Používejte Office 365 s rodiči Neolo $!

Váš web hostovaný v zemi Neolo $ s plným výkonem Microsoft Office 365 je perfektním mixem pro správu e-mailů a vaší kanceláře v cloudu. Velmi snadné nastavení!

Další informace

Co je Office 365?

Office 365 je předplacená služba, která nabízí nejlepší digitální nástroje pro týmovou práci. Pomocí této služby můžete vytvářet dokumenty odkudkoli, sdílet je bez problémů a pracovat vzdáleně. Je to systém, který zjednodušuje váš život a nyní jej můžete použít s Neolo, vaším důvěryhodným hostingem .

Office 365

Výhody používání sady Office 365


01

Lepší výkon nejpoužívanějších nástrojů: Excel, Word, Outlook, Access a PowerPoint.

02

Integrace s OneDrive umožňuje ukládat soubory a používat je odkudkoli a na jakémkoli zařízení.

03

Společná editace dokumentů, to znamená ve stejnou dobu jako ostatní členové vašeho týmu.

04

Je také kompatibilní se zařízeními Apple.

05

Instalace až na 5 zařízení na uživatele.

06

Chraňte svá data. Má integrované nástroje pro ochranu osobních údajů a dodržování předpisů. Přístup k důvěrným informacím s bezpečným ověřením uživatele

Toto je čas na integraci Office 365 s Neolo

Vyberte si hostingový plán pro svůj web v Neolo a najměte si licenci Microsoft Office 365 u společnosti Microsoft. Náš tým podpory vám pomůže s konfigurací.

Neomezený plán

 • neomezený domény
 • Profesionální e-maily
 • neomezený prostor
 • neomezený základy MySQL
 • SSL zdarma
 • WordPress autoinstalable
 • Tvůrce webové stránky
Spravedlivě

109.80 ‎Kč/ my

V nabídce: Ušetřete peníze 50%
219.59 ‎Kč/ my když obnovíte Koupit

Plán 0

 • 1 doména
 • Profesionální e-maily
 • neomezený prostor
 • bez základy MySQL
 • SSL zdarma
 •  
 •  
Spravedlivě

43.37 ‎Kč/ my

V nabídce: Ušetřete peníze 50%
86.73 ‎Kč/ my když obnovíte Koupit

30 dní moneyback ve všech našich plánech

Všechny plány Neolo Web Hosting zahrnují: ✓ cPanel ✓ Neomezený webový prostor ✓ Neomezený počet e-mailových účtů ✓ Neomezený přenos ✓ Neomezený počet subdomén ✓ Zdarma migrace ✓ Kompatibilita s Google Workspace a Office 365 ✓ Neomezená technická podpora plus 768 MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Zdarma Auto SSL ✓ Softaculous a kompatibilní s WordPress (kromě Plan 0) ✓ Verze PHP: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 a 7.2
Viz srovnávací tabulka hostingových plánů

Aplikace od společnosti Microsoft Office

Získejte přístup k dokumentům, upravujte, sdílejte a ukládejte všechny typy souborů v cloudu Microsoft.

Kdekoli a na všech zařízeních

Získejte přístup k online verzím Word, Excel a PowerPoint z notebooků, počítačů, počítačů Mac, tabletů nebo chytrých telefonů.

Cloudová ochrana

Office 365 se integruje s OneDrive, velmi bezpečnou službou cloudového úložiště. Vaše informace jsou vždy chráněny!

Snadné nastavení

Konfigurace Office 365 s Neolo je velmi jednoduchá, můžete ji použít během několika minut.

Technická podpora

Kdykoli potřebujete něco konzultovat nebo získat pomoc, náš tým profesionálů v oblasti webhostingu vám může kdykoli pomoci.

Pro každou oblast vaší společnosti použijte profesionální e-mail

Dejte vědět, že vaše společnost je seriózní a profesionální. E-maily s doménou společnosti vytvářejí větší důvěru a důvěryhodnost. Office 365 a Neolo udržují všechna vaše zařízení aktualizovaná a synchronizovaná.

VÍCE INFORMACÍ

Nejčastější dotazy

Co je cloud?

+

Když jsou soubory uloženy na internetových serverech, aniž by zabíraly místo na vašich elektronických zařízeních, říká se, že jsou v cloudu. K těmto souborům máte přístup odkudkoli a z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Dokumenty jsou uloženy na zabezpečených serverech, které jsou auditovány nejlepšími společnostmi v oblasti počítačové bezpečnosti na světě.

Proč bych si měl najímat Microsoft Office 365 u Neola?

+

Službu Office 365 si musíte najmout na webu společnosti Microsoft. Budete mít k dispozici nejnovější verzi Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote a Publisher. Jakmile si ji najmete, můžete ji nakonfigurovat tak, aby byla použita s vaším hostingovým plánem Neolo. V integraci Office 365 a Neolo vám můžeme pomoci. Office 365 vám dává možnost bezpečně sdílet dokumenty se svým týmem díky OneDrive a Office Online. Získáte profesionální e-maily s doménou vaší společnosti, můžete sdílet kalendáře a kontakty. Office 365 také poskytuje možnost pořádat online schůzky a sdílet obrazovku v reálném čase. Kromě toho můžete hostovat svůj web na serverech Neolo $ country, abyste dosáhli rychlého, obratného webu a veškeré potřebné podpory.

Pokud již mám nainstalované Excel, PowerPoint a Word, mohu použít cloudové úložiště a Office Online?

+

Cloudové úložiště OneDrive a Office Online nejlépe fungují s nejnovější verzí sady Microsoft Office. Můžete si vybrat soubory uložené v cloudu a upravovat je pomocí desktopových aplikací místo Office online. Stačí otevřít soubor, který chcete upravit, klikněte na „Upravit v Word / Excel / PowerPoint“ a když v těchto aplikacích kliknete na „Uložit“, bude váš dokument znovu synchronizován v úložišti.

Jaké stolní aplikace integrují službu?

+

Vše záleží na plánu, který vyberete, a také na systému, který používáte. Uživatelé PC si mohou stáhnout nejnovější verzi sady Office: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher a stolní verzi týmů Microsoft. Uživatelé počítačů Mac si budou moci stáhnout nejnovější verzi sady Office: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote a Teams.

Jaké společnosti mohou používat Office 365 s Neolo?

+

Všechny společnosti a organizace, které si najímají Office 365 s registrací Microsoftu a domén a hostingem pro své webové stránky v Neolo, to mohou použít.

Jaký je přínos pro mě mít e-mail s vlastní doménou?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Co je Office Online?

+

Office Online představuje nejnovější verze aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote připravené k použití ve webovém prohlížeči. Chcete-li používat Office Online, musíte přistupovat z cloudu. Můžete vytvářet nové soubory, upravovat je, sdílet je a spolupracovat se svým týmem online.

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE