Lietuvos Respublika

Taisyklės ir sąlygos

Tai yra bendrosios naudojimo taisyklės, taikomos mūsų paslaugoms ir mūsų abonentams. Nuo šiol asmuo, kuris įsigyja bet kurią Neolo.com paslaugą, bus vadinamas „Abonentu“. Norint naudotis sutartinėmis paslaugomis, reikia visiškai sutikti su šiomis sąlygomis:

1 - Turinys

Su Neolo.com sutartys turi būti naudojamos tik teisėtais tikslais. Griežtai draudžiama naudoti bet kokias su Neolo.com sudarytas paslaugas, kurios pažeidžia bet kuriuos vietinius, nacionalinius ar tarptautinius įstatymus. Naudodamasis paslaugomis, sudarytomis su Neolo.com, abonentas negalės: skleisti ar perduoti neteisėtą, įžeidžiančią, šmeižikišką, rasistinę, įžeidžiančią informaciją ar kitokio pobūdžio neigiamą informaciją per nuotraukas, tekstus, reklamines antraštes ar nuorodas į išorinius puslapius, taip pat skelbti, perduoti, dauginti, platinti ar naudoti bet kokią informaciją ar programinę įrangą, kurioje yra virusų ar kitų kenksmingų komponentų, programinę įrangą ar kitą medžiagą, kuri nėra originali (piratinė), pažeidžia intelektinės nuosavybės teises, skelbia ar teikia medžiagą ar šaltinių apie įsilaužimą, įtrūkimus ar bet kokią kitą informaciją, kurią Neolo.com laiko netinkama. Bet koks sistemos naudojimas neteisėtiems tikslams leis Neolo.com sustabdyti sutartyje numatytų paslaugų teikimą be išankstinio įspėjimo. Norėdami pranešti apie paslaugą ar domeną, kuris naudojamas neteisėtais tikslais, susisiekite su mūsų tyrimų departamentu el. Paštu abusos@neolo.com

2 - atsisakymas suteikti tarnybą arba jo atsisakymas

Neolo.com pasilieka teisę atsisakyti sustabdyti ar atšaukti abonento teikiamas paslaugas iš anksto pranešdamas arba iš anksto nepranešęs, jei abonentas vykdo elgesį ar veiklą, kuri, Neolo.com manymu, yra piktnaudžiavimas ar kokių nors taisyklių, taisyklių pažeidimas. Čia galite atsidurti įspėję arba iš anksto nepranešę ir neprisiimdami atsakomybės už pasekmes, kurios gali kilti dėl šios priežasties. Ši padėtis taip pat apima atvejus, kai Neolo.com techninė zona atšaukia paslaugą į paskyras, kuriose atliekami veiksmai, kurie neleidžia tinkamai veikti kitiems vartotojams. Kiekvienas sustabdymo atvejis bus įvertintas ir prireikus bus paskirtas administracinis kliento pasitraukimas. Taip pat Abonentas sutinka ir yra informuotas, kad „Neolo“ pasilieka teisę visam laikui pašalinti, sustabdyti ar atšaukti bet kokią sutartinę paslaugą, informaciją ar turinį, kuris yra abonento priegloba, jei tai būtina dėl operacinių ar komercinių priežasčių ir nereikia jokio pranešimo, išskyrus Laikantis taisyklių ir sąlygų. Taip pat Neolo.com gali paprašyti papildomos informacijos, kad patvirtintų kliento sąskaitą, ir gali naudoti trečiųjų šalių kovos su sukčiavimu paslaugas (pvz., „MaxMind“) kliento elgesiui įvertinti. Neolo.com gali neleisti klientui mokėti 30 darbo dienų tiems klientams, kurie gali būti klasifikuojami kaip nepatikimi arba nepatvirtina savo sąskaitos per teisingą Neolo.com identifikaciją.

3 - programos ir scenarijai

Prieglobos paskyrų, turinčių vykdymo leidimus, atveju abonentas gali įdiegti ir vykdyti scenarijus, kuriuos laiko tinkamais. Tačiau Neolo.com pasilieka teisę išjungti bet kokį abonento įdiegtą scenarijų ar programinę įrangą, kuri daro įtaką normaliam serverių veikimui ir kenkia kitiems klientams, kurie talpina jų svetaines. Kita vertus, bet kuri programinė įranga ar programa, kurią vartotojas įdiegia Neolo.com serveriuose, tiek bendrai naudojamuose, tiek dedikuotuose serveriuose, turi turėti atitinkamą vartotojo licenciją, garantuojančią vartotojo teises. Jei licencijos patvirtinimo užklausa bus pateikta subjektui, kuriam priklauso įdiegta programinė įranga, paslauga bus sustabdyta, kol vartotojas pateiks atitinkamus leidimus diegti.

4 - failų paskirstymas

Tinklalapiai, kurių tikslas yra failų platinimas ir saugojimas (pvz., Nuotraukų galerijos, MP3, atsisiuntimo programų bibliotekos, vaizdo įrašai, dideli suspausti failai ir kt.), Bus svarstomi kiekvienu atveju atskirai. Tačiau Neolo.com pasilieka teisę atšaukti sustabdymą ar ištrynimą tokiose paskyrose. Svetainė gali būti laikoma įtraukta į šį apibūdinimą, kai daugiau nei 5% jos turinio yra skirta paskirstyti archyvams. Pakartotinio pažeidimo atveju, norėdami iš naujo suaktyvinti savo svetainę, turite sumokėti 50 USD baudą.

5 - sunaudotas srautas (pralaidumas)

Visi prieglobos planai, išskyrus neribotą planą, kuris yra nedelsiant apdorojamas, apima tam tikrą mėnesio srautą. Jei viršysite perdavimo limitą, jums bus pranešta el. Pašto adresu, kurį nustatėte kaip pagrindinį kontaktą, kai užregistruosite savo paslaugą. Apribojimo negalima pašalinti, jei jūsų svetainė dažnai viršijama, galite paprašyti pratęsti savo planą, kad gautumėte didesnį perdavimo greitį ir išvengtumėte galimų interneto paslaugų užsikimšimų.

6 - Prieglobos sutartis

Nėra jokios numanomos garantijos ar įsipareigojimo, kuris nėra aiškiai nurodytas šiame dokumente, susijusiems su abonento ir NEOLO.COM santykiais. Kai būsite paprašę plano ir išsiųsite pirkimo užsakymo duomenų patvirtinimo el. Laišką, turėsite 30 dienų atlikti atitinkamą mokėjimą. Sumokėjus už paslaugą, ji turi būti informuota iš klientų zonos, KURIOMS PRIEIGA yra pagrindiniame svetainės puslapyje, pasirinkus „Pranešti apie mokėjimą“, kad būtų galima suaktyvinti arba Paslaugos atnaujinimas. Mokėjimo duomenų įrašas negarantuoja, kad jūsų mokėjimas gali būti patikrintas, klientas gali peržiūrėti jūsų mokėjimo būseną, išsamiai įvertinęs numatytą vėlavimo periodą, iš KLIENTO RAJONO. Kai mokėjimas bus patvirtintas, jūs būsite informuoti el. Paštu el. Pašto adresu. Jei mūsų administracijos departamentas nepatikrins jūsų mokėjimo, ši mokėjimo ataskaita bus ištrinta, pranešimas bus išsiųstas el. Paštu ir jūs turite iš naujo informuoti apie tai pridėdami savo mokėjimo kvito nuskaitymą.

Atsisakykite paslaugos:
Norėdami atsisakyti paslaugos, klientas turi paprašyti ir patvirtinti ją iš klientų skydelio svetainėje customers.neolo.com. Jei to nepadarysite ir paslauga ir toliau bus aktyvi, „Neolo“ pasilieka teisę veikti taip, kaip mano esant reikalinga paslaugai surinkti.

7 - Konfidencialumas

Neolo.com išlaikys informacijos, kurią abonentas teikia rinkdamas paslaugą, konfidencialumą ir saugumą, kaip aprašyta Duomenų apsaugos įstatyme.

8 - duomenų praradimas

Neolo.com neatsako už duomenų praradimą serveryje dėl kokių nors priežasčių. Svetainės atsarginę kopiją turi saugoti pats vartotojas. Vartotojas taip pat privalo saugoti žiniatinklio pašto sistemos laiškus. Neolo.com nedaro didesnių nei 35GB (35840Mb) paskyrų atsarginių kopijų (atsarginių kopijų), todėl abonentas privalo imtis atsargumo priemonių, kad užtikrintų jų apsaugą. Bet kokiu atveju, jei klientas reikalauja atkurti arba gauti atsarginę savo hostingo sąskaitos atsarginę kopiją, jis privalo sumokėkite 50 USD už darbą, reikalingą užduočiai atlikti.

9 - Domeno perkėlimo vėlavimai

Neolo.com neatsako už domenų registracijos ir DNS perkėlimo vėlavimus, kuriuos sukėlė trečiosios šalys arba vartotojas, įsigyjantis mūsų paslaugas.

10 - mokėjimai ir terminai

Valiutos bazė yra USD. Jei klientas neatlieka mokėjimo ir apie tai perspėja per klientų zoną, Neolo.com pasilieka teisę laikinai sustabdyti interneto svetainės veikimą. Už pakartotinį suaktyvinimą reikia sumokėti sumą, atitinkančią jūsų paslaugos atnaujinimo išlaidas, ir ji bus suaktyvinta tik patvirtinus mokėjimo akreditaciją. Nesumokėjus 20 kalendorinių dienų nuo galiojimo pabaigos dienos, galutinai atšaukiama jūsų svetainė ir atitinkamai ištrinama visa vartotojo priglobta informacija. Tokiu būdu vartotojas praranda visas teises reikalauti ištrintos informacijos. Už paslaugą mokama per mėnesį iš anksto, kasmet, kas ketvirtį ar kas mėnesį, kaip nurodyta plano aprašyme. Mokėjimo priemonėse, kuriose reikia kliento pranešimo, kad būtų galima informuoti ir individualizuoti atliktą mokėjimą, „Neolo“ pasilieka teisę prevenciškai sustabdyti arba panaikinti kliento sąskaitą, kol pastaroji praneš apie minėtą mokėjimą, o Neolo.com išduos minėto mokėjimo patvirtinimą.

Paaiškinimas:

1 - Jei prieglobos planas apima domeną pasibaigus jo galiojimo laikui, domenas automatiškai sustabdomas ir būsena keičiama į pasibaigusį. Turėtojas turės 10 dienų sumokėti tą pačią sumą, kurią nustatė Neolo.com, ir po tų 10 dienų už domeną turi būti sumokėti papildomi 90 USD (išskyrus VIETINIUS DOMENUS, kurie priklauso nuo kiekvienos šalies reguliavimo) jo atnaujinimas) ir už kurį klientas sutinka, kad Neolo.com neatsako) plius žiniatinklio prieglobos atnaujinimo kaina, kad domeno ir prieglobos veikla būtų suaktyvinta iš naujo. „Neolo“ neužtikrina, kad domeną būtų galima atnaujinti daugiau nei buvo sumokėta. Jei negalėsite atnaujinti domeno, „Neolo“ grąžins abonentui sumokėtą sumą už domeno atnaujinimą, kuri niekada negali viršyti 11 USD D (vienkartinė įmoka).

2 - Jei planuojama išimtinai registruoti tarptautinius domenus, pasibaigus galiojimo laikui, domenas automatiškai sustabdomas ir pakeičia pasibaigusią būseną. Turėtojas turės 10 dienų sumokėti tą patį už Neolo.com nustatytą pratęsimo kainą, o po tų 10 dienų reikės sumokėti papildomus 90 USD ir atnaujinimo kainą, kad vėl suaktyvintumėte domeno veikimą. „Neolo“ neužtikrina, kad domeną būtų galima atnaujinti daugiau nei buvo sumokėta. Jei negalėsite atnaujinti domeno, „Neolo“ grąžins abonentui sumokėtą sumą už domeno atnaujinimą, kuri niekada negali viršyti 11 USD D (vienkartinė įmoka).

11 - mokėjimų paskirstymas einamojoje sąskaitoje

Kliento einamoji sąskaita Neolo.com veikia naudojant modalumą: debetų ir kreditų sumą. Tokiu būdu kiekviena kliento įmoka pirmiausia priskiriama administraciniam aktyvios ir (arba) sustabdytos administracinės paslaugos atnaujinimui. Jei pratęsimų nėra pasibaigę, suma priskaičiuojama prie laukiančių pirkimų arba priskiriama FAVOR BALANCE būsimiems pirkiniams ar atnaujinimams.

12 - modifikacijos

Neolo.com pasilieka teisę keisti planų ir (arba) siūlomų paslaugų savybes ir kainas. Bet koks pranešimas, turintis įtakos siūlomų paslaugų techninėms charakteristikoms, bus pateiktas tiesiogiai mūsų tinklalapiuose internete. Vien tik „Neolo“ paslaugų naudojimas reiškia, kad reikia sutikti su šio dokumento modifikacijomis ir (arba) atnaujinimais.

13 - Anti-SPAM politika (nepageidaujamos reklamos siuntimas)

Augant internetui, auga ir piktnaudžiavimas el. Paštu. Žmonės labai pyksta dėl šlamšto ir siunčia skundus teikėjams. Dėl to turime laikytis griežtos pozicijos dėl šlamšto pašto. Abonentas įsipareigoja neperduoti nepageidaujamos reklamos el. Paštu ar kitomis priemonėmis internete, reklamuodamas bet kokias Neolo.com talpinamas paslaugas per paslaugas, kurias sudarėme su mumis, arba per bet kurį kitą paslaugų teikėją. Jei nesilaikysite šio punkto, tai bus nedelsiant sustabdyta ir iš anksto nepranešus apie sutartyje nurodytas paslaugas. Visos susidariusios išlaidos bus apmokestintos vartotojo sąskaita. Jei vartotojas aptinka SPAM laiškų siuntimą, sąskaita bus laikinai sustabdyta ir turės būti sumokėta 50 USD kaip sąskaitos atnaujinimo mokestis. Jei ši politika tęsis, sąskaita bus pašalinta iš mūsų serverių ir, kaip minėta aukščiau, vartotojas privalo padengti patirtas išlaidas ir žalą kitiems to paties serverio vartotojams. Kai paslauga bus sustabdyta per šlamštą, atitinkamoje svetainėje bus pastatytas pakabos ekranas. Šis ekranas bus pašalintas, kai tik bus sumokėta bauda.

14 - masinio pašto pristatymas

Pranešama, kad masinis siuntimas neleidžiamas, nes tai turi įtakos serverio, iš kurio jis siunčiamas, veikimui. Jei abonentas turi tam tikrą skaičių vartotojų, kurie yra suinteresuoti gauti tam tikrą informaciją apie savo įmonę ar paslaugą, prieš siųsdami atitinkamą laišką, susisiekite su technine zona klientams.neolo.com, kad jie būtų aprūpinti būtinos instrukcijos, kad nekiltų jokių konfliktų. Pristačius masinius laiškus, sąskaitą nedelsdamas sustabdys mūsų įmonės techninis skyrius. Jis bus atkurtas tik tada, kai abonentas kreipsis į šį skyrių, kad išsiaiškintų situaciją, ir Neolo.com mano, kad nėra jokios rizikos „uždrausti“ pašto serverio IP adresą ar serverių prisotinimą.

15 - kovos su sukčiavimu politika

Paslaugos sustabdymas ir (arba) atšaukimas prieš sukčiavimo apsimetant iš Neolo.com esančios svetainės „Sukčiavimas apsimetant“ yra būdas gauti informacijos sukčiavimo ir (arba) tapatybės vagystės realizavimui. Tai apima tokios informacijos kaip kredito kortelių numerių, slaptažodžių, sąskaitos informacijos ar kitų asmeninių duomenų paėmimą apgaulės būdu. Šio tipo sukčiavimas paprastai gaunamas el. Laiškais ar iššokančiaisiais langais. Neolo.com palaiko tarptautines organizacijas kovojant su sukčiavimu internete. Jei manote, kad buvote sukčiavimo apsimetant, atlikite šiuos veiksmus:

 • Nedelsdami praneškite apie sukčiavimą techniniam aptarnavimui iš customers.neolo.com> Susisiekite
 • Pateikite išsamią informaciją apie sukčius, pavyzdžiui, gautus pranešimus, kompetentingai institucijai per interneto pranešimų apie sukčiavimą centrą https://www.ic3.gov. Šis centras bendradarbiauja su teisinėmis institucijomis visame pasaulyje, kad greitai uždarytų apgaulingas svetaines ir nustatytų asmenis, atsakingus už sukčiavimą

Jei manote, kad jūsų asmeninė informacija buvo pavogta ar iškilo pavojus, turėtumėte ją perduoti FPK https://www.ftc.gov

 • Jei klientas yra tiesiogiai atsakingas, sustabdymas bus galutinis ir negrįžtamas.
 • Jei šiam tikslui jūsų žiniatinklio erdvėje įdiegtose programose buvo naudojami pažeidžiamumai, turite įsipareigoti juos ištaisyti ir pašalinti kenksmingus failus iš savo svetainės

Pakartotinio pažeidimo atveju, norėdami iš naujo suaktyvinti savo svetainę, turite sumokėti baudą, atitinkančią 50 USD, dar kartą įsipareigodami ištaisyti pažeidžiamumus ir ištrinti kenksmingus savo svetainės failus. Jei po to jūsų sąskaita vėl bus naudojama šiam tikslui, mes galutinai ir negrįžtamai ją panaikinsime. Norėdami pranešti apie paslaugą ar domeną, kurie naudojami neteisėtais tikslais, susisiekite su mūsų tyrimų departamentu per abusos@neolo.com

Be to, prieglobos planuose gali būti saugomi tik failai, atitinkantys svetaines. „.Zip“, .tar.gz vaizdo įrašai ar kiti plėtiniai, viršijantys 100 MB, bus nedelsiant svarstomi ir juos galės ištrinti tiesiogiai Neolo.com nepasikonsultavęs su klientu, kad būtų išlaikytas žiniatinklio prieglobos serverių stabilumas ir judrumas. Šis turinio pašalinimas iš teikėjo nesuteiks jokios teisės į kompensaciją. Didelių failų (didesnių nei 100 MB) saugojimui klientas turi išsinuomoti VPS paslaugą.

16 - pinigų grąžinimas (teisė į pinigų grąžinimą)

Teisė reikalauti grąžinti Neolo.com sumokėtus pinigus už suteiktas paslaugas galios tik tada, kai paslauga atitinka tik vieną iš šių planų:

 • 0 planas, 1 planas, neribotas planas, perpardavėjų planai, aukščiausios kokybės planai.

Be to, norint apsvarstyti tokį kompensavimo prašymą, turi būti įvykdyti šie reikalavimai:

 • Neolo.com prašymą turi gauti prieš pirmąsias 30 originalios paslaugos dienų. Pakeitus planą, bus pasirenkama pirmosios paslaugos pirkimo data.
 • Planas, kuriam prašoma „MoneyBack“, turi būti aktyvus. Kad „MoneyBack“ parinktis būtų patikrinta, NETURITE prašyti atšaukti paslaugos prieš grąžinimo prašymą ar jo metu.
 • Prašymas galios tik tuo atveju, jei paslauga nebuvo teikiama arba jei prastova buvo didesnė kaip 90% per metus, matuojant svetainėjeuptuptime.com. Administracinėms išlaidoms, kurios nebus kompensuojamos, nustatomas 15% išteklių atkūrimo mokestis.
 • „Neolo.com“ negrąžina pinigų už sustabdytas paskyrų prieglobas už autorių teisių pažeidimus arba mokėjimus, atliktus per „PayU“ arba „Payssion“ platformą (tiek kredito kortele, tiek grynaisiais). Bus grąžinami tik per „PayPal“ atlikti mokėjimai.

Gavęs prašymą kompensuoti išlaidas ir įvykdęs aukščiau išdėstytus reikalavimus, Neolo.com įvertins prašymą ir, jei taikoma, suma bus grąžinta sutartu būdu. Į kompensacijos sumą neįeis komisinių išlaidų sumos, kurios yra taikomos kai kurioms mokėjimo formoms. Grąžinimas gali trukti nuo 20 iki 40 darbo dienų. SSL, licencijos, registracijos, pratęsimai ir domenų perkėlimai jokiomis aplinkybėmis nebus grąžinami. Grąžinti lėšas galima tik per 30 dienų nuo pradinės sutarties sudarymo, praėjus minėtam laikotarpiui, vartotojas sutinka, kad kompensacija nebus teikiama.

17 - Domenų registracija

Domeno, už kurį registracija mokama Neolo.com, tvarkymas priklauso nuo to, ar jį galima registruoti atitinkamame subjekte. Ši procedūra pradedama tik patikrinus mokėjimo akreditaciją. Apdorojus domeną, domeno simbolių pakeisti negalima ir jo sumokėta suma negali būti grąžinta. Atlikdami bet kurią procedūrą, susijusią su domenu Neolo.com, jūs sutinkate su tarptautinio subjekto nustatytomis sąlygomis. ICANN Neolo.com patvirtina, kad įsigydami pirkimo užsakymą per atitinkamo TLD operatoriaus Whois serverį galite naudotis. Neolo.com neatsako už informaciją, esančią TLD operatoriaus WHOIS duomenų bazėje, nes ji pateikiama be jokių garantijų dėl jos tikslumo.

Jei domenas, kurį klientas įvedė pirkimo užsakyme, bus aptiktas arba netinkamas, bus suteikta galimybė išsiųsti alternatyvų domeną, išlaikant tą patį plėtinį, kurį pasirinkote pirkdami. Užimtas ar netinkamas domenas aptinkamas ir apie jį pranešama tada, kai domenas jau turi patvirtintą mokėjimo ir registracijos etapą. Pranešimas siunčiamas el. Paštu su alternatyvaus vardo siuntimo instrukcijomis. Domeną dėl techninių ar administracinių priežasčių gali sustabdyti Neolo.com. Klientas turi galimybę susisiekti su „Payments“ sritimi iš savo srities srities, kad galėtų išspręsti. Pasibaigus galiojimo laikui, domenas automatiškai sustabdomas ir keičia savo būseną į pasibaigusią.

Turėtojas turės 10 dienų sumokėti tą pačią sumą, kurią nustatė Neolo.com, ir po tų 10 dienų reikia sumokėti papildomus 90 USD su atnaujinimo kaina, kad būtų galima vėl suaktyvinti domeno veikimą. Praėjus 15 dienų nuo domeno galiojimo pabaigos, jis ištrinamas.

18 - domeno atnaujinimas

Atnaujinami tik tie domenai, kuriuos iš pradžių be išimties užregistravo Neolo.com. Domenai, kurių nėra šioje situacijoje, gali būti perkelti į Neolo.com ir atlikti šį pakeitimą likus mažiausiai 30 dienų iki galiojimo pabaigos datos. Atnaujinimo procesas prasideda tik patikrinus mokėjimą, net jei tai negarantuoja domeno atnaujinimo. Tik domenas gali būti pratęstas, jei mokėjimas buvo atliktas laiku ir forma, kitaip tai nebus įmanoma. Neolo.com taip pat negarantuoja ir neprisiima atsakomybės, jei domenas negali būti atnaujintas. .com.es, .es, .com.pe ir .pe domenai turi būti atnaujinami likus 60 dienų iki galiojimo pabaigos, kad nepatektų į išpirkimo laikotarpį. .com.au ir .au domenai turi būti atnaujinti likus 90 dienų iki galiojimo pabaigos, kad nebūtų pradėtas išpirkimo laikotarpis.

19 - domeno perkėlimas

Tai paslauga, kurią „Neolo.com“ teikia sutikdami su savo klientais, „Neolo.com“ neatsako už teisingą savo registracijos srities inicijuotų perdavimo procedūrų atlikimą, nes tai priklauso tik nuo subjekto, kuriame domenas iš pradžių yra domenas. Laiku išleiskite aptariamą domeną ir į teisingus atsakymus į el. Laiškus, išsiųstus pradinio registravimo subjekto domeno administravimo kontakto el. Pašto adresu. Pinigai nėra grąžinami, nes Neolo.com moka, kai prasideda procesas. Perkėlimo procesas prasideda tik patikrinus mokėjimo akreditaciją. Už kliento, kuris moka pervedimo procesą, atsakomybę, patikrina, ar pradinio registravimo subjekto domenas yra Aktyvus, ar Gerai, ir įveskite perdavimo kodą. iš jūsų klientų srities. Kad atnaujinimo metai būtų įtraukti į perkeltą domeną, turi praeiti daugiau nei 45 dienos nuo sukūrimo ar atnaujinimo kitame subjekte dienos.

20 - maksimalus išsiųstų el. Laiškų skaičius

El. Laiškų siuntimo riba, kurią „Neolo.com“ leidžia savo individualiuose planuose ir perpardavinėtojuose, yra 150 el. Laiškų per valandą kiekvienam domenui ir vienai sukurtai prieglobos paskyrai. Jei bus aptiktas per didelis el. Laiškų skaičius, siunčiamų laiškų siuntimas bus blokuojamas iki valandos pabaigos nuo to laiko, kai prasidėjo siunčiamų laiškų blokavimo sustabdymas.
Dažniausios sustabdymo priežastys:

- Kai kurios žiniatinklio formos pažeidžiamumas el. Laiškų siuntimui. Tokiais atvejais sustabdymas nereikalauja pakartotinio suaktyvinimo ir yra suaktyvinamas, kai tik vartotojas susisiekia ir suderina su Technine sritimi pažeidžiamumo pašalinimą. - El. Pašto paskyros naudojimas tik SPAM laiškams siųsti. Dėl šių atvejų sąskaita sustabdoma, atidaroma tolesnė byla ir sukuriama atitinkama sąskaita. Sąskaita bus suaktyvinta tik patikrinus skolos sumokėjimą. SVARBU: Šie apribojimai taikomi tik individualiems planams ir perpardavėjams, kurie randami bendro naudojimo serveriuose. Dedikuotų serverių ir VPS apribojimas priklauso tik nuo įrangos (aparatinės įrangos) talpos.

21 - Ryšys su technine pagalba ir mokėjimai.

Optimalus susisiekimo būdas yra per customers.neolo.com. Telefono darbo laikas yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 10.00 iki 20.00 GMT -3. Į el. Laiškus ir bilietus atsakoma 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

22 - Prieglobos planai ir leidžiamas paskyrų skaičius

Individualūs būsto planai yra išvardyti taip:

 • Plan 1
 • Plan 0
 • Neribotas planas (leidžia naudoti kelis papildomus domenus, bet visi turi priklausyti sąskaitos savininkui) „Premium“ planai

Individualus apgyvendinimas suprantamas kaip galimybė talpinti vieną svetainę. Keli apgyvendinimo planai yra išvardyti taip:

 • D7
 • D14
 • D25
 • D50
 • D100
 • D300

Kelios talpyklos suprantamos kaip galimybė įjungus WHM valdymo skydelį sukurti ribotą prieglobos abonementų skaičių, nustatytą pagal sudarytą planą. Kiekviena iš šių prieglobos paskyrų leis jums priglobti vieną svetainę. Svetainės priegloba bus vykdoma tik naudojant įrankius, kuriuos įgalino Neolo.com. Jokiomis aplinkybėmis nebus leidžiama atlikti sutartyje numatytų paslaugų pakeitimų, dėl kurių priegloba gali būti didesnė nei leidžiama svetainių, kaip nurodyta plano charakteristikose. Veiksmai, tokie kaip buvimas (bet tuo neapsiribojant): domenų papildymas naudojant APACHE direktyvas .htaccess faile, peradresavimai su PHP kodu ar kita kalba ir tt bus laikomi neatitinkančiais. Jei abonentas patyrė anksčiau aprašytą veiklą, nedelsiant sustabdoma paslaugos teikimas be išankstinio įspėjimo, kol situacija normalizuosis. Tradicinės bendrojo prieglobos sąskaitos (0 planas, 1 planas ir neribotas planas), taip pat perpardavinėtojų planai bus apribotos iki 768 MB RAM, o išimtiniais atvejais - iki 1 GB RAM. „Premium Hosting“, „VPS Hosting“ ir „Dedicated Server“ planai turės RAM atmintį, nurodytą kiekviename plane.

23 - migracijos

Perkėlimai yra nemokami, jei ankstesnis interneto prieglobos paslaugų teikėjas naudoja „cPanel“ ir turi galimybę atlikti visas atsargines kopijas. Priešingu atveju techninė komanda atsižvelgs į tai, kiek laiko užtruks perkėlimas, jei tai kainuoja ar ne. Priklausomai nuo laiko, migracija trunka nuo 3 iki 10 darbo dienų. Jei „cPanel“ neturi ankstesnio teikėjo, galima perkelti tik svetainę, bet ne el. Pašto paskyras. Pastarieji gali būti perkelti tik išimtiniais atvejais ir už papildomą mokestį, dėl kurio turi būti susitarta. Migracijos vykdomos nuo pirmadienio iki penktadienio. Išimtiniais atvejais jie gali būti atliekami savaitgaliais, tačiau tik gavus išankstinį kliento ir paslaugų teikėjo susitarimą.

24 - Taikomi teisės aktai ir perpardavėjų atsakomybė

Jurisdikcija ir taikytina teisė. Visi ginčai ar ginčai, kylantys dėl šios paraiškos, bus perduoti Argentinos federalinės sostinės kompetentingų teismų jurisdikcijai. Šią sutartį reglamentuoja Argentinos Respublikos įstatymai. Neolo.com neturi jokių sutartinių santykių su galutiniu klientu, kuris sudaro sutartį su paslaugos „perpardavėju“. Neolo.com gali pakeisti čia pateiktas sąlygas ir taisykles be išankstinio įspėjimo, pranešdamas apie tai, jos manymu, būtinu.

25 - Cotizaciones en moneda local

Šiame puslapyje doleriais (USD) rodomos vertės buvo apskaičiuotos pagal jūsų šalies centrinio banko dienos kursą. Pirkimo metu operacija bus atlikta remiantis jūsų šalies vietinės valiutos konvertavimu, kurį atliko jūsų kredito kortelės finansų įstaiga. Atminkite, kad valiutos kursą ir kitus galimus kursus nustatys jūsų bankas.

Nuomodamiesi mūsų paslaugas jūs pareiškia, kad žinote ir sutinkate su šia naudojimo politika.

Paskutinį kartą keista 2021 m. Rugpjūčio 3 d.

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas