Hızlı, güvenli ve 7/24 teknik destek Türkiye tabanlı web barındırma

Alan adı + sınırsız barındırma + web sitesi + profesyonel posta

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Sınırsız plan

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

28.61 TL / my

57.22 TL yenilediğinde

satın

Plan 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

12.22 TL / my

24.44 TL yenilediğinde

satın

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyorstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

güvenlik

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

SİTEMİ EN İYİLEŞTİR

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

Deneyim: 2002'den beri piyasadayız. Kararlılık: Sunucuları doyurmuyoruz ve çevrimiçi olarak mükemmel zamanımız var. Kişiselleştirme: 10 sorudan 7'sini 1 saatten daha kısa bir sürede, diğer tüm hostinglerden çok daha hızlı cevaplıyoruz. Sahipleri, personelin bir parçasıdır. 50 ülkeden 10.000 müşteri bize güveniyor. Tüm planların Cloudlinux'u vardır: Bir web sayfasının aşırı yüklenmesi diğerlerine zarar vermeyecek şekilde her web sayfasını kapsülliyoruz. 24 saat izliyoruz.

Ve en önemlisi: On binlerce kişiye ve kuruluşa fikirlerini ve projelerini günde 24 saat çalışan web sitelerine dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. İnternet'e temel bir ihtiyaç olarak, bir insan hakkı olarak, insanların kendilerini dünyaya ifade etmelerine ve kişisel, ekonomik ve ruhsal olarak büyümelerine izin veren şey olduğuna inanıyoruz, bu yüzden projenizin bir parçası olmak ve İnternet'te kendi adınızla çevrimiçi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz . Birkaç ülkede sunucularımız var, Latin Amerika'daki müşterilerimiz ve diğer şirketlerden farklı olarak NEOLO.COM hala sahiplerine hizmet veriyor. Biz Latin Amerika'da 2010 yılında sınırsız web barındırma hizmeti sunan ilk sağlayıcıydık. Ana yatırımcılarımız, bizi destekleyen ve onlarla büyümemizi sağlayan müşterilerimiz, her birimiz. Projenizin büyümesini ve her zaman çalışmasını istiyoruz, bu yüzden Türkiye'de web barındırma sağlayıcınız olmak istiyoruz.

Alan adı nedir?

Alan adı, web siteleri dediğimiz addır, örneğin NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM alan adlarıdır.

Etki alanlarını kaydettiriyor musunuz?

Evet. Birçok alan adı uzantısı kaydediyoruz, bazıları .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES ve diğerleri. Ayrıca belirli ülkelerden olanları da kabul ediyoruz: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU diğerleri arasında. Ancak, her ülkenin NIC kendi başına kayıt ve Web Hosting bizimle satın almalısınız. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardım edelim.

Web Hosting Nedir?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Hangi web hosting planına ihtiyacım var?

O bağlıdır. Bilmeniz gereken ilk şey, web sitenizde WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumlar, bloglar, alışveriş sepetleri vb. Bu durumda, Plan 1 veya Sınırsız Plan öneririz. Ancak, web siteniz yalnızca HTML, CSS, AJAX'da geliştirilecek ve veritabanlarını kullanmayacaksa, Plan 0 mükemmel olacaktır. Yapmanız gereken diğer karar, 1 alan adı (ad .COM .NET .ORG .COM.AR vb.) Veya birkaçını barındırıp barındırmayacağınızdır. Birden fazlasına ihtiyacınız varsa, Sınırsız Planı seçmelisiniz, eğer sadece 1 alan olacaksa, Plan 1'i öneririz.

Bir web barındırma planı seçip başka bir plan ile değiştirebilir miyim?

Evet, elbette, ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz. Ancak, başlangıçta en çok satanlar olan Sınırsız Plan veya Plan 1'i seçmenizi öneririz.

1 tıklamayla uygulama yükleyicim olacak mı?

Evet. Web Hosting Plan Unlimited veya Plan 1'de piyasadaki en iyi olan Softaculous'e sahip olacaksınız: Yüklemek istediğiniz +200 uygulamalar arasında seçim yaparsınız, yüklemeye tıklarsınız, istediğiniz dizine ve hazır, sihire söylersiniz :)

Web tasarımı yapıyor musunuz?

Süper basit ve profesyonel web sitelerinin yaratıcısı olan Neolo Builder'ın sahip olduğu Sınırsız Planı kiralamanızı öneririz. Projeniz çok daha büyükse, size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

Önceden tasarlanmış şablonlar olacak mı?

Sınırsız plan birkaç sınırsız şablon içerir. Google aynı zamanda iyi bir sonuç kaynağıdır.

Hosting planımı nasıl satın alabilirim?

Süper kolay. Bir plan seçer, verilerinizi ve web sitenizin verilerini tamamlarsınız, ödemeyi yaparsınız ve akredite olduktan sonra size tüm kayıt verilerini içeren bir e-posta göndeririz, böylece web sitenizi yükleyebilir ve e-posta hesaplarınızı yapılandırabilirsiniz. Ayrıca eğiticilere, videolara ve çeşitli yardımlara da erişebilirsiniz. Ve ayrıca sorularınız için teknisyenlerimize.

Göç: Başka bir sağlayıcıdayım ve Neolo'ya geçmek istiyorum.

Evet. Web barındırma satın aldıktan sonra, taşımak için önceki sağlayıcınızdaki cPanel veya Plask hesabınızın tam bir yedeğini talep edeceğiz. Önceki sağlayıcınızda başka bir kontrol paneli kullandıysanız bize bildirin ve taşıyabilir miyiz analiz ediyoruz, ancak nasıl yapıldığını açıklayacağız, genellikle karmaşık değildir. Alan adınızı Neolo'ya aktarmanız gerektiğinde, web barındırma planınızı veya alan adı transferinizi satın aldığınızda da yapabilirsiniz.

Zaten ödedim. Kayıt olmak ne kadar sürer?

Nakit olarak yapılan ödemeler 24 ila 72 iş saati arasında sürer. Kredi kartları, banka kartları ve banka havaleleri gibi elektronik yöntemlerle yapılan ödemeler genellikle 24 saatten daha kısa sürer veya anlık olur.

DNS: Nedir bunlar? Onlar ne? Beyaz etiket mi?

DNS, alan adınıza giren kişileri NEOLO.COM sunucularına ve web barındırma hesabınızda barındırılan içeriğe bağlamaktan sorumlu sunucuların adlarıdır. DNS'lerimiz: ns1.lineadns.com ve ns2.lineadns.com. Tamamen beyaz bir etikettir, bu nedenle hesabınız bir satıcı, VPS veya Özel Sunucularsa, bunları da kullanabilirsiniz.

Gönderilecek e-posta sayısının bir sınırı var mı?

Hepimiz e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını istiyoruz, bu nedenle spam yasaklanmıştır. Saatte 150 e-posta gönderebilirsiniz, bu makul bir sınırdan fazladır ve diğer sağlayıcılardan daha yüksektir. Oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısına göre, bunlar sınırsızdır ve bunlara en sevdiğiniz e-posta programı, mobil cihaz veya web postası üzerinden erişebilirsiniz.

Yedek yapıyorlar mı?

Haftada 2 GB'a kadar tüm hosting hesaplarının 1 tam yedeğini alıyoruz ve başka bir veri merkezine taşıyoruz. Ancak, yedeklemelerinizi kontrol panelinizden de yapmanızı ve indirmenizi öneririz

SSH'm olacak mı?

Paylaşılan bir barındırma SSH sağlamak güvenli değildir ve web barındırma sağlayıcıları için istenmeyen bir uygulamadır, bu nedenle paylaşılan barındırma SSH sağlamaz, ancak bir VPS veya Adanmış Sunucu kiralarsanız, SSH Kökü sağlayabiliriz.

Online oyunlara ev sahipliği yapmayı kabul ediyor musunuz?

Paylaşılan barındırma için değil. Ancak bir Facebook uygulamasıysa bir VPS kiralamanız gerekir. Eğer o zaman bir oyun sunucusu ise hayır, biz teklif etmiyoruz.

Neolo'da yeni bir Hosting kurmak ne kadar sürer?

Yeni bir web sitesinin, Web Hosting'in ve profesyonel e-postaların kaydedilmesi ve yapılandırılması anlıktır.

Kredi ve banka kartıyla yapılan ödemelerin anlık olduğunu, ancak diğer ödeme yöntemlerinin etkisinin 72 saat kadar sürebileceğini düşünmektedir.

Bu nedenle, etkinleştirme otomatik olduğundan, insan müdahalesi olmadığından kredi veya banka kartı ile ödeme yapmanızı öneririz.

Profesyonel e-postalar nedir?

Neolo Hosting planınızı işe alarak size sınırsız profesyonel e-posta hesabı sunuyoruz.

İstediğiniz tüm e-postaları saklayabilirsiniz.

Name@company.com türü profesyonel e-posta hesabınıza mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan ve tabletinizden erişin.

MySQL veritabanları nelerdir?

MySQL veritabanları, web sitenizin bir blog'a, foruma sahip olmasına ve hatta WordPress, Joomla, Magento gibi uygulamaları yüklemesine izin vermek için kullanılır.

Plan 0 ve Plan 1 arasındaki paradaki küçük fark nedeniyle, MySQL veritabanlarıyla bir web barındırma planı kiralamanızı öneririz.

Alanımı veya Web Hosting'i Neolo'ya aktarabilir miyim?

Evet! Her ay yüzlerce web sitesi Neolo'ya taşınıyor.

Web sitenizin bir kopyası veya yedeği varsa, bize gönderebilirsiniz ve Neolo'da görüntüleyeceğiz. Aksi takdirde, web sitenizi sıfırdan yükleyebilir veya teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve mümkün olduğunca geçiş yapıyoruz :).

Neolo bana bir web sayfası oluşturma aracı sunuyor mu?

Evet! Size süper basit bir web yaratıcısı olan Neolo Builder'ı sunuyoruz: Bir web tasarımı seçiyorsunuz ve içeriği tamamlıyorsunuz.

Web sitenizi WordPress ile de oluşturabilirsiniz: Neolo cPanel'den 1 tıklama ile kurabilirsiniz.

Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için eğitimler, yardım rehberleri sunuyoruz.

Başka bir sağlayıcıda bir alan adım var: Alan adını Neolo'da barındırabilir miyim?

Evet, elbette.

Etki alanında istediğiniz şirkete sahip olabilirsiniz ve Neolo'da Hosting yapabilirsiniz.

Neolo'da alan adı ve barındırma hizmeti almalı mıyım?

Evet, kesinlikle.

Her şeyi aynı sağlayıcıdan işe almalısınız.

Herhangi bir sorunuz varsa, sadece bir sağlayıcı ile uğraşmak her zaman daha iyidir :).

Web sitem büyüdükçe planı yükleyebilir miyim?

Evet, tamamen.

Bu nedenle paylaşılan bir Barındırma planı ile başlamanızı öneririz: Plan 0, Plan 1 veya Sınırsız Plan ve web siteniz trafik ve tüketim kaynaklarında büyüyorsa, her zaman Premium Barındırma planına geçebilirsiniz.

Neolo önerilir mi?

2002'den beri piyasadayız.

50 ülkeden 10.000'den fazla müşterimiz var.

Kendimizi Hosting'e adamaya ek olarak, dijital pazarlama etkinliklerine gitmeyi, eğitimler, çalıştaylar ve konuşmalar yapmayı seviyoruz, böylece bizi her zaman teknoloji etkinliklerinde göreceksiniz, topluluğa bu kadar açık olan tek kişiyiz. Mükemmel olmasaydık, yapamazdık.

Neolo'ya e-ticaret kurabilir miyim?

Evet. WordPress'i WooCommerce eklentisiyle kullanmanızı öneririz, çünkü en tavsiye edilen şey Plan 1 veya WordPress için Premium Hosting planıdır.

$ Country'da hostingin görüşleri nelerdir?

Neolo, bugüne kadar, “Mükemmel” notu ile $ ülkesinde ev sahipliği yapma görüşlerini üst sıralara taşıyor.

Fikirleri burada görebilirsiniz: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI