Toto je čas na integraci Office 365 s Neolo

Vyberte si hostingový plán pro svůj web v Neolo a najměte si licenci Microsoft Office 365 u společnosti Microsoft. Náš tým podpory vám pomůže s konfigurací.

Neomezený plán

 • neomezený domény
 • Profesionální e-maily
 • 100 GB prostor
 • neomezený základy MySQL
 • SSL zdarma
 • WordPress autoinstalable
 • Tvůrce webové stránky
Spravedlivě

129.31 ‎Kč/ my

V nabídce: Ušetřete peníze 50%
258.62 ‎Kč/ my když obnovíte Koupit

Plán 0

 • 1 doména
 • Profesionální e-maily
 • 5 GB prostor
 • bez základy MySQL
 • SSL zdarma
 •  
 •  
Spravedlivě

51.35 ‎Kč/ my

V nabídce: Ušetřete peníze 50%
102.69 ‎Kč/ my když obnovíte Koupit

30 dní moneyback ve všech našich plánech

Všechny plány Neolo Web Hosting zahrnují: ✓ cPanel ✓ Neomezený webový prostor ✓ Neomezený počet e-mailových účtů ✓ Neomezený přenos ✓ Neomezený počet subdomén ✓ Zdarma migrace ✓ Kompatibilita s Google Workspace a Office 365 ✓ Neomezená technická podpora plus 768 MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Zdarma Auto SSL ✓ Softaculous a kompatibilní s WordPress (kromě Plan 0) ✓ Verze PHP: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 a 7.2
Viz srovnávací tabulka hostingových plánů

Aplikace od společnosti Microsoft Office

Získejte přístup k dokumentům, upravujte, sdílejte a ukládejte všechny typy souborů v cloudu Microsoft.

Kdekoli a na všech zařízeních

Získejte přístup k online verzím Word, Excel a PowerPoint z notebooků, počítačů, počítačů Mac, tabletů nebo chytrých telefonů.

Cloudová ochrana

Office 365 se integruje s OneDrive, velmi bezpečnou službou cloudového úložiště. Vaše informace jsou vždy chráněny!

Snadné nastavení

Konfigurace Office 365 s Neolo je velmi jednoduchá, můžete ji použít během několika minut.

Technická podpora

Kdykoli potřebujete něco konzultovat nebo získat pomoc, náš tým profesionálů v oblasti webhostingu vám může kdykoli pomoci.

Pro každou oblast vaší společnosti použijte profesionální e-mail

Dejte vědět, že vaše společnost je seriózní a profesionální. E-maily s doménou společnosti vytvářejí větší důvěru a důvěryhodnost. Office 365 a Neolo udržují všechna vaše zařízení aktualizovaná a synchronizovaná.

VÍCE INFORMACÍ

Co je Office 365?

Office 365 je předplacená služba, která nabízí nejlepší digitální nástroje pro týmovou práci. Pomocí této služby můžete vytvářet dokumenty odkudkoli, sdílet je bez problémů a pracovat vzdáleně. Je to systém, který zjednodušuje váš život a nyní jej můžete použít s Neolo, vaším důvěryhodným hostingem .

Office 365

Výhody používání sady Office 365


01

Lepší výkon nejpoužívanějších nástrojů: Excel, Word, Outlook, Access a PowerPoint.

02

Integrace s OneDrive umožňuje ukládat soubory a používat je odkudkoli a na jakémkoli zařízení.

03

Společná editace dokumentů, to znamená ve stejnou dobu jako ostatní členové vašeho týmu.

04

Je také kompatibilní se zařízeními Apple.

05

Instalace až na 5 zařízení na uživatele.

06

Chraňte svá data. Má integrované nástroje pro ochranu osobních údajů a dodržování předpisů. Přístup k důvěrným informacím s bezpečným ověřením uživatele

Nejčastější dotazy

Co je cloud?

+

Když jsou soubory uloženy na internetových serverech, aniž by zabíraly místo na vašich elektronických zařízeních, říká se, že jsou v cloudu. K těmto souborům máte přístup odkudkoli a z jakéhokoli zařízení připojeného k internetu. Dokumenty jsou uloženy na zabezpečených serverech, které jsou auditovány nejlepšími společnostmi v oblasti počítačové bezpečnosti na světě.

Proč bych si měl najímat Microsoft Office 365 u Neola?

+

Službu Office 365 si musíte najmout na webu společnosti Microsoft. Budete mít k dispozici nejnovější verzi Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote a Publisher. Jakmile si ji najmete, můžete ji nakonfigurovat tak, aby byla použita s vaším hostingovým plánem Neolo. V integraci Office 365 a Neolo vám můžeme pomoci. Office 365 vám dává možnost bezpečně sdílet dokumenty se svým týmem díky OneDrive a Office Online. Získáte profesionální e-maily s doménou vaší společnosti, můžete sdílet kalendáře a kontakty. Office 365 také poskytuje možnost pořádat online schůzky a sdílet obrazovku v reálném čase. Kromě toho můžete hostovat svůj web na serverech Neolo $ country, abyste dosáhli rychlého, obratného webu a veškeré potřebné podpory.

Pokud již mám nainstalované Excel, PowerPoint a Word, mohu použít cloudové úložiště a Office Online?

+

Cloudové úložiště OneDrive a Office Online nejlépe fungují s nejnovější verzí sady Microsoft Office. Můžete si vybrat soubory uložené v cloudu a upravovat je pomocí desktopových aplikací místo Office online. Stačí otevřít soubor, který chcete upravit, klikněte na „Upravit v Word / Excel / PowerPoint“ a když v těchto aplikacích kliknete na „Uložit“, bude váš dokument znovu synchronizován v úložišti.

Jaké stolní aplikace integrují službu?

+

Vše záleží na plánu, který vyberete, a také na systému, který používáte. Uživatelé PC si mohou stáhnout nejnovější verzi sady Office: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher a stolní verzi týmů Microsoft. Uživatelé počítačů Mac si budou moci stáhnout nejnovější verzi sady Office: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote a Teams.

Jaké společnosti mohou používat Office 365 s Neolo?

+

Všechny společnosti a organizace, které si najímají Office 365 s registrací Microsoftu a domén a hostingem pro své webové stránky v Neolo, to mohou použít.

Jaký je přínos pro mě mít e-mail s vlastní doménou?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Co je Office Online?

+

Office Online představuje nejnovější verze aplikací Word, Excel, PowerPoint a OneNote připravené k použití ve webovém prohlížeči. Chcete-li používat Office Online, musíte přistupovat z cloudu. Můžete vytvářet nové soubory, upravovat je, sdílet je a spolupracovat se svým týmem online.

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE