To czas na integrację Office 365 z Neolo

Wybierz plan hostingu swojej witryny w Neolo, a następnie wynajmij licencję Office 365 z Microsoft. Nasz zespół pomocy pomoże Ci to skonfigurować.

Nieograniczony plan

 • nieograniczony domeny
 • Profesjonalne e-maile
 • 100 GB przestrzeń
 • nieograniczony bazuje na MySQL
 • SSL za darmo
 • WordPress automatycznie instalowalny
 • Twórca strony internetowej
Po prostu

22.92 PLN/ My

W ofercie: Oszczędzaj pieniądze 50%
45.83 PLN/ My kiedy odnowisz Kup

Zaplanuj 0

 • 1 domena
 • Profesjonalne e-maile
 • 5 GB przestrzeń
 • bez bazuje na MySQL
 • SSL za darmo
 •  
 •  
Po prostu

9.10 PLN/ My

W ofercie: Oszczędzaj pieniądze 50%
18.20 PLN/ My kiedy odnowisz Kup

30 dni zwrotu pieniędzy na wszystkie nasze plany

Wszystkie plany hostingu Neolo Web obejmują: ✓ cPanel ✓ Nieograniczoną przestrzeń internetową ✓ Nieograniczone konta e-mail ✓ Nieograniczony transfer ✓ Nieograniczone subdomeny ✓ Bezpłatne migracje ✓ Kompatybilność z Google Workspace i Office 365 ✓ Nieograniczone wsparcie techniczne oraz 768 MB RAM Burst od Cloudlinux ✓ Darmowy Auto SSL ✓ Softaculous kompatybilny z WordPress (poza Planem 0) ✓ Wersje PHP: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 i 7.2
Zobacz tabelę porównawczą planów hostingowych

Aplikacje pakietu Microsoft Office

Dostęp do dokumentów, edycja, udostępnianie i przechowywanie wszystkich typów plików w chmurze Microsoft.

Gdziekolwiek i na wszystkich urządzeniach

Uzyskaj dostęp do internetowych wersji programów Word, Excel i PowerPoint z laptopów, komputerów, komputerów Mac, tabletów lub smartfonów.

Ochrona chmur

Office 365 integruje się z OneDrive, bardzo bezpieczną usługą przechowywania w chmurze. Twoje informacje są zawsze chronione!

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja Office 365 z Neolo jest bardzo prosta, możesz jej użyć w kilka minut.

Wsparcie techniczne

Za każdym razem, gdy potrzebujesz czegoś skonsultować lub uzyskać pomoc, nasz zespół specjalistów ds. Hostingu może Ci pomóc w dowolnym momencie.

Użyj profesjonalnego adresu e-mail dla każdego obszaru swojej firmy

Poinformuj, że Twoja firma jest poważna i profesjonalna. E-maile z domeną firmy generują większe zaufanie i wiarygodność. Office 365 i Neolo zapewniają aktualizację i synchronizację wszystkich urządzeń.

WIĘCEJ INFORMACJI

Co to jest Office 365?

Office 365 to usługa subskrypcji, która oferuje najlepsze cyfrowe narzędzia do pracy zespołowej. Dzięki tej usłudze możesz tworzyć dokumenty z dowolnego miejsca, udostępniać je bez problemów i pracować zdalnie. Jest to system, który upraszcza twoje życie, a teraz możesz go używać z Neolo, zaufanym Hostingiem.

Office 365

Korzyści z korzystania z Office 365


01

Lepsza wydajność najczęściej używanych narzędzi: Excel, Word, Outlook, Access i PowerPoint.

02

Integracja z OneDrive do zapisywania plików i korzystania z nich z dowolnego miejsca, z dowolnego urządzenia.

03

Wspólna edycja dokumentu, czyli w tym samym czasie co inni członkowie Twojego zespołu.

04

Jest również kompatybilny z urządzeniami Apple.

05

Instalacja na maksymalnie 5 urządzeniach na użytkownika.

06

Chroń swoje dane. Ma zintegrowane narzędzia do ochrony prywatności i zgodności. Uzyskaj dostęp do poufnych informacji dzięki bezpiecznemu uwierzytelnieniu użytkownika

Często zadawane pytania

Co to jest chmura?

+

Kiedy pliki są przechowywane na serwerach internetowych, bez zajmowania miejsca na urządzeniach elektronicznych, mówi się, że znajdują się w chmurze. Możesz uzyskać dostęp do tych plików z dowolnego miejsca i z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Dokumenty są przechowywane na bezpiecznych serwerach, które są kontrolowane przez najlepsze firmy bezpieczeństwa komputerowego na świecie.

Dlaczego powinienem wynająć Microsoft Office 365 z Neolo?

+

Musisz wynająć Office 365 w witrynie Microsoft. Będziesz mieć najnowszą wersję programu Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote i Publisher. Po wynajęciu możesz skonfigurować go do używania z planem hostingowym Neolo. W integracji Office 365 i Neolo możemy Ci pomóc. Office 365 umożliwia bezpieczne udostępnianie dokumentów zespołowi dzięki OneDrive i Office Online. Otrzymasz profesjonalne e-maile z domeną swojej firmy, możesz udostępniać kalendarze i kontakty. Office 365 daje również możliwość organizowania spotkań online i udostępniania ekranu w czasie rzeczywistym. Ponadto możesz hostować swoją witrynę na serwerach w kraju Neolo $, aby uzyskać szybką, zwinną witrynę i wszelkie potrzebne wsparcie.

Jeśli mam już zainstalowany program Excel, PowerPoint i Word, czy mogę korzystać z pamięci w chmurze i Office Online?

+

Przechowywanie w chmurze w usłudze OneDrive i Office Online działa najlepiej w najnowszej wersji pakietu Microsoft Office. Możesz wybierać pliki przechowywane w chmurze i edytować je za pomocą aplikacji komputerowych zamiast pakietu Office online. Wystarczy otworzyć plik, który chcesz edytować, kliknij „Edytuj w Word / Excel / PowerPoint”, a kiedy klikniesz „Zapisz” w tych aplikacjach, dokument zostanie ponownie zsynchronizowany w pamięci.

Jakie aplikacje komputerowe integrują usługę?

+

Wszystko zależy od wybranego planu, a także od używanego systemu. Użytkownicy komputerów PC mogą pobrać najnowszą wersję pakietu Office: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher i komputerową wersję Microsoft Teams. Użytkownicy komputerów Mac będą mogli pobrać najnowszą wersję pakietu Office: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote i Teams.

Jakie firmy mogą korzystać z Office 365 z Neolo?

+

Mogą z niego korzystać wszystkie firmy i organizacje wynajmujące Office 365 z Microsoft oraz rejestracja i hosting domen dla swojej witryny internetowej w Neolo.

Jakie korzyści ma posiadanie e-maila z moją własną domeną?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Co to jest Office Online?

+

Office Online prezentuje najnowsze wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote gotowe do użycia w przeglądarce internetowej. Aby korzystać z Office Online, musisz uzyskać dostęp z chmury. Możesz tworzyć nowe pliki, edytować je, udostępniać je i współpracować ze swoim zespołem online.

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE