Zaregistrujte svou doménu s ochranou identity:

Proč najmout ochranu identity domény?

Protože každý má přístup k datům vlastníka domény, proto je důležité chránit vaše osobní data před krádeží identity, spamem a možným hackerem.

Postarejte se o své osobní údaje

Aby nikdo nezískal registrační údaje vaší domény.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokujte útočníky

Většina útoků na domény a webové stránky je známo s údaji vlastníka a žadatele o registraci domény. Je důležité, abyste útočníky drželi dál!

Nejčastější dotazy

Proč mi Neolo vyhovuje?

+

Naším posláním je, aby každá osoba nebo společnost mohla proměnit svůj nápad na web. Pomáháme vám rozvíjet vaši osobní značku nebo projekt, prodávat online a publikovat požadovaný obsah. Stručně řečeno, budovat své digitální podnikání. Rádi poskytujeme rychlou a kvalitní zákaznickou podporu, proto odpovíme na 80% dotazů za méně než 1 hodinu a máme hodnocení 9,5 / 10. Naše servery jsou navíc super stabilní a nabízíme 30denní záruku vrácení peněz. Jsme součástí hnutí Open-Startups: zveřejňujeme metriky zákaznických služeb a také stabilitu serverů. Každý týden vydáváme nové výukové programy, kurzy, rozhovory se specialisty a průvodce znalostmi, abyste mohli své podnikání posunout na vyšší úroveň.

Proč mají všichni přístup k registrátorům doménových jmen?

+

Protože adresář Whois je veřejná databáze s údaji od vlastníků domén z celého světa. S ochranou soukromí ID můžete skrýt svá data a dosáhnout tak většího soukromí a bezpečnosti.

A co se stane s mým obchodem? Chci, aby mě klienti našli

+

Vaši zákazníci vás mohou i nadále najít, protože uvidí informace, které chcete zobrazit na svém webu, ale nikdo nebude mít přístup k údajům v adresáři WhoIs.

Jak funguje ID ochrany soukromí pro domény?

+

Namísto zobrazování vašich dat zobrazujeme data „Domain by Proxy“, našeho partnera, který bude působit jako ochranná vrstva pro vaše osobní údaje.

Jaké jsou výhody ochrany soukromí ID?

+

Budete více chráněni proti možné krádeži identity, spamu na svůj osobní účet a proti pokusům o útoky nebo krádeže domény.

Pracujeme na dosažení těchto názorů

Naším největším potěšením je vidět, jak se projekty našich uživatelů naplňují. Když všechno funguje perfektně, naše práce zůstane bez povšimnutí, ale vaše vyniká. A na tom záleží.

Ovládám svůj gastronomický projekt v Neolu, všechno bylo snadné a rychlé.

Vicky Vago - Living Eat

Jsme zákazníci před 10 lety a my bychom si znovu vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Vyberu Neolo, abych hostil webové stránky svých klientů, a nikdy jsem neměl problém

Michelle Dure - grafický designér v Deceru

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Česko

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE