Dowiedz się, kto stoi za # 1 Hostingiem $ country!

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy pracują codziennie, 24 godziny na dobę, dzięki czemu tysiące osób może mieć doskonałą stronę internetową i profesjonalną pocztę e-mail.

WIĘCEJ O NEOLO

Korzyści z używania Neolo:

Jesteśmy zespołem profesjonalistów pracujących codziennie, dzięki czemu możesz mieć najlepszą usługę hostingową, swoją stronę internetową działającą poprawnie i profesjonalny e-mail

Neolo

Globalna firma

Posiadamy serwery w kilku krajach świata i wsparcie techniczne w kilku językach

Neolo

Ponad 18 lat doświadczenia

Stopniowo rozwijamy się dzięki rekomendacjom naszych klientów

Neolo

Prowadzimy ponad 80 tysięcy stron internetowych

Nadal włączamy freelancerów, przedsiębiorców, firmy i więcej stron internetowychNeolo

Specjalistyczne wsparcie

Zawsze odpowiadamy na pytania. 70% odpowiedzi w mniej niż 1 godzinę

Neolo

Ekstremalna prędkość

Witryny, które hostujemy, ładują się 5 razy szybciej niż konkurencja

Neolo

Komputer zdalny

Jesteśmy profesjonalistami z kilku krajów świata z dużym doświadczeniem w świecie cyfrowym

Jesteśmy Neolo ... Poznaj nas!

Jesteśmy pasjonatami tego, co robimy i staramy się znaleźć praktyczne rozwiązania stojących przed nami wyzwań. Współpracujemy od lat, aby każdego dnia ponad 5 milionów ludzi na całym świecie mogło łączyć się z tysiącami witryn hostowanych na naszych serwerach. Nie mamy granic!


Esteban

Esteban

Manuel

Manuel

Camila

Camila

Fer

Fernando

Juan

Juan

Mauro

Mauro

Ramón

Ramón

Nati

Nati

Jesús

Jesús

Martín

Martín

Nasza misja

Naszym codziennym celem jest, aby każda osoba lub firma mogła przekształcić swój pomysł w stronę internetową. Zachęcamy każdą osobę do rozwijania własnej marki lub projektu, do sprzedaży online i publikowania treści, które chcą. Krótko mówiąc, aby zbudować swój cyfrowy biznes.

 • 2002
  Zaczynamy w domu. Wybieramy nazwę domeny, wynajmujemy plan sprzedawcy Web Hosting oraz prowadzimy wsparcie techniczne i sprzedaż. Wszystko w jednym!
 • 2003
  Przeszkoliliśmy się i dowiedzieliśmy o marketingu, rachunkowości, ekonomii i finansach, aby móc bardziej się rozwijać i żyć, niż jesteśmy pasjonatami.
 • 2004
  Rozwijaliśmy się powoli, ale w 100% organicznie, bez inwestycji w reklamę i tylko w celu uzyskania rekomendacji i dobrego SEO.
 • 2007
  Mieliśmy więcej klientów hostingu niż nasz główny dostawca. Wynajmujemy nowe biuro i importujemy nowe serwery DELL Poweredge. Osiągamy całkowitą kontrolę nad sprzętem i serwisem. Nasz czas sprawności wzrósł do 99,99%.
 • 2008
  Definiujemy naszą ostateczną markę „Neolo”. Przenosimy nasz sprzęt do innego centrum danych i opracowujemy własny system zarządzania klientami.
 • 2009
  Rośniemy! Tysiące klientów i ponad 10 osób pracujących w Neolo. Naszym najlepszym marketingiem było zawsze oferowanie najlepszej usługi na rynku.
 • 2010
  Po raz pierwszy naciskaliśmy.
  Wspieramy wydarzenia cyfrowe.
  Byliśmy pierwszą firmą w wielu krajach, która zapewniła nieograniczoną liczbę usług hostingowych i doradztwo SEO.
  Uruchomiliśmy Neolo TV, wideoblog technologiczny i internetowy.
 • 2014
  Wprowadzamy Neolo we wszystkich hiszpańskojęzycznych krajach świata. Rozbudowujemy naszą chmurę sieci Web Hosting, umieszczając serwery w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Brazylii, Rumunii i Ameryce Łacińskiej. Stajemy się firmą w pełni zdalną. Nigdy więcej fizycznych biur.
 • 2017
  Odnawiamy nasz wizerunek, logo, stronę internetową i aktualizujemy hosting i rozwiązania dla rozwoju online. Rozbudowujemy nasz zdalny sprzęt i współpracujemy z profesjonalistami z całego świata. Chodźmy po więcej!

Internet nie ma granic ... Neolo też!

Każdego dnia łączymy ponad 5 milionów ludzi na całym świecie z dziesiątkami tysięcy stron internetowych hostowanych na naszych serwerach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam ponad 10 000 klientów z 79 krajów


Neolo

Od 2002 roku ponad 10 000 klientów z 79 krajów wybrało nasz hosting, zwłaszcza od Polska

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE