Kiire, turvaline ja ööpäevaringselt tehniline tugi Eesti põhinev veebimajutus

Domeen + piiramatu hostimine + veebisait + professionaalne post

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Piiramatu plaan

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 2.92 / minu

€ 5.84 kui uuendate

Osta

Plaan 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 1.25 / minu

€ 2.50 kui uuendate

Osta

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo usaldab enam kui 10 000 klienti 79 riigiststars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Turvalisus

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

Optimeeri minu saiti

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

Oleme turul olnud alates 2002. aastast. Aitame juba kümnetel tuhandetel inimestel ja organisatsioonidel muuta oma ideed ja projektid veebisaitideks, mis töötavad 24 tundi ööpäevas. Me usume internetti kui põhivajadust, kui inimõigust, see on see, mis võimaldab inimestel end maailmale väljendada ning isiklikult, majanduslikult ja vaimselt kasvada, seega tahame olla osa teie projektist ja aidata teil olla Internetis oma nimega . Meil on servereid mitmes riigis, kliente üle kogu maailma ja erinevalt teistest ettevõtetest teenindavad NEOLO.COM endiselt selle omanikud. Meie peamised investorid on meie kliendid, igaüks, kes toetavad meid ja võimaldavad meil nendega koos kasvada. Soovime, et teie projekt kasvaks ja töötaks pidevalt, seega tahame olla teie veebimajutusteenuste pakkuja Eesti.

Mis on domeen?

Domeen on nimi, mida me kutsume veebisaitideks, näiteks NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM on domeeninimed.

Kas registreerite domeene?

Jah Registreerime palju domeenilaiendeid, teiste hulgas on .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TÄNA .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Võtame vastu ka konkreetsetest riikidest pärit inimesi .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU Kuid peate need eraldi registreerima iga riigi NIC-is ja ostma veebimajutus koos meiega. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja me anname teile käe.

Mis on veebimajutus?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Millist veebimajutuskava vajan?

Oleneb. Esimene asi, mida peate teadma, on see, kui kavatsete kasutada sellel veebisaidil andmebaase, mis vastutavad selliste rakenduste nagu WordPress, Drupal, Joomla, Magento, foorumite, ajaveebide, ostukorvide jms loomise eest. Sel juhul soovitame 1. plaani või piiramatut kava. Teisest küljest, kui teie veebisait töötatakse välja ainult HTML-is, CSS-is ja AJAX-is ega kasuta andmebaase, on plaan 0 täiuslik. Teine otsus, mille peate tegema, on see, kas hostite ühte domeeni (nimi .COM .NET .ORG .COM.AR jne) või mitut. Kui teil on vaja mitut, peate valima Piiramatu plaani, kui see on ainult 1 domeen, siis soovitame 1. plaani.

Kas ma saan valida veebimajutuskava ja selle siis teise vastu vahetada?

Jah, muidugi, alati, kui soovite, saate midagi muuta. Siiski soovitame teil esialgu valida Unlimited Plan või Plan 1, mis on parimad müüjad.

Kas ma saan rakenduse installi ühe klõpsuga?

Jah Veebimajutustes Plan Unlimited või Plan 1 on teil Softaculous, mis on turu parim: valite +200 rakenduste vahel, mida soovite installida, klõpsate installida, ütlete, millises kataloogis soovite ja olete valmis, võlu :)

Kas teete veebidisaini?

Soovitame teil palgata Unlimited Builder - Unlimited Builder, ülimalt lihtsate ja professionaalsete veebisaitide looja. Kui teie projekt on palju suurem, võtke meiega ühendust, et näha, kuidas saaksime teid aidata.

Kas mul on etteantud malle?

Piiramatu plaan sisaldab mitmeid piiramatuid malle. Google on ka hea tulemuste allikas.

Kuidas ma saan oma hostikava osta?

See on ülilihtne. Valite plaani, täidate oma ja oma veebisaidi andmed, maksate makse ja kui olete akrediteeritud, saadame teile meili koos kõigi registreerimisandmetega, et saaksite oma veebisaidi üles laadida ja oma e-posti kontosid konfigureerida. Samuti on teil juurdepääs õpetustele, videotele ja mitmesugustele abivahenditele. Ja ka meie tehnikutele, kui teil on küsimusi.

Migratsioon: olen teises pakkujas ja soovin minna üle Neolole. Kas saate mind aidata?

Jah Pärast teie veebimajutuse ostmist taotleme selle ülekandmiseks teie eelmise teenusepakkuja cPaneli või Plaski konto täielikku varundamist. Kui teie eelmises pakkujas kasutasite mõnda muud juhtpaneeli, öelge meile ja analüüsime, kas saaksime selle üle viia, kuid selgitame, kuidas seda tehakse, see pole tavaliselt keeruline. Juhul, kui peate oma domeeni Neolole üle viima, saate seda teha ka veebimajutuse plaani või domeeniülekande ostmisel.

Maksin juba. Kui kaua registreerumine võtab?

Sularahas tehtavad maksed kestavad 24 kuni 72 töötundi. Elektrooniliste maksete, nagu krediitkaardid, deebetkaardid ja pangaülekanded, maksmine võtab tavaliselt vähem kui 24 tundi või toimub kohe.

DNS: mis need on? Mis nad on? Kas need on valged sildid?

DNS on serverite nimed, mis vastutavad teie domeeni sisenevate inimeste ühendamise eest NEOLO.COM ja teie veebimajutuskonto hostitud serveritega. Meie DNS on: ns1.lineadns.com ja ns2.lineadns.com. Need on täiesti valge sildiga, nii et kui teie konto on edasimüüja, VPS või spetsiaalsed serverid, saate neid ka kasutada.

Kas saadetavate e-kirjade arv on piiratud?

Me kõik soovime, et e-kirjad jõuaksid postkasti, seega on rämpspost keelatud. Võite saata kuni 150 e-kirja tunnis, see on üle mõistliku piiri ja ületab ülejäänud pakkujate e-kirju. Loodavate e-posti kontode arvu osas on need piiramatud ja pääsete neile juurde oma lemmikmeilisõnumite programmi, mobiilseadme või veebimeili kaudu.

Kas nad teevad varukoopiaid?

Teeme kõigist hostimiskontodest kuni 2 GB täis nädalas 1 täieliku varukoopia ja teisaldame selle teise andmekeskusesse. Soovitame siiski varukoopiaid ka juhtpaneelilt teha ja alla laadida

Kas mul on SSH?

SSH-i pakkumine ühiskasutatavas hostimises on ebakindel ja see on veebimajutusteenuste pakkujate jaoks ebapraktiline praktika, seega ei paku me jagatud hostimises SSH-i, kuid kui te rendite VPS-i või spetsiaalset serverit, saame pakkuda SSH-juurt.

Kas nõustute võrgumängude hostimisega?

Pole jagatud hostimise jaoks. Kuid kui see on Facebooki rakendus, peate palkama VPS-i. Kui see on mänguserver, siis ei, me ei paku.

Kui kaua võtab Neolos uue hostingu üles seadmine aega?

Uue veebisaidi, veebimajutuse ja professionaalsete e-kirjade registreerimine ja konfigureerimine toimub kohe.

Ta leiab, et krediit- ja deebetkaardiga tehtavad maksed toimuvad kohe, kuid muude maksevahendite mõju võib võtta kuni 72 tundi.

Seetõttu soovitame maksta krediit- või deebetkaardiga, kuna aktiveerimine toimub automaatselt, inimese sekkumine puudub :).

Mis on professionaalsed e-kirjad?

Neolo hostimiskava rentimisega pakume teile piiramatu hulga professionaalseid e-posti kontosid.

Saate talletada kõik soovitud e-kirjad.

Juurdepääs oma professionaalsele e-posti kontole, mille tüüp on name@ettevõte.com, saab oma mobiilseadmest, arvutist ja tahvelarvutist.

Mis on MySQL andmebaasid?

MySQL-i andmebaase kasutatakse nii, et teie veebisaidil on muu hulgas ajaveeb, foorum või isegi installimine näiteks WordPress, Joomla, Magento.

Plaani 0 ja plaani 1 vahelise raha erinevuse tõttu soovitame teil palgata MySQL-i andmebaasidega veebimajutusplaan.

Kas ma saan oma domeeni või veebimajutust Neolole üle anda?

Jah! Iga kuu rändab Neolosse sadu veebisaite.

Kui teil on oma veebisaidi koopia või varukoopia, võite selle meile saata ja me kuvame selle Neolos. Vastasel juhul saate oma veebisaidi tühjalt üles laadida või võtta ühendust meie tehnilise meeskonnaga ja me teeme igal võimalusel migratsiooni :).

Kas Neolo pakub mulle veebilehe loomise tööriista?

Jah! Pakume teile Neolo Ehitajat, kes on ülilihtne veebilooja: valite veebidisaini ja täidate selle sisu.

Oma veebisaidi saate luua ka WordPressi abil: selle saate installida ühe klõpsuga Neolo cPanelist.

Pakume ka õpetusi, abijuhendeid, et teid paremini abistada.

Mul on domeen mõnes teises pakkujas: kas ma saan domeeni Neolos hostida?

Jah, muidugi.

Teil võib olla domeen soovitud ettevõttes ja Neolos hostimine ja vastupidi.

Kas ma peaksin Neolos domeeni ja hostimist palkama?

Jah, kindlasti.

Peaksite alati kõik samalt pakkujalt palkama.

Küsimuste korral on alati parem pöörduda ainult ühe pakkuja poole :).

Kas ma saan plaani üles laadida, kui mu veebisait kasvab?

Jah, täiesti.

Seetõttu soovitame teil alustada jagatud hostimisplaaniga: plaan 0, plaan 1 või piiramatu plaan ning kui teie veebisaidi liiklus- ja tarbimisressursid kasvavad, saate alati uuendada Premium-tüüpi hostimisplaani.

Kas Neolo on soovitatav?

Oleme turul alates 2002. aastast.

Meil on rohkem kui 10 000 klienti 50 riigist.

Lisaks hostimisele pühendumisele armastame käia ka digitaalse turunduse üritustel, korraldada koolitusi, töötubasid ja vestlusi, nii et näete meid alati tehnoloogiaüritustel, meie oleme ainsad, kes on kogukonnale nii avatud. Kui me poleks suurepärased, ei saaks me seda teha.

Kas ma saan Neolosse e-kaubanduse installida?

Jah Soovitame WordPressi kasutada koos WooCommerce'i pistikprogrammiga, sest selleks on kõige soovitavam plaan Plan 1 või WordPressi premium-hostimiskava.

Millised on $ riigis majutamise arvamused?

Kuni tänase päevani juhib Neolo $ riigis korraldatavate arvamuste edetabelit hindega “Suurepärane”.

Arvamusi näete siit: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI