Čo je to Google Test My Site a prečo by som ich mal optimalizovať?

Google Test My Site je nástroj Google, ktorý analyzuje váš web a meria jeho výkonnosť. Zdôrazňuje prívetivosť a rýchlosť načítania (mobilné zariadenia, laptopy a počítače). Mali by ste ho mať, pretože vám to pomôže vylepšiť skóre, ktoré spoločnosť Google priraďuje vašim webovým stránkam. Okrem toho môžete svojim návštevníkom ponúknuť lepší zážitok z navigácie. To veľa pribúda, pretože sa premieta do väčšieho predaja a odporúčaní. Chcete teraz analyzovať svoje webové stránky? Skontrolujte to a uvidíte. Môžeme vám pomôcť zvýšiť vaše skóre Google!


Ako zlepšiť skóre svojich webových stránok na stránkach Google?

Náš tím odborníkov to môže dosiahnuť. Keď získate skóre, ktoré vám spoločnosť Google pridelila, najmite náš plán optimalizácie a nechajte svoje stránky v rukách odborníkov v oblasti programovania webu a používateľského prostredia (UX). Budú vedieť, čo musíte zlepšiť a lepšie ohodnotiť vo vyhľadávačoch.

Ponúkame vám najlepšiu optimalizáciu pre vaše webové stránky
Optimalizácia webových stránok

  • Optimalizácia pre mobilné zariadenia
  • Rýchlosť na mobilných zariadeniach
  • Rýchlosť pracovnej plochy
  • Pracovná správa a výsledky
  • Dodanie do 4 pracovných dní
  • Dosah: 3 hodiny práce

30 dní v rámci všetkých našich plánov

Optimalizácia zahŕňa 3 hodiny práce. Doručíme správu s podrobnosťami o vykonanej práci. Ak budete potrebovať viac času, pripravíme prispôsobený návrh.

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

+

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchlu a kvalitnú zákaznícku podporu, preto odpovedáme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups: zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Aká je výhoda získania optimalizácie môjho testovacieho webu Google?

+

Zlepšíte skóre kvality svojich reklám Google AdWords, vaši návštevníci budú mať lepšie prehliadanie a dosahujú vyššie tržby.

Môžete dosiahnuť vynikajúce skóre vo všetkých položkách na mojom testovacom webe Google?

+

Existujú prípady, keď áno a iné, v ktorých nie. Aby ste dosiahli perfektné skóre, musíte obvykle webový kód úplne zopakovať. Vykonávame optimalizáciu kódu, ktorá zvyčajne zvyšuje aktuálny výkon o 30%, v niektorých prípadoch je to viac.

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovensko

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI