Rychlý, bezpečný a nepřetržitý technický servis webový hosting založený na Česko

Doména + neomezený hosting + web + profesionální pošta

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Neomezený plán

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

75.86 ‎Kč / my

151.71 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plán 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

32.40 ‎Kč / my

64.80 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo věří více než 10 000 zákazníků z 79 zemístars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Zabezpečení

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MŮJ STRÁNKU

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

Na trhu působíme od roku 2002. Pomáháme desítkám tisíc lidí a organizací proměnit jejich nápady a projekty na webové stránky, které fungují 24 hodin denně. Věříme v internet jako na základní potřebu, jako na lidské právo, to je to, co lidem umožňuje vyjadřovat se ke světu a růst osobně, ekonomicky a duchovně, takže chceme být součástí vašeho projektu a pomoci vám být online se svým vlastním jménem na internetu . Máme servery v několika zemích, klienty po celém světě a na rozdíl od jiných společností, NEOLO.COM stále obsluhují jeho vlastníci. Našimi hlavními investory jsou naši klienti, každý z nás, kteří nás podporují a umožňují nám s nimi dále růst. Chceme, aby váš projekt rostl a vždy fungoval, takže chceme být vaším poskytovatelem webhostingu v Česko.

Co je to doména?

Doména je název, pod kterým nazýváme weby, například NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM jsou názvy domén.

Registrujete domény?

Ano Registrujeme mnoho doménových rozšíření, z nichž některé jsou .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. DNES .MOBI .REVIEWS .US .ES mezi mnoha dalšími. Přijímáme také ty ze specifických zemí: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Musíte je však zaregistrovat sami v NIC každé země a koupit si u nás webhosting. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám dáme ruku.

Co je to webhosting?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Jaký webový hostingový plán potřebuji?

To záleží. První věc, kterou musíte vědět, je, pokud se chystáte používat databáze, které jsou zodpovědné za vytváření aplikací, jako jsou WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupní vozíky atd. Na tomto webu. V tomto případě doporučujeme plán 1 nebo neomezený plán. Na druhou stranu, pokud váš web bude vyvíjen pouze v HTML, CSS, AJAX a nebude používat databáze, plán 0 bude perfektní. Druhé rozhodnutí, které budete muset udělat, je, zda se chystáte hostit 1 doménu (název .COM .NET .ORG .COM.AR atd.) Nebo několik. Pokud potřebujete více, musíte si vybrat neomezený plán, pokud to bude jen 1 doména, pak doporučujeme plán 1.

Mohu si vybrat webhostingový plán a poté ho změnit na jiný?

Ano, samozřejmě, kdykoli chcete, můžete se změnit. Navrhujeme však, abyste si nejprve vybrali neomezený plán nebo plán 1, které jsou nejprodávanějšími.

Budu mít instalační program na jedno kliknutí?

Ano Ve svém webhostingovém plánu Neomezený nebo Plán 1 budete mít Softaculous, který je nejlepší na trhu: Vyberete si mezi +200 aplikacemi, které chcete nainstalovat, kliknete na instalaci, řeknete mu, ve kterém adresáři to chcete a připravené, magické :)

Myslíte si, web design?

Doporučujeme najmout si neomezený plán, který má Neolo Builder, tvůrce super jednoduchých a profesionálních webů. Pokud je váš projekt mnohem větší, kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Budu mít přednastavené šablony?

Neomezený plán zahrnuje několik neomezených šablon. Google je také dobrým zdrojem výsledků.

Jak si mohu koupit svůj hostingový plán?

Je to super snadné. Vyberete si plán, doplníte data a údaje svého webu, provedete platbu a jakmile budete akreditováni, pošleme vám e-mail se všemi registračními údaji, abyste mohli nahrát svůj web a nakonfigurovat své e-mailové účty. Budete mít také přístup k výukovým programům, videím a různým pomůckám. A také našim technikům za jakékoli dotazy.

Migrace: Jsem v jiném poskytovateli a chci se změnit na Neolo. Můžete mi pomoci?

Ano Po zakoupení webhostingu požádáme o úplnou zálohu vašeho účtu cPanel nebo Plask u vašeho předchozího poskytovatele a provedete jeho migraci. Pokud jste v předchozím poskytovateli použili jiný ovládací panel, řekněte nám a analyzujeme, zda jej můžeme migrovat, ale vysvětlíme, jak se to dělá, není to obvykle složité. V případě, že potřebujete převést svou doménu na Neolo, můžete to udělat také při nákupu webhostingového plánu nebo převodu vaší domény.

Už jsem zaplatil. Jak dlouho trvá registrace?

Platby v hotovosti a hotovosti trvá 24 až 72 pracovních hodin. Platby elektronickými prostředky, jako jsou kreditní karty, debetní karty a bankovní převody, obvykle trvají méně než 24 hodin nebo jsou okamžité.

DNS: Co jsou zač? Co jsou zač? Jsou to bílé etikety?

DNS jsou názvy serverů, které jsou odpovědné za spojení lidí, kteří vstupují do vaší domény, se servery NEOLO.COM a s obsahem hostovaným na vašem účtu webhostingu. Naše DNS jsou: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Jedná se o zcela bílý štítek, takže pokud je váš účet distributorem, serverem VPS nebo dedikovanými servery, můžete je také použít.

Je počet e-mailů k odeslání omezen?

Všichni chceme, aby se e-maily dostaly do doručené pošty, takže spam je zakázán. Můžete poslat až 150 e-mailů za hodinu, což je více než rozumný limit a vyšší než ostatní poskytovatelé. Vzhledem k počtu e-mailových účtů, které můžete vytvořit, jsou neomezené a přistupujete k nim prostřednictvím svého oblíbeného e-mailového programu, mobilního zařízení nebo webmailu.

Dělají zálohy?

Vyrábíme 1 úplnou zálohu všech hostingových účtů až 2 GB za týden a přesouváme je do jiného datového centra. Doporučujeme však také vytvořit a stáhnout zálohy z ovládacího panelu

Budu mít SSH?

Poskytování SSH ve sdíleném hostingu je nejisté a je to nežádoucí praxe pro poskytovatele webhostingů, proto neposkytujeme SSH ve sdíleném hostování, pokud však najmete VPS nebo dedikovaný server, můžeme poskytnout SSH Root.

Přijímáte hosting pro online hry?

Ne pro sdílený hosting. Ale pokud se jedná o aplikaci na Facebooku, musíte si najmout VPS. Pokud je to herní server, pak ne, nenabízíme.

Jak dlouho trvá založení nového hostingu v Neolo?

Registrace a konfigurace nového webu, webhostingu a profesionálních e-mailů, je okamžitá.

Domnívá se, že platby kreditní a debetní kartou jsou okamžité, ale další platební prostředky mohou trvat až 72 hodin.

Proto vám doporučujeme platit kreditní nebo debetní kartou, protože aktivace je automatická, nedochází k zásahu člověka :).

Co jsou profesionální e-maily?

Přijetím vašeho Neolo Hosting plánu vám poskytneme neomezené profesionální e-mailové účty.

Můžete uložit všechny e-maily, které chcete.

Získejte přístup k profesionálnímu e-mailovému účtu typu name@company.com z mobilního zařízení, počítače a tabletu.

Co jsou databáze MySQL?

MySQL databáze se používají k tomu, aby váš web mohl mít blog, fórum nebo dokonce instalovat aplikace, jako jsou WordPress, Joomla, Magento, mezi ostatními.

Vzhledem k malému rozdílu v penězích mezi plánem 0 a plánem 1 vám doporučujeme najmout si webhostingový plán s databázemi MySQL.

Mohu převést svou doménu nebo webhosting na Neolo?

Ano! Každý měsíc přecházejí na Neolo stovky webových stránek.

Pokud máte kopii nebo zálohu svého webu, můžete nám jej poslat a my jej zobrazíme v Neolo. V opačném případě můžete nahrát svůj web od nuly nebo kontaktovat náš technický tým a migraci provádíme, kdykoli je to možné :).

Nabízí mi Neolo nástroj pro tvorbu webových stránek?

Ano! Nabízíme vám Neolo Buildera, který je velmi jednoduchým tvůrcem webových stránek: Vyberete webový design a dokončíte obsah.

Web můžete také vytvořit pomocí WordPress: Můžete jej nainstalovat jedním kliknutím z Neolo cPanel.

Nabízíme také návody, pomocné návody, které vám pomohou lépe.

Mám doménu u jiného poskytovatele: Mohu hostit doménu v Neolo?

Ano, samozřejmě.

Doménu můžete mít ve společnosti, kterou chcete, a hosting v Neolo a naopak.

Mám si najmout doménu a hosting v Neolo?

Ano, absolutně.

Vždy byste si měli najímat všechno od stejného poskytovatele.

V případě jakýchkoli dotazů je vždy lepší jednat s jedním poskytovatelem :).

Mohu plán nahrát s růstem mých webových stránek?

Ano, úplně.

Z tohoto důvodu doporučujeme začít se sdíleným hostingovým plánem: plán 0, plán 1 nebo neomezený plán, a pokud vaše webové stránky rostou ve zdrojích provozu a spotřeby, můžete vždy upgradovat na prémiový hostingový plán.

Doporučuje se Neolo?

Jsme na trhu od roku 2002.

Máme více než 10 000 zákazníků z 50 zemí.

Kromě toho, že se věnujeme hostování, rádi chodíme na digitální marketingové akce, pořádáme školení, workshopy a přednášky, takže nás vždy uvidíte na technologických akcích, jsme jediní, kteří jsou tak otevřeni komunitě. Pokud bychom nebyli vynikající, nemohli bychom to udělat.

Mohu v Neolu nainstalovat elektronický obchod?

Ano Doporučujeme používat WordPress s pluginem WooCommerce, proto je nejvhodnější plán 1 nebo plán prémiového hostování pro WordPress.

Jaké jsou názory na hosting v zemi $?

Až do dnešního dne vede Neolo v žebříčku hostingových názorů v zemi $ s hodnocením „Výborný“.

Názory si můžete prohlédnout zde: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE