Lietuvos Respublika

Užregistruokite savo domeną su tapatybės apsauga:

Kodėl verta samdyti domeno tapatybės apsaugą?

Kadangi visi turi prieigą prie domeno savininko duomenų, todėl svarbu apsaugoti savo asmeninius duomenis nuo tapatybės vagystės, šlamšto ir galimo įsilaužimo.

Rūpinkitės savo asmeniniais duomenimis

Kad niekas negautų jūsų domeno registracijos duomenų.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokuoti užpuolikus

Daugiausia atakų prieš domenus ir svetaines vykdoma žinant domeno savininko ir registruotojo duomenis. Svarbu, kad nepažeistumėte užpuolikų!

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

+

Mes rinkoje esame nuo 2002 m. Mes jau padedame dešimtims tūkstančių žmonių ir organizacijų paversti savo idėjas ir projektus svetainėmis, kurios veikia visą parą. Mes tikime, kad internetas yra pagrindinis poreikis, kaip žmogaus teisė, tai yra tai, kas leidžia žmonėms išreikšti save pasauliui ir augti asmeniškai, ekonomiškai ir dvasiškai, todėl norime būti jūsų projekto dalimi ir padėti jums būti prisijungę savo vardu internete. . Turime serverius keliose šalyse, klientų visame pasaulyje ir skirtingai nuo kitų kompanijų, NEOLO.COM vis dar aptarnauja jo savininkai. Pagrindiniai mūsų investuotojai yra mūsų klientai, kiekvienas, kuris mus palaiko ir leidžia mums toliau augti kartu su jais. Mes norime, kad jūsų projektas augtų ir visada veiktų, todėl norime būti jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėju Lietuvos Respublika.

Kodėl visi turi prieigą prie domenų vardų registruotojų?

+

Nes „Whois“ katalogas yra vieša duomenų bazė, kurioje yra viso pasaulio domenų savininkų duomenys. Naudodami „ID Privacy Protect“ galite paslėpti savo duomenis, kad pasiektumėte didesnį privatumą ir saugumą.

O kas atsitiks mano verslui? Noriu, kad mano klientai mane rastų

+

Jūsų klientai gali ir toliau jus rasti, nes jie matys informaciją, kurią norite parodyti jūsų svetainėje, tačiau niekas neturės prieigos prie jūsų „WhoIs“ katalogo duomenų.

Kaip veikia domenų privatumo apsaugos ID?

+

Užuot rodę jūsų duomenis, rodome „Domeno pagal tarpinį serverį“, mūsų partnerio, duomenis, kurie veiks kaip jūsų asmens duomenų apsaugos sluoksnis.

Kokie yra „ID Privacy Protect“ pranašumai?

+

Būsite labiau apsaugoti nuo galimos tapatybės vagystės, šlamšto į savo asmeninę sąskaitą ir bandymų išpuolių ar domeno vagystės.

Mes dirbame siekdami šių nuomonių

Didžiausias džiaugsmas yra pamatyti mūsų vartotojų projektus. Kai viskas veikia tobulai, mūsų darbai

Aš puikiai išmanau savo gastronominį projektą Neoloje, viskas buvo lengva ir greita.

Vicky Vago - gyvas valgymas

Esame klientai prieš 10 metų ir vėl pasirinktume „Neolo“.

Federico Pacheco - Entropijos saugumas

Aš pasirenku „Neolo“ savo klientų svetainėse ir niekada neturėjau problemų

Michelle Dure - „Decero“ grafikos dizainerė

„Neolo“ pasitiki daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas