Valige $ 20 kõige soovitatavam veebimajutus aastal 2021

Juhendame teid kõiges, mida vajate oma ettevõtte käivitamiseks ja arendamiseks teenusest Eesti
Domain + piiramatu veebimajutus + veebisaidi koostaja + professionaalsed e-kirjad

  • Igakuine
  • Kord kvartalis
  • Aastas 50% OFF
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

1. plaan

Hallake oma dünaamilist veebisaiti ja positsioneerige oma brändi

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 2.54 / minu

€ 5.07 kui uuendate

Osta

Plaan 0

Alustage oma käivitamise põhitõdedest

ESIMENE MAKSMINE: säästa 50%

€ 2.08 / minu

€ 4.15 kui uuendate

Osta

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Alates 2002. aastast on meie veebimajutuse valinud üle 10 000 kliendi 79 riigist, eriti alates Eestistars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Maksevõimalused

Võtame vastu peamised maksevahendid. Peate valima ainult ühe oma eelistustest.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Neolo valimisel kaasnevad eelised

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Veebisaidi ja e -posti haldamine cPaneliga

Easy and fast

Kõigile vaatajaskondadele sobiv cPaneli disain on kõige sõbralikum, nii et teil on täielik kontroll oma veebisaidi, hostimise ja domeenide üle.

Autonomy

Looge ja hallake alamdomeene, e-posti kontosid, külastage statistikat, rakendusi ja palju muud.

Rakendused

+200 rakendust - näiteks WordPressi või Woocommerce'ina - saate installida vaid kolme klõpsuga. Kasutage Neolo Site Builderit ja looge oma veebisait ilma disaineri vajaduseta.

cPanel

Lisaks on teie veebisaidil need omadused

Features

Neolo hosting servers features

Optimeeri minu saiti

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

Meie missioon on, et iga inimene või ettevõte saaks oma idee muuta veebisaidiks. Aitame teil arendada oma isiklikku kaubamärki või projekti, müüa veebis ja avaldada soovitud sisu. Lühidalt, oma digitaalse äri ehitamiseks. Meile meeldib pakkuda kiiret ja kvaliteetset kliendituge, seetõttu vastame 80% -l päringutest vähem kui 1 tunni jooksul ja meil on hinnang 9,5 / 10. Lisaks on meie serverid ülimalt stabiilsed ja pakume 30-päevast raha tagasi garantii. Oleme osa Open-Startupsi liikumisest: avalikustame klienditeeninduse mõõdikud ja ka serverite stabiilsuse. Igal nädalal avaldame uued õpetused, kursused, intervjuud spetsialistidega ja teadmiste juhendid, et saaksite oma ettevõtluse uuele tasemele viia.

Mis on domeen?

Domeen on ainulaadne ja eksklusiivne nimi, mis antakse teie veebisaidile Internetis, et kasutaja saaks teid leida. Näiteks: Neolo.com, Facebook.com ja Google.com on domeeninimed

Kas registreerite domeene?

Jah, me registreerime teiste hulgas palju domeenilaiendeid, näiteks .com, .net, .org, .info, .biz, .co ja .es.

Samuti aktsepteerime riigipõhiseid (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru jne), kuid need sobivad peate olema iseseisvalt registreeritud iga riigi võrgukeskuses. Kui vajate abi, andke meile sellest teada ja me aitame teid.

Mis on veebimajutus?

Veebimajutus - või veebisaidi majutamine - on teenus, mis hoiab teie veebisaidi meie serveritest 24 tunni jooksul töötamas. Iga kord, kui keegi veebisaidile siseneb, pääseb ta tegelikult juurde veebimajutusteenuse pakkuja serveritele.

Lisaks hostimisele annab meie teenus teile oma domeeni ja piiramatud e-posti kontod.

Millist veebimajutuskava vajan?

See sõltub. Esimene asi, mida peate teadma, on see, kas kasutate andmebaase, mis vastutavad selliste rakenduste nagu WordPress, Drupal, Joomla, Magento, foorumite, ajaveebide, ostukärude jms toimimise eest oma veebisaidil. Kui jah, soovitame plaani 1 või piiramatut plaani. Teiselt poolt, kui teie veebisaiti arendatakse ainult HTML-i, CSS-i või AJAX-i kujul ja see ei kasuta andmebaase, on plaan 0 ideaalne. Teine otsus, mille peate vastu võtma, on see, kas hostite ainult ühte või mitut domeeni. Kui neid on ainult üks, soovitame plaani 1, kuid kui vajate mitu, on piiramatu plaan mõeldud teile. Teisest küljest, kui kavatsete võõrustada rohkem kui 1 GB tarbimisega veebisaiti - näiteks WordPressi, kus on mitusada igapäevast külastust, palju pistikprogramme ja raske teema -, soovitame Premium-paketti.

Kas ma saan valida veebimajutuskava ja selle siis teise vastu vahetada?

Jah, muidugi, alati, kui soovite, saate midagi muuta. Siiski soovitame teil esialgu valida Unlimited Plan või Plan 1, mis on parimad müüjad.

Kas ma saan rakenduse installi ühe klõpsuga?

Jah Veebimajutustes Plan Unlimited või Plan 1 on teil Softaculous, mis on turu parim: valite +200 rakenduste vahel, mida soovite installida, klõpsate installida, ütlete, millises kataloogis soovite ja olete valmis, võlu :)

Kas teete veebidisaini?

Soovitame teil palgata Unlimited Builder - Unlimited Builder, ülimalt lihtsate ja professionaalsete veebisaitide looja. Kui teie projekt on palju suurem, võtke meiega ühendust, et näha, kuidas saaksime teid aidata.

Kas mul on etteantud malle?

Piiramatu plaan sisaldab mitmeid piiramatuid malle. Google on ka hea tulemuste allikas.

Kuidas ma saan oma hostikava osta?

See on väga intuitiivne: valite plaani, sisestate oma andmed ja oma veebisaidi andmed, teete makse ja see on kõik! Pärast akrediteerimist saadame teile e-kirja kõigi registreerimisandmetega, et saaksite oma veebisaiti laadida ja e-posti kontosid konfigureerida. Lisaks on teil juurdepääs õpetustele, videotele ja meie tehniline meeskond on teid abistamas.

Migratsioon: olen teises teenusepakkujas ja tahan Neolo vastu minna, kas saate mind aidata

Muidugi! Pärast teie veebimajutuse ostmist küsime selle teisaldamiseks teie cPaneli või Pleski konto täieliku varukoopia (täielik koopia). Kui kasutasite eelmises teenusepakkujas mõnda muud juhtpaneeli, rääkige meile ja me analüüsime, kas saame selle üle viia. Kui me ei selgita, kuidas seda tehakse, pole see tavaliselt keeruline. Juhul, kui peate oma domeeni Neolole üle kandma, saate seda teha ka veebimajutuskava või domeeni ülekande ostmisel.

Maksin juba. Kui kaua registreerumine võtab?

Sularahas tehtavad maksed kestavad 24 kuni 72 töötundi. Elektrooniliste maksete, nagu krediitkaardid, deebetkaardid ja pangaülekanded, maksmine võtab tavaliselt vähem kui 24 tundi või toimub kohe.

DNS: mis need on? Mis nad on? Kas need on valged sildid?

DNS on serverite nimed, mis vastutavad teie domeeni sisenevate inimeste ühendamise eest NEOLO.COM ja teie veebimajutuskonto hostitud serveritega. Meie DNS on: ns1.lineadns.com ja ns2.lineadns.com. Need on täiesti valge sildiga, nii et kui teie konto on edasimüüja, VPS või spetsiaalsed serverid, saate neid ka kasutada.

Kas saadetavate e-kirjade arv on piiratud?

Me kõik soovime, et e-kirjad jõuaksid postkasti, seega on rämpspost keelatud. Võite saata kuni 150 e-kirja tunnis, see on üle mõistliku piiri ja ületab ülejäänud pakkujate e-kirju. Loodavate e-posti kontode arvu osas on need piiramatud ja pääsete neile juurde oma lemmikmeilisõnumite programmi, mobiilseadme või veebimeili kaudu.

Kas nad teevad varukoopiaid?

Teeme kõigist hostimiskontodest kuni 2 GB täis nädalas 1 täieliku varukoopia ja teisaldame selle teise andmekeskusesse. Soovitame siiski varukoopiaid ka juhtpaneelilt teha ja alla laadida.

Kas mul on SSH?

SSH-i pakkumine jagatud hostimisel on veebimajutusteenuse pakkujate jaoks ebakindel ja ebamõistlik praktika, seetõttu me seda ei paku. Kui aga rendite VPS-i või spetsiaalse serveri, saame teile hõlpsasti pakkuda SSH-i juur.

Kas nõustute võrgumängude hostimisega?

Pole jagatud hostimise jaoks. Kuid kui see on Facebooki rakendus, peate palkama VPS-i. Kui see on mänguserver, siis ei, me ei paku.

Kui kaua võtab Neolos uue hostingu üles seadmine aega?

Uue veebisaidi, veebimajutuse ja professionaalsete e-kirjade registreerimine ja konfigureerimine toimub kohe.

Ta leiab, et krediit- ja deebetkaardiga tehtavad maksed toimuvad kohe, kuid muude maksevahendite mõju võib võtta kuni 72 tundi.

Seetõttu soovitame maksta krediit- või deebetkaardiga, kuna aktiveerimine toimub automaatselt, inimese sekkumine puudub :).

Mis on professionaalsed e-kirjad?

Neolo hostimiskava rentimisega pakume teile piiramatu hulga professionaalseid e-posti kontosid.

Saate talletada kõik soovitud e-kirjad.

Juurdepääs oma professionaalsele e-posti kontole, mille tüüp on name@ettevõte.com, saab oma mobiilseadmest, arvutist ja tahvelarvutist.

Mis on MySQL andmebaasid?

MySQL-i andmebaase kasutatakse nii, et teie veebisaidil on muu hulgas ajaveeb, foorum või isegi installimine näiteks WordPress, Joomla, Magento.

Plaani 0 ja plaani 1 vahelise raha erinevuse tõttu soovitame teil palgata MySQL-i andmebaasidega veebimajutusplaan.

Kas ma saan oma domeeni või veebimajutust Neolole üle anda?

Jah! Iga kuu rändab Neolosse sadu veebisaite.

Kui teil on oma veebisaidi koopia või varukoopia, võite selle meile saata ja me kuvame selle Neolos. Vastasel juhul saate oma veebisaidi tühjalt üles laadida või võtta ühendust meie tehnilise meeskonnaga ja me teeme igal võimalusel migratsiooni :).

Kas Neolo pakub mulle veebilehe loomise tööriista?

Jah! Pakume teile Neolo Ehitajat, kes on ülilihtne veebilooja: valite veebidisaini ja täidate selle sisu.

Oma veebisaidi saate luua ka WordPressi abil: selle saate installida ühe klõpsuga Neolo cPanelist.

Pakume ka õpetusi, abijuhendeid, et teid paremini abistada.

Mul on domeen mõnes teises pakkujas: kas ma saan domeeni Neolos hostida?

Jah, muidugi.

Teil võib olla domeen soovitud ettevõttes ja Neolos hostimine ja vastupidi.

Kas ma peaksin Neolos domeeni ja hostimist palkama?

Jah, kindlasti.

Peaksite alati kõik samalt pakkujalt palkama.

Küsimuste korral on alati parem pöörduda ainult ühe pakkuja poole :).

Kas ma saan plaani üles laadida, kui mu veebisait kasvab?

Jah, täiesti.

Seetõttu soovitame teil alustada jagatud hostimisplaaniga: plaan 0, plaan 1 või piiramatu plaan ning kui teie veebisaidi liiklus- ja tarbimisressursid kasvavad, saate alati uuendada Premium-tüüpi hostimisplaani.

Kas ma saan Neolosse e-kaubanduse installida?

Jah Soovitame WordPressi kasutada koos WooCommerce'i pistikprogrammiga, sest selleks on kõige soovitavam plaan Plan 1 või WordPressi premium-hostimiskava.

Millised on $ riigis majutamise arvamused?

Kuni tänase päevani juhib Neolo $ riigis korraldatavate arvamuste edetabelit hindega “Suurepärane”.

Arvamusi näete siit: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI