Zaregistrujte svoju doménu s ochranou identity:

Prečo najať ochranu identity domény?

Pretože každý má prístup k údajom vlastníka domény, preto je dôležité chrániť vaše osobné údaje pred krádežou identity, spamom a možným hackerom.

Postarajte sa o svoje osobné údaje

Aby nikto nezískal registračné údaje vašej domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníkov

Pri väčšine útokov na domény a webové stránky sú známe údaje vlastníka a registrujúceho domény. Je dôležité, aby ste útočníkov držali ďalej!

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

+

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchlu a kvalitnú zákaznícku podporu, preto odpovedáme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups: zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Prečo majú všetci prístup k registrujúcim doménových mien?

+

Pretože adresár Whois je verejná databáza s údajmi od vlastníkov domén z celého sveta. S ochranou osobných údajov ID môžete svoje údaje skryť, aby ste dosiahli väčšie súkromie a bezpečnosť.

A čo sa stane s mojou firmou? Chcem, aby ma klienti našli

+

Vaši zákazníci vás môžu naďalej nájsť, pretože uvidia informácie, ktoré chcete zobraziť na svojich webových stránkach, ale nikto nebude mať prístup k údajom v adresári WhoIs.

Ako funguje ID ochrany osobných údajov domén?

+

Namiesto zobrazovania vašich údajov zobrazujeme údaje spoločnosti „Domain by Proxy“, nášho partnera, ktorý bude slúžiť ako ochranná vrstva pre vaše osobné údaje.

Aké sú výhody ochrany osobných údajov ID?

+

Budete viac chránení proti možnému odcudzeniu identity, spamu na váš osobný účet a proti pokusom o útoky alebo odcudzenie domény.

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovensko

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI