Lietuvos Respublika
WEB HOSTING PREMIUM

Aukščiausios kokybės interneto prieglobos planai $ šalyje

Aukštos kokybės debesis reiklioms svetainėms

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 29.40 / Mano

€ 58.79 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 4

Powerful like a dedicated server, at the best price

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 21.38 / Mano

€ 42.75 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 3

2x CPU power and 4X RAM

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 17.63 / Mano

€ 35.26 kai atsinaujini

Pirkite

Plan Premium 1

Entry level of the most exclusive web hosting

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 10.14 / Mano

€ 20.27 kai atsinaujini

Pirkite

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Nedvejodami, mes jums siūlome geriausią „Premium“ prieglobos „USD“ šalį

Wordpress

Mūsų „Premium Hosting“ planai siūlo visus šiuos išteklius:

icon

Neolo Cloud

Put your WordPress website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and clients thanks to the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

„Neolo“ pasitiki daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šaliųstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Saugumas

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

PASIRINKTI MANO SVETAITE

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

Mes rinkoje esame nuo 2002 m. Mes jau padedame dešimtims tūkstančių žmonių ir organizacijų paversti savo idėjas ir projektus svetainėmis, kurios veikia visą parą. Mes tikime, kad internetas yra pagrindinis poreikis, kaip žmogaus teisė, tai yra tai, kas leidžia žmonėms išreikšti save pasauliui ir augti asmeniškai, ekonomiškai ir dvasiškai, todėl norime būti jūsų projekto dalimi ir padėti jums būti prisijungę savo vardu internete. . Turime serverius keliose šalyse, klientų visame pasaulyje ir skirtingai nuo kitų kompanijų, NEOLO.COM vis dar aptarnauja jo savininkai. Pagrindiniai mūsų investuotojai yra mūsų klientai, kiekvienas, kuris mus palaiko ir leidžia mums toliau augti kartu su jais. Mes norime, kad jūsų projektas augtų ir visada veiktų, todėl norime būti jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėju Lietuvos Respublika.

Ar registruojate domenus?

Taip Mes registruojame daugybę domenų plėtinių, kai kurie iš jų yra .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Taip pat priimame tuos iš konkrečių šalių: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Bet jūs turite patys juos užregistruoti kiekvienos šalies NIC ir nusipirkti žiniatinklio prieglobą pas mus. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes jums pateiksime ranką.

Kas yra „Premium Hosting“?

„Premium“ priegloba yra bendro naudojimo prieglobos paslaugų rūšis, sukurta išskirtinai reikliems tinklalapiams, kuriems reikia daugiau energijos nei tradicinio bendrojo prieglobos tinklalapiams. Kalbant išsamiau, „Premium Hosting“ apima daugiau RAM, daugiau procesorių, SSD, prioritetinį techninį palaikymą ir nemokamą SSL sertifikatą.

What Premium Hosting plan do I need?

Mes rekomenduojame pradėti nuo „Premium Plan 1“ ir priklausomai nuo jūsų sąskaitos suvartojimo galite greitai pereiti prie aukštesnio plano.

Ar galiu pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą ir tada jį pakeisti kitu?

Taip, žinoma, kai tik nori, gali pasikeisti.

Ar turėsiu programų diegimo programą vienu paspaudimu?

Taip Visuose „Premium Hosting“ planuose turėsite geriausią „Softaculous“, kuris yra geriausias rinkoje: Jūs pasirenkate tarp „+200“ programų, kurias norite įdiegti, spustelėkite „įdiegti“, pasakykite, kuriame kataloge norite, ir viskas, stebuklinga :)

Kaip nusipirkti hostingo planą?

Tai labai lengva. Jūs pasirenkate planą, užpildote savo ir savo svetainės duomenis, atliksite mokėjimą ir, akreditavę, mes jums atsiųsime el. Laišką su visais registracijos duomenimis, kad galėtumėte įkelti savo svetainę ir sukonfigūruoti savo el. Pašto paskyras. Taip pat turėsite prieigą prie vadovėlių, vaizdo įrašų ir įvairių pagalbinių priemonių. Taip pat mūsų technikams dėl visų iškilusių klausimų.

Migracija: Aš esu kitoje teikėjo įstaigoje ir noriu pakeisti į Neolo. Ar galite man padėti?

Taip Nusipirkę žiniatinklio prieglobą, paprašysime visos jūsų ankstesnio teikėjo „cPanel“ ar „Plesk“ paskyros atsarginės kopijos (visos kopijos), kad galėtumėte ją perkelti. Jei ankstesniame paslaugų teikėjui naudojote kitą valdymo pultą, pasakykite mums ir mes išanalizuosime, ar galime jį perkelti, jei nepaaiškiname, kaip tai daroma, paprastai tai nėra sudėtinga. Jei jums reikia perkelti savo domeną į „Neolo“, tai galite padaryti ir pirkdami žiniatinklio prieglobos planą ar domeno perkėlimą.

Aš jau sumokėjau. Kiek laiko užtrunka registracija?

Mokėjimai grynaisiais pinigais užtrunka nuo 24 iki 72 darbo valandų. Mokėjimai elektroninėmis priemonėmis, tokiomis kaip kredito kortelės, debeto kortelės ir banko pervedimai, paprastai užtrunka mažiau nei 24 valandas arba yra akimirksniu.

DNS: kas jie? Kas jie tokie? Ar tai balta etiketė?

DNS yra serverių, atsakingų už jūsų domeną įvedančių žmonių sujungimą su NEOLO.COM serveriais ir jūsų žiniatinklio prieglobos paskyroje esančiu turiniu, pavadinimai. Mūsų DNS yra: ns1.lineadns.com ir ns2.lineadns.com. Jos yra visiškai baltos etiketės, taigi, jei jūsų sąskaita yra perpardavėjas, VPS arba specialieji serveriai, galite jomis naudotis.

Ar yra ribojamas el. Laiškų skaičius?

Mes visi norime, kad el. Laiškai pasiektų gautuosius, todėl šlamštas yra draudžiamas. Galite išsiųsti iki 150 el. Laiškų per valandą. Tai yra daugiau nei protinga riba ir didesnė nei likusių teikėjų. Atsižvelgiant į tai, kiek el. Pašto abonementų galite susikurti, jų skaičius neribojamas. Prie jų galite prisijungti naudodami mėgstamą el. Pašto programą, mobilųjį įrenginį ar žiniatinklio paštą.

Ar jie daro atsargines kopijas?

Padarome 1 pilną visų prieglobos paskyrų atsarginę kopiją iki 2 GB per savaitę ir perkeliame ją į kitą duomenų centrą. Tačiau mes taip pat rekomenduojame pasidaryti ir atsisiųsti atsargines kopijas iš savo valdymo skydelio

Ar turėsiu SSH?

SSH teikimas bendro naudojimo priegloboje yra nesaugus ir tai nepageidautina praktika interneto prieglobos paslaugų teikėjams, todėl mes neteikiame SSH bendro naudojimo priegloboje, tačiau, jei jūs samdote VPS ar skirtą serverį, galime suteikti SSH šaknį.

Ar sutinkate su internetinių žaidimų priegloba?

Ne bendram prieglobai. Bet jei tai „Facebook“ programa, turite išsinuomoti VPS. Jei tai yra žaidimų serveris, tada ne, mes nesiūlome.

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas