Hızlı, güvenli ve 7/24 teknik destek Türkiye tabanlı web barındırma

Alan adı + sınırsız barındırma + web sitesi + profesyonel posta

Yüksek hızlı hizmet, her zaman müşteri hizmeti, uygun fiyat ve kalite garantisi sunuyoruz.

Hosting Planlarını Karşılaştırın
5star Sıralama: Mükemmel. Gerçek müşterilerin + 400 görüşlerine dayanarak

Biz $ ülkede sizin için en iyi Web Hosting planı var!

✓ Questions 10 sorudan 7'sini 1 saatten az bir sürede yanıtlıyoruz.
✓ Almost Hemen hemen tüm rakiplerimizden daha düşük fiyat.
✓ Payment İlk ödeme, web sitenizi Türkiye oluşturmanız veya barındırmanız için% 50 indirim içerir.
✓ Climate İklim değişikliği ile mücadele etmek için her yeni müşteri için 1 ağaç dikiyoruz

Sınırsız plan

 • sınırsız etki
 • Profesyonel e-postalar
 • sınırsız uzay
 • sınırsız bazlar MySQL
 • SSL ücretsiz
 • WordPress otomatik olarak yüklenebilir
 • Web sayfası oluşturucu
Sadece

25.38 TL/ my

Sunulan: Tasarruf edin 50%
50.75 TL/ my yenilediğinde satın

Plan 0

 • 1 domain
 • Profesyonel e-postalar
 • sınırsız uzay
 • olmadan bazlar MySQL
 • SSL ücretsiz
 •  
 •  
Sadece

10.84 TL/ my

Sunulan: Tasarruf edin 50%
21.68 TL/ my yenilediğinde satın

Tüm planlarımızda 30 günlük para iadesi

All Neolo Web Hosting plans include: ✓ cPanel ✓ Unlimited web space ✓ Unlimited email accounts ✓ Unlimited transfer ✓ Unlimited subdomains ✓ Free migrations ✓ Compatibility with Google Apps and Office 365 ✓ Unlimited technical support plus 768MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Free Auto SSL ✓ Softaculous and WordPress compatible (except Plan 0) ✓ PHP versions: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 and 7.2
Barındırma planlarının karşılaştırmalı tablosuna bakın

SSL
Norton Security
Moneyback
Uptime
cpanel

Neolo, geleneksel Web Hosting ve WordPress için özel olarak optimize edilmiş sunuculara sahiptir. Onları tanıyın!

Seçtiğiniz PHP 7.2, 7.1, 7.0, 5.6, 5.5. İşlem başına 192MB RAM php. Premium Planlar: Barındırma hesaplarını izole etmek için Cloudlinux işlemi başına 512MB'a kadar RAM php: Bir hesap doyurursa, diğerlerine zarar vermez. Apache Server + Cache + Anti DDOS Garantili bant genişliği 200mbps. Mod Güvenliği: WordPress için Özel Anti-Hacking Kuralları. Kötü amaçlı yazılım taraması ve kaldırma. MySQL: PhpMyAdmin ile 5.7. Zend Engine - Ioncube 10 Zip etkin. Mod_rewrite: AÇIK. Dosya Yüklemeleri: AÇIK. Globals Kayıt: KAPALI. Zlib desteği XML desteği Oturum Kaydetme Yolu: Yazılabilir. Kıvrılma etkin. Sihirli Tırnaklar: KAPALI. GD etkin. iconv, intl ve mcrypt ve mbstring etkin

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyor

Hosting'inize tüm bu yollarla ödeme yapabilirsiniz

 • Paypal
 • Visa
 • Paypal
 • Paypal

Ülke için en iyi fiyat ve kalite Web Hosting işe!

$ Ülkede en iyi Web Hosting web sitenizi barındırın. Neolo, web sitenizin ve profesyonel e-posta hesaplarınızın günde 24 saat çalışacağını garanti eder. Barındırdığımız web sayfalarının Web Hosting'inin çevrimiçi zamanı, teknik desteğimizin kalitesi ve web sayfalarının yüklenme hızı ile ilgili uluslararası tanınma aldık.

Neolo Kiralama

Neolo'nun sunduğu diğer avantajlar:

Ücretsiz Bulut Hosting

Cloud Hosting, yükü dengelemek ve çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak için birden fazla farklı sunucu kullanan bir web barındırmadır.

Sınırsız alan

Web siteniz için sınırsız alan ve transfer sunuyoruz. Artık endişelenmenize gerek yok!

ÜCRETSİZ Taşıma

Uzman göçmen ekibimiz, web sitenizi Neolo'da kaldığınız Hosting'den ücretsiz olarak taşıyabilir. Sorunsuz.

E-postalar ve yönlendirmeler

Webmail ile postanızı her yerden kontrol edebilir veya kullandığınız programda, hatta akıllı telefonunuzda ve tabletinizde bile yapılandırabilirsiniz!

Veritabanları: Sınırsız

Bloglar, forumlar, alışveriş sepetleri ve tüm MySQL veritabanlarında (Plan 0 hariç tüm planlar için geçerlidir) size sınırsız sayıda temel sunuyoruz.

Kendi webinizi oluşturun: Neolo Builder

Sınırsız Planımızı işe alarak, sadece 3 adımda web sitenizi tasarlayıp çalıştıracaksınız. Hızlı ve basit!

Arama motorlarına ücretsiz kayıt

Neolo, web sitenizin Google, Yahoo ve Bing'de kaydını tamamen ücretsiz olarak yönetir.

Neolo Mobile

Web sitenizin kontrol paneline istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden cep telefonu üzerinden erişin.

koruma

Web sitenize yüklediğiniz her şey ve e-posta ile aldığınız her şey otomatik olarak en yeni nesil antivirüs programımız tarafından taranır.

Günlük yedeklemeler

Web sitenizin yedek kopyalarını her gün oluşturabilir ve indirebilirsiniz.

cPanel

Hosting hizmetimiz, piyasadaki en iyi kontrol paneli olan cPanel'i kullanmaktadır. Basit, kullanımı kolay, etkili ve çeşitli dillerde mevcuttur.

Web istatistikleri

Neolo ile web sitenize giren kullanıcılar tarafından kullanılan kullanıcı sayısına, programlara, menşe ve hatta tarayıcılara erişebilirsiniz.

Her zaman çevrimiçi

Web siteniz her zaman sektördeki en iyi çalışma süresinde yayınlanacaktır. Ana yüksek teknoloji sunucularımız Amerika Birleşik Devletleri'ndedir.

+200 uygulama

İstediğiniz otomatik olarak yüklenebilen uygulamaları kullanabilirsiniz. Kullanıcı panelinizden tek bir tıklama ile bunları etkinleştirin: WordPress, Magento, Moodle, Joomla, Drupal (Plan 0 dışındaki tüm planlar için geçerlidir).

araç

Kaynakları ve kalite bilgilerini paylaşıyoruz. Videolar, podcast'ler ve makaleler Web Hosting, web tasarımı, programlama, online pazarlama, araçlar ve daha fazlası.

Programcılar için barındırma

Sunucularımız PHP / MySQL'i desteklemektedir ve yüzlerce modül Apache'ye önceden kurulmuştur.

24 saat destek

Müşteri hizmetleri ekibimiz tüm sorulara özen gösterir. Yılın her günü, her zaman mevcuttur.

Tasarımcılar için barındırma

HTML5 / CSS, Frontpage ve Dreamweaver'da tasarlanan tüm siteleri internete yükleyin.

Web sitenizin şu özelliklere sahip olması çok önemlidir:

HTTPS - Güvenli Site

Güvenliğiniz ve ziyaretçilerin güvenliği için alan adınızın önüne HTTPS eklemeniz gerekir. Bilgiler şifreli seyahat edecek, daha fazla güvenlik sağlayacaktır. Ayrıca Google, web sitenizi konumlandırmak için buna değer verir.

Ek güvenlik yedeklemesi

Tüm hesabınızda fazladan bir yedekleme gerçekleştiriyoruz. Verileriniz her zaman başka bir veri merkezinde güvende olacaktır. Değerli bilgileri kaybetmeyin!

Anti Malware

Sitenin her zaman korunabilmesi için iyi bir antivirüs gereklidir. Web sitesi kodunuzu virüslere, kötü amaçlı yazılımlara, kimlik avına ve spamlara karşı koruyoruz.

Size Yönetilen WordPress Hosting sunuyoruz!

WordPress'inizi kötü amaçlı yazılımlardan temizler, yapılandırır ve güncelleriz. Ayrıca, spam engelliyor ve web sitenizi Google, Yahoo! ve Bing.

CPanel modülü: cPanel nedir?

cPanel piyasadaki en basit ve en sezgisel paneldir. CPanel ile web sitenizi, e-posta hesaplarınızı ve veritabanlarınızı yönetebilirsiniz. Basit ve etkili!

Profesyonel E-posta

Dünyanın herhangi bir yerinden e-posta hesapları oluşturun, yönlendirin ve Web postasına erişin.

güvenlik

Web sitenizin belirli bölümlerine erişimi sınırlamak için şifreler girebilirsiniz. HotLink Koruması, Sülük koruması ve ModSecurity ile sitenize özen gösterin.

etki

Alt alanları, ek alanları ve hedeflenen alanları yapılandırabilirsiniz. Ayrıca, DNS bölgelerini yönetebilirsiniz.

Binlerce uygulama mevcut

Web sitenize tek bir tıklama ile binlerce uygulama yükleyebilirsiniz. CPanel'den her şey.

kayıtlar

Tüm dosyalarınızı düzenleyin ve yedekleyin. Bu çok önemli!

MySQL veritabanları

PhpMyAdmin'den MySQL veritabanları oluşturun ve yönetin.

cPanel

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

+

Deneyim: 2002'den beri piyasadayız. Kararlılık: Sunucuları doyurmuyoruz ve çevrimiçi olarak mükemmel zamanımız var. Kişiselleştirme: 10 sorudan 7'sini 1 saatten daha kısa bir sürede, diğer tüm hostinglerden çok daha hızlı cevaplıyoruz. Sahipleri, personelin bir parçasıdır. 50 ülkeden 10.000 müşteri bize güveniyor. Tüm planların Cloudlinux'u vardır: Bir web sayfasının aşırı yüklenmesi diğerlerine zarar vermeyecek şekilde her web sayfasını kapsülliyoruz. 24 saat izliyoruz.

Ve en önemlisi: On binlerce kişiye ve kuruluşa fikirlerini ve projelerini günde 24 saat çalışan web sitelerine dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. İnternet'e temel bir ihtiyaç olarak, bir insan hakkı olarak, insanların kendilerini dünyaya ifade etmelerine ve kişisel, ekonomik ve ruhsal olarak büyümelerine izin veren şey olduğuna inanıyoruz, bu yüzden projenizin bir parçası olmak ve İnternet'te kendi adınızla çevrimiçi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz . Birkaç ülkede sunucularımız var, Latin Amerika'daki müşterilerimiz ve diğer şirketlerden farklı olarak NEOLO.COM hala sahiplerine hizmet veriyor. Biz Latin Amerika'da 2010 yılında sınırsız web barındırma hizmeti sunan ilk sağlayıcıydık. Ana yatırımcılarımız, bizi destekleyen ve onlarla büyümemizi sağlayan müşterilerimiz, her birimiz. Projenizin büyümesini ve her zaman çalışmasını istiyoruz, bu yüzden Türkiye'de web barındırma sağlayıcınız olmak istiyoruz.

Alan adı nedir?

+

Alan adı, web siteleri dediğimiz addır, örneğin NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM alan adlarıdır.

Etki alanlarını kaydettiriyor musunuz?

+

Evet. Birçok alan adı uzantısı kaydediyoruz, bazıları .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES ve diğerleri. Ayrıca belirli ülkelerden olanları da kabul ediyoruz: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU diğerleri arasında. Ancak, her ülkenin NIC kendi başına kayıt ve Web Hosting bizimle satın almalısınız. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardım edelim.

Web Hosting Nedir?

+

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Hangi web hosting planına ihtiyacım var?

+

O bağlıdır. Bilmeniz gereken ilk şey, web sitenizde WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumlar, bloglar, alışveriş sepetleri vb. Bu durumda, Plan 1 veya Sınırsız Plan öneririz. Ancak, web siteniz yalnızca HTML, CSS, AJAX'da geliştirilecek ve veritabanlarını kullanmayacaksa, Plan 0 mükemmel olacaktır. Yapmanız gereken diğer karar, 1 alan adı (ad .COM .NET .ORG .COM.AR vb.) Veya birkaçını barındırıp barındırmayacağınızdır. Birden fazlasına ihtiyacınız varsa, Sınırsız Planı seçmelisiniz, eğer sadece 1 alan olacaksa, Plan 1'i öneririz.

Bir web barındırma planı seçip başka bir plan ile değiştirebilir miyim?

+

Evet, elbette, ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz. Ancak, başlangıçta en çok satanlar olan Sınırsız Plan veya Plan 1'i seçmenizi öneririz.

1 tıklamayla uygulama yükleyicim olacak mı?

+

Evet. Web Hosting Plan Unlimited veya Plan 1'de piyasadaki en iyi olan Softaculous'e sahip olacaksınız: Yüklemek istediğiniz +200 uygulamalar arasında seçim yaparsınız, yüklemeye tıklarsınız, istediğiniz dizine ve hazır, sihire söylersiniz :)

Web tasarımı yapıyor musunuz?

+

Süper basit ve profesyonel web sitelerinin yaratıcısı olan Neolo Builder'ın sahip olduğu Sınırsız Planı kiralamanızı öneririz. Projeniz çok daha büyükse, size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bizimle iletişime geçin.

Önceden tasarlanmış şablonlar olacak mı?

+

Sınırsız plan birkaç sınırsız şablon içerir. Google aynı zamanda iyi bir sonuç kaynağıdır.

Hosting planımı nasıl satın alabilirim?

+

Süper kolay. Bir plan seçer, verilerinizi ve web sitenizin verilerini tamamlarsınız, ödemeyi yaparsınız ve akredite olduktan sonra size tüm kayıt verilerini içeren bir e-posta göndeririz, böylece web sitenizi yükleyebilir ve e-posta hesaplarınızı yapılandırabilirsiniz. Ayrıca eğiticilere, videolara ve çeşitli yardımlara da erişebilirsiniz. Ve ayrıca sorularınız için teknisyenlerimize.

Göç: Başka bir sağlayıcıdayım ve Neolo'ya geçmek istiyorum.

+

Evet. Web barındırma satın aldıktan sonra, taşımak için önceki sağlayıcınızdaki cPanel veya Plask hesabınızın tam bir yedeğini talep edeceğiz. Önceki sağlayıcınızda başka bir kontrol paneli kullandıysanız bize bildirin ve taşıyabilir miyiz analiz ediyoruz, ancak nasıl yapıldığını açıklayacağız, genellikle karmaşık değildir. Alan adınızı Neolo'ya aktarmanız gerektiğinde, web barındırma planınızı veya alan adı transferinizi satın aldığınızda da yapabilirsiniz.

Zaten ödedim. Kayıt olmak ne kadar sürer?

+

Nakit olarak yapılan ödemeler 24 ila 72 iş saati arasında sürer. Kredi kartları, banka kartları ve banka havaleleri gibi elektronik yöntemlerle yapılan ödemeler genellikle 24 saatten daha kısa sürer veya anlık olur.

DNS: Nedir bunlar? Onlar ne? Beyaz etiket mi?

+

DNS, alan adınıza giren kişileri NEOLO.COM sunucularına ve web barındırma hesabınızda barındırılan içeriğe bağlamaktan sorumlu sunucuların adlarıdır. DNS'lerimiz: ns1.lineadns.com ve ns2.lineadns.com. Tamamen beyaz bir etikettir, bu nedenle hesabınız bir satıcı, VPS veya Özel Sunucularsa, bunları da kullanabilirsiniz.

Gönderilecek e-posta sayısının bir sınırı var mı?

+

Hepimiz e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını istiyoruz, bu nedenle spam yasaklanmıştır. Saatte 150 e-posta gönderebilirsiniz, bu makul bir sınırdan fazladır ve diğer sağlayıcılardan daha yüksektir. Oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısına göre, bunlar sınırsızdır ve bunlara en sevdiğiniz e-posta programı, mobil cihaz veya web postası üzerinden erişebilirsiniz.

Yedek yapıyorlar mı?

+

Haftada 2 GB'a kadar tüm hosting hesaplarının 1 tam yedeğini alıyoruz ve başka bir veri merkezine taşıyoruz. Ancak, yedeklemelerinizi kontrol panelinizden de yapmanızı ve indirmenizi öneririz

SSH'm olacak mı?

+

Paylaşılan bir barındırma SSH sağlamak güvenli değildir ve web barındırma sağlayıcıları için istenmeyen bir uygulamadır, bu nedenle paylaşılan barındırma SSH sağlamaz, ancak bir VPS veya Adanmış Sunucu kiralarsanız, SSH Kökü sağlayabiliriz.

Online oyunlara ev sahipliği yapmayı kabul ediyor musunuz?

+

Paylaşılan barındırma için değil. Ancak bir Facebook uygulamasıysa bir VPS kiralamanız gerekir. Eğer o zaman bir oyun sunucusu ise hayır, biz teklif etmiyoruz.

Neolo'da yeni bir Hosting kurmak ne kadar sürer?

+

Yeni bir web sitesinin, Web Hosting'in ve profesyonel e-postaların kaydedilmesi ve yapılandırılması anlıktır.

Kredi ve banka kartıyla yapılan ödemelerin anlık olduğunu, ancak diğer ödeme yöntemlerinin etkisinin 72 saat kadar sürebileceğini düşünmektedir.

Bu nedenle, etkinleştirme otomatik olduğundan, insan müdahalesi olmadığından kredi veya banka kartı ile ödeme yapmanızı öneririz.

Profesyonel e-postalar nedir?

+

Neolo Hosting planınızı işe alarak size sınırsız profesyonel e-posta hesabı sunuyoruz.

İstediğiniz tüm e-postaları saklayabilirsiniz.

Name@company.com türü profesyonel e-posta hesabınıza mobil cihazınızdan, bilgisayarınızdan ve tabletinizden erişin.

MySQL veritabanları nelerdir?

+

MySQL veritabanları, web sitenizin bir blog'a, foruma sahip olmasına ve hatta WordPress, Joomla, Magento gibi uygulamaları yüklemesine izin vermek için kullanılır.

Plan 0 ve Plan 1 arasındaki paradaki küçük fark nedeniyle, MySQL veritabanlarıyla bir web barındırma planı kiralamanızı öneririz.

Alanımı veya Web Hosting'i Neolo'ya aktarabilir miyim?

+

Evet! Her ay yüzlerce web sitesi Neolo'ya taşınıyor.

Web sitenizin bir kopyası veya yedeği varsa, bize gönderebilirsiniz ve Neolo'da görüntüleyeceğiz. Aksi takdirde, web sitenizi sıfırdan yükleyebilir veya teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz ve mümkün olduğunca geçiş yapıyoruz :).

Neolo bana bir web sayfası oluşturma aracı sunuyor mu?

+

Evet! Size süper basit bir web yaratıcısı olan Neolo Builder'ı sunuyoruz: Bir web tasarımı seçiyorsunuz ve içeriği tamamlıyorsunuz.

Web sitenizi WordPress ile de oluşturabilirsiniz: Neolo cPanel'den 1 tıklama ile kurabilirsiniz.

Ayrıca size daha iyi yardımcı olmak için eğitimler, yardım rehberleri sunuyoruz.

Başka bir sağlayıcıda bir alan adım var: Alan adını Neolo'da barındırabilir miyim?

+

Evet, elbette.

Etki alanında istediğiniz şirkete sahip olabilirsiniz ve Neolo'da Hosting yapabilirsiniz.

Neolo'da alan adı ve barındırma hizmeti almalı mıyım?

+

Evet, kesinlikle.

Her şeyi aynı sağlayıcıdan işe almalısınız.

Herhangi bir sorunuz varsa, sadece bir sağlayıcı ile uğraşmak her zaman daha iyidir :).

Web sitem büyüdükçe planı yükleyebilir miyim?

+

Evet, tamamen.

Bu nedenle paylaşılan bir Barındırma planı ile başlamanızı öneririz: Plan 0, Plan 1 veya Sınırsız Plan ve web siteniz trafik ve tüketim kaynaklarında büyüyorsa, her zaman Premium Barındırma planına geçebilirsiniz.

Neolo önerilir mi?

+

2002'den beri piyasadayız.

50 ülkeden 10.000'den fazla müşterimiz var.

Kendimizi Hosting'e adamaya ek olarak, dijital pazarlama etkinliklerine gitmeyi, eğitimler, çalıştaylar ve konuşmalar yapmayı seviyoruz, böylece bizi her zaman teknoloji etkinliklerinde göreceksiniz, topluluğa bu kadar açık olan tek kişiyiz. Mükemmel olmasaydık, yapamazdık.

Neolo'ya e-ticaret kurabilir miyim?

+

Evet. WordPress'i WooCommerce eklentisiyle kullanmanızı öneririz, çünkü en tavsiye edilen şey Plan 1 veya WordPress için Premium Hosting planıdır.

$ Country'da hostingin görüşleri nelerdir?

+

Neolo, bugüne kadar, “Mükemmel” notu ile $ ülkesinde ev sahipliği yapma görüşlerini üst sıralara taşıyor.

Fikirleri burada görebilirsiniz: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI