WEB HOSTING MOODLE

Hosting pro Moodle rychlý, bezpečný as technickou podporou 24 hodin v Česko

Jednoduché a velmi praktické.

  • Měsíční
  • Čtvrtletní
  • Každoročně 10% OFF
  • Podpora VIP priorit
  • 24 hodin stabilní servery
  • 30denní vrácení peněz

Plan Premium 1

~ 20 simultaneous people in your videos

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

310.45 ‎Kč / my

620.89 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 3

4x power. ~80 simultaneous users.

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

540.09 ‎Kč / my

1,080.18 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 4

Maximum speed and best processing with up to 160 simultaneous users.

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

654.92 ‎Kč / my

1,309.83 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Plan Premium 5

Nejlepší volba pro super náročné weby

PRVNÍ PLATBA: UŠETŘÍTE 50%

900.51 ‎Kč / my

1,801.02 ‎Kč když obnovíte

Koupit

Platební možnosti

Přijímáme hlavní platební prostředky. Budete si muset vybrat pouze ten, který preferujete.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

What are the advantages of Hosting Moodle for online education?

Hosting Moodle

Benefits when choosing Neolo Moodle Hosting

icon

Neolo Cloud

Zajistěte, aby váš web WordPress fungoval za vás: Bude online 24 hodin denně, 365 dní v roce a bude sloužit vašim uživatelům a klientům díky mezinárodní síti Neolo Cloud.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Českostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Správa webových stránek a e -mailů pomocí cPanel

Easy and fast

Design cPanel je vhodný pro všechny cílové skupiny a je nejpřátelštější, takže máte úplnou kontrolu nad svým webem, hostitelem a doménami.

Autonomy

Vytvářejte a spravujte subdomény, e-mailové účty, statistiky návštěv, aplikace a mnoho dalšího.

Aplikace

Nainstalujte si +200 aplikací - například WordPress nebo Woocommerce - pouhými 3 kliknutími. Použijte Neolo Site Builder a vytvořte si svůj web bez potřeby designéra.

cPanel

Vaše webové stránky navíc budou mít tyto vlastnosti

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MŮJ STRÁNKU

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

Naším posláním je, aby každá osoba nebo společnost mohla proměnit svůj nápad na web. Pomáháme vám rozvíjet vaši osobní značku nebo projekt, prodávat online a publikovat požadovaný obsah. Stručně řečeno, budovat své digitální podnikání. Rádi poskytujeme rychlou a kvalitní zákaznickou podporu, proto odpovíme na 80% dotazů za méně než 1 hodinu a máme hodnocení 9,5 / 10. Naše servery jsou navíc super stabilní a nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Jsme součástí hnutí Open-Startups: zveřejňujeme metriky zákaznických služeb a také stabilitu serverů. Každý týden vydáváme nové výukové programy, kurzy, rozhovory se specialisty a průvodce znalostmi, abyste mohli své podnikání posunout na vyšší úroveň.

Registrujete domény?

Ano, registrujeme mnoho doménových přípon, mezi jinými například .com, .net, .org, .info, .biz, .co a .es.

Přijímáme také země specifické (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atd.), Ale ty budou musíte být registrováni sami v NIC každé země. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám pomůžeme.

Co je to Premium Moodle Hosting?

Premium Moodle Hosting je typ sdílené hostovací služby určené výhradně pro náročné weby, které vyžadují více energie než webové stránky v tradičním sdíleném hostování. Podrobně zahrnuje Premium Moodle Hosting více paměti RAM, více procesoru, SSD, prioritní technickou podporu a certifikát SSL zdarma.

What Premium Hosting plan do I need?

Doporučujeme začít s prémiovým plánem 1 a v závislosti na spotřebě vašeho účtu můžete rychle přejít na vyšší plán.

Mohu si vybrat webhostingový plán a poté ho změnit na jiný?

Ano, samozřejmě, kdykoli chcete, můžete se změnit.

Budu mít instalační program na jedno kliknutí?

Ano Ve všech prémiových hostingových plánech budete mít Softaculous, což je nejlepší na trhu: Vyberete si mezi +200 aplikacemi, které chcete nainstalovat, klikněte na instalaci, řekněte jim, do kterého adresáře chcete a co je, magie :)

Jak si mohu koupit svůj hostingový plán?

Je to velmi intuitivní: vyberete si plán, vyplníte údaje a údaje o svém webu, provedete platbu a je to! Po akreditaci vám zašleme e-mail se všemi registračními údaji, abyste mohli načíst svůj web a nakonfigurovat své e-mailové účty. Kromě toho budete mít přístup k výukovým programům, videím a náš technický tým vám pomůže.

Migrace: Jsem v jiném poskytovateli a chci přejít na Neolo, můžete mi pomoci?

Ano Po zakoupení webhostingu požádáme o úplnou zálohu (úplnou kopii) vašeho účtu cPanel nebo Plesk u vašeho předchozího poskytovatele, abyste jej mohli migrovat. Pokud jste ve svém předchozím poskytovateli použili jiného ovládacího panelu, řekněte nám a my analyzujeme, zda jej můžeme migrovat, pokud nevysvětlíme, jak se to dělá, není to obvykle složité. V případě, že potřebujete převést svou doménu na Neolo, můžete to udělat také při nákupu webhostingového plánu nebo převodu vaší domény.

Už jsem zaplatil. Jak dlouho trvá registrace?

Platby v hotovosti a hotovosti trvá 24 až 72 pracovních hodin. Platby elektronickými prostředky, jako jsou kreditní karty, debetní karty a bankovní převody, obvykle trvají méně než 24 hodin nebo jsou okamžité.

DNS: Co jsou zač? Co jsou zač? Jsou to bílé etikety?

DNS jsou názvy serverů, které jsou odpovědné za spojení lidí, kteří vstupují do vaší domény, se servery NEOLO.COM a s obsahem hostovaným na vašem účtu webhostingu. Naše DNS jsou: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Jedná se o zcela bílý štítek, takže pokud je váš účet distributorem, serverem VPS nebo dedikovanými servery, můžete je také použít.

Je počet e-mailů k odeslání omezen?

Všichni chceme, aby se e-maily dostaly do doručené pošty, takže spam je zakázán. Můžete poslat až 150 e-mailů za hodinu, což je více než rozumný limit a vyšší než ostatní poskytovatelé. Vzhledem k počtu e-mailových účtů, které můžete vytvořit, jsou neomezené a přistupujete k nim prostřednictvím svého oblíbeného e-mailového programu, mobilního zařízení nebo webmailu.

Dělají zálohy?

Vyrábíme 1 úplnou zálohu všech hostingových účtů až 2 GB za týden a přesouváme je do jiného datového centra. Doporučujeme však také vytvořit a stáhnout zálohy z ovládacího panelu.

Budu mít SSH?

Poskytování SSH na sdíleném hostingu je pro poskytovatele webhostingu nejistá a nerozumná praxe, proto jej nenabízíme. Pokud si však najmete VPS nebo dedikovaný server, můžeme vám snadno poskytnout root SSH.

Přijímáte hosting pro online hry?

Ne pro sdílený hosting. Ale pokud se jedná o aplikaci na Facebooku, musíte si najmout VPS. Pokud je to herní server, pak ne, nenabízíme.

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE