Szybkie, bezpieczne i całodobowe wsparcie techniczne hosting w Polska

Oferujemy usługi z dużą szybkością, stałą obsługę klienta, dogodne ceny i gwarancję jakości.

WIEDZIEĆ WIĘCEJ
5star Ranking: doskonały. Na podstawie + 400 opinii od prawdziwych klientów

Nasze usługi:

Domeny

Domeny

Wybierz idealną nazwę domeny dla swojej firmy i zarejestruj ją w 5 minut!

Wybierz domenę
Hosting

Hosting

Jesteśmy numerem jeden wśród dostawców hostingu w Ameryce Łacińskiej. Wybierają nas ponad 10 000 osób i organizacji z 79 krajów.

Zobacz plany
Strona internetowa

Strona internetowa

Czy wiesz, że dzięki Neolo Builder możesz stworzyć fantastyczną stronę internetową w zaledwie 30 minut? Wypróbuj Jest bardzo prosty w użyciu.

Utwórz stronę internetową

Korzyści z używania Neolo:


01

Specjaliści do usług

Pracujemy z pasją, upewniając się, że wszystko działa dla Ciebie i Twojej firmy. Obiecujemy zapewnić Ci najlepszą obsługę.

02

Zawsze z tobą

Zapewniamy narzędzia, dzięki którym możesz łatwo uzyskać nazwę swojej domeny, hostingu lub twórcy strony oraz naszą pomoc na każdym kroku.

03

Ekstremalna prędkość

Wiemy, że szybkość usługi jest niezwykle ważna dla użytkowników, dlatego pracujemy nad ciągłym jej ulepszaniem. Wypróbuj naszą usługę!

04

Specjaliści WordPress

Zarządzaj witryną samodzielnie i zapewnij lepszą SEO, korzystając z najbardziej udanej platformy na świecie.

05

99,99% czasu działania

Tworzymy wysokiej jakości sieć serwerów sieciowych dystrybuowanych w Stanach Zjednoczonych, Europie, Wielkiej Brytanii, Azji i Ameryce Łacińskiej, która pozwala nam uzyskać bardzo wysoką stabilność usług.

06

Rozwiązujemy wszystkie zapytania

Nasz zespół obsługi klienta odpowiada na wszystkie zapytania w rekordowym czasie. Odpowiedz na 70% zapytań w mniej niż 1 godzinę.

07

30 dni zwrotu pieniędzy

Jeśli w dowolnym momencie usługa hostingowa nie działa, masz prawo zażądać zwrotu pieniędzy za czas, w którym nie działała.

08

DARMOWA migracja

Jeśli Twoja witryna znajduje się obecnie na innym serwerze, ale chcesz ją zmigrować do Neolo, nie ma problemu. Możemy to dla Ciebie zrobić bez dodatkowych kosztów.

09

Wiele sposobów płatności

Nie martw się, oprócz najlepszych cen, akceptujemy karty kredytowe, debetowe i PayPal. I jakby tego było mało, oferujemy lokalne metody płatności.

10

Chronimy twoją stronę

Jeśli chcesz, możemy zabezpieczyć Twoje dane i dane Twoich klientów za pomocą HTTPS. Ponadto eliminujemy i zwalczamy złośliwe oprogramowanie, wirusy, phishing i spam.

Mamy dla Ciebie idealną domenę!

Wyszukaj domenę

Stwórz swoją stronę w kilka minut!

Bez potrzeby posiadania wiedzy technicznej możesz mieć dzisiaj sieć dla swojej firmy lub marki osobistej. Dzięki twórcy stron internetowych Neolo możesz mieć witrynę, o której zawsze marzyłeś. Jest zarządzany samodzielnie i bardzo łatwy do edycji. Ponadto jest zoptymalizowany dla wszystkich typów urządzeń, Google i sieci społecznościowych.

UTWÓRZ MOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ

Ponad 10 000 klientów z 79 krajów ufa Neolo

Często zadawane pytania

Dlaczego warto wybrać Neolo?

+

Ponieważ oferujemy gwarancję we wszystkich naszych usługach, indywidualną uwagę i mamy ponad 17 lat doświadczenia. Ponadto wybrało nas ponad 10 000 klientów z 50 krajów. Wierzymy w Internet jako podstawową potrzebę, jako prawo człowieka, które pozwala ludziom wyrażać siebie i rozwijać się osobiście, ekonomicznie i duchowo. Chcemy być częścią twojego projektu i pomóc ci być online z Twoją osobistą marką i / lub marką Twojej firmy.

Co to jest domena?

+

Domena to unikalna i wyłączna nazwa nadana Twojej witrynie w Internecie, aby użytkownik mógł Cię znaleźć.

Czy Neolo rejestruje domeny?

+

Tak, rejestrujemy wiele rozszerzeń domen. Niektóre z nich to .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES i wiele innych. Współpracujemy również z określonymi rozszerzeniami kraju: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .UK .RU Ale musisz zarejestrować je samodzielnie w karcie sieciowej każdego kraju i nabyć hosting Neolo. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a chętnie Ci pomożemy.

Co to jest hosting?

+

Hosting lub hosting witryn to usługa polegająca na utrzymywaniu działania Twojej witryny w Internecie przez 24 godziny na naszych serwerach. Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi na stronę internetową, faktycznie uzyskuje dostęp do serwerów dostawcy usług hostingowych. Ponadto dzięki Neolo możesz mieć wszystkie konta e-mail, które chcesz we własnej domenie.

Jakiego planu hostingowego potrzebuję?

+

To zależy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, czy będziesz korzystać z baz danych (odpowiedzialnych za tworzenie aplikacji takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fora, blogi, koszyki itp.) Na wypadek, gdybyś odpowiedział Jeśli tak, zalecamy Plan 1 lub Plan nieograniczony Neolo. Jeśli jednak twoja strona będzie rozwijana tylko w HTML, CSS, AJAX i nie będzie korzystała z baz danych, Plan 0 jest dla Ciebie idealny. Inną decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy zamierzasz hostować 1 domenę (nazwa .COM .NET .ORG .COM.AR itp.), Czy kilka. Jeśli potrzebujesz kilku, musisz wybrać Plan nieograniczony, jeśli będzie to tylko 1 domena, sugerujemy Plan 1.

Pracujemy, aby osiągnąć te opinie

Naszą największą przyjemnością jest realizacja projektów naszych użytkowników. Kiedy wszystko działa idealnie, nasza praca pozostaje niezauważona, ale Twoja wyróżnia się. I to się liczy.

Opanowałem swój projekt gastronomiczny w Neolo, wszystko było łatwe i szybkie.

Vicky Vago - Living Eat

Jesteśmy klientami 10 lat temu i ponownie wybralibyśmy Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Wybieram Neolo do obsługi stron internetowych moich klientów i nigdy nie miałem problemu

Michelle Dure - grafik w Decero
Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE