 minutes!

Pasirinkite domeną

Hostingas

Itin stabilus interneto priegloba ir individualizuota techninė pagalba. Taip pat interneto priegloba su domenų ir svetainių kūrimo priemonėmis

Žiūrėti planus

Svetainė

Ar žinojai, kad naudodamiesi „Neolo Builder“ vos per 30 minučių galite sukurti fantastišką svetainę? Išbandyk! Tai labai paprasta naudoti

Sukurkite svetainę

Sukurkite savo internetinę parduotuvę

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

PASIRINKTI MANO SVETAITE

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

„Neolo“ naudojimo pranašumai:


01

Mes norime, kad jūsų projektas augtų

Jei tau gerai seksis, mums gerai seksis. Mes tai labai aiškiai suprantame. Štai kodėl mes norime jums padėti, kad jūsų svetainė, jūsų el. Pašto paskyros ir jūsų domenas veiktų puikiai. Jei kažkas nepavyks, mes būsime ten

02

Visada su tavimi

Mes lydime jus kiekviename žingsnyje. Mes teikiame jums įrankius, kad per kelias minutes gautumėte domeno vardą, interneto prieglobą ir sukurtumėte savo puslapį

03

Nepaprastas greitis

Mes žinome, kad paslaugos greitis yra nepaprastai svarbus vartotojams, todėl stengiamės ją nuolat tobulinti. Išbandykite mūsų paslaugą!

04

„WordPress“ specialistai

„Neolo“ žiniatinklio prieglobos serveriai yra optimizuoti, kad puikiai veiktų su „WordPress“. Mums tai taip patinka, kad net mūsų tinklaraštį kuria „WordPress“!

05

99,99% Uptime

Mes sukūrėme aukštos kokybės interneto serverių tinklą. Jis platinamas JAV, Europoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje ir leidžia mums pasiūlyti jums ypač stabilias paslaugas

06

Mes išsprendžiame visus klausimus

Mūsų klientų aptarnavimo komanda į visus klausimus atsako per rekordiškai trumpą laiką. Atsakykite į 70% užklausų per mažiau nei 1 valandą.

07

30 dienų pinigų grąžinimas

Jei bet kuriuo metu žiniatinklio prieglobos paslauga neveikia, jūs turite teisę reikalauti grąžinti pinigus už laiką, kurį jis neveikė

08

NEMOKAMA migracija

Jei jūsų svetainė šiuo metu naudojama kitoje žiniatinklio priegloboje, bet norite ją perkelti į Neolo, jokių problemų. Mes galime tai padaryti už jus be papildomų išlaidų

09

Kelios mokėjimo priemonės

Nesijaudinkite, be geriausių kainų, mes priimame kreditines, debetines ir „PayPal“ korteles. Tarsi to būtų negana, siūlome vietines mokėjimo priemones ir netgi įgaliname kriptovaliutos operacijas;)

10

Mes saugome jūsų svetainę

Suaktyvinkite HTTPS nemokamai, kad naršymas jūsų svetainėje būtų saugus. Naudokitės „Neolo Care +“ ir venkite kenkėjiškų programų, virusų ir bet kokio tipo grėsmių

Mes turime jums geriausią domeną!

Paieškos sritis

Sukurkite savo svetainę per kelias minutes!

Nereikalaudami techninių žinių, šiandien galite turėti savo verslo ar asmeninio prekės ženklo žiniatinklį. Su „Neolo“ interneto kūrėju galite turėti svetainę, apie kurią visada svajojote. Jis yra savarankiškai administruojamas ir labai lengvai redaguojamas. Be to, jis optimizuotas visų tipų įrenginiams, „Google“ ir socialiniams tinklams.

Sukurkite mano internetinę svetainę

Reviews from website owners

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublikastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis Neolo?

+

Mūsų misija yra ta, kad bet kuris asmuo ar įmonė gali paversti savo idėją svetaine. Padedame jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą ar projektą, parduoti internete ir paskelbti norimą turinį. Trumpai tariant, kurti savo skaitmeninį verslą. Mums patinka teikti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl į 80% užklausų atsakome greičiau nei per 1 valandą ir turime 9,5 / 10 įvertinimą. Be to, mūsų serveriai yra ypač stabilūs ir mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Esame „Open-Startups“ judėjimo dalis, viešiname klientų aptarnavimo metriką ir serverių stabilumą. Kiekvieną savaitę mes skelbiame naujas pamokas, kursus, interviu su specialistais ir žinių vadovus, kad galėtumėte pakelti savo verslumą į kitą lygį.

Kas yra domenas?

+

Domenas yra unikalus ir išskirtinis vardas, suteikiamas jūsų svetainei internete, kad vartotojas galėtų jus rasti. Pvz .: Neolo.com, Facebook.com ir Google.com yra domenų vardai.

Ar „Neolo“ registruoja domenus?

+

Taip, mes registruojame daug domeno plėtinių, tokių kaip .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .today,. mobi, .apžvalgos, .us ir .es.

Mes taip pat priimame konkrečias šalis (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru ir kt.), Tačiau tai bus reikia savarankiškai registruotis kiekvienos šalies NIC. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes jums padėsime.

Kas yra interneto priegloba?

+

Žiniatinklio priegloba - arba svetainės talpinimas - yra paslauga, leidžianti jūsų svetainę 24 valandas veikti iš mūsų serverių. Kiekvieną kartą, kai kas nors patenka į svetainę, jis iš tikrųjų prisijungia prie interneto prieglobos paslaugų teikėjo serverių.

Be prieglobos, mūsų paslauga suteikia jums savo domeną ir neribotas įmonės el. Pašto paskyras.

Kokio žiniatinklio prieglobos plano man reikia?

+

Priklauso. Pirmiausia turite žinoti, ar naudosite duomenų bazes, kurios yra atsakingos už tai, kad jūsų svetainėje veiktų tokios programos kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „Magento“, forumai, tinklaraščiai, pirkinių krepšeliai ir kt. Jei taip, rekomenduojame planą 1 arba neribotą planą. Kita vertus, jei jūsų svetainė bus kuriama tik HTML, CSS ar AJAX ir nenaudos duomenų bazių, 0 planas bus tobulas. Kitas sprendimas, kurį turėsite priimti, yra tai, ar priimsite tik vieną domeną, ar kelis. Jei yra tik vienas, siūlome 1 planą, bet jei jums reikia kelių, neribotas planas skirtas jums. Kita vertus, jei tikitės surengti svetainę, kurioje suvartojama daugiau nei 1 GB, pvz., „WordPress“ su keliais šimtais dienos apsilankymų, daugybe papildinių ir sunkia tema, siūlome „Premium“ planą.

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas