Hızlı, güvenli ve 7/24 teknik destek Türkiye tabanlı web barındırma

$Pais Domain + sınırsız web barındırma + web sitesi oluşturucu + profesyonel e-postalardan işinizi başlatmak ve büyütmek için ihtiyacınız olan her şeyde size rehberlik ediyoruz

  • Aylık
  • üç ayda bir
  • yıllık 50% OFF
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

Plan 1

Dinamik web sitenizi yönetin ve markanızı konumlandırın

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

90.46 TL / my

180.92 TL yenilediğinde

satın

Plan 0

Girişiminiz için temel bilgilerle başlayın

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

74.01 TL / my

148.02 TL yenilediğinde

satın

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.stars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Ödeme imkanları

Ana ödeme yöntemini kabul ediyoruz. Sadece tercihlerinizden birini seçmeniz gerekecek.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Neolo'yu seçerken sunulan avantajlar

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

cPanel ile web sitesi ve e-posta yönetimi

Easy and fast

Tüm izleyiciler için uygun olan cPanel tasarımı, web siteniz, barındırma ve alan adlarınız üzerinde tam kontrole sahip olmanız için en kolay tasarımdır.

Autonomy

Alt alanlar, e-posta hesapları, ziyaret istatistikleri, uygulamalar ve çok daha fazlasını oluşturun ve yönetin.

Uygulamalar

WordPress veya Woocommerce gibi +200 uygulamayı sadece 3 tıklamayla yükleyin. Neolo Site Builder'ı kullanın ve bir tasarımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizi oluşturun.

cPanel

Ayrıca, web siteniz bu özelliklere sahip olacaktır.

Features

Neolo hosting servers features

SİTEMİ EN İYİLEŞTİR

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

Misyonumuz, herhangi bir kişi veya şirketin fikrini bir web sitesine dönüştürebilmesidir. Kişisel markanızı veya projenizi geliştirmenize, çevrimiçi satış yapmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, dijital işinizi geliştirmek için. Hızlı, kaliteli müşteri desteği sağlamayı seviyoruz, bu nedenle sorguların% 80'ini 1 saatten kısa sürede yanıtlıyoruz ve 9.5 / 10 puanımız var. Ayrıca, sunucularımız süper kararlıdır ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Open-Startups hareketinin bir parçasıyız: müşteri hizmetleri ölçütlerini ve ayrıca sunucuların istikrarını kamuoyuna açıklıyoruz. Her hafta yeni öğreticiler, kurslar, uzmanlarla röportajlar ve bilgi kılavuzları yayınlıyoruz, böylece girişimciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Alan adı nedir?

Alan adı, bir kullanıcının sizi bulabilmesi için internette web sitenize verilen benzersiz ve özel addır. Örneğin: Neolo.com, Facebook.com ve Google.com alan adlarıdır

Etki alanlarını kaydettiriyor musunuz?

Evet, diğerleri arasında .com, .net, .org, .info, .biz, .co ve .es gibi birçok alan adı uzantısını kaydediyoruz.

Ayrıca ülkeye özgü olanları da (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru vb.) Kabul ediyoruz, ancak bunlar her ülkenin NIC'sine kendi başınıza kaydolmanız gerekir. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardımcı olalım.

Web Hosting Nedir?

Web barındırma veya web sitesi barındırma, web sitenizin sunucularımızdan 24 saat çalışmasını sağlayan bir hizmettir. Birisi bir web sitesine her girdiğinde, aslında bir web barındırma sağlayıcısının sunucularına erişiyordur.

Barındırmaya ek olarak, hizmetimiz size kendi alan adınızı ve sınırsız e-posta hesaplarınızı verir.

Hangi web hosting planına ihtiyacım var?

Duruma göre değişir. Bilmeniz gereken ilk şey, WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumlar, bloglar, alışveriş sepetleri gibi uygulamaların web sitenizde çalışmasını sağlamaktan sorumlu olan veritabanlarını kullanıp kullanmayacağınızdır. Cevabınız evet ise, Plan 1 veya Sınırsız Planı öneririz. Öte yandan, web siteniz sadece HTML, CSS veya AJAX ile geliştirilecek ve veri tabanları kullanmayacaksa Plan 0 mükemmel olacaktır. Vermeniz gereken diğer bir karar, yalnızca bir alanı mı yoksa birkaç alanı mı barındıracağınızdır. Yalnızca bir tane varsa Plan 1'i öneririz, ancak birkaç tanesine ihtiyacınız varsa Sınırsız Plan tam size göre. Öte yandan, 1 GB'den fazla tüketime sahip bir web sitesine ev sahipliği yapmayı bekliyorsanız - örneğin, birkaç yüz günlük ziyarete sahip bir WordPress, birçok eklenti ve yoğun bir tema -, bir Premium Plan öneririz.

Bir web barındırma planı seçip başka bir plan ile değiştirebilir miyim?

Evet, elbette, ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz. Ancak, başlangıçta en çok satanlar olan Sınırsız Plan veya Plan 1'i seçmenizi öneririz.

1 tıklamayla uygulama yükleyicim olacak mı?

Evet. Web Hosting Plan Unlimited veya Plan 1'de piyasadaki en iyi olan Softaculous'e sahip olacaksınız: Yüklemek istediğiniz +200 uygulamalar arasında seçim yaparsınız, yüklemeye tıklarsınız, istediğiniz dizine ve hazır, sihire söylersiniz :)

Web tasarımı yapıyor musunuz?

Süper basit ve profesyonel web sitelerinin yaratıcısı olan Neolo Builder'ın sahip olduğu Sınırsız Planı kiralamanızı öneririz. Projeniz çok daha büyükse, size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

Önceden tasarlanmış şablonlar olacak mı?

Sınırsız plan birkaç sınırsız şablon içerir. Google aynı zamanda iyi bir sonuç kaynağıdır.

Hosting planımı nasıl satın alabilirim?

Çok sezgisel: Bir plan seçersiniz, bilgilerinizi ve web sitenizdekileri doldurursunuz, ödemeyi yaparsınız, hepsi bu! Onaylandıktan sonra, web sitenizi yükleyebilmeniz ve e-posta hesaplarınızı yapılandırabilmeniz için size tüm kayıt verilerini içeren bir e-posta göndereceğiz. Ek olarak, eğitimlere, videolara erişebileceksiniz ve teknik ekibimiz size yardımcı olmak için orada olacak.

Göç: Başka bir sağlayıcıdayım ve Neolo'ya geçmek istiyorum, bana yardım edebilir misin?

Elbette! Web barındırma hizmetinizi satın aldıktan sonra, taşımak için sizden cPanel veya Plesk hesabınızın tam bir yedeğini (tam bir kopyasını) isteyeceğiz. Önceki sağlayıcınızda başka bir kontrol paneli kullandıysanız, bize bildirin, biz de taşıyıp taşıyamayacağımızı analiz edelim. Nasıl yapıldığını açıklamazsak, genellikle karmaşık değildir. Alan adınızı Neolo'ya aktarmanız gerekirse, bunu web barındırma planınızı veya alan adı transferinizi satın alırken de yapabilirsiniz.

Zaten ödedim. Kayıt olmak ne kadar sürer?

Nakit olarak yapılan ödemeler 24 ila 72 iş saati arasında sürer. Kredi kartları, banka kartları ve banka havaleleri gibi elektronik yöntemlerle yapılan ödemeler genellikle 24 saatten daha kısa sürer veya anlık olur.

DNS: Nedir bunlar? Onlar ne? Beyaz etiket mi?

DNS, alan adınıza giren kişileri NEOLO.COM sunucularına ve web barındırma hesabınızda barındırılan içeriğe bağlamaktan sorumlu sunucuların adlarıdır. DNS'lerimiz: ns1.lineadns.com ve ns2.lineadns.com. Tamamen beyaz bir etikettir, bu nedenle hesabınız bir satıcı, VPS veya Özel Sunucularsa, bunları da kullanabilirsiniz.

Gönderilecek e-posta sayısının bir sınırı var mı?

Hepimiz e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını istiyoruz, bu nedenle spam yasaklanmıştır. Saatte 150 e-posta gönderebilirsiniz, bu makul bir sınırdan fazladır ve diğer sağlayıcılardan daha yüksektir. Oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısına göre, bunlar sınırsızdır ve bunlara en sevdiğiniz e-posta programı, mobil cihaz veya web postası üzerinden erişebilirsiniz.

Yedek yapıyorlar mı?

Haftada 2 GB'a kadar tüm hosting hesaplarının 1 tam yedeğini alıyoruz ve başka bir veri merkezine taşıyoruz. Ancak, yedeklemelerinizi kontrol panelinizden de yapmanızı ve indirmenizi öneririz.

SSH'm olacak mı?

Paylaşılan barındırmada SSH sağlamak güvensizdir ve web barındırma sağlayıcıları için akıllıca bir uygulamadır, bu yüzden sunmuyoruz. Bununla birlikte, bir VPS veya Özel Sunucu kiralarsanız, size kolayca SSH Kökü sağlayabiliriz.

Online oyunlara ev sahipliği yapmayı kabul ediyor musunuz?

Paylaşılan barındırma için değil. Ancak bir Facebook uygulamasıysa bir VPS kiralamanız gerekir. Eğer o zaman bir oyun sunucusu ise hayır, biz teklif etmiyoruz.

Neolo'da yeni bir Hosting kurmak ne kadar sürer?

Yeni bir web sitesinin, Web Hosting'in ve profesyonel e-postaların kaydedilmesi ve yapılandırılması anlıktır.

Kredi ve banka kartıyla yapılan ödemelerin anlık olduğunu, ancak diğer ödeme yöntemlerinin etkisinin 72 saat kadar sürebileceğini düşünmektedir.

Bu nedenle, etkinleştirme otomatik olduğundan, insan müdahalesi olmadığından kredi veya banka kartı ile ödeme yapmanızı öneririz.

Profesyonel e-postalar nedir?

Neolo Hosting planınızı işe alarak size sınırsız profesyonel e-posta hesabı sunuyoruz.

İstediğiniz tüm e-postaları saklayabilirsiniz.

Name@company.com türü profesyonel e-posta hesabınıza mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan ve tabletinizden erişin.

MySQL veritabanları nelerdir?

MySQL veritabanları, web sitenizin bir blog'a, foruma sahip olmasına ve hatta WordPress, Joomla, Magento gibi uygulamaları yüklemesine izin vermek için kullanılır.

Plan 0 ve Plan 1 arasındaki paradaki küçük fark nedeniyle, MySQL veritabanlarıyla bir web barındırma planı kiralamanızı öneririz.

Alanımı veya Web Hosting'i Neolo'ya aktarabilir miyim?

Evet! Her ay yüzlerce web sitesi Neolo'ya taşınıyor.

Web sitenizin bir kopyası veya yedeği varsa, bize gönderebilirsiniz ve Neolo'da görüntüleyeceğiz. Aksi takdirde, web sitenizi sıfırdan yükleyebilir veya teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve mümkün olduğunca geçiş yapıyoruz :).

Neolo bana bir web sayfası oluşturma aracı sunuyor mu?

Evet! Size süper basit bir web yaratıcısı olan Neolo Builder'ı sunuyoruz: Bir web tasarımı seçiyorsunuz ve içeriği tamamlıyorsunuz.

Web sitenizi WordPress ile de oluşturabilirsiniz: Neolo cPanel'den 1 tıklama ile kurabilirsiniz.

Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için eğitimler, yardım rehberleri sunuyoruz.

Başka bir sağlayıcıda bir alan adım var: Alan adını Neolo'da barındırabilir miyim?

Evet, elbette.

Etki alanında istediğiniz şirkete sahip olabilirsiniz ve Neolo'da Hosting yapabilirsiniz.

Neolo'da alan adı ve barındırma hizmeti almalı mıyım?

Evet, kesinlikle.

Her şeyi aynı sağlayıcıdan işe almalısınız.

Herhangi bir sorunuz varsa, sadece bir sağlayıcı ile uğraşmak her zaman daha iyidir :).

Web sitem büyüdükçe planı yükleyebilir miyim?

Evet, tamamen.

Bu nedenle paylaşılan bir Barındırma planı ile başlamanızı öneririz: Plan 0, Plan 1 veya Sınırsız Plan ve web siteniz trafik ve tüketim kaynaklarında büyüyorsa, her zaman Premium Barındırma planına geçebilirsiniz.

Neolo'ya e-ticaret kurabilir miyim?

Evet. WordPress'i WooCommerce eklentisiyle kullanmanızı öneririz, çünkü en tavsiye edilen şey Plan 1 veya WordPress için Premium Hosting planıdır.

$ Country'da hostingin görüşleri nelerdir?

Neolo, bugüne kadar, “Mükemmel” notu ile $ ülkesinde ev sahipliği yapma görüşlerini üst sıralara taşıyor.

Fikirleri burada görebilirsiniz: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI