Türkiye ile hızlı, güvenli ve 24 saat teknik destek

Biz büyük bir hız, her zaman müşteri hizmetleri, uygun fiyat ve kalite güvencesi ile bir hizmet sunuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ
5star Sıralama: Mükemmel. Gerçek müşterilerin + 400 görüşlerine dayanarak

Hizmetlerimiz:

Etki

Etki

İşletmeniz için mükemmel alan adını seçin ve 5 dakika içinde kaydedin!

Alan adı seçin
Barındırma

Barındırma

Biz Latin Amerika'nın 1 numaralı Web Hosting vardır. 79 ülkeden 10.000'den fazla kişi ve kuruluş tarafından seçildik.

Planlara bakın
web sitesi

web sitesi

Neolo Builder ile sadece 30 dakikada harika bir web sitesi oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Deneyin! Kullanımı çok basit.

Web sitesi oluştur

Neolo kullanmanın faydaları:


01

Profesyoneller hizmetinizde

Tutkuyla çalışıyoruz, her şeyin sizin ve şirketiniz için çalıştığından emin oluyoruz. Size en iyi hizmeti vereceğimize söz veriyoruz.

02

Her zaman seninle

Etki alanı adınızı, Web Hosting'i veya sayfanızın yaratıcısını ve her adımda yardımımızı kolayca alabilmeniz için size araçlar sunuyoruz.

03

Aşırı hız

Hizmetin hızının kullanıcılar için son derece önemli olduğunu biliyoruz, bu yüzden sürekli olarak iyileştirmek için çalışıyoruz. Hizmetimizi deneyin!

04

WordPress Uzmanları

Web sitesini kendiniz yönetin ve dünyanın en başarılı platformunu kullanarak daha iyi SEO sağlayın.

05

% 99,99 Çalışma Süresi

Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa, İngiltere, Asya ve Latin Amerika'da dağıtılan ve çok yüksek bir hizmet istikrarına sahip olmamızı sağlayan yüksek kaliteli bir web sunucusu ağı oluşturuyoruz.

06

Tüm soruları çözüyoruz

Müşteri Destek ekibimiz tüm soruları rekor sürede yanıtlar. Soruların% 70'ini 1 saatten daha kısa sürede cevaplayın.

07

30 gün içinde para iadesi

Web Hosting hizmeti herhangi bir zamanda çalışmazsa, işe yaramadığı zaman paranızın iadesini talep etme hakkına sahipsiniz.

08

ÜCRETSİZ Taşıma

Web siteniz şu anda başka bir web barındırma ise ama Neolo, hiçbir sorun taşımak istiyorsanız. Ek ücret ödemeden sizin için yapabiliriz.

09

Birden çok ödeme yöntemi

Endişelenmeyin, en iyi fiyatlara sahip olmanın yanı sıra kredi, banka ve PayPal kartlarını kabul ediyoruz. Ve bu yeterli değilmiş gibi, yerel ödeme yöntemleri sunuyoruz.

10

Web sitenizi koruyoruz

İsterseniz verilerinizi ve müşterilerinizin verilerini HTTPS ile güvence altına alabiliriz. Ayrıca, kötü amaçlı yazılım, virüs, kimlik avı ve spam'ı ortadan kaldırır ve bunlarla mücadele ederiz.

Sizin için mükemmel bir alana sahibiz!

Alan Adında Ara

Web sitenizi birkaç dakika içinde oluşturun!

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, işiniz veya kişisel markanız için bugün çalışan web'e sahip olabilirsiniz. Neolo'nun web yaratıcısı ile her zaman hayalini kurduğunuz web sitesine sahip olabilirsiniz. Kendi kendini yönetir ve düzenlemek çok kolaydır. Ayrıca, Google ve sosyal ağlar için tüm cihaz türleri için optimize edilmiştir.

WEB SİTEMİ OLUŞTUR

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyor

SIK SORULAN SORULAR

Neden Neolo'yu seçmelisiniz?

+

Çünkü tüm hizmetlerimizde kişiselleştirilmiş ilgi ve 17 yıldan fazla deneyime sahibiz. Buna ek olarak, 50 ülkeden 10.000'den fazla müşteri tarafından seçildik. İnternet'e temel bir ihtiyaç, insanların kendilerini ifade etmelerine ve kişisel, ekonomik ve ruhsal olarak büyümelerine olanak tanıyan bir insan hakkı olarak inanıyoruz. Projenizin bir parçası olmak ve kendi kişisel markanızla ve / veya şirketinizin markasıyla çevrimiçi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Alan adı nedir?

+

Alan adı, bir kullanıcının sizi bulabilmesi için İnternet'teki web sitenize verilen benzersiz ve özel addır.

Neolo alan adlarını kaydediyor mu?

+

Evet, birçok alan adı uzantısı kaydettik. Bazıları arasında .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES diğerlerinin arasındadır. Ayrıca belirli ülke uzantılarıyla da çalışıyoruz: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU diğerleri arasında. Ancak bunları her ülkenin NIC'sine kendiniz kaydetmeli ve Neolo web hostingini edinmelisiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size memnuniyetle yardım ederiz.

Web barındırma nedir?

+

Web barındırma veya web sitesi barındırma web sitenizin sunucularımızda 24 saat internette çalışmasını içeren bir hizmettir. Birisi bir web sitesine her girdiğinde, aslında bir web barındırma sağlayıcısının sunucularına erişiyorlar. Buna ek olarak, Neolo ile kendi alan adınızla istediğiniz tüm e-posta hesaplarına sahip olabilirsiniz.

Ne tür bir web hosting planına ihtiyacım var?

+

O bağlıdır. Bilmeniz gereken ilk şey, veritabanlarını kullanıp kullanamayacağınızdır (web sitenizde WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumlar, bloglar, alışveriş sepetleri vb.) Evet ise, Plan 1 veya Sınırsız Neolo Planı'nı öneriyoruz. Ancak, web siteniz yalnızca HTML, CSS, AJAX'da geliştirilecek ve veritabanlarını kullanmayacaksa, Plan 0 sizin için mükemmeldir. Yapmanız gereken diğer karar, 1 alan adı (ad .COM .NET .ORG .COM.AR vb.) Veya birkaçını barındırıp barındırmayacağınızdır. Birden fazlasına ihtiyacınız varsa, Sınırsız Planı seçmelisiniz, eğer sadece 1 alan olacaksa, Plan 1'i öneririz.

Bu görüşlere ulaşmak için çalışıyoruz

En büyük zevkimiz, kullanıcılarımızın projelerinin gerçekleştiğini görmektir. Her şey mükemmel çalıştığında, işimiz fark edilmez, ancak sizinki öne çıkar. Ve önemli olan da bu.

Neolo'daki gastronomik projeme hakimim, her şey kolay ve hızlıydı.

Vicky Vago - Yaşayan Yemek

Biz 10 yıl önce müşterileriz ve tekrar Neolo'yu seçerdik.

Federico Pacheco - Entropi Güvenliği

Müşterilerimin web sitelerini barındırmak için Neolo'yu seçtim ve hiçbir zaman sorun yaşamadım

Michelle Dure - Decero şirketinde Graphic Designer
Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI