Office 365'i Neolo ile entegre etme zamanı

Neolo'da web siteniz için bir barındırma planı seçin ve ardından Microsoft ile Office 365 lisansını alın. Destek ekibimiz onu yapılandırmanıza yardımcı olacaktır.

Sınırsız plan

 • sınırsız etki
 • Profesyonel e-postalar
 • 100 GB uzay
 • sınırsız bazlar MySQL
 • SSL ücretsiz
 • WordPress otomatik olarak yüklenebilir
 • Web sayfası oluşturucu
Sadece

187.53 TL/ my

Sunulan: Tasarruf edin 50%
375.06 TL/ my yenilediğinde satın

Plan 0

 • 1 domain
 • Profesyonel e-postalar
 • 5 GB uzay
 • olmadan bazlar MySQL
 • SSL ücretsiz
 •  
 •  
Sadece

74.46 TL/ my

Sunulan: Tasarruf edin 50%
148.92 TL/ my yenilediğinde satın

Tüm planlarımızda 30 günlük para iadesi

Tüm Neolo Web Hosting planları şunları içerir: ✓ cPanel ✓ Sınırsız web alanı ✓ Sınırsız e-posta hesapları ✓ Sınırsız aktarım ✓ Sınırsız alt etki alanları ✓ Ücretsiz geçişler ✓ Google Workspace ve Office 365 ile uyumluluk ✓ Sınırsız teknik destek artı Cloudlinux tarafından 768MB RAM Burst ✓ Ücretsiz Otomatik SSL ✓ Softaculous ve WordPress uyumlu (Plan 0 hariç) ✓ PHP sürümleri: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 ve 7.2
Barındırma planlarının karşılaştırmalı tablosuna bakın

Microsoft Office Uygulamaları

Microsoft bulut'ta belgelere erişin, her tür dosyayı düzenleyin, paylaşın ve saklayın.

Her yerde ve tüm cihazlarda

Dizüstü bilgisayarlardan, bilgisayarlardan, Mac'lerden, tabletlerden veya akıllı telefonlardan Word, Excel ve PowerPoint'in çevrimiçi sürümlerine erişin.

Bulut koruması

Office 365, çok güvenli bir bulut depolama hizmeti olan OneDrive ile entegre olur. Bilgileriniz her zaman korunur!

Kolay kurulum

Office 365'in Neolo ile yapılandırılması çok basittir, birkaç dakika içinde kullanabilirsiniz.

Teknik Destek

Ne zaman bir şey danışmak veya yardım almak, web hosting profesyonelleri ekibimiz her zaman size yardımcı olabilir.

Şirketinizin her alanı için profesyonel bir e-posta kullanın

Şirketinizin ciddi ve profesyonel olduğunu bilin. Şirketin etki alanına sahip e-postalar daha fazla güven ve güvenilirlik sağlar. Office 365 ve Neolo tüm cihazlarınızı güncel ve senkronize halde tutar.

DAHA FAZLA BİLGİ

Office 365 nedir?

Office 365, ekip çalışması için en iyi dijital araçları sunan bir abonelik hizmetidir. Bu hizmetle her yerden belge oluşturabilir, bunları sorunsuz bir şekilde paylaşabilir ve uzaktan çalışabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran bir sistemdir ve artık güvenilir Hosting'iniz Neolo ile kullanabilirsiniz.

Office 365

Office 365'i kullanmanın avantajları


01

En çok kullanılan araçların daha iyi performansı: Excel, Word, Outlook, Access ve PowerPoint.

02

Dosyaları kaydetmek ve herhangi bir yerden, herhangi bir cihazla kullanmak için OneDrive ile entegrasyon.

03

Ortak belge düzenleme, yani ekibinizin diğer üyeleri ile aynı zamanda.

04

Apple cihazlarıyla da uyumludur.

05

Kullanıcı başına 5 cihaza kurulum.

06

Verilerinizi koruyun. Entegre gizlilik ve uyumluluk araçlarına sahiptir. Güvenli kullanıcı kimlik doğrulaması ile gizli bilgilere erişin

SIK SORULAN SORULAR

Bulut nedir?

+

Dosyalar İnternet cihazlarında depolandığında, elektronik cihazlarınızda yer kaplamadan bulutta oldukları söylenir. Bu dosyalara her yerden ve İnternet'e bağlı herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Belgeler, dünyanın en iyi bilgisayar güvenlik şirketleri tarafından denetlenen güvenli sunucularda depolanır.

Neolo ile Microsoft Office 365'i neden işe almalıyım?

+

Microsoft web sitesinde Office 365 kiralamanız gerekir. Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote ve Publisher'ın en son sürümüne sahip olacaksınız. Kiraladıktan sonra, Neolo hosting planınızla kullanmak üzere yapılandırabilirsiniz. Office 365 ve Neolo'nun entegrasyonunda size yardımcı olabiliriz. Office 365, OneDrive ve Office Online sayesinde belgeleri ekibinizle güvenli bir şekilde paylaşabilmenizi sağlar. Şirketinizin alan adıyla profesyonel e-postalar alacak, takvimleri ve kişileri paylaşabilirsiniz. Office 365 ayrıca çevrimiçi toplantılar yapma ve ekranı gerçek zamanlı olarak paylaşma olanağı da sunar. Ayrıca, hızlı, çevik bir web sitesi ve ihtiyacınız olan tüm desteği elde etmek için web sitenizi Neolo $ ülke sunucularında barındırabilirsiniz.

Zaten yüklü Excel, PowerPoint ve Word varsa, bulut depolama ve Office Online kullanabilir miyim?

+

OneDrive ve Office Online bulut depolama en iyi Microsoft Office sürümüyle çalışır. Bulutta depolanan dosyaları seçebilir ve Office çevrimiçi yerine masaüstü uygulamalarınızla düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz dosyayı açın, “Word / Excel / PowerPoint'te Düzenle” ye tıklayın ve bu uygulamalarda “Kaydet” e tıkladığınızda belgeniz depolama alanınızda yeniden senkronize edilir.

Hangi masaüstü uygulamaları hizmeti entegre eder?

+

Her şey seçtiğiniz plana ve kullandığınız sisteme bağlıdır. PC kullanıcıları Office'in en son sürümünü indirebilir: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher ve Microsoft Teams'in masaüstü sürümü. Mac kullanıcıları Office'in en son sürümünü indirebilir: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote ve Teams.

Neolo ile Office 365 ne tür şirketler kullanabilir?

+

Office 365'i Microsoft ile birlikte alan ve Neolo'daki web sitesi için etki alanı kaydı ve barındırma hizmeti alan tüm şirketler ve kuruluşlar bunu kullanabilir.

Kendi alan adımla bir e-posta almamın faydası nedir?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Office Online nedir?

+

Office Online, bir web tarayıcısında kullanılmaya hazır Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un en son sürümlerini sunar. Office Online'ı kullanmak için buluttan erişmeniz gerekir. Yeni dosyalar oluşturabilir, düzenleyebilir, paylaşabilir ve çevrimiçi olarak ekibinizle işbirliği yapabilirsiniz.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI