Kiire, turvaline ja ööpäevaringne tehnilise toe hostimine Eesti

Pakume teenust suure kiirusega, klienditeenindust kogu aeg, mugavaid hindu ja kvaliteedi tagamist.

TEADE ROHKEM
5star Edetabel: Suurepärane. Põhineb tõeliste klientide +400 arvamusel

Meie teenused:

Domeenid

Domeenid

Valige oma ettevõtte jaoks ideaalne domeeninimi ja registreerige see 5 minutiga!

Valige domeen
Hosting

Hosting

Oleme Ladina-Ameerikas populaarseim veebimajutus. Meid valivad rohkem kui 10 000 inimest ja organisatsiooni 79 riigist.

Vaadake plaane
Veebisait

Veebisait

Kas teadsite, et Neolo Builderi abil saate vaid 30 minutiga luua fantastilise veebisaidi? Proovige järele! Seda on väga lihtne kasutada.

Loo veebisait

Neolo kasutamise eelised:


01

Teie teenistuses olevad spetsialistid

Töötame kirega, hoolitsedes selle eest, et kõik toimiks teie ja teie ettevõtte jaoks. Lubame teile pakkuda parimat teenust.

02

Alati teiega

Pakume teile tööriistu, et saaksite hõlpsalt hankida oma domeeninime, veebimajutuse või oma lehe looja ja meie abi igal sammul.

03

Äärmiselt kiire

Me teame, et teenuse kiirus on kasutajate jaoks äärmiselt oluline, sellepärast töötame selle parendamise nimel pidevalt. Proovige meie teenust!

04

WordPressi spetsialistid

Hallake veebisaiti ise ja tagage parem SEO, kasutades maailma kõige edukamat platvormi.

05

99,99% Uptime

Loome kvaliteetse veebiserverivõrgu, mida levitatakse Ameerika Ühendriikides, Euroopas, Suurbritannias, Aasias ja Ladina-Ameerikas, mis võimaldab meil olla väga kõrge teenuse stabiilsus.

06

Lahendame kõik päringud

Meie klienditoe meeskond vastab kõigile päringutele rekordajaga. Vastake 70% -le päringutest vähem kui ühe tunniga.

07

30 päeva raha tagasi

Kui veebimajutusteenus mingil ajal ei tööta, on teil õigus nõuda oma raha tagastamist aja eest, mil see ei töötanud.

08

TASUTA rändamine

Kui teie veebisait asub praegu teises veebimajutuses, kuid soovite selle üle viia Neolosse, pole probleemi. Saame seda teha teie jaoks ilma lisakuludeta.

09

Mitmed makseviisid

Ärge muretsege, lisaks sellele, et meil on parimad hinnad, aktsepteerime krediit-, deebet- ja PayPal-kaarte. Ja justkui sellest ei piisaks, pakume kohalikke makseviise.

10

Kaitseme teie veebisaiti

Kui soovite, saame teie ja teie klientide andmeid kaitsta HTTPS-iga. Lisaks kõrvaldame ja võitleme pahavara, viiruste, andmepüügi ja rämpsposti vastu.

Meil on teile ideaalne domeen!

Otsi domeeni

Looge oma veebisait mõne minutiga!

Ilma tehniliste teadmiste vajaduseta saate oma ettevõtte või isikliku kaubamärgi jaoks veebisaidi täna töötada. Neolo veebiloojaga saate omada veebisaiti, millest olete alati unistanud. Seda saab ise hallata ja seda on väga lihtne redigeerida. Lisaks on see optimeeritud igat tüüpi seadmetele, Google'i ja sotsiaalsete võrgustike jaoks.

LOE MINU VEEBILEHT

Neolo usaldab enam kui 10 000 klienti 79 riigist

Korduma kippuvad küsimused

Miks valida Neolo?

+

Kuna pakume kõikides oma teenustes garantiid, personaalset tähelepanu ja meil on enam kui 17-aastane kogemus. Lisaks valib meid rohkem kui 10 000 klienti 50 riigist. Me usume internetti kui põhivajadust kui inimõigust, mis võimaldab inimestel end väljendada ja kasvada isiklikult, majanduslikult ja vaimselt. Soovime olla osa teie projektist ja aidata teil olla võrgus oma isikliku ja / või teie ettevõtte kaubamärgiga.

Mis on domeen?

+

Domeen on ainulaadne ja eksklusiivne nimi, mis antakse teie veebisaidile Internetis, nii et kasutaja saaks teid leida.

Kas Neolo registreerib domeene?

+

Jah, registreerime palju domeenilaiendeid. Mõned neist on .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TÄNA .MOBI .REVIEWS .US .ES paljude teiste hulgas. Teeme koostööd ka konkreetsete riikide laiendustega: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Kuid peate need ise registreerima iga riigi NIC-is ja omandama Neolo veebimajutuse. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja anname teile hea meelega käe.

Mis on veebimajutus?

+

Veebimajutus või veebisaidi majutamine on teenus, mis seisneb teie veebisaidi 24-tunnises töös hoidmises meie serverites. Iga kord, kui keegi veebisaidile siseneb, pääseb ta tegelikult juurde veebimajutusteenuse pakkuja serveritele. Lisaks saate Neologa oma domeeniga omada kõiki soovitud e-posti kontosid.

Millist veebimajutuskava ma vajan?

+

Oleneb. Esimene asi, mida peate teadma, on see, kui kasutate andmebaase (vastutab oma veebisaidil selliste rakenduste loomise eest nagu WordPress, Drupal, Joomla, Magento, foorumid, ajaveebid, ostukorvid jms) Vastuse korral Kui jah, soovitame 1. kava või Neolo piiramatut kava. Kui teie veebisait töötatakse välja ainult HTML-is, CSS-is, AJAX-is ega kasuta andmebaase, on plaan 0 teie jaoks ideaalne. Teine otsus, mille peate tegema, on see, kas hostite ühte domeeni (nimi .COM .NET .ORG .COM.AR jne) või mitut. Kui teil on vaja mitut, peate valima Piiramatu plaani, kui see on ainult 1 domeen, siis soovitame 1. plaani.

Töötame nende arvamuste saavutamise nimel

Meie suurim rõõm on näha, et meie kasutajate projektid saavad teoks. Kui kõik töötab ideaalselt, jääb meie töö märkamatuks, kuid teie oma paistab silma. Ja see on oluline.

Olen Neolos oma gastronoomilise projekti meisterlik, kõik oli lihtne ja kiire.

Vicky Vago - elav söömine

Oleme 10 aastat tagasi kliendid ja valiksime uuesti Neolo.

Federico Pacheco - entroopia turvalisus

Valin Neolo oma klientide veebisaitide hostimiseks ja mul polnud kunagi probleeme

Michelle Dure - Decero graafiline disainer
Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI