Lietuvos Respublika

Greitas, saugus ir techninis palaikymas visą parą. Lietuvos Respublika

Domenas + neribotas priegloba + svetainė + profesionalus paštas

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Neribotas planas

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 2.92 / Mano

€ 5.83 kai atsinaujini

Pirkite

0 planas

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 1.25 / Mano

€ 2.49 kai atsinaujini

Pirkite

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

„Neolo“ pasitiki daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šaliųstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Saugumas

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

PASIRINKTI MANO SVETAITE

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

Mes rinkoje esame nuo 2002 m. Mes jau padedame dešimtims tūkstančių žmonių ir organizacijų paversti savo idėjas ir projektus svetainėmis, kurios veikia visą parą. Mes tikime, kad internetas yra pagrindinis poreikis, kaip žmogaus teisė, tai yra tai, kas leidžia žmonėms išreikšti save pasauliui ir augti asmeniškai, ekonomiškai ir dvasiškai, todėl norime būti jūsų projekto dalimi ir padėti jums būti prisijungę savo vardu internete. . Turime serverius keliose šalyse, klientų visame pasaulyje ir skirtingai nuo kitų kompanijų, NEOLO.COM vis dar aptarnauja jo savininkai. Pagrindiniai mūsų investuotojai yra mūsų klientai, kiekvienas, kuris mus palaiko ir leidžia mums toliau augti kartu su jais. Mes norime, kad jūsų projektas augtų ir visada veiktų, todėl norime būti jūsų interneto prieglobos paslaugų teikėju Lietuvos Respublika.

Kas yra domenas?

Domenas yra vardas, kuriuo mes vadiname svetaines, pvz., NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM yra domenų vardai.

Ar registruojate domenus?

Taip Mes registruojame daugybę domenų plėtinių, kai kurie iš jų yra .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Taip pat priimame tuos iš konkrečių šalių: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Bet jūs turite patys juos užregistruoti kiekvienos šalies NIC ir nusipirkti žiniatinklio prieglobą pas mus. Jei jums reikia pagalbos, praneškite mums ir mes jums pateiksime ranką.

Kas yra interneto priegloba?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Kokio žiniatinklio prieglobos plano man reikia?

Tai priklauso. Pirmas dalykas, kurį turite žinoti, yra tas, jei ketinate naudoti duomenų bazes, kurios yra atsakingos už tokių programų kaip WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumų, dienoraščių, pirkinių krepšelių ir kt. Kūrimą šioje svetainėje. Tokiu atveju mes rekomenduojame 1 planą arba neribotą planą. Kita vertus, jei jūsų svetainė bus kuriama tik HTML, CSS, AJAX ir nenaudos duomenų bazių, „0 planas“ bus tobulas. Kitas sprendimas, kurį turėsite priimti, yra tai, ar ketinate priglobti 1 domeną (vardas .COM .NET .ORG .COM.AR ir tt), ar kelis. Jei jums reikia kelių, tuomet turite pasirinkti Neribotą planą, jei tai bus tik 1 domenas, tada mes siūlome 1 planą.

Ar galiu pasirinkti žiniatinklio prieglobos planą ir tada jį pakeisti kitu?

Taip, žinoma, kai tik nori, gali pasikeisti. Tačiau mes siūlome iš pradžių pasirinkti neribotą planą arba 1 planą, kurie yra geriausi pardavėjai.

Ar turėsiu programų diegimo programą vienu paspaudimu?

Taip Savo žiniatinklio prieglobos plane „Neribotas“ arba „Planas 1“ turėsite geriausią „Softaculous“, kuris yra geriausias rinkoje: Jūs pasirenkate tarp „+200“ programų, kurias norite įdiegti, spustelite „įdiegti“, nurodote, kuriame kataloge norite ir esate pasiruošęs, stebuklinga :)

Ar kuriate interneto dizainą?

Mes rekomenduojame išsinuomoti neribotą planą, kurį turi „Neolo Builder“, super paprastų ir profesionalių svetainių kūrėjas. Jei jūsų projektas yra daug didesnis, susisiekite su mumis ir sužinokime, kaip mes galime jums padėti.

Ar turėsiu iš anksto sukurtus šablonus?

Neribotą planą sudaro keli neriboti šablonai. „Google“ taip pat yra geras rezultatų šaltinis.

Kaip nusipirkti hostingo planą?

Tai labai lengva. Jūs pasirenkate planą, užpildote savo ir savo svetainės duomenis, atliksite mokėjimą ir, akreditavę, mes jums atsiųsime el. Laišką su visais registracijos duomenimis, kad galėtumėte įkelti savo svetainę ir sukonfigūruoti savo el. Pašto paskyras. Taip pat turėsite prieigą prie vadovėlių, vaizdo įrašų ir įvairių pagalbinių priemonių. Taip pat mūsų technikams dėl visų iškilusių klausimų.

Migracija: Aš esu kitoje teikėjo įstaigoje ir noriu pakeisti į Neolo. Ar galite man padėti?

Taip Nusipirkę žiniatinklio prieglobą, paprašysime visos jūsų ankstesnio teikėjo „cPanel“ arba „Plask“ paskyros atsarginės kopijos, kad galėtumėte ją perkelti. Jei ankstesniame paslaugų teikėjui naudojote kitą valdymo skydą, pasakykite mums ir išanalizuokime, ar galime jį perkelti, tačiau paaiškinsime, kaip tai daroma, paprastai tai nėra sudėtinga. Jei jums reikia perkelti savo domeną į „Neolo“, tai galite padaryti ir pirkdami žiniatinklio prieglobos planą ar domeno perkėlimą.

Aš jau sumokėjau. Kiek laiko užtrunka registracija?

Mokėjimai grynaisiais pinigais užtrunka nuo 24 iki 72 darbo valandų. Mokėjimai elektroninėmis priemonėmis, tokiomis kaip kredito kortelės, debeto kortelės ir banko pervedimai, paprastai užtrunka mažiau nei 24 valandas arba yra akimirksniu.

DNS: kas jie? Kas jie tokie? Ar tai balta etiketė?

DNS yra serverių, atsakingų už jūsų domeną įvedančių žmonių sujungimą su NEOLO.COM serveriais ir jūsų žiniatinklio prieglobos paskyroje esančiu turiniu, pavadinimai. Mūsų DNS yra: ns1.lineadns.com ir ns2.lineadns.com. Jos yra visiškai baltos etiketės, taigi, jei jūsų sąskaita yra perpardavėjas, VPS arba specialieji serveriai, galite jomis naudotis.

Ar yra ribojamas el. Laiškų skaičius?

Mes visi norime, kad el. Laiškai pasiektų gautuosius, todėl šlamštas yra draudžiamas. Galite išsiųsti iki 150 el. Laiškų per valandą. Tai yra daugiau nei protinga riba ir didesnė nei likusių teikėjų. Atsižvelgiant į tai, kiek el. Pašto abonementų galite susikurti, jų skaičius neribojamas. Prie jų galite prisijungti naudodami mėgstamą el. Pašto programą, mobilųjį įrenginį ar žiniatinklio paštą.

Ar jie daro atsargines kopijas?

Padarome 1 pilną visų prieglobos paskyrų atsarginę kopiją iki 2 GB per savaitę ir perkeliame ją į kitą duomenų centrą. Tačiau mes taip pat rekomenduojame pasidaryti ir atsisiųsti atsargines kopijas iš savo valdymo skydelio

Ar turėsiu SSH?

SSH teikimas bendro naudojimo priegloboje yra nesaugus ir tai nepageidautina praktika interneto prieglobos paslaugų teikėjams, todėl mes neteikiame SSH bendro naudojimo priegloboje, tačiau, jei jūs samdote VPS ar skirtą serverį, galime suteikti SSH šaknį.

Ar sutinkate su internetinių žaidimų priegloba?

Ne bendram prieglobai. Bet jei tai „Facebook“ programa, turite išsinuomoti VPS. Jei tai yra žaidimų serveris, tada ne, mes nesiūlome.

Kiek laiko užtrunka naujos „Neolo“ prieglobos nustatymas?

Naujos svetainės, žiniatinklio prieglobos ir profesionalių el. Pašto adresų registracija ir konfigūracija vyksta akimirksniu.

Ji mano, kad mokėjimai kreditine ir debeto kortele yra akimirksniu, tačiau kitos mokėjimo priemonės gali trukti iki 72 valandų.

Todėl patariame atsiskaityti kreditine ar debeto kortele, nes aktyvinimas vyksta automatiškai, nėra žmogaus įsikišimo :).

Kas yra profesionalūs el.

Išsinuomoję jūsų „Neolo“ hostingo planą, mes suteiksime jums neribotas profesionalių el. Pašto paskyras.

Galite saugoti visus norimus el. Laiškus.

Savo mobiliajame įrenginyje, kompiuteryje ir planšetiniame kompiuteryje pasiekite savo profesinės el. Pašto paskyrą, kurios tipas yra name@company.com.

Kas yra „MySQL“ duomenų bazės?

„MySQL“ duomenų bazės yra naudojamos tam, kad jūsų svetainė galėtų turėti tinklaraštį, forumą ar net įdiegti programas, pvz., „WordPress“, „Joomla“, „Magento“.

Kadangi pinigai skiriasi nuo 0 plano iki 1 plano, mes rekomenduojame išsinuomoti žiniatinklio prieglobos planą su MySQL duomenų bazėmis.

Ar galiu perkelti savo domeną ar žiniatinklio prieglobą „Neolo“?

Taip! Kiekvieną mėnesį šimtai svetainių migruoja į Neolo.

Jei turite savo svetainės kopiją ar atsarginę kopiją, galite atsiųsti ją mums ir mes ją parodysime Neolo. Kitu atveju galite įkelti savo svetainę nuo nulio arba susisiekti su mūsų technine komanda ir mes atliksime perkėlimą, kai tik įmanoma :).

Ar „Neolo“ siūlo man tinklalapių kūrimo įrankį?

Taip! Mes jums siūlome „Neolo Builder“, kuris yra nepaprastai paprastas žiniatinklio kūrėjas: Jūs pasirenkate interneto dizainą ir užpildote turinį.

Taip pat galite sukurti savo svetainę naudodami „WordPress“: ją galite įdiegti vienu spustelėjimu iš „Neolo cPanel“.

Taip pat siūlome mokomuosius vadovus, pagalbos vadovus, kurie padės jums geriau.

Turiu kito teikėjo domeną: Ar galiu priglobti domeną Neolo?

Taip, žinoma.

Domeną galite turėti norimoje įmonėje, o „Neolo“ - ir atvirkščiai.

Ar turėčiau samdyti domeną ir prieglobą Neolo mieste?

Taip, absoliučiai.

Visada turėtumėte išsinuomoti viską iš to paties teikėjo.

Kilus klausimams, visada geriau kreiptis tik su vienu teikėju :).

Ar galiu įkelti planą augant mano svetainei?

Taip, visiškai.

Štai kodėl mes rekomenduojame jums pradėti nuo bendro prieglobos plano: 0 planas, 1 planas arba neribotas planas. Jei jūsų svetainė padidina srautą ir vartojimo išteklius, visada galite atnaujinti į „Premium Hosting“ planą.

Ar rekomenduojama Neolo?

Mes rinkoje esame nuo 2002 m.

Mes turime daugiau nei 10 000 klientų iš 50 šalių.

Be to, kad skiriame saugykloms, mes mėgstame lankytis skaitmeninės rinkodaros renginiuose, rengti mokymus, seminarus ir pokalbius, kad jūs visada mus matytumėte technologijų renginiuose. Mes esame vieninteliai tokie atviri bendruomenei. Jei mes nebūtume puikūs, negalėtume to padaryti.

Ar galiu įdiegti elektroninę prekybą „Neolo“?

Taip Mes rekomenduojame naudoti „WordPress“ kartu su „WooCommerce“ įskiepiu, nes tam patartina naudoti 1 planą arba „WordPress“ „Premium“ prieglobos planą.

Kokia yra prieglobos nuomonė $ šalyje?

Iki šiol „Neolo“ vadovauja prieglobos nuomonių reitingavimui $ šalyje ir įvertina „Puikiai“.

Nuomonę galite pamatyti čia: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas