WEB HOSTING WORDPRESS

Ātra, droša WordPress mitināšana ar 24 stundu tehnisko atbalstu Latvijas Republika

Vienkārši un ļoti praktiski.

  • Katru mēnesi
  • Katru ceturksni
  • Katru gadu 10% OFF
  • VIP prioritātes atbalsts
  • 24 stundas stabili serveri
  • 30 dienu naudas atmaksa

1. plāns

Pārvaldiet savu dinamisko vietni un pozicionējiet savu zīmolu

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 2.53 / mans

€ 5.05 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Neierobežots plāns

Host unlimited WordPress websites

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 5.21 / mans

€ 10.41 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plan Premium 2

Divkāršojiet apstrādes jaudu

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 16.84 / mans

€ 33.67 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plan Premium 3

Maksimāli palieliniet savai vietnei pieejamos resursus

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 21.38 / mans

€ 42.76 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Maksājumu iespējas

Mēs pieņemam galvenos maksāšanas līdzekļus. Jums būs jāizvēlas tikai viena no jūsu vēlmēm.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Kāpēc mitināt WordPress vietnē Neolo?

Wordpress

Ieguvumi, izvēloties Neolo kā savu WordPress mitināšanu

icon

Neolo Cloud

Ievietojiet savu WordPress vietni savā labā: pateicoties Neolo Cloud starptautiskajam tīklam, tā būs tiešsaistē 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Kopš 2002. gada vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm ir izvēlējušies mūsu tīmekļa mitināšanu, it īpaši no Latvijas Republikastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Vietņu un e -pasta pārvaldība, izmantojot cPanel

Easy and fast

CPanel dizains, kas piemērots visām auditorijām, ir visdraudzīgākais, lai jūs varētu pilnībā kontrolēt savu vietni, mitināšanu un domēnus.

Autonomy

Izveidojiet un pārvaldiet apakšdomēnus, e-pasta kontus, apmeklējiet statistiku, lietojumprogrammas un daudz ko citu.

Lietotnes

Instalējiet +200 lietojumprogrammas, piemēram, WordPress vai Woocommerce, tikai ar 3 klikšķiem. Izmantojiet Neolo Site Builder un izveidojiet savu vietni bez dizainera nepieciešamības.

cPanel

Turklāt jūsu vietnei būs šādas īpašības

Features

Neolo hosting servers features

Optimizēt manu vietni

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

Mūsu misija ir tāda, ka jebkura persona vai uzņēmums var padarīt savu ideju par vietni. Mēs palīdzam jums attīstīt jūsu personīgo zīmolu vai projektu, pārdot tiešsaistē un publicēt vajadzīgo saturu. Īsāk sakot, lai izveidotu savu digitālo biznesu. Mums patīk nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu atbalstu, tāpēc mēs atbildam uz 80% pieprasījumu mazāk nekā 1 stundas laikā, un mums ir 9,5 / 10 vērtējums. Turklāt mūsu serveri ir ļoti stabili, un mēs piedāvājam 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Mēs esam daļa no Open-Startups kustības: mēs publiskojam klientu apkalpošanas metriku un arī serveru stabilitāti. Katru nedēļu mēs publicējam jaunas apmācības, kursus, intervijas ar speciālistiem un zināšanu ceļvežus, lai jūs varētu pacelt savu uzņēmējdarbību nākamajā līmenī.

Vai jūs reģistrējat domēnus?

Jā, mēs reģistrējam daudzus domēnu paplašinājumus, piemēram, .com, .net, .org, .info, .biz, .co un .es.

Mēs pieņemam arī valstij specifiskus (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru utt.), Taču tie būs jāreģistrējas katras valsts NIC. Ja jums nepieciešama palīdzība, informējiet mūs, un mēs jums palīdzēsim.

Kas ir Wordpress Premium hostings?

Premium WordPress Hostings ir dalīta hostinga pakalpojuma veids, kas paredzēts tikai prasīgām vietnēm, kurām ir nepieciešama lielāka jauda nekā vietnei tradicionālajā dalītajā mitināšanā. Precīzi sakot, Premium WordPress Hosting ietver vairāk operatīvās atmiņas, vairāk procesora, SSD, prioritāro tehnisko atbalstu un bezmaksas SSL sertifikātu.

What Premium Hosting plan do I need?

Mēs iesakām sākt ar Premium Plan 1 un atkarībā no konta patēriņa jūs varat ātri pāriet uz augstāku plānu.

Vai es varu izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu un pēc tam to mainīt uz citu?

Jā, protams, kad vien vēlaties, varat mainīt.

Vai man būs lietojumprogrammu instalētājs ar vienu klikšķi?

Jā Visos Premium hostinga plānos jums būs Softaculous, kas ir labākais tirgū: Jūs izvēlaties starp +200 lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt, noklikšķiniet uz instalēt, pasakiet viņiem, kurā direktorijā vēlaties, un tas arī viss, maģija :)

Kā iegādāties hostinga plānu?

Tas ir ļoti intuitīvi: jūs izvēlaties plānu, aizpildiet savus un savas vietnes datus, veicat maksājumu, un viss! Pēc akreditācijas mēs jums nosūtīsim e-pastu ar visiem reģistrācijas datiem, lai jūs varētu ielādēt savu vietni un konfigurēt savus e-pasta kontus. Turklāt jums būs piekļuve apmācībām, videoklipiem, un mūsu tehniskā komanda būs tur, lai jums palīdzētu.

Migrācija: es atrodos citā pakalpojumu sniedzējā un vēlos nomainīt uz Neolo. Vai varat man palīdzēt?

Jā Pēc jūsu tīmekļa mitināšanas pirkšanas mēs pieprasīsim pilnīgu jūsu iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja cPanel vai Plesk konta dublējumu (pilnu kopiju), lai to varētu migrēt. Ja jūsu iepriekšējā pakalpojumu sniedzējs izmantojāt citu vadības paneli, pastāstiet mums un mēs analizēsim, vai mēs to varam migrēt, ja nepaskaidrojam, kā tas tiek darīts, tas parasti nav sarežģīts. Ja jums ir jāpārsūta savs domēns uz Neolo, varat to izdarīt arī tad, kad pērkat savu tīmekļa mitināšanas plānu vai domēna nodošanu.

Es jau samaksāju. Cik ilgs laiks nepieciešams reģistrācijai?

Skaidrā naudā veiktie maksājumi ilgst no 24 līdz 72 darba stundām. Maksājumi, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, piemēram, kredītkartes, debetkartes un bankas pārskaitījumus, parasti ilgst mazāk nekā 24 stundas vai ir tūlītēji.

DNS: Kas tie ir? Kas tie ir? Vai tās ir baltas etiķetes?

DNS ir serveru nosaukumi, kas ir atbildīgi par jūsu domēnā ienākošo personu savienošanu ar NEOLO.COM serveriem un jūsu tīmekļa mitināšanas kontā mitināto saturu. Mūsu DNS ir: ns1.lineadns.com un ns2.lineadns.com. Tās ir pilnīgi baltas, tāpēc, ja jūsu konts ir tālākpārdevējs, VPS vai īpaši serveri, varat arī tos izmantot.

Vai ir ierobežots nosūtāmo e-pastu skaits?

Mēs visi vēlamies, lai e-pasta ziņojumi nonāktu iesūtnē, tāpēc mēstules ir aizliegtas. Varat nosūtīt līdz 150 e-pastus stundā, tas ir vairāk nekā saprātīgs ierobežojums un pārsniedz pārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastus. Ņemot vērā izveidojamo e-pasta kontu skaitu, tie nav neierobežoti, un jums tiem var piekļūt, izmantojot savu iecienīto e-pasta programmu, mobilo ierīci vai tīmekļa pastu.

Vai viņi veido dublējumus?

Mēs izgatavojam 1 pilnu visu hostinga kontu dublējumu līdz 2 GB nedēļā un pārvietojam to uz citu datu centru. Tomēr mēs iesakām arī izveidot un lejupielādēt dublējumus no vadības paneļa.

Vai man būs SSH?

SSH nodrošināšana kopīgotajā mitināšanā ir nedroša un nesaprātīga prakse tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc mēs to nepiedāvājam. Tomēr, ja jūs algojat VPS vai īpašu serveri, mēs varam jums viegli nodrošināt SSH Root.

Vai jūs pieņemat tiešsaistes spēļu mitināšanu?

Nav paredzēts koplietošanai. Bet, ja tā ir Facebook lietotne, jums ir jāalgo VPS. Ja tas ir spēļu serveris, tad nē, mēs nepiedāvājam.

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS