Zarejestruj swoją domenę z ochroną tożsamości:

Po co wynajmować ochronę tożsamości domeny?

Ponieważ każdy ma dostęp do danych właściciela domeny, ważne jest, aby chronić swoje dane osobowe przed kradzieżą tożsamości, spamem i możliwym włamaniem.

Zadbaj o swoje dane osobowe

Aby nikt nie uzyskał danych rejestracyjnych Twojej domeny.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokuj napastników

Większość ataków na domeny i strony internetowe odbywa się przy użyciu danych właściciela i rejestrującego domenę. Ważne jest, aby trzymać napastników z daleka!

Często zadawane pytania

Dlaczego Neolo mi odpowiada?

+

Istniejemy na rynku od 2002 roku. Już teraz pomagamy dziesiątkom tysięcy ludzi i organizacji w przekształcaniu ich pomysłów i projektów w witryny internetowe działające 24 godziny na dobę. Wierzymy w Internet jako podstawową potrzebę, jako prawo człowieka, to właśnie pozwala ludziom wyrażać się w świecie i rozwijać się osobiście, ekonomicznie i duchowo, dlatego chcemy być częścią twojego projektu i pomóc ci być online z własnym imieniem w Internecie . Posiadamy serwery w kilku krajach, klientów na całym świecie i w przeciwieństwie do innych firm, NEOLO.COM jest nadal obsługiwany przez jego właścicieli. Naszymi głównymi inwestorami są nasi klienci, którzy nas wspierają i pozwalają nam dalej się rozwijać. Chcemy, aby Twój projekt rozwijał się i zawsze działał, dlatego chcemy być Twoim dostawcą usług hostingowych w Polska.

Dlaczego wszyscy mają dostęp do rejestrujących nazwy domen?

+

Ponieważ katalog Whois jest publiczną bazą danych zawierającą dane od właścicieli domen na całym świecie. Dzięki ochronie prywatności ID możesz ukryć swoje dane, aby uzyskać większą prywatność i bezpieczeństwo.

A co stanie się z moją firmą? Chcę, żeby moi klienci mnie znaleźli

+

Twoi klienci mogą Cię nadal znajdować, ponieważ zobaczą informacje, które chcesz pokazać w swojej witrynie, ale nikt nie będzie miał dostępu do danych w katalogu WhoIs.

Jak działa identyfikator ochrony prywatności dla domen?

+

Zamiast wyświetlać twoje dane, pokazujemy dane „Domain by Proxy”, naszego partnera, który będzie działał jako warstwa ochronna dla twoich danych osobowych.

Jakie są zalety ochrony prywatności ID?

+

Będziesz lepiej chroniony przed możliwą kradzieżą tożsamości, spamem na koncie osobistym oraz próbami ataków lub kradzieży domen.

Pracujemy, aby osiągnąć te opinie

Naszą największą przyjemnością jest realizacja projektów naszych użytkowników. Kiedy wszystko działa idealnie, nasza praca pozostaje niezauważona, ale Twoja wyróżnia się. I to się liczy.

Opanowałem swój projekt gastronomiczny w Neolo, wszystko było łatwe i szybkie.

Vicky Vago - Living Eat

Jesteśmy klientami 10 lat temu i ponownie wybralibyśmy Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Wybieram Neolo do obsługi stron internetowych moich klientów i nigdy nie miałem problemu

Michelle Dure - grafik w Decero

Ponad 10 000 klientów z 79 krajów ufa Neolo

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE