Korzyści z używania Neolo:

Jesteśmy zespołem profesjonalistów pracujących codziennie, dzięki czemu możesz mieć najlepszą usługę hostingową, swoją stronę internetową działającą poprawnie i profesjonalny e-mail

Neolo

Globalna firma

Posiadamy serwery w kilku krajach świata i wsparcie techniczne w kilku językach

Neolo

Ponad 18 lat doświadczenia

Stopniowo rozwijamy się dzięki rekomendacjom naszych klientów

Neolo

Prowadzimy ponad 80 tysięcy stron internetowych

Nadal włączamy freelancerów, przedsiębiorców, firmy i więcej stron internetowychNeolo

Specjalistyczne wsparcie

Zawsze odpowiadamy na pytania. 70% odpowiedzi w mniej niż 1 godzinę

Neolo

Ekstremalna prędkość

Witryny, które hostujemy, ładują się 5 razy szybciej niż konkurencja

Neolo

Komputer zdalny

Jesteśmy profesjonalistami z kilku krajów świata z dużym doświadczeniem w świecie cyfrowym

Nasza misja

Naszym codziennym celem jest, aby każda osoba lub firma mogła przekształcić swój pomysł w stronę internetową. Zachęcamy każdą osobę do rozwijania własnej marki lub projektu, do sprzedaży online i publikowania treści, które chcą. Krótko mówiąc, aby zbudować swój cyfrowy biznes.

 • 2002
  Zaczynamy w domu. Wybieramy nazwę domeny, wynajmujemy plan sprzedawcy Web Hosting oraz prowadzimy wsparcie techniczne i sprzedaż. Wszystko w jednym!
 • 2003
  Przeszkoliliśmy się i dowiedzieliśmy o marketingu, rachunkowości, ekonomii i finansach, aby móc bardziej się rozwijać i żyć, niż jesteśmy pasjonatami.
 • 2004
  Rozwijaliśmy się powoli, ale w 100% organicznie, bez inwestycji w reklamę i tylko w celu uzyskania rekomendacji i dobrego SEO.
 • 2007
  Mieliśmy więcej klientów hostingu niż nasz główny dostawca. Wynajmujemy nowe biuro i importujemy nowe serwery DELL Poweredge. Osiągamy całkowitą kontrolę nad sprzętem i serwisem. Nasz czas sprawności wzrósł do 99,99%.
 • 2008
  Definiujemy naszą ostateczną markę „Neolo”. Przenosimy nasz sprzęt do innego centrum danych i opracowujemy własny system zarządzania klientami.
 • 2009
  Rośniemy! Tysiące klientów i ponad 10 osób pracujących w Neolo. Naszym najlepszym marketingiem było zawsze oferowanie najlepszej usługi na rynku.
 • 2010
  Po raz pierwszy naciskaliśmy.
  Wspieramy wydarzenia cyfrowe.
  Byliśmy pierwszą firmą w wielu krajach, która zapewniła nieograniczoną liczbę usług hostingowych i doradztwo SEO.
  Uruchomiliśmy Neolo TV, wideoblog technologiczny i internetowy.
 • 2014
  Wprowadzamy Neolo we wszystkich hiszpańskojęzycznych krajach świata. Rozbudowujemy naszą chmurę sieci Web Hosting, umieszczając serwery w USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii, Brazylii, Rumunii i Ameryce Łacińskiej. Stajemy się firmą w pełni zdalną. Nigdy więcej fizycznych biur.
 • 2017
  Odnawiamy nasz wizerunek, logo, stronę internetową i aktualizujemy hosting i rozwiązania dla rozwoju online. Rozbudowujemy nasz zdalny sprzęt i współpracujemy z profesjonalistami z całego świata. Chodźmy po więcej!

Internet nie ma granic ... Neolo też!

Każdego dnia łączymy ponad 5 milionów ludzi na całym świecie z dziesiątkami tysięcy stron internetowych hostowanych na naszych serwerach. Jesteśmy dumni, że zaufało nam ponad 10 000 klientów z 79 krajów


Neolo

Od 2002 roku ponad 10 000 klientów z 79 krajów wybrało nasz hosting, zwłaszcza od Polska

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE