Vyberte si nejvíce doporučovaný webhosting $ pais v roce 2021

Provedeme vás ve všem, co potřebujete k zahájení a rozvoji vašeho podnikání od Česko
Doména + neomezený webhosting + tvůrce webových stránek + profesionální e-maily

  • Měsíční
  • Čtvrtletní
  • Každoročně 50% OFF
  • De por vida
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

Plán 1

Spravujte svůj dynamický web a umístěte svou značku

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

63.73 ‎Kč / my

127.45 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plán 0

Začněte se základy pro vaše spuštění

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

52.14 ‎Kč / my

104.28 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Českostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Platební možnosti

Přijímáme hlavní platební prostředky. Budete si muset vybrat pouze ten, který preferujete.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Výhody zahrnuté při výběru Neolo

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Správa webových stránek a e -mailů pomocí cPanel

Easy and fast

Design cPanel je vhodný pro všechny cílové skupiny a je nejpřátelštější, takže máte úplnou kontrolu nad svým webem, hostitelem a doménami.

Autonomy

Vytvářejte a spravujte subdomény, e-mailové účty, statistiky návštěv, aplikace a mnoho dalšího.

Aplikace

Nainstalujte si +200 aplikací - například WordPress nebo Woocommerce - pouhými 3 kliknutími. Použijte Neolo Site Builder a vytvořte si svůj web bez potřeby designéra.

cPanel

Vaše webové stránky navíc budou mít tyto vlastnosti

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MŮJ STRÁNKU

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

Naším posláním je, aby každá osoba nebo společnost mohla proměnit svůj nápad na web. Pomáháme vám rozvíjet vaši osobní značku nebo projekt, prodávat online a publikovat požadovaný obsah. Stručně řečeno, budovat své digitální podnikání. Rádi poskytujeme rychlou a kvalitní zákaznickou podporu, proto odpovíme na 80% dotazů za méně než 1 hodinu a máme hodnocení 9,5 / 10. Naše servery jsou navíc super stabilní a nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Jsme součástí hnutí Open-Startups: zveřejňujeme metriky zákaznických služeb a také stabilitu serverů. Každý týden vydáváme nové výukové programy, kurzy, rozhovory se specialisty a průvodce znalostmi, abyste mohli své podnikání posunout na vyšší úroveň.

Co je to doména?

Doména je jedinečný a exkluzivní název, který je dán vašemu webu na internetu, aby vás uživatel mohl najít. Například: Neolo.com, Facebook.com a Google.com jsou názvy domén

Registrujete domény?

Ano, registrujeme mnoho doménových přípon, mezi jinými například .com, .net, .org, .info, .biz, .co a .es.

Přijímáme také země specifické (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atd.), Ale ty budou musíte být registrováni sami v NIC každé země. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám pomůžeme.

Co je to webhosting?

Webhosting - nebo webhosting - je služba, která udržuje vaše webové stránky v chodu 24 hodin z našich serverů. Pokaždé, když někdo vstoupí na web, skutečně přistupuje k serverům poskytovatele webhostingu.

Kromě hostingu vám naše služba poskytuje vlastní doménu a neomezený počet e-mailových účtů.

Jaký webový hostingový plán potřebuji?

Záleží. První věc, kterou musíte vědět, je, zda budete na svém webu používat databáze, které jsou odpovědné za to, aby aplikace jako WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupní vozíky atd. Pokud ano, doporučujeme plán 1 nebo neomezený plán. Na druhou stranu, pokud bude váš web vyvíjen pouze v HTML, CSS nebo AJAX a nebude používat databáze, bude Plan 0 perfektní. Další rozhodnutí, které budete muset udělat, je, zda budete hostovat pouze jednu doménu nebo několik. Pokud existuje pouze jeden, navrhujeme plán 1, ale pokud potřebujete několik, neomezený plán je pro vás. Na druhou stranu, pokud očekáváte, že budete hostovat web s více než 1 GB spotřeby - například WordPress s několika stovkami denních návštěv, mnoha zásuvnými moduly a těžkým tématem -, navrhujeme prémiový plán.

Mohu si vybrat webhostingový plán a poté ho změnit na jiný?

Ano, samozřejmě, kdykoli chcete, můžete se změnit. Navrhujeme však, abyste si nejprve vybrali neomezený plán nebo plán 1, které jsou nejprodávanějšími.

Budu mít instalační program na jedno kliknutí?

Ano Ve svém webhostingovém plánu Neomezený nebo Plán 1 budete mít Softaculous, který je nejlepší na trhu: Vyberete si mezi +200 aplikacemi, které chcete nainstalovat, kliknete na instalaci, řeknete mu, ve kterém adresáři to chcete a připravené, magické :)

Myslíte si, web design?

Doporučujeme najmout si neomezený plán, který má Neolo Builder, tvůrce super jednoduchých a profesionálních webů. Pokud je váš projekt mnohem větší, kontaktujte nás a zjistěte, jak vám můžeme pomoci.

Budu mít přednastavené šablony?

Neomezený plán zahrnuje několik neomezených šablon. Google je také dobrým zdrojem výsledků.

Jak si mohu koupit svůj hostingový plán?

Je to velmi intuitivní: vyberete si plán, vyplníte údaje a údaje o svém webu, provedete platbu a je to! Po akreditaci vám zašleme e-mail se všemi registračními údaji, abyste mohli načíst svůj web a nakonfigurovat své e-mailové účty. Kromě toho budete mít přístup k výukovým programům, videím a náš technický tým vám pomůže.

Migrace: Jsem v jiném poskytovateli a chci přejít na Neolo, můžete mi pomoci?

Tak určitě! Po zakoupení vašeho webhostingu vás požádáme o úplnou zálohu (úplnou kopii) vašeho účtu cPanel nebo Plesk, abychom jej mohli migrovat. Pokud jste u předchozího poskytovatele použili jiný ovládací panel, řekněte nám to a my jej analyzujeme, zda jej můžeme migrovat. Pokud nevysvětlíme, jak se to děje, není to obvykle složité. V případě, že potřebujete převést svoji doménu na Neolo, můžete tak učinit také při nákupu webhostingového plánu nebo převodu vaší domény.

Už jsem zaplatil. Jak dlouho trvá registrace?

Platby v hotovosti a hotovosti trvá 24 až 72 pracovních hodin. Platby elektronickými prostředky, jako jsou kreditní karty, debetní karty a bankovní převody, obvykle trvají méně než 24 hodin nebo jsou okamžité.

DNS: Co jsou zač? Co jsou zač? Jsou to bílé etikety?

DNS jsou názvy serverů, které jsou odpovědné za spojení lidí, kteří vstupují do vaší domény, se servery NEOLO.COM a s obsahem hostovaným na vašem účtu webhostingu. Naše DNS jsou: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Jedná se o zcela bílý štítek, takže pokud je váš účet distributorem, serverem VPS nebo dedikovanými servery, můžete je také použít.

Je počet e-mailů k odeslání omezen?

Všichni chceme, aby se e-maily dostaly do doručené pošty, takže spam je zakázán. Můžete poslat až 150 e-mailů za hodinu, což je více než rozumný limit a vyšší než ostatní poskytovatelé. Vzhledem k počtu e-mailových účtů, které můžete vytvořit, jsou neomezené a přistupujete k nim prostřednictvím svého oblíbeného e-mailového programu, mobilního zařízení nebo webmailu.

Dělají zálohy?

Vyrábíme 1 úplnou zálohu všech hostingových účtů až 2 GB za týden a přesouváme je do jiného datového centra. Doporučujeme však také vytvořit a stáhnout zálohy z ovládacího panelu.

Budu mít SSH?

Poskytování SSH na sdíleném hostingu je pro poskytovatele webhostingu nejistá a nerozumná praxe, proto jej nenabízíme. Pokud si však najmete VPS nebo dedikovaný server, můžeme vám snadno poskytnout root SSH.

Přijímáte hosting pro online hry?

Ne pro sdílený hosting. Ale pokud se jedná o aplikaci na Facebooku, musíte si najmout VPS. Pokud je to herní server, pak ne, nenabízíme.

Jak dlouho trvá založení nového hostingu v Neolo?

Registrace a konfigurace nového webu, webhostingu a profesionálních e-mailů, je okamžitá.

Domnívá se, že platby kreditní a debetní kartou jsou okamžité, ale další platební prostředky mohou trvat až 72 hodin.

Proto vám doporučujeme platit kreditní nebo debetní kartou, protože aktivace je automatická, nedochází k zásahu člověka :).

Co jsou profesionální e-maily?

Přijetím vašeho Neolo Hosting plánu vám poskytneme neomezené profesionální e-mailové účty.

Můžete uložit všechny e-maily, které chcete.

Získejte přístup k profesionálnímu e-mailovému účtu typu name@company.com z mobilního zařízení, počítače a tabletu.

Co jsou databáze MySQL?

MySQL databáze se používají k tomu, aby váš web mohl mít blog, fórum nebo dokonce instalovat aplikace, jako jsou WordPress, Joomla, Magento, mezi ostatními.

Vzhledem k malému rozdílu v penězích mezi plánem 0 a plánem 1 vám doporučujeme najmout si webhostingový plán s databázemi MySQL.

Mohu převést svou doménu nebo webhosting na Neolo?

Ano! Každý měsíc přecházejí na Neolo stovky webových stránek.

Pokud máte kopii nebo zálohu svého webu, můžete nám jej poslat a my jej zobrazíme v Neolo. V opačném případě můžete nahrát svůj web od nuly nebo kontaktovat náš technický tým a migraci provádíme, kdykoli je to možné :).

Nabízí mi Neolo nástroj pro tvorbu webových stránek?

Ano! Nabízíme vám Neolo Buildera, který je velmi jednoduchým tvůrcem webových stránek: Vyberete webový design a dokončíte obsah.

Web můžete také vytvořit pomocí WordPress: Můžete jej nainstalovat jedním kliknutím z Neolo cPanel.

Nabízíme také návody, pomocné návody, které vám pomohou lépe.

Mám doménu u jiného poskytovatele: Mohu hostit doménu v Neolo?

Ano, samozřejmě.

Doménu můžete mít ve společnosti, kterou chcete, a hosting v Neolo a naopak.

Mám si najmout doménu a hosting v Neolo?

Ano, absolutně.

Vždy byste si měli najímat všechno od stejného poskytovatele.

V případě jakýchkoli dotazů je vždy lepší jednat s jedním poskytovatelem :).

Mohu plán nahrát s růstem mých webových stránek?

Ano, úplně.

Z tohoto důvodu doporučujeme začít se sdíleným hostingovým plánem: plán 0, plán 1 nebo neomezený plán, a pokud vaše webové stránky rostou ve zdrojích provozu a spotřeby, můžete vždy upgradovat na prémiový hostingový plán.

Mohu v Neolu nainstalovat elektronický obchod?

Ano Doporučujeme používat WordPress s pluginem WooCommerce, proto je nejvhodnější plán 1 nebo plán prémiového hostování pro WordPress.

Jaké jsou názory na hosting v zemi $?

Až do dnešního dne vede Neolo v žebříčku hostingových názorů v zemi $ s hodnocením „Výborný“.

Názory si můžete prohlédnout zde: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE