Lietuvos Respublika

Greitas, saugus ir techninis palaikymas visą parą. Lietuvos Respublika

Mes padėsime jums viską, ko jums reikia norint pradėti ir plėtoti savo verslą iš „Lietuvos Respublika“
domeno + neriboto interneto prieglobos + svetainių kūrėjo + profesionalių el.

  • Mėnesio
  • Kas ketvirtį
  • Kasmet 50% OFF
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

1 planas

Tvarkykite savo dinamišką svetainę ir pozicionuokite savo prekės ženklą

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 2.58 / Mano

€ 5.15 kai atsinaujini

Pirkite

0 planas

Pradėkite nuo paleidimo pagrindų

PIRMAS MOKĖJIMAS: Sutaupykite 50%

€ 2.11 / Mano

€ 4.21 kai atsinaujini

Pirkite

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublikastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Mokėjimo galimybės

Mes priimame pagrindines mokėjimo priemones. Turėsite pasirinkti tik vieną iš savo pageidavimų.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Privalumai įtraukti renkantis „Neolo“

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Svetainės ir el. Pašto valdymas naudojant „cPanel“

Easy and fast

Tinka visoms auditorijoms, „cPanel“ dizainas yra pats draugiškiausias, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti savo svetainę, prieglobą ir domenus.

Autonomy

Kurkite ir tvarkykite padomenius, el. Pašto paskyras, apsilankykite statistikoje, programose ir dar daugiau.

Programos

Vos per 3 paspaudimus įdiekite 200 programų, pvz., „WordPress“ ar „Woocommerce“. Naudokitės „Neolo Site Builder“ ir sukurkite savo svetainę be dizainerio.

cPanel

Be to, jūsų svetainė pasižymės šiomis savybėmis

Features

Neolo hosting servers features

PASIRINKTI MANO SVETAITE

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

Mūsų misija yra ta, kad bet kuris asmuo ar įmonė gali paversti savo idėją svetaine. Padedame jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą ar projektą, parduoti internete ir paskelbti norimą turinį. Trumpai tariant, kurti savo skaitmeninį verslą. Mums patinka teikti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl mes atsakome į 80% užklausų per mažiau nei 1 valandą ir turime 9,5 / 10 įvertinimą. Be to, mūsų serveriai yra ypač stabilūs ir mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mes esame „Open-Startups“ judėjimo dalis: viešiname klientų aptarnavimo metriką ir serverių stabilumą. Kiekvieną savaitę mes skelbiame naujas pamokas, kursus, interviu su specialistais ir žinių vadovus, kad galėtumėte pakelti savo verslumą į kitą lygį.

Kas yra domenas?

Domenas yra unikalus ir išskirtinis vardas, suteikiamas jūsų svetainei internete, kad vartotojas galėtų jus rasti. Pvz .: Neolo.com, Facebook.com ir Google.com yra domenų vardai

Ar registruojate domenus?

Taip, mes registruojame daug domeno plėtinių, tokių kaip .com, .net, .org, .info, .biz, .co ir .es.

Mes taip pat priimame konkrečias šalis (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru ir kt.), Tačiau tai bus reikia savarankiškai registruotis kiekvienos šalies NIC. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes jums padėsime.

Kas yra interneto priegloba?

Interneto svetainių talpinimas - arba svetainių talpinimas - yra paslauga, leidžianti jūsų svetainei veikti 24 valandas per mūsų serverius. Kiekvieną kartą, kai kas nors patenka į svetainę, jis iš tikrųjų prisijungia prie interneto prieglobos paslaugų teikėjo serverių.

Be prieglobos, mūsų paslauga suteikia jums savo domeną ir neribotas el. Pašto paskyras.

Kokio žiniatinklio prieglobos plano man reikia?

Priklauso. Pirmiausia turite žinoti, ar naudosite duomenų bazes, kurios yra atsakingos už tai, kad jūsų svetainėje veiktų tokios programos kaip „WordPress“, „Drupal“, „Joomla“, „Magento“, forumai, tinklaraščiai, pirkinių krepšeliai ir kt. Jei taip, rekomenduojame planą 1 arba neribotą planą. Kita vertus, jei jūsų svetainė bus kuriama tik HTML, CSS ar AJAX ir nenaudos duomenų bazių, 0 planas bus tobulas. Kitas sprendimas, kurį turėsite priimti, yra tai, ar priimsite tik vieną domeną, ar kelis. Jei yra tik vienas, siūlome 1 planą, bet jei jums reikia kelių, neribotas planas skirtas jums. Kita vertus, jei tikitės surengti svetainę, kurioje suvartojama daugiau nei 1 GB, pvz., „WordPress“ su keliais šimtais dienos apsilankymų, daugybe papildinių ir sunkia tema, siūlome „Premium“ planą.

Ar galiu pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą ir tada jį pakeisti kitu?

Taip, žinoma, kai tik nori, gali pasikeisti. Tačiau mes siūlome iš pradžių pasirinkti neribotą planą arba 1 planą, kurie yra geriausi pardavėjai.

Ar turėsiu programų diegimo programą vienu paspaudimu?

Taip Savo žiniatinklio prieglobos plane „Neribotas“ arba „Planas 1“ turėsite geriausią „Softaculous“, kuris yra geriausias rinkoje: Jūs pasirenkate tarp „+200“ programų, kurias norite įdiegti, spustelite „įdiegti“, nurodote, kuriame kataloge norite ir esate pasiruošęs, stebuklinga :)

Ar kuriate interneto dizainą?

Mes rekomenduojame išsinuomoti neribotą planą, kurį turi „Neolo Builder“, super paprastų ir profesionalių svetainių kūrėjas. Jei jūsų projektas yra daug didesnis, susisiekite su mumis ir sužinokime, kaip mes galime jums padėti.

Ar turėsiu iš anksto sukurtus šablonus?

Neribotą planą sudaro keli neriboti šablonai. „Google“ taip pat yra geras rezultatų šaltinis.

Kaip nusipirkti hostingo planą?

Tai labai intuityvu: jūs pasirenkate planą, užpildote savo ir savo svetainės duomenis, atlikate mokėjimą ir viskas! Kai būsite akredituoti, išsiųsime jums el. Laišką su visais registracijos duomenimis, kad galėtumėte įkelti savo svetainę ir sukonfigūruoti el. Pašto paskyras. Be to, turėsite prieigą prie pamokų, vaizdo įrašų, o mūsų techninė komanda padės jums.

Perkėlimas: esu kitame paslaugų teikėju ir noriu pakeisti „Neolo“. Ar galite man padėti?

Aišku! Įsigiję žiniatinklio prieglobą, mes paprašysime jūsų visos „cPanel“ arba „Plesk“ paskyros atsarginės kopijos (visos kopijos), kad galėtumėte ją perkelti. Jei naudojote kitą valdymo skydą ankstesniame paslaugų teikime, pasakykite mums ir mes išanalizuosime, ar galime jį perkelti. Jei nepaaiškinsime, kaip tai daroma, tai paprastai nėra sudėtinga. Jei jums reikia perkelti savo domeną į „Neolo“, taip pat galite tai padaryti pirkdami savo žiniatinklio prieglobos planą arba domeno perkėlimą.

Aš jau sumokėjau. Kiek laiko užtrunka registracija?

Mokėjimai grynaisiais pinigais užtrunka nuo 24 iki 72 darbo valandų. Mokėjimai elektroninėmis priemonėmis, tokiomis kaip kredito kortelės, debeto kortelės ir banko pervedimai, paprastai užtrunka mažiau nei 24 valandas arba yra akimirksniu.

DNS: kas jie? Kas jie tokie? Ar tai balta etiketė?

DNS yra serverių, atsakingų už jūsų domeną įvedančių žmonių sujungimą su NEOLO.COM serveriais ir jūsų žiniatinklio prieglobos paskyroje esančiu turiniu, pavadinimai. Mūsų DNS yra: ns1.lineadns.com ir ns2.lineadns.com. Jos yra visiškai baltos etiketės, taigi, jei jūsų sąskaita yra perpardavėjas, VPS arba specialieji serveriai, galite jomis naudotis.

Ar yra ribojamas el. Laiškų skaičius?

Mes visi norime, kad el. Laiškai pasiektų gautuosius, todėl šlamštas yra draudžiamas. Galite išsiųsti iki 150 el. Laiškų per valandą. Tai yra daugiau nei protinga riba ir didesnė nei likusių teikėjų. Atsižvelgiant į tai, kiek el. Pašto abonementų galite susikurti, jų skaičius neribojamas. Prie jų galite prisijungti naudodami mėgstamą el. Pašto programą, mobilųjį įrenginį ar žiniatinklio paštą.

Ar jie daro atsargines kopijas?

Padarome 1 pilną visų prieglobos paskyrų atsarginę kopiją iki 2 GB per savaitę ir perkeliame ją į kitą duomenų centrą. Tačiau mes taip pat rekomenduojame pasidaryti ir atsisiųsti atsargines kopijas iš savo valdymo skydelio.

Ar turėsiu SSH?

SSH teikimas bendrai naudojamame priegloboje yra nesaugus ir neprotinga praktika interneto prieglobos paslaugų teikėjams, todėl mes to nesiūlome. Tačiau, jei jūs samdote VPS arba dedikuotą serverį, mes galime lengvai suteikti jums SSH Root.

Ar sutinkate su internetinių žaidimų priegloba?

Ne bendram prieglobai. Bet jei tai „Facebook“ programa, turite išsinuomoti VPS. Jei tai yra žaidimų serveris, tada ne, mes nesiūlome.

Kiek laiko užtrunka naujos „Neolo“ prieglobos nustatymas?

Naujos svetainės, žiniatinklio prieglobos ir profesionalių el. Pašto adresų registracija ir konfigūracija vyksta akimirksniu.

Ji mano, kad mokėjimai kreditine ir debeto kortele yra akimirksniu, tačiau kitos mokėjimo priemonės gali trukti iki 72 valandų.

Todėl patariame atsiskaityti kreditine ar debeto kortele, nes aktyvinimas vyksta automatiškai, nėra žmogaus įsikišimo :).

Kas yra profesionalūs el.

Išsinuomoję jūsų „Neolo“ hostingo planą, mes suteiksime jums neribotas profesionalių el. Pašto paskyras.

Galite saugoti visus norimus el. Laiškus.

Savo mobiliajame įrenginyje, kompiuteryje ir planšetiniame kompiuteryje pasiekite savo profesinės el. Pašto paskyrą, kurios tipas yra name@company.com.

Kas yra „MySQL“ duomenų bazės?

„MySQL“ duomenų bazės yra naudojamos tam, kad jūsų svetainė galėtų turėti tinklaraštį, forumą ar net įdiegti programas, pvz., „WordPress“, „Joomla“, „Magento“.

Kadangi pinigai skiriasi nuo 0 plano iki 1 plano, mes rekomenduojame išsinuomoti žiniatinklio prieglobos planą su MySQL duomenų bazėmis.

Ar galiu perkelti savo domeną ar žiniatinklio prieglobą „Neolo“?

Taip! Kiekvieną mėnesį šimtai svetainių migruoja į Neolo.

Jei turite savo svetainės kopiją ar atsarginę kopiją, galite atsiųsti ją mums ir mes ją parodysime Neolo. Kitu atveju galite įkelti savo svetainę nuo nulio arba susisiekti su mūsų technine komanda ir mes atliksime perkėlimą, kai tik įmanoma :).

Ar „Neolo“ siūlo man tinklalapių kūrimo įrankį?

Taip! Mes jums siūlome „Neolo Builder“, kuris yra nepaprastai paprastas žiniatinklio kūrėjas: Jūs pasirenkate interneto dizainą ir užpildote turinį.

Taip pat galite sukurti savo svetainę naudodami „WordPress“: ją galite įdiegti vienu spustelėjimu iš „Neolo cPanel“.

Taip pat siūlome mokomuosius vadovus, pagalbos vadovus, kurie padės jums geriau.

Turiu kito teikėjo domeną: Ar galiu priglobti domeną Neolo?

Taip, žinoma.

Domeną galite turėti norimoje įmonėje, o „Neolo“ - ir atvirkščiai.

Ar turėčiau samdyti domeną ir prieglobą Neolo mieste?

Taip, absoliučiai.

Visada turėtumėte išsinuomoti viską iš to paties teikėjo.

Kilus klausimams, visada geriau kreiptis tik su vienu teikėju :).

Ar galiu įkelti planą augant mano svetainei?

Taip, visiškai.

Štai kodėl mes rekomenduojame jums pradėti nuo bendro prieglobos plano: 0 planas, 1 planas arba neribotas planas. Jei jūsų svetainė padidina srautą ir vartojimo išteklius, visada galite atnaujinti į „Premium Hosting“ planą.

Ar galiu įdiegti elektroninę prekybą „Neolo“?

Taip Mes rekomenduojame naudoti „WordPress“ kartu su „WooCommerce“ įskiepiu, nes tam patartina naudoti 1 planą arba „WordPress“ „Premium“ prieglobos planą.

Kokia yra prieglobos nuomonė $ šalyje?

Iki šiol „Neolo“ vadovauja prieglobos nuomonių reitingavimui $ šalyje ir įvertina „Puikiai“.

Nuomonę galite pamatyti čia: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas