Šis ir laiks, lai integrētu Office 365 ar Neolo

Izvēlieties savas vietnes mitināšanas plānu Neolo un pēc tam noīrējiet Office 365 licenci kopā ar Microsoft. Mūsu atbalsta komanda palīdzēs jums to konfigurēt.

Neierobežots plāns

 • neierobežots domēni
 • Profesionāli e-pasti
 • 100 GB telpa
 • neierobežots bāzes MySQL
 • SSL bez maksas
 • WordPress automātiski atdalāms
 • Web lapu veidotājs
Vienkārši

€ 5.23 / mans

Piedāvājumā: Ietaupiet naudu 50%
€ 10.46 / mans kad jūs atjaunojat Pērciet

Plāns 0

 • 1 domēns
 • Profesionāli e-pasti
 • 5 GB telpa
 • bez bāzes MySQL
 • SSL bez maksas
 •  
 •  
Vienkārši

€ 2.08 / mans

Piedāvājumā: Ietaupiet naudu 50%
€ 4.15 / mans kad jūs atjaunojat Pērciet

30 dienu naudas atdošana visos mūsu plānos

Visi Neolo tīmekļa mitināšanas plāni ietver: ✓ cPanel ✓ Neierobežotu tīmekļa vietu ✓ Neierobežotu e-pasta kontu ✓ Neierobežotu pārsūtīšanu ✓ Neierobežotu apakšdomēnu ✓ Bezmaksas migrāciju ✓ Saderību ar Google Workspace un Office 365 ✓ Neierobežotu tehnisko atbalstu, kā arī Cloudlinux 768 MB RAM pārsprāgt ✓ Bezmaksas Auto SSL ✓ Softaculous un saderīgas ar WordPress (izņemot plānu 0) ✓ PHP versijas: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 un 7.2
Skatīt mitināšanas plānu salīdzinošo tabulu

Microsoft Office lietotnes

Piekļūstiet dokumentiem, rediģējiet, kopīgojiet un saglabājiet visu veidu failus Microsoft mākonī.

Jebkurā vietā un visās ierīcēs

Piekļūstiet Word, Excel un PowerPoint tiešsaistes versijām no klēpjdatoriem, datoriem, Mac, planšetdatoriem vai viedtālruņiem.

Mākoņu aizsardzība

Office 365 integrējas ar OneDrive, ļoti drošu mākoņu krātuves pakalpojumu. Jūsu informācija vienmēr tiek aizsargāta!

Vienkārša iestatīšana

Office 365 konfigurācija ar Neolo ir ļoti vienkārša, to var izmantot dažu minūšu laikā.

Tehniskais atbalsts

Kad jums ir nepieciešams kaut kas konsultēties vai saņemt palīdzību, mūsu tīmekļa mitināšanas speciālistu komanda jebkurā laikā var jums palīdzēt.

Katrā no jūsu uzņēmuma jomām izmantojiet profesionālu e-pastu

Paziņojiet, ka jūsu uzņēmums ir nopietns un profesionāls. E-pasti ar uzņēmuma domēnu rada lielāku uzticēšanos un uzticamību. Office 365 un Neolo pastāvīgi atjaunina un sinhronizē visas jūsu ierīces.

VAIRĀK INFORMĀCIJAS

Kas ir Office 365?

Office 365 ir abonēšanas pakalpojums, kas piedāvā labākos digitālos rīkus komandas darbam. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat izveidot dokumentus no jebkuras vietas, koplietot tos bez problēmām un strādāt attālināti. Tā ir sistēma, kas vienkāršo jūsu dzīvi, un tagad jūs to varat izmantot kopā ar Neolo, savu uzticamo mitināšanas vietni .

Office 365

Office 365 lietošanas priekšrocības


01

Labāk izmantoto rīku veiktspēja: Excel, Word, Outlook, Access un PowerPoint.

02

Integrācija ar OneDrive, lai saglabātu failus un izmantotu tos no jebkuras vietas, ar jebkuru ierīci.

03

Kopīga dokumentu rediģēšana, tas ir, vienlaikus ar citiem jūsu komandas locekļiem.

04

Tas ir saderīgs arī ar Apple ierīcēm.

05

Instalēšana līdz 5 ierīcēm vienam lietotājam.

06

Aizsargājiet savus datus. Tajā ir integrēti privātuma un atbilstības rīki. Piekļūstiet konfidenciālai informācijai, izmantojot drošu lietotāja autentifikāciju

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir mākonis?

+

Kad faili tiek glabāti interneta serveros, neaizņemot vietu jūsu elektroniskajās ierīcēs, tiek uzskatīts, ka tie atrodas mākonī. Šiem failiem var piekļūt no jebkuras vietas un no jebkuras ierīces, kas savienota ar internetu. Dokumenti tiek glabāti drošos serveros, kurus revidē labākie datoru drošības uzņēmumi pasaulē.

Kāpēc man vajadzētu nolīgt Microsoft Office 365 kopā ar Neolo?

+

Jums ir jāalgo Office 365 Microsoft vietnē. Jums būs pieejama jaunākā Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote un Publisher versija. Kad esat to īrējis, varat to konfigurēt lietošanai Neolo mitināšanas plānā. Office 365 un Neolo integrācijā mēs varam jums palīdzēt. Office 365, pateicoties OneDrive un Office Online, ļauj jums droši koplietot dokumentus ar savu komandu. Jūs saņemsit profesionālus e-pastus ar sava uzņēmuma domēnu, varat dalīties ar kalendāriem un kontaktiem. Office 365 arī dod jums iespēju rīkot tiešsaistes sapulces un reāllaikā koplietot ekrānu. Turklāt jūs varat mitināt savu vietni Neolo $ valsts serveros, lai sasniegtu ātru, veiklu vietni un visu nepieciešamo atbalstu.

Ja man jau ir instalēta programma Excel, PowerPoint un Word, vai es varu izmantot mākoņa krātuvi un Office Online?

+

OneDrive un Office Online mākoņa krātuve vislabāk darbojas ar jaunāko Microsoft Office versiju. Varat atlasīt mākonī saglabātos failus un rediģēt tos ar darbvirsmas lietojumprogrammām, nevis Office online. Vienkārši atveriet failu, kuru vēlaties rediģēt, noklikšķiniet uz “Rediģēt programmā Word / Excel / PowerPoint” un šajās lietojumprogrammās noklikšķinot uz “Saglabāt”, jūsu dokuments atkal tiks sinhronizēts jūsu atmiņā.

Kādas darbvirsmas lietojumprogrammas integrē pakalpojumu?

+

Viss atkarīgs no izvēlētā plāna un arī izmantotās sistēmas. Personālo datoru lietotāji var lejupielādēt jaunāko Office versiju: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher un Microsoft Teams darbvirsmas versiju. Mac lietotāji varēs lejupielādēt jaunāko Office versiju: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote un Teams.

Kāda veida uzņēmumi var izmantot Office 365 ar Neolo?

+

To var izmantot visi uzņēmumi un organizācijas, kas nomā Office 365 ar Microsoft un domēna reģistrāciju un mitināšanu savai vietnei Neolo.

Kā man ir izdevīgi saņemt e-pastu ar savu domēnu?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Kas ir Office Online?

+

Office Online piedāvā Word, Excel, PowerPoint un OneNote jaunākās versijas, kas ir gatavas lietošanai tīmekļa pārlūkprogrammā. Lai lietotu Office Online, jums jāpiekļūst no mākoņa. Jūs varat izveidot jaunus failus, rediģēt tos, koplietot tos un sadarboties ar savu komandu tiešsaistē.

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS