WEB HOSTING JOOMLA

Joomla'ya hızlı, güvenli ve 24 saat Türkiye destek ile hosting

Basit ve çok pratik.

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

284.70 TL / my

569.40 TL yenilediğinde

satın

Plan Premium 4

Powerful like a dedicated server, at the best price

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

207.06 TL / my

414.11 TL yenilediğinde

satın

Plan Premium 3

2x CPU power and 4X RAM

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

170.76 TL / my

341.51 TL yenilediğinde

satın

Plan Premium 1

Entry level of the most exclusive web hosting

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

98.15 TL / my

196.30 TL yenilediğinde

satın

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Neden Neolo'ya güvenmelisiniz? Çünkü biz ülkedeki en iyi Joomla Hosting biziz

✓ Questions 10 sorudan 7'sini 1 saatten az bir sürede yanıtlıyoruz.
✓ Tickets Biletlerin% 99'undan fazlası müşteri memnuniyetine ulaşmaktadır.
✓ Om Joomla'nızın ihtiyacı olan en iyi hıza ve güvenliğe sahibiz.
✓ Servers Sunucularımız optimize edilmiştir ve sunucuları, CDN ve SSD disklerini önbelleğe almada en iyi teknolojiye sahiptir. Web sitenizi uçuruyoruz!
Wordpress

Ayrıca, Joomla Hosting planlarımız şunları içerir:

icon

Neolo Cloud

Ya tendrás tu plataforma Joomla lista para usar, con todas sus funciones. Garantizamos su seguridad realizando copias diarias, por lo que tus datos siempre estarán a salvo en un datacenter. También contarás con protección contra virus, phishing y envío de spam.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyorstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

güvenlik

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

SİTEMİ EN İYİLEŞTİR

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

Deneyim: 2002'den beri piyasadayız. Kararlılık: Sunucuları doyurmuyoruz ve çevrimiçi olarak mükemmel zamanımız var. Kişiselleştirme: 10 sorudan 7'sini 1 saatten daha kısa bir sürede, diğer tüm hostinglerden çok daha hızlı cevaplıyoruz. Sahipleri, personelin bir parçasıdır. 50 ülkeden 10.000 müşteri bize güveniyor. Tüm planların Cloudlinux'u vardır: Bir web sayfasının aşırı yüklenmesi diğerlerine zarar vermeyecek şekilde her web sayfasını kapsülliyoruz. 24 saat izliyoruz.

Ve en önemlisi: On binlerce kişiye ve kuruluşa fikirlerini ve projelerini günde 24 saat çalışan web sitelerine dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. İnternet'e temel bir ihtiyaç olarak, bir insan hakkı olarak, insanların kendilerini dünyaya ifade etmelerine ve kişisel, ekonomik ve ruhsal olarak büyümelerine izin veren şey olduğuna inanıyoruz, bu yüzden projenizin bir parçası olmak ve İnternet'te kendi adınızla çevrimiçi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz . Birkaç ülkede sunucularımız var, Latin Amerika'daki müşterilerimiz ve diğer şirketlerden farklı olarak NEOLO.COM hala sahiplerine hizmet veriyor. Biz Latin Amerika'da 2010 yılında sınırsız web barındırma hizmeti sunan ilk sağlayıcıydık. Ana yatırımcılarımız, bizi destekleyen ve onlarla büyümemizi sağlayan müşterilerimiz, her birimiz. Projenizin büyümesini ve her zaman çalışmasını istiyoruz, bu yüzden Türkiye'de web barındırma sağlayıcınız olmak istiyoruz.

Etki alanlarını kaydettiriyor musunuz?

Evet. Birçok alan adı uzantısı kaydediyoruz, bazıları .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES ve diğerleri. Ayrıca belirli ülkelerden olanları da kabul ediyoruz: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU diğerleri arasında. Ancak, her ülkenin NIC kendi başına kayıt ve Web Hosting bizimle satın almalısınız. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardım edelim.

Joomla Premium Hosting nedir?

Joomla Premium Hosting, geleneksel bir paylaşılan barındırmadaki bir web sitesinden daha fazla güç gerektiren zorlu web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir tür paylaşılan barındırma hizmetidir. Ayrıntılı olarak, Joomla Premium Hosting daha fazla RAM, daha fazla işlemci, SSD, öncelikli teknik destek ve ücretsiz SSL sertifikası içerir.

What Premium Hosting plan do I need?

Premium Plan 1 ile başlamanızı öneririz ve hesabınızın tüketimine bağlı olarak daha hızlı bir şekilde daha yüksek bir plana geçebilirsiniz.

Bir web barındırma planı seçip başka bir plan ile değiştirebilir miyim?

Evet, elbette, ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz.

1 tıklamayla uygulama yükleyicim olacak mı?

Evet. Tüm Premium Hosting planlarında, pazardaki en iyi olan Softaculous'e sahip olacaksınız: Kurmak istediğiniz +200 uygulamalar arasında seçim yapın, yükle'ye tıklayın, istediğiniz dizine söyle ve bu kadar sihirli :)

Hosting planımı nasıl satın alabilirim?

Süper kolay. Bir plan seçer, verilerinizi ve web sitenizin verilerini tamamlarsınız, ödemeyi yaparsınız ve akredite olduktan sonra size tüm kayıt verilerini içeren bir e-posta göndeririz, böylece web sitenizi yükleyebilir ve e-posta hesaplarınızı yapılandırabilirsiniz. Ayrıca eğiticilere, videolara ve çeşitli yardımlara da erişebilirsiniz. Ve ayrıca sorularınız için teknisyenlerimize.

Göç: Başka bir sağlayıcıdayım ve Neolo'ya geçmek istiyorum.

Evet. Web barındırma satın aldıktan sonra, taşımak için önceki sağlayıcınızdaki cPanel veya Plesk hesabınızın tam bir yedeğini (tam kopyası) talep edeceğiz. Önceki sağlayıcınızda başka bir kontrol paneli kullandıysanız, bize bildirin ve taşıyabileceğimizi analiz edeceğiz, nasıl yapıldığını açıklamazsak, genellikle karmaşık değildir. Alan adınızı Neolo'ya aktarmanız gerektiğinde, web barındırma planınızı veya alan adı transferinizi satın aldığınızda da yapabilirsiniz.

Zaten ödedim. Kayıt olmak ne kadar sürer?

Nakit olarak yapılan ödemeler 24 ila 72 iş saati arasında sürer. Kredi kartları, banka kartları ve banka havaleleri gibi elektronik yöntemlerle yapılan ödemeler genellikle 24 saatten daha kısa sürer veya anlık olur.

DNS: Nedir bunlar? Onlar ne? Beyaz etiket mi?

DNS, alan adınıza giren kişileri NEOLO.COM sunucularına ve web barındırma hesabınızda barındırılan içeriğe bağlamaktan sorumlu sunucuların adlarıdır. DNS'lerimiz: ns1.lineadns.com ve ns2.lineadns.com. Tamamen beyaz bir etikettir, bu nedenle hesabınız bir satıcı, VPS veya Özel Sunucularsa, bunları da kullanabilirsiniz.

Gönderilecek e-posta sayısının bir sınırı var mı?

Hepimiz e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını istiyoruz, bu nedenle spam yasaklanmıştır. Saatte 150 e-posta gönderebilirsiniz, bu makul bir sınırdan fazladır ve diğer sağlayıcılardan daha yüksektir. Oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısına göre, bunlar sınırsızdır ve bunlara en sevdiğiniz e-posta programı, mobil cihaz veya web postası üzerinden erişebilirsiniz.

Yedek yapıyorlar mı?

Haftada 2 GB'a kadar tüm hosting hesaplarının 1 tam yedeğini alıyoruz ve başka bir veri merkezine taşıyoruz. Ancak, yedeklemelerinizi kontrol panelinizden de yapmanızı ve indirmenizi öneririz

SSH'm olacak mı?

Paylaşılan bir barındırma SSH sağlamak güvenli değildir ve web barındırma sağlayıcıları için istenmeyen bir uygulamadır, bu nedenle paylaşılan barındırma SSH sağlamaz, ancak bir VPS veya Adanmış Sunucu kiralarsanız, SSH Kökü sağlayabiliriz.

Online oyunlara ev sahipliği yapmayı kabul ediyor musunuz?

Paylaşılan barındırma için değil. Ancak bir Facebook uygulamasıysa bir VPS kiralamanız gerekir. Eğer o zaman bir oyun sunucusu ise hayır, biz teklif etmiyoruz.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI