Rýchla, bezpečná a nepretržitá technická podpora s webovým hosťovaním založeným na Slovensko

Doména + neobmedzený hosting + webová stránka + profesionálny e-mail

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • Stable and easy
  • Support 24*7
  • 30 days moneyback

Neobmedzený plán

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 2.89 / my

€ 5.78 keď obnovíte

kúpiť

Plán 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 1.24 / my

€ 2.47 keď obnovíte

kúpiť

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo verí viac ako 10 000 zákazníkov z 79 krajínstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

zabezpečenia

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MOJA STRÁNKA

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

Na trhu pôsobíme od roku 2002. Pomáhame desiatkam tisícov ľudí a organizácií zmeniť ich nápady a projekty na webové stránky, ktoré fungujú 24 hodín denne. Veríme v internet ako na základnú potrebu, ako na ľudské právo, to je to, čo ľuďom umožňuje vyjadriť sa k svetu a osobne, ekonomicky a duchovne rásť, preto chceme byť súčasťou vášho projektu a pomôcť vám byť online so svojím menom na internete. , Máme servery v niekoľkých krajinách, klientov po celom svete a na rozdiel od iných spoločností, spoločnosť NEOLO.COM stále obsluhujú jej vlastníci. Našimi hlavnými investormi sú naši klienti, každý z nás, ktorí nás podporujú a umožňujú nám s nimi ďalej rásť. Chceme, aby váš projekt rástol a vždy fungoval, takže chceme byť vaším poskytovateľom webhostingu v Slovensko.

Čo je to doména?

Doména je názov, pod ktorým nazývame webové stránky, napríklad NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM sú názvy domén.

Registrujete domény?

Áno. Registrujeme veľa rozšírení domén, medzi ktoré patria .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. .ODA .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES .ES .ES .ES .ES .ES .ES .ES .ES .ES. Akceptujeme okrem iného aj tie z konkrétnych krajín: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Musíte ich však zaregistrovať sami v NIC každej krajiny a kúpiť si u nás webhosting. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť a my vám dáme ruku.

Čo je to webhosting?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Aký plán webhostingu potrebujem?

Závisí to. Prvá vec, ktorú musíte vedieť, je, že na tejto webovej stránke budete používať databázy, ktoré sú zodpovedné za vytváranie aplikácií, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupné vozíky atď. V takom prípade odporúčame Plán 1 alebo Neobmedzený plán. Na druhej strane, ak bude vaša webová stránka vyvinutá iba v HTML, CSS, AJAX a nebude používať databázy, plán 0 bude dokonalý. Druhé rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť, je, či sa chystáte hostiť 1 doménu (názov .COM .NET .ORG .COM.AR atď.) Alebo niekoľko. Ak potrebujete viac, musíte si zvoliť neobmedzený plán, ak to bude iba 1 doména, navrhneme plán 1.

Môžem si zvoliť webhostingový plán a potom ho zmeniť na iný?

Áno, samozrejme, kedykoľvek sa môžete zmeniť. Navrhujeme však, aby ste si na začiatku vybrali neobmedzený plán alebo plán 1, ktoré sú najpredávanejšie.

Budem mať inštalačný program na jedno kliknutie?

Áno. Vo svojom webhostingovom pláne Neobmedzený alebo Plán 1 budete mať Softaculous, ktorý je najlepší na trhu: Vyberáte si medzi +200 aplikáciami, ktoré chcete nainštalovať, kliknete na inštaláciu, poviete mu, do ktorého adresára chcete a je pripravený, mágia :)

Tvoríte web design?

Odporúčame vám najať si Neobmedzený plán, ktorý má Neolo Builder, tvorca super jednoduchých a profesionálnych webových stránok. Ak je váš projekt oveľa väčší, kontaktujte nás a zistite, ako vám môžeme pomôcť.

Budem mať pripravené predlohy?

Neobmedzený plán obsahuje niekoľko neobmedzených šablón. Google je tiež dobrým zdrojom výsledkov.

Ako si môžem kúpiť svoj hostingový plán?

Je to super ľahké. Vyberiete si plán, doplníte svoje údaje a údaje svojho webu, uskutočníte platbu a po akreditácii vám pošleme e-mail so všetkými registračnými údajmi, aby ste mohli nahrať svoj web a nakonfigurovať svoje e-mailové účty. Budete mať tiež prístup k kurzom, videám a rôznym pomôckam. A tiež našim technikom za akékoľvek otázky.

Migrácia: Som v inom poskytovateľovi a chcem sa zmeniť na Neolo. Môžete mi pomôcť?

Áno. Po zakúpení vášho webhostingu požiadame úplnú zálohu vášho účtu cPanel alebo Plask u vášho predchádzajúceho poskytovateľa, ktorý ho migruje. Ak ste v predchádzajúcom poskytovateľovi použili iný ovládací panel, povedzte nám a analyzujeme, či ho môžeme migrovať, ale vysvetlíme, ako sa to robí, nie je zvyčajne zložitý. V prípade, že potrebujete preniesť svoju doménu na Neolo, môžete to urobiť aj pri kúpe vášho webhostingového plánu alebo prenosu domény.

Už som zaplatil. Ako dlho trvá registrácia?

Platby v hotovosti v hotovosti trvajú 24 až 72 pracovných hodín. Platby elektronickými prostriedkami, ako sú kreditné karty, debetné karty a bankové prevody, zvyčajne trvajú menej ako 24 hodín alebo sú okamžité.

DNS: Čo sú zač? Čo sú zač? Sú to biele štítky?

DNS sú názvy serverov, ktoré sú zodpovedné za spojenie ľudí, ktorí vstupujú do vašej domény, so servermi NEOLO.COM a s obsahom hosteným na vašom webhostingovom účte. Naše DNS sú: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Sú to úplne biele štítky, takže ak je váš účet predajcom, serverom VPS alebo vyhradeným serverom, môžete ich tiež použiť.

Existuje limit počtu e-mailov, ktoré sa majú odoslať?

Všetci chceme, aby sa e-maily dostali do doručenej pošty, takže spam je zakázaný. Môžete odoslať až 150 e-mailov za hodinu, čo je viac ako primeraný limit a vyšší ako ostatní poskytovatelia. Vzhľadom na počet e-mailových účtov, ktoré môžete vytvoriť, sú neobmedzené a pristupujete k nim prostredníctvom svojho obľúbeného e-mailového programu, mobilného zariadenia alebo webmailu.

Robia zálohy?

Vytvoríme 1 úplnú zálohu všetkých hostingových účtov až do 2 GB za týždeň a presunieme ich do iného dátového centra. Odporúčame vám však zálohovať a zálohovať aj z ovládacieho panela

Budem mať SSH?

Poskytovanie SSH v zdieľanom hostovaní je neisté a pre poskytovateľov webhostingu je to nepraktická prax, preto neposkytujeme SSH v zdieľanom hostovaní. Ak si však najmete VPS alebo vyhradený server, môžeme vám poskytnúť SSH Root.

Prijímate hosting pre online hry?

Nie pre zdieľaný hosting. Ak je to však aplikácia pre Facebook, musíte si najať VPS. Ak je to herný server, potom nie, neponúkame.

Ako dlho trvá vytvorenie nového hostingu v Neole?

Registrácia a konfigurácia novej webovej stránky, webhostingu a profesionálnych e-mailov, je okamžitá.

Domnieva sa, že platby prostredníctvom kreditných a debetných kariet sú okamžité, ale iné spôsoby platby môžu trvať až 72 hodín.

Preto vám odporúčame platiť kreditnou alebo debetnou kartou, pretože aktivácia je automatická, nedochádza k zásahu človeka :).

Čo sú to profesionálne e-maily?

Prijatím vášho plánu hostenia Neolo vám poskytneme neobmedzené množstvo profesionálnych e-mailových účtov.

Môžete uložiť všetky požadované e-maily.

Prístup k svojmu profesionálnemu e-mailovému účtu typu name@company.com z mobilného zariadenia, počítača a tabletu.

Čo sú databázy MySQL?

MySQL databázy sa používajú tak, aby vaše webové stránky mohli mať blog, fórum alebo dokonca inštalovať aplikácie ako WordPress, Joomla, Magento a iné.

Z dôvodu malého rozdielu v peniazoch medzi plánom 0 a plánom 1 odporúčame vám najať si webhostingový plán s databázami MySQL.

Môžem preniesť svoju doménu alebo webhosting na Neolo?

Áno! Každý mesiac prechádzajú do Neolo stovky webových stránok.

Ak máte kópiu alebo zálohu svojho webu, môžete nám ho poslať a my ho zobrazíme v Neolo. V opačnom prípade môžete nahrať svoju webovú stránku od nuly alebo sa obrátiť na náš technický tím a migráciu robíme, kedykoľvek je to možné :).

Ponúka mi Neolo nástroj na vytváranie webových stránok?

Áno! Ponúkame vám Neolo Builder, ktorý je super jednoduchý tvorca webových stránok: Vyberiete webový dizajn a dokončíte obsah.

Svoj web môžete tiež vytvoriť pomocou WordPress: Môžete ho nainštalovať jedným kliknutím z Neolo cPanel.

Ponúkame tiež návody, pomocné príručky, ktoré vám pomôžu lepšie pomôcť.

Mám doménu u iného poskytovateľa: Môžem hostiť doménu v Neolo?

Áno, samozrejme.

Doménu môžete mať v spoločnosti, ktorú chcete, a hosting v Neolo, a naopak.

Mám si prenajať doménu a hosting v Neolo?

Áno, určite.

Vždy by ste si mali najímať všetko od toho istého poskytovateľa.

V prípade akýchkoľvek otázok je lepšie sa zaoberať iba jedným poskytovateľom :).

Môžem nahrať plán s rastom mojej webovej stránky?

Áno, úplne.

Z tohto dôvodu vám odporúčame začať so zdieľaným hostingovým plánom: Plán 0, Plán 1 alebo Neobmedzený plán. Ak vaše webové stránky rastú v zdrojoch návštevnosti a spotreby, môžete vždy prejsť na prémiový hostingový plán.

Odporúča sa Neolo?

Sme na trhu od roku 2002.

Máme viac ako 10 000 zákazníkov z 50 krajín.

Okrem toho, že sa venujeme hosťovaniu, radi chodíme na digitálne marketingové podujatia, organizujeme školenia, workshopy a prednášky, takže nás vždy uvidíte na technologických podujatiach, sme jediní, ktorí sú tak otvorení komunite. Keby sme neboli vynikajúci, nemohli sme to urobiť.

Môžem si v Neolo nainštalovať elektronický obchod?

Áno. Odporúčame vám používať WordPress s doplnkom WooCommerce. Najvýhodnejšou vecou je plán 1 alebo prémiový hostingový plán pre WordPress.

Aké sú názory hostingu v krajine $?

Až do dnešného dňa Neolo vedie rebríček názorov na hosťovanie v $ country s hodnotením „vynikajúci“.

Názory si môžete pozrieť tu: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI