Lietuvos Respublika

Greitas, saugus ir visą parą veikiančios techninės pagalbos talpinimas Lietuvos Respublika

Mes siūlome labai greitas paslaugas, klientų aptarnavimą visada, patogią kainą ir kokybės užtikrinimą.

ŽINOTI DAUGIAU
5star Reitingas: Puikus. Remiantis + 400 realių klientų nuomonėmis

Mūsų paslaugos:

Domenai

Domenai

Pasirinkite geriausią savo verslui domeno vardą ir užregistruokite jį per 5 minutes!

Pasirinkite domeną
Hostingas

Hostingas

Mes esame pirmaujanti žiniatinklio priegloba Lotynų Amerikoje. Mus renka daugiau nei 10 000 žmonių ir organizacijų iš 79 šalių.

Žiūrėti planus
Svetainė

Svetainė

Ar žinojai, kad naudodamiesi „Neolo Builder“ vos per 30 minučių galite sukurti fantastišką svetainę? Išbandyk! Tai labai paprasta naudoti.

Sukurkite svetainę

„Neolo“ naudojimo pranašumai:


01

Profesionalai jūsų paslaugoms

Mes dirbame su aistra, įsitikindami, kad viskas tinka jums ir jūsų įmonei. Pažadame suteikti jums geriausias paslaugas.

02

Visada su tavimi

Mes teikiame jums įrankius, kad kiekviename žingsnyje galėtumėte lengvai gauti savo domeno vardą, žiniatinklio prieglobą ar savo puslapio kūrėją ir mūsų pagalbą.

03

Nepaprastas greitis

Mes žinome, kad paslaugos greitis yra nepaprastai svarbus vartotojams, todėl stengiamės ją nuolat tobulinti. Išbandykite mūsų paslaugą!

04

„WordPress“ specialistai

Tvarkykite svetainę patys ir užtikrinkite geresnį SEO, naudodamiesi sėkmingiausia pasaulio platforma.

05

99,99% Uptime

Mes kuriame aukštos kokybės interneto serverių tinklą, platinamą JAV, Europoje, JK, Azijoje ir Lotynų Amerikoje, kas leidžia užtikrinti labai aukštą paslaugų stabilumą.

06

Mes išsprendžiame visus klausimus

Mūsų klientų aptarnavimo komanda į visus klausimus atsako per rekordiškai trumpą laiką. Atsakykite į 70% užklausų per mažiau nei 1 valandą.

07

30 dienų pinigų grąžinimas

Jei bet kuriuo metu žiniatinklio prieglobos paslauga neveikia, jūs turite teisę reikalauti grąžinti pinigus už laiką, kurį jis neveikė.

08

NEMOKAMA migracija

Jei jūsų svetainė šiuo metu naudojama kitoje žiniatinklio priegloboje, bet norite ją perkelti į Neolo, jokių problemų. Mes galime tai padaryti už jus be papildomų išlaidų.

09

Kelios mokėjimo priemonės

Nesijaudinkite, be to, kad turime geriausias kainas, mes priimame kreditines, debeto ir „PayPal“ korteles. Ir lyg to nepakaktų, siūlome vietinius mokėjimo metodus.

10

Mes saugome jūsų svetainę

Jei norite, galime apsaugoti jūsų ir jūsų klientų duomenis naudodami HTTPS. Be to, mes pašaliname ir kovojame su kenkėjiška programine įranga, virusais, sukčiavimu apsimetant ir šlamštu.

Mes turime jums geriausią domeną!

Paieškos sritis

Sukurkite savo svetainę per kelias minutes!

Nereikalaudami techninių žinių, šiandien galite turėti savo verslo ar asmeninio prekės ženklo žiniatinklį. Su „Neolo“ interneto kūrėju galite turėti svetainę, apie kurią visada svajojote. Jis yra savarankiškai administruojamas ir labai lengvai redaguojamas. Be to, jis optimizuotas visų tipų įrenginiams, „Google“ ir socialiniams tinklams.

Sukurkite mano internetinę svetainę

„Neolo“ pasitiki daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl verta rinktis Neolo?

+

Kadangi mes siūlome garantijas visoms savo paslaugoms, asmeninį dėmesį ir turime daugiau nei 17 metų patirtį. Be to, mus renkasi daugiau nei 10 000 klientų iš 50 šalių. Mes tikime internetu kaip pagrindiniu poreikiu, kaip žmogaus teise, leidžiančia žmonėms išreikšti save ir augti asmeniškai, ekonomiškai ir dvasiškai. Mes norime būti jūsų projekto dalimi ir padėti jums prisijungti prie savo asmeninio prekės ženklo ir (arba) jūsų įmonės prekės ženklo.

Kas yra domenas?

+

Domenas yra unikalus ir išskirtinis vardas, suteikiamas jūsų svetainei internete, kad vartotojas galėtų jus rasti.

Ar „Neolo“ registruoja domenus?

+

Taip, mes registruojame daugybę domenų plėtinių. Tarp daugelio kitų yra .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. Taip pat mes dirbame su konkrečių šalių plėtiniais: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Bet jūs patys turite juos užregistruoti kiekvienos šalies NIC ir įsigyti „Neolo“ žiniatinklio prieglobą. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes mielai paduosime jums ranką.

Kas yra interneto priegloba?

+

Žiniatinklio priegloba arba svetainės priegloba yra paslauga, kurią sudaro jūsų svetainės veikimas internete 24 valandas mūsų serveriuose. Kiekvieną kartą, kai kas nors įeina į svetainę, jis iš tikrųjų prisijungia prie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo serverių. Be to, naudodamiesi „Neolo“, galite turėti visas norimas el. Pašto paskyras naudodami savo domeną.

Kokio žiniatinklio prieglobos plano man reikia?

+

Tai priklauso. Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, jei savo svetainėje naudosite duomenų bazes (atsakingas už tokių programų kaip WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumų, tinklaraščių, pirkinių krepšelių ir kt. Kūrimą) Jei taip, mes rekomenduojame 1 planą arba neribotą „Neolo“ planą. Tačiau jei jūsų svetainė bus kuriama tik HTML, CSS, AJAX ir nenaudos duomenų bazių, „0 planas“ yra puikus pasirinkimas jums. Kitas sprendimas, kurį turėsite priimti, yra tai, ar ketinate priglobti 1 domeną (vardas .COM .NET .ORG .COM.AR ir tt), ar kelis. Jei jums reikia kelių, tuomet turite pasirinkti Neribotą planą, jei tai bus tik 1 domenas, tada mes siūlome 1 planą.

Mes dirbame siekdami šių nuomonių

Didžiausias džiaugsmas yra pamatyti mūsų vartotojų projektus. Kai viskas veikia tobulai, mūsų darbai

Aš puikiai išmanau savo gastronominį projektą Neoloje, viskas buvo lengva ir greita.

Vicky Vago - gyvas valgymas

Esame klientai prieš 10 metų ir vėl pasirinktume „Neolo“.

Federico Pacheco - Entropijos saugumas

Aš pasirenku „Neolo“ savo klientų svetainėse ir niekada neturėjau problemų

Michelle Dure - „Decero“ grafikos dizainerė
Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas