Lietuvos Respublika

Užregistruokite savo domeną su tapatybės apsauga:

Kodėl verta samdyti domeno tapatybės apsaugą?

Kadangi visi turi prieigą prie domeno savininko duomenų, todėl svarbu apsaugoti savo asmeninius duomenis nuo tapatybės vagystės, šlamšto ir galimo įsilaužimo.

Rūpinkitės savo asmeniniais duomenimis

Kad niekas negautų jūsų domeno registracijos duomenų.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokuoti užpuolikus

Daugiausia atakų prieš domenus ir svetaines vykdoma žinant domeno savininko ir registruotojo duomenis. Svarbu, kad nepažeistumėte užpuolikų!

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

+

Mūsų misija yra ta, kad bet kuris asmuo ar įmonė gali paversti savo idėją svetaine. Padedame jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą ar projektą, parduoti internete ir paskelbti norimą turinį. Trumpai tariant, kurti savo skaitmeninį verslą. Mums patinka teikti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl mes atsakome į 80% užklausų per mažiau nei 1 valandą ir turime 9,5 / 10 įvertinimą. Be to, mūsų serveriai yra ypač stabilūs ir mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mes esame „Open-Startups“ judėjimo dalis: viešiname klientų aptarnavimo metriką ir serverių stabilumą. Kiekvieną savaitę mes skelbiame naujas pamokas, kursus, interviu su specialistais ir žinių vadovus, kad galėtumėte pakelti savo verslumą į kitą lygį.

Kodėl visi turi prieigą prie domenų vardų registruotojų?

+

Nes „Whois“ katalogas yra vieša duomenų bazė, kurioje yra viso pasaulio domenų savininkų duomenys. Naudodami „ID Privacy Protect“ galite paslėpti savo duomenis, kad pasiektumėte didesnį privatumą ir saugumą.

O kas atsitiks mano verslui? Noriu, kad mano klientai mane rastų

+

Jūsų klientai gali ir toliau jus rasti, nes jie matys informaciją, kurią norite parodyti jūsų svetainėje, tačiau niekas neturės prieigos prie jūsų „WhoIs“ katalogo duomenų.

Kaip veikia domenų privatumo apsaugos ID?

+

Užuot rodę jūsų duomenis, rodome „Domeno pagal tarpinį serverį“, mūsų partnerio, duomenis, kurie veiks kaip jūsų asmens duomenų apsaugos sluoksnis.

Kokie yra „ID Privacy Protect“ pranašumai?

+

Būsite labiau apsaugoti nuo galimos tapatybės vagystės, šlamšto į savo asmeninę sąskaitą ir bandymų išpuolių ar domeno vagystės.

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublika

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas