Zaregistrujte svou doménu s ochranou identity:

Proč najmout ochranu identity domény?

Protože každý má přístup k datům vlastníka domény, proto je důležité chránit vaše osobní data před krádeží identity, spamem a možným hackerem.

Postarejte se o své osobní údaje

Aby nikdo nezískal registrační údaje vaší domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníky

Většina útoků na domény a webové stránky je známo s údaji vlastníka a žadatele o registraci domény. Je důležité, abyste útočníky drželi dál!

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

+

Na trhu působíme od roku 2002. Pomáháme desítkám tisíc lidí a organizací proměnit jejich nápady a projekty na webové stránky, které fungují 24 hodin denně. Věříme v internet jako na základní potřebu, jako na lidské právo, to je to, co lidem umožňuje vyjadřovat se ke světu a růst osobně, ekonomicky a duchovně, takže chceme být součástí vašeho projektu a pomoci vám být online se svým vlastním jménem na internetu . Máme servery v několika zemích, klienty po celém světě a na rozdíl od jiných společností, NEOLO.COM stále obsluhují jeho vlastníci. Našimi hlavními investory jsou naši klienti, každý z nás, kteří nás podporují a umožňují nám s nimi dále růst. Chceme, aby váš projekt rostl a vždy fungoval, takže chceme být vaším poskytovatelem webhostingu v Česko.

Proč mají všichni přístup k registrátorům doménových jmen?

+

Protože adresář Whois je veřejná databáze s údaji od vlastníků domén z celého světa. S ochranou soukromí ID můžete skrýt svá data a dosáhnout tak většího soukromí a bezpečnosti.

A co se stane s mým obchodem? Chci, aby mě klienti našli

+

Vaši zákazníci vás mohou i nadále najít, protože uvidí informace, které chcete zobrazit na svém webu, ale nikdo nebude mít přístup k údajům v adresáři WhoIs.

Jak funguje ID ochrany soukromí pro domény?

+

Namísto zobrazování vašich dat zobrazujeme data „Domain by Proxy“, našeho partnera, který bude působit jako ochranná vrstva pro vaše osobní údaje.

Jaké jsou výhody ochrany soukromí ID?

+

Budete více chráněni proti možné krádeži identity, spamu na svůj osobní účet a proti pokusům o útoky nebo krádeže domény.

Pracujeme na dosažení těchto názorů

Naším největším potěšením je vidět, jak se projekty našich uživatelů naplňují. Když všechno funguje perfektně, naše práce zůstane bez povšimnutí, ale vaše vyniká. A na tom záleží.

Ovládám svůj gastronomický projekt v Neolu, všechno bylo snadné a rychlé.

Vicky Vago - Living Eat

Jsme zákazníci před 10 lety a my bychom si znovu vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Vyberu Neolo, abych hostil webové stránky svých klientů, a nikdy jsem neměl problém

Michelle Dure - grafický designér v Deceru

Neolo věří více než 10 000 zákazníků z 79 zemí

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE