Vyberte si najviac odporúčaný webhosting v $ pais v roku 2021

Poradíme vám vo všetkom, čo potrebujete na zahájenie a rozvoj firmy od Slovensko
Domain + neobmedzený webhosting + tvorba webových stránok + profesionálne e-maily

  • Mesačne
  • Štvrťročné
  • Ročne 50% OFF
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

Plán 1

Spravujte svoje dynamické webové stránky a umiestnite svoju značku

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 2.54 / my

€ 5.07 keď obnovíte

kúpiť

Plán 0

Začnite so základmi svojho spustenia

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 2.08 / my

€ 4.15 keď obnovíte

kúpiť

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovenskostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Platobné možnosti

Prijímame hlavné platobné prostriedky. Budete si musieť vybrať iba ten, ktorý uprednostňujete.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Výhody zahrnuté pri výbere Neolo

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Správa webových stránok a e -mailov s cPanel

Easy and fast

Dizajn cPanel je vhodný pre všetky segmenty publika a je najpriaznivejší, aby ste mali úplnú kontrolu nad svojim webom, hostiteľom a doménami.

Autonomy

Vytvárajte a spravujte subdomény, e-mailové účty, navštevujte štatistiky, aplikácie a oveľa viac.

Aplikácie

Nainštalujte si +200 aplikácií - napríklad WordPress alebo Woocommerce - iba 3 kliknutiami. Použite program Neolo Site Builder a vytvorte si svoj web bez potreby návrhára.

cPanel

Tieto vlastnosti bude mať navyše aj váš web

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MOJA STRÁNKA

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchlu a kvalitnú zákaznícku podporu, preto odpovedáme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups: zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Čo je to doména?

Doména je jedinečný a exkluzívny názov, ktorý je uvedený na vašom webe na internete, aby vás používateľ mohol nájsť. Napríklad: Neolo.com, Facebook.com a Google.com sú názvy domén

Registrujete domény?

Áno, registrujeme mnoho prípon domén, ako napríklad .com, .net, .org, .info, .biz, .co a .es.

Prijímame aj platby špecifické pre jednotlivé krajiny (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atď.), Ale tie budú musíte byť registrovaní sami v NIC každej krajiny. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť a my vám pomôžeme.

Čo je to webhosting?

Webhosting - alebo hosting webových stránok - je služba, ktorá udržuje váš web v prevádzke 24 hodín od našich serverov. Zakaždým, keď niekto vstúpi na webovú stránku, skutočne pristupuje na servery poskytovateľa webhostingu.

Okrem hostingu vám naša služba poskytuje aj vašu vlastnú doménu a neobmedzený počet e-mailových účtov.

Aký plán webhostingu potrebujem?

Záleží. Prvá vec, ktorú musíte vedieť, je, či budete používať databázy, ktoré sú zodpovedné za to, aby na vašom webe fungovali aplikácie ako WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupné vozíky atď. Ak áno, odporúčame plán 1 alebo neobmedzený plán. Na druhej strane, ak bude vaša webová stránka vyvinutá iba v HTML, CSS alebo AJAX a nebude využívať databázy, Plan 0 bude perfektný. Ďalším rozhodnutím, ktoré budete musieť urobiť, je, či budete hostiteľom iba jednej domény alebo viacerých. Ak je iba jeden, navrhujeme plán 1, ale ak ich potrebujete viac, je tu pre vás neobmedzený plán. Na druhej strane, ak plánujete hostiť webovú stránku s viac ako 1 GB spotreby - napríklad WordPress s niekoľkými stovkami denných návštev, mnohými doplnkami a náročnou témou -, navrhujeme prémiový plán.

Môžem si zvoliť webhostingový plán a potom ho zmeniť na iný?

Áno, samozrejme, kedykoľvek sa môžete zmeniť. Navrhujeme však, aby ste si na začiatku vybrali neobmedzený plán alebo plán 1, ktoré sú najpredávanejšie.

Budem mať inštalačný program na jedno kliknutie?

Áno. Vo svojom webhostingovom pláne Neobmedzený alebo Plán 1 budete mať Softaculous, ktorý je najlepší na trhu: Vyberáte si medzi +200 aplikáciami, ktoré chcete nainštalovať, kliknete na inštaláciu, poviete mu, do ktorého adresára chcete a je pripravený, mágia :)

Tvoríte web design?

Odporúčame vám najať si Neobmedzený plán, ktorý má Neolo Builder, tvorca super jednoduchých a profesionálnych webových stránok. Ak je váš projekt oveľa väčší, kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť.

Budem mať pripravené predlohy?

Neobmedzený plán obsahuje niekoľko neobmedzených šablón. Google je tiež dobrým zdrojom výsledkov.

Ako si môžem kúpiť svoj hostingový plán?

Je to veľmi intuitívne: vyberiete si plán, vyplníte všetky podrobnosti a podrobnosti svojej webovej stránky, uskutočníte platbu a je to! Po akreditácii vám pošleme e-mail so všetkými registračnými údajmi, aby ste mohli načítať svoje webové stránky a konfigurovať svoje e-mailové účty. Okrem toho budete mať prístup k výukovým programom, videám a náš technický tím vám bude nápomocný.

Migrácia: Som v inom poskytovateľovi a chcem zmeniť na Neolo, môžete mi pomôcť?

Samozrejme! Po zakúpení vášho webhostingu vás požiadame o úplnú zálohu (úplnú kópiu) vášho účtu cPanel alebo Plesk, aby sme ho mohli migrovať. Ak ste u predchádzajúceho poskytovateľa použili iný ovládací panel, povedzte nám to a my vykonáme analýzu, či ho môžeme migrovať. Ak nevysvetlíme, ako sa to deje, nebýva to zložité. V prípade, že potrebujete previesť svoju doménu na Neolo, môžete to urobiť aj pri zakúpení svojho plánu webhostingu alebo prevodu domény.

Už som zaplatil. Ako dlho trvá registrácia?

Platby v hotovosti v hotovosti trvajú 24 až 72 pracovných hodín. Platby elektronickými prostriedkami, ako sú kreditné karty, debetné karty a bankové prevody, zvyčajne trvajú menej ako 24 hodín alebo sú okamžité.

DNS: Čo sú zač? Čo sú zač? Sú to biele štítky?

DNS sú názvy serverov, ktoré sú zodpovedné za spojenie ľudí, ktorí vstupujú do vašej domény, so servermi NEOLO.COM a s obsahom hosteným na vašom webhostingovom účte. Naše DNS sú: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Sú to úplne biele štítky, takže ak je váš účet predajcom, serverom VPS alebo vyhradeným serverom, môžete ich tiež použiť.

Existuje limit počtu e-mailov, ktoré sa majú odoslať?

Všetci chceme, aby sa e-maily dostali do doručenej pošty, takže spam je zakázaný. Môžete odoslať až 150 e-mailov za hodinu, čo je viac ako primeraný limit a vyšší ako ostatní poskytovatelia. Vzhľadom na počet e-mailových účtov, ktoré môžete vytvoriť, sú neobmedzené a pristupujete k nim prostredníctvom svojho obľúbeného e-mailového programu, mobilného zariadenia alebo webmailu.

Robia zálohy?

Vytvoríme 1 úplnú zálohu všetkých hostingových účtov až do 2 GB za týždeň a presunieme ich do iného dátového centra. Odporúčame vám však zálohovať a zálohovať aj z ovládacieho panela.

Budem mať SSH?

Poskytovanie SSH na zdieľanom hostingu je pre poskytovateľov webhostingu neisté a nerozumné, preto ho neponúkame. Ak si však najmete server VPS alebo dedikovaný server, môžeme vám ľahko poskytnúť koreň SSH.

Prijímate hosting pre online hry?

Nie pre zdieľaný hosting. Ak je to však aplikácia pre Facebook, musíte si najať VPS. Ak je to herný server, potom nie, neponúkame.

Ako dlho trvá vytvorenie nového hostingu v Neole?

Registrácia a konfigurácia novej webovej stránky, webhostingu a profesionálnych e-mailov, je okamžitá.

Domnieva sa, že platby prostredníctvom kreditných a debetných kariet sú okamžité, ale iné spôsoby platby môžu trvať až 72 hodín.

Preto vám odporúčame platiť kreditnou alebo debetnou kartou, pretože aktivácia je automatická, nedochádza k zásahu človeka :).

Čo sú to profesionálne e-maily?

Prijatím vášho plánu hostenia Neolo vám poskytneme neobmedzené množstvo profesionálnych e-mailových účtov.

Môžete uložiť všetky požadované e-maily.

Prístup k svojmu profesionálnemu e-mailovému účtu typu name@company.com z mobilného zariadenia, počítača a tabletu.

Čo sú databázy MySQL?

MySQL databázy sa používajú tak, aby vaše webové stránky mohli mať blog, fórum alebo dokonca inštalovať aplikácie ako WordPress, Joomla, Magento a iné.

Z dôvodu malého rozdielu v peniazoch medzi plánom 0 a plánom 1 odporúčame vám najať si webhostingový plán s databázami MySQL.

Môžem preniesť svoju doménu alebo webhosting na Neolo?

Áno! Každý mesiac prechádzajú do Neolo stovky webových stránok.

Ak máte kópiu alebo zálohu svojho webu, môžete nám ho poslať a my ho zobrazíme v Neolo. V opačnom prípade môžete nahrať svoju webovú stránku od nuly alebo sa obrátiť na náš technický tím a migráciu robíme, kedykoľvek je to možné :).

Ponúka mi Neolo nástroj na vytváranie webových stránok?

Áno! Ponúkame vám Neolo Builder, ktorý je super jednoduchý tvorca webových stránok: Vyberiete webový dizajn a dokončíte obsah.

Svoj web môžete tiež vytvoriť pomocou WordPress: Môžete ho nainštalovať jedným kliknutím z Neolo cPanel.

Ponúkame tiež návody, pomocné príručky, ktoré vám pomôžu lepšie pomôcť.

Mám doménu u iného poskytovateľa: Môžem hostiť doménu v Neolo?

Áno, samozrejme.

Doménu môžete mať v spoločnosti, ktorú chcete, a hosting v Neolo, a naopak.

Mám si prenajať doménu a hosting v Neolo?

Áno, určite.

Vždy by ste si mali najímať všetko od toho istého poskytovateľa.

V prípade akýchkoľvek otázok je lepšie sa zaoberať iba jedným poskytovateľom :).

Môžem nahrať plán s rastom mojej webovej stránky?

Áno, úplne.

Z tohto dôvodu vám odporúčame začať so zdieľaným hostingovým plánom: Plán 0, Plán 1 alebo Neobmedzený plán. Ak vaše webové stránky rastú v zdrojoch návštevnosti a spotreby, môžete vždy prejsť na prémiový hostingový plán.

Môžem si v Neolo nainštalovať elektronický obchod?

Áno. Odporúčame vám používať WordPress s doplnkom WooCommerce. Najvýhodnejšou vecou je plán 1 alebo prémiový hostingový plán pre WordPress.

Aké sú názory hostingu v krajine $?

Až do dnešného dňa Neolo vedie rebríček názorov na hosťovanie v $ country s hodnotením „vynikajúci“.

Názory si môžete pozrieť tu: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI