Zaregistrujte svoju doménu s ochranou identity:

Prečo najať ochranu identity domény?

Pretože každý má prístup k údajom vlastníka domény, preto je dôležité chrániť vaše osobné údaje pred krádežou identity, spamom a možným hackerom.

Postarajte sa o svoje osobné údaje

Aby nikto nezískal registračné údaje vašej domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníkov

Pri väčšine útokov na domény a webové stránky sú známe údaje vlastníka a registrujúceho domény. Je dôležité, aby ste útočníkov držali ďalej!

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

+

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchlu a kvalitnú zákaznícku podporu, preto odpovedáme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups: zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Prečo majú všetci prístup k registrujúcim doménových mien?

+

Pretože adresár Whois je verejná databáza s údajmi od vlastníkov domén z celého sveta. S ochranou osobných údajov ID môžete svoje údaje skryť, aby ste dosiahli väčšie súkromie a bezpečnosť.

A čo sa stane s mojou firmou? Chcem, aby ma klienti našli

+

Vaši zákazníci vás môžu naďalej nájsť, pretože uvidia informácie, ktoré chcete zobraziť na svojich webových stránkach, ale nikto nebude mať prístup k údajom v adresári WhoIs.

Ako funguje ID ochrany osobných údajov domén?

+

Namiesto zobrazovania vašich údajov zobrazujeme údaje spoločnosti „Domain by Proxy“, nášho partnera, ktorý bude slúžiť ako ochranná vrstva pre vaše osobné údaje.

Aké sú výhody ochrany osobných údajov ID?

+

Budete viac chránení proti možnému odcudzeniu identity, spamu na váš osobný účet a proti pokusom o útoky alebo odcudzenie domény.

Pracujeme na dosiahnutí týchto názorov

Naším najväčším potešením je, že projekty našich používateľov sa naplnia. Keď všetko funguje perfektne, naša práca zostane bez povšimnutia, ale vaša vyniká. A na tom záleží.

Ovládam svoj gastronomický projekt v Neole, všetko bolo ľahké a rýchle.

Vicky Vago - Living Eat

Sme zákazníci pred 10 rokmi a znovu by sme si vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropická bezpečnosť

Vyberám Neolo, aby som hosťoval webové stránky svojich klientov, a nikdy som nemal problém

Michelle Dure - grafická dizajnérka v spoločnosti Decero

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovensko

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI