Lietuvos Respublika
WEB HOSTING PREMIUM

Aukščiausios kokybės interneto prieglobos planai Lietuvos Respublika

Jūsų svetainė bus įkelta kaip žaibas mūsų itin optimizuotuose aukščiausios kokybės serveriuose.

  • Mėnesio
  • Kas ketvirtį
  • Kasmet 10% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 dienų pinigų grąžinimas

Plan Premium 1

Išskirtinio žiniatinklio prieglobos pradinis lygis

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 12.29 / Mano

€ 24.58 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 3

Maksimaliai išnaudokite savo svetainei prieinamus išteklius

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 21.38 / Mano

€ 42.76 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 4

Skirto serverio galia už konkurencingiausią kainą

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 25.93 / Mano

€ 51.85 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 5

Geriausias variantas itin reiklioms svetainėms

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 35.65 / Mano

€ 71.30 kai atsinaujini

Pirkite

Mokėjimo galimybės

Mes priimame pagrindines mokėjimo priemones. Turėsite pasirinkti tik vieną iš savo pageidavimų.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Nedvejodami, mes jums siūlome geriausią „Premium“ prieglobos „USD“ šalį

Wordpress

Mūsų „Premium Hosting“ planai siūlo visus šiuos išteklius:

icon

Neolo Cloud

Pritaikykite savo „WordPress“ svetainę sau: „Neolo Cloud“ tarptautinio tinklo dėka ji bus prisijungusi 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublikastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Svetainės ir el. Pašto valdymas naudojant „cPanel“

Easy and fast

Tinka visoms auditorijoms, „cPanel“ dizainas yra pats draugiškiausias, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo svetainę, prieglobą ir domenus.

Autonomy

Kurkite ir tvarkykite padomenius, el. Pašto paskyras, apsilankykite statistikoje, programose ir dar daugiau.

Programos

Vos per 3 paspaudimus įdiekite 200 programų, pvz., „WordPress“ ar „Woocommerce“. Naudokitės „Neolo Site Builder“ ir sukurkite savo svetainę be dizainerio.

cPanel

Be to, jūsų svetainė pasižymės šiomis savybėmis

Features

Neolo hosting servers features

PASIRINKTI MANO SVETAITE

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

Mūsų misija yra ta, kad bet kuris asmuo ar įmonė gali paversti savo idėją svetaine. Padedame jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą ar projektą, parduoti internete ir paskelbti norimą turinį. Trumpai tariant, kurti savo skaitmeninį verslą. Mums patinka teikti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl mes atsakome į 80% užklausų per mažiau nei 1 valandą ir turime 9,5 / 10 įvertinimą. Be to, mūsų serveriai yra ypač stabilūs ir mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mes esame „Open-Startups“ judėjimo dalis: viešiname klientų aptarnavimo metriką ir serverių stabilumą. Kiekvieną savaitę mes skelbiame naujas pamokas, kursus, interviu su specialistais ir žinių vadovus, kad galėtumėte pakelti savo verslumą į kitą lygį.

Ar registruojate domenus?

Taip, mes registruojame daug domeno plėtinių, tokių kaip .com, .net, .org, .info, .biz, .co ir .es.

Mes taip pat priimame konkrečias šalis (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru ir kt.), Tačiau tai bus reikia savarankiškai registruotis kiekvienos šalies NIC. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes jums padėsime.

Kas yra „Premium Hosting“?

„Premium“ priegloba yra bendro naudojimo prieglobos paslaugų rūšis, sukurta išskirtinai reikliems tinklalapiams, kuriems reikia daugiau energijos nei tradicinio bendrojo prieglobos tinklalapiams. Kalbant išsamiau, „Premium Hosting“ apima daugiau RAM, daugiau procesorių, SSD, prioritetinį techninį palaikymą ir nemokamą SSL sertifikatą.

What Premium Hosting plan do I need?

Mes rekomenduojame pradėti nuo „Premium Plan 1“ ir priklausomai nuo jūsų sąskaitos suvartojimo galite greitai pereiti prie aukštesnio plano.

Ar galiu pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą ir tada jį pakeisti kitu?

Taip, žinoma, kai tik nori, gali pasikeisti.

Ar turėsiu programų diegimo programą vienu paspaudimu?

Taip Visuose „Premium Hosting“ planuose turėsite geriausią „Softaculous“, kuris yra geriausias rinkoje: Jūs pasirenkate tarp „+200“ programų, kurias norite įdiegti, spustelėkite „įdiegti“, pasakykite, kuriame kataloge norite, ir viskas, stebuklinga :)

Kaip nusipirkti hostingo planą?

Tai labai intuityvu: jūs pasirenkate planą, užpildote savo ir savo svetainės duomenis, atlikate mokėjimą ir viskas! Kai būsite akredituoti, išsiųsime jums el. Laišką su visais registracijos duomenimis, kad galėtumėte įkelti savo svetainę ir sukonfigūruoti el. Pašto paskyras. Be to, turėsite prieigą prie pamokų, vaizdo įrašų, o mūsų techninė komanda padės jums.

Perkėlimas: esu kitame paslaugų teikėju ir noriu pakeisti „Neolo“. Ar galite man padėti?

Taip Nusipirkę žiniatinklio prieglobą, paprašysime visos jūsų ankstesnio teikėjo „cPanel“ ar „Plesk“ paskyros atsarginės kopijos (visos kopijos), kad galėtumėte ją perkelti. Jei ankstesniame paslaugų teikėjui naudojote kitą valdymo pultą, pasakykite mums ir mes išanalizuosime, ar galime jį perkelti, jei nepaaiškiname, kaip tai daroma, paprastai tai nėra sudėtinga. Jei jums reikia perkelti savo domeną į „Neolo“, tai galite padaryti ir pirkdami žiniatinklio prieglobos planą ar domeno perkėlimą.

Aš jau sumokėjau. Kiek laiko užtrunka registracija?

Mokėjimai grynaisiais pinigais užtrunka nuo 24 iki 72 darbo valandų. Mokėjimai elektroninėmis priemonėmis, tokiomis kaip kredito kortelės, debeto kortelės ir banko pervedimai, paprastai užtrunka mažiau nei 24 valandas arba yra akimirksniu.

DNS: kas jie? Kas jie tokie? Ar tai balta etiketė?

DNS yra serverių, atsakingų už jūsų domeną įvedančių žmonių sujungimą su NEOLO.COM serveriais ir jūsų žiniatinklio prieglobos paskyroje esančiu turiniu, pavadinimai. Mūsų DNS yra: ns1.lineadns.com ir ns2.lineadns.com. Jos yra visiškai baltos etiketės, taigi, jei jūsų sąskaita yra perpardavėjas, VPS arba specialieji serveriai, galite jomis naudotis.

Ar yra ribojamas el. Laiškų skaičius?

Mes visi norime, kad el. Laiškai pasiektų gautuosius, todėl šlamštas yra draudžiamas. Galite išsiųsti iki 150 el. Laiškų per valandą. Tai yra daugiau nei protinga riba ir didesnė nei likusių teikėjų. Atsižvelgiant į tai, kiek el. Pašto abonementų galite susikurti, jų skaičius neribojamas. Prie jų galite prisijungti naudodami mėgstamą el. Pašto programą, mobilųjį įrenginį ar žiniatinklio paštą.

Ar jie daro atsargines kopijas?

Padarome 1 pilną visų prieglobos paskyrų atsarginę kopiją iki 2 GB per savaitę ir perkeliame ją į kitą duomenų centrą. Tačiau mes taip pat rekomenduojame pasidaryti ir atsisiųsti atsargines kopijas iš savo valdymo skydelio.

Ar turėsiu SSH?

SSH teikimas bendrai naudojamame priegloboje yra nesaugus ir neprotinga praktika interneto prieglobos paslaugų teikėjams, todėl mes to nesiūlome. Tačiau, jei jūs samdote VPS arba dedikuotą serverį, mes galime lengvai suteikti jums SSH Root.

Ar sutinkate su internetinių žaidimų priegloba?

Ne bendram prieglobai. Bet jei tai „Facebook“ programa, turite išsinuomoti VPS. Jei tai yra žaidimų serveris, tada ne, mes nesiūlome.

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas