Zaregistrujte svoju doménu s ochranou identity:

Prečo najať ochranu identity domény?

Pretože každý má prístup k údajom vlastníka domény, preto je dôležité chrániť vaše osobné údaje pred krádežou identity, spamom a možným hackerom.

Postarajte sa o svoje osobné údaje

Aby nikto nezískal registračné údaje vašej domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníkov

Pri väčšine útokov na domény a webové stránky sú známe údaje vlastníka a registrujúceho domény. Je dôležité, aby ste útočníkov držali ďalej!

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

+

Na trhu pôsobíme od roku 2002. Pomáhame desiatkam tisícov ľudí a organizácií zmeniť ich nápady a projekty na webové stránky, ktoré fungujú 24 hodín denne. Veríme v internet ako na základnú potrebu, ako na ľudské právo, to je to, čo ľuďom umožňuje vyjadriť sa k svetu a osobne, ekonomicky a duchovne rásť, preto chceme byť súčasťou vášho projektu a pomôcť vám byť online so svojím menom na internete. , Máme servery v niekoľkých krajinách, klientov po celom svete a na rozdiel od iných spoločností, spoločnosť NEOLO.COM stále obsluhujú jej vlastníci. Našimi hlavnými investormi sú naši klienti, každý z nás, ktorí nás podporujú a umožňujú nám s nimi ďalej rásť. Chceme, aby váš projekt rástol a vždy fungoval, takže chceme byť vaším poskytovateľom webhostingu v Slovensko.

Prečo majú všetci prístup k registrujúcim doménových mien?

+

Pretože adresár Whois je verejná databáza s údajmi od vlastníkov domén z celého sveta. S ochranou osobných údajov ID môžete svoje údaje skryť, aby ste dosiahli väčšie súkromie a bezpečnosť.

A čo sa stane s mojou firmou? Chcem, aby ma klienti našli

+

Vaši zákazníci vás môžu naďalej nájsť, pretože uvidia informácie, ktoré chcete zobraziť na svojich webových stránkach, ale nikto nebude mať prístup k údajom v adresári WhoIs.

Ako funguje ID ochrany osobných údajov domén?

+

Namiesto zobrazovania vašich údajov zobrazujeme údaje spoločnosti „Domain by Proxy“, nášho partnera, ktorý bude slúžiť ako ochranná vrstva pre vaše osobné údaje.

Aké sú výhody ochrany osobných údajov ID?

+

Budete viac chránení proti možnému odcudzeniu identity, spamu na váš osobný účet a proti pokusom o útoky alebo odcudzenie domény.

Pracujeme na dosiahnutí týchto názorov

Naším najväčším potešením je, že projekty našich používateľov sa naplnia. Keď všetko funguje perfektne, naša práca zostane bez povšimnutia, ale vaša vyniká. A na tom záleží.

Ovládam svoj gastronomický projekt v Neole, všetko bolo ľahké a rýchle.

Vicky Vago - Living Eat

Sme zákazníci pred 10 rokmi a znovu by sme si vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropická bezpečnosť

Vyberám Neolo, aby som hosťoval webové stránky svojich klientov, a nikdy som nemal problém

Michelle Dure - grafická dizajnérka v spoločnosti Decero

Neolo verí viac ako 10 000 zákazníkov z 79 krajín

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI