Rychlý, bezpečný a nepřetržitý provoz technické podpory v Česko

Nabízíme službu s velkou rychlostí, zákaznický servis za všech okolností, výhodné ceny a zajištění kvality.

VĚDĚT VÍCE
5star Hodnocení: Výborně. Na základě + 400 názorů skutečných zákazníků

Naše služby:

Domény

Domény

Vyberte si perfektní doménové jméno pro svou firmu a zaregistrujte ho za 5 minut!

Vyberte doménu
Hosting

Hosting

Jsme webhosting č. 1 v Latinské Americe. Jsme voleni více než 10 000 lidmi a organizacemi ze 79 zemí.

Viz plány
Webové stránky

Webové stránky

Věděli jste, že s Neolo Builderem můžete vytvořit fantastický web za pouhých 30 minut? Vyzkoušejte to! Použití je velmi jednoduché.

Vytvořit web

Výhody používání Neolo:


01

Profesionálové k vašim službám

Pracujeme s vášní a ujišťujeme se, že všechno funguje pro vás a vaši společnost. Slibujeme, že vám poskytneme ty nejlepší služby.

02

Vždy s vámi

Poskytujeme vám nástroje, abyste mohli snadno získat své doménové jméno, webhosting nebo tvůrce své stránky a naši pomoc v každém kroku.

03

Extrémní rychlost

Víme, že rychlost služby je pro uživatele nesmírně důležitá, a proto pracujeme na jejím neustálém zlepšování. Vyzkoušejte naše služby!

04

Specialisté WordPress

Spravujte web sami a zajistěte lepší SEO pomocí nejúspěšnější platformy na světě.

05

99,99% provozuschopnosti

Vytváříme vysoce kvalitní síť webových serverů distribuovanou ve Spojených státech, Evropě, Velké Británii, Asii a Latinské Americe, která nám umožňuje mít velmi vysokou stabilitu služeb.

06

Vyřešíme všechny dotazy

Náš tým zákaznické podpory odpovídá na všechny dotazy v rekordním čase. Odpovězte na 70% dotazů za méně než 1 hodinu.

07

30 dní peníze zpět

Pokud webhostingová služba kdykoli nefunguje, máte právo požádat o vrácení peněz za dobu, kdy nefungovala.

08

ZDARMA migrace

Pokud se váš web momentálně nachází v jiném webhostingu, ale chcete jej přenést do Neolo, žádný problém. Můžeme to udělat pro vás, bez dalších nákladů.

09

Více platebních prostředků

Nebojte se, kromě toho, že máme nejlepší ceny, přijímáme kreditní karty, debetní karty a PayPal. A jako by to nestačilo, nabízíme místní platební metody.

10

Chráníme váš web

Pokud chcete, můžeme zabezpečit vaše data a data vašich zákazníků pomocí protokolu HTTPS. Kromě toho odstraňujeme malware a viry, phishing a spam a bojujeme proti nim.

Máme pro vás perfektní doménu!

Prohledat doménu

Vytvořte si svůj web během několika minut!

Bez potřeby technických znalostí můžete dnes mít web pro svou obchodní či osobní značku. S webovým tvůrcem Neolo můžete mít web, o kterém jste vždy snili. Je samosprávný a velmi snadno upravitelný. Kromě toho je optimalizován pro všechny typy zařízení, pro Google a pro sociální sítě.

VYTVOŘTE MŮJ WEBOVÝ WEB

Neolo věří více než 10 000 zákazníků z 79 zemí

Nejčastější dotazy

Proč si vybrat Neolo?

+

Protože nabízíme záruku ve všech našich službách, osobní pozornost a máme více než 17 let zkušeností. Kromě toho nás vybírá více než 10 000 klientů z 50 zemí. Věříme v internet jako na základní potřebu, jako na lidské právo, které lidem umožňuje vyjadřovat se a růst osobně, ekonomicky a duchovně. Chceme být součástí vašeho projektu a pomůžeme vám být online s vaší vlastní osobní značkou nebo značkou vaší společnosti.

Co je to doména?

+

Doména je jedinečné a exkluzivní jméno dané vašemu webu na internetu, aby vás uživatel mohl najít.

Registruje Neolo domény?

+

Ano, registrujeme mnoho rozšíření domén. Některé z nich jsou .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. DNES .MOBI. Pracujeme také s konkrétními rozšířeními o zemi: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Musíte se však zaregistrovat sami v NIC každé země a získat webový hosting Neolo. Pokud potřebujete pomoc, dejte nám vědět a my vám rádi pomůžeme.

Co je to webhosting?

+

Webhosting nebo webhosting je služba, která spočívá v tom, že váš web běží na internetu 24 hodin na našich serverech. Pokaždé, když někdo vstoupí na web, skutečně přistupuje k serverům poskytovatele webhostingu. Kromě toho můžete s Neolo mít všechny e-mailové účty, které chcete mít ve své vlastní doméně.

Jaký druh webhostingového plánu potřebuji?

+

To záleží. První věc, kterou musíte vědět, je, že budete používat databáze (zodpovědné za vytváření aplikací, jako jsou WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupní vozíky atd. Na vašem webu) V případě, že vaše odpověď Pokud ano, doporučujeme plán 1 nebo neomezený plán Neolo. Pokud však bude váš web vyvíjen pouze v HTML, CSS, AJAX a nebude používat databáze, plán 0 je pro vás dokonalý. Druhé rozhodnutí, které budete muset udělat, je, zda se chystáte hostit 1 doménu (název .COM .NET .ORG .COM.AR atd.) Nebo několik. Pokud potřebujete více, musíte si vybrat neomezený plán, pokud to bude jen 1 doména, pak doporučujeme plán 1.

Pracujeme na dosažení těchto názorů

Naším největším potěšením je vidět, jak se projekty našich uživatelů naplňují. Když všechno funguje perfektně, naše práce zůstane bez povšimnutí, ale vaše vyniká. A na tom záleží.

Ovládám svůj gastronomický projekt v Neolu, všechno bylo snadné a rychlé.

Vicky Vago - Living Eat

Jsme zákazníci před 10 lety a my bychom si znovu vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Vyberu Neolo, abych hostil webové stránky svých klientů, a nikdy jsem neměl problém

Michelle Dure - grafický designér v Deceru
Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE