Zaregistrujte svou doménu s ochranou identity:

Proč najmout ochranu identity domény?

Protože každý má přístup k datům vlastníka domény, proto je důležité chránit vaše osobní data před krádeží identity, spamem a možným hackerem.

Postarejte se o své osobní údaje

Aby nikdo nezískal registrační údaje vaší domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníky

Většina útoků na domény a webové stránky je známo s údaji vlastníka a žadatele o registraci domény. Je důležité, abyste útočníky drželi dál!

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

+

Naším posláním je, aby každá osoba nebo společnost mohla proměnit svůj nápad na web. Pomáháme vám rozvíjet vaši osobní značku nebo projekt, prodávat online a publikovat požadovaný obsah. Stručně řečeno, budovat své digitální podnikání. Rádi poskytujeme rychlou a kvalitní zákaznickou podporu, proto odpovíme na 80% dotazů za méně než 1 hodinu a máme hodnocení 9,5 / 10. Naše servery jsou navíc super stabilní a nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Jsme součástí hnutí Open-Startups: zveřejňujeme metriky zákaznických služeb a také stabilitu serverů. Každý týden vydáváme nové výukové programy, kurzy, rozhovory se specialisty a průvodce znalostmi, abyste mohli své podnikání posunout na vyšší úroveň.

Proč mají všichni přístup k registrátorům doménových jmen?

+

Protože adresář Whois je veřejná databáze s údaji od vlastníků domén z celého světa. S ochranou soukromí ID můžete skrýt svá data a dosáhnout tak většího soukromí a bezpečnosti.

A co se stane s mým obchodem? Chci, aby mě klienti našli

+

Vaši zákazníci vás mohou i nadále najít, protože uvidí informace, které chcete zobrazit na svém webu, ale nikdo nebude mít přístup k údajům v adresáři WhoIs.

Jak funguje ID ochrany soukromí pro domény?

+

Namísto zobrazování vašich dat zobrazujeme data „Domain by Proxy“, našeho partnera, který bude působit jako ochranná vrstva pro vaše osobní údaje.

Jaké jsou výhody ochrany soukromí ID?

+

Budete více chráněni proti možné krádeži identity, spamu na svůj osobní účet a proti pokusům o útoky nebo krádeže domény.

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Česko

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE