Reģistrējiet savu domēnu ar identitātes aizsardzību:

Kāpēc īrēt domēna identitātes aizsardzību?

Tā kā ikvienam ir piekļuve domēna īpašnieka datiem, tieši tāpēc ir svarīgi aizsargāt savus personas datus pret identitātes zādzībām, surogātpastu un iespējamu uzlaušanas iespēju.

Rūpēties par saviem personīgajiem datiem

Tātad neviens nesaņem jūsu domēna reģistrācijas datus.

datos-personales
bloquea-atacantes

Bloķēt uzbrucējus

Lielākā daļa uzbrukumu domēniem un vietnēm tiek veikti, zinot domēna īpašnieka un reģistrētāja datus. Ir svarīgi, lai uzbrucēji netiktu prom!

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

+

Mēs tirgū darbojamies kopš 2002. gada. Mēs jau palīdzam desmitiem tūkstošu cilvēku un organizāciju pārvērst savas idejas un projektus vietnēs, kas darbojas 24 stundas diennaktī. Mēs ticam internetam kā pamatvajadzībai, kā cilvēktiesībām, tas ir tas, kas ļauj cilvēkiem izteikt sevi pasaulei un augt personīgi, ekonomiski un garīgi, tāpēc mēs vēlamies būt daļa no jūsu projekta un palīdzēt jums būt tiešsaistē ar savu vārdu internetā . Mums ir serveri vairākās valstīs, klienti visā pasaulē un atšķirībā no citiem uzņēmumiem, NEOLO.COM joprojām apkalpo tā īpašnieki. Mūsu galvenie investori ir mūsu klienti, katrs un katrs, kas mūs atbalsta un ļauj mums kopā ar viņiem turpināt augt. Mēs vēlamies, lai jūsu projekts augtu un vienmēr darbotos, tāpēc mēs vēlamies būt jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijas Republika.

Kāpēc visiem ir pieeja domēna vārdu reģistrētājiem?

+

Tā kā Whois direktorijs ir publiska datu bāze, kurā ir dati no domēnu īpašniekiem visā pasaulē. Izmantojot ID Privacy Protect, varat paslēpt savus datus, lai panāktu lielāku privātumu un drošību.

Un kas notiek ar manu biznesu? Es gribu, lai mani klienti mani atrod

+

Jūsu klienti var turpināt jūs atrast, jo viņi redzēs informāciju, kuru vēlaties parādīt jūsu vietnē, bet nevienam nebūs piekļuves jūsu WhoIs direktorija datiem.

Kā darbojas domēnu privātuma aizsardzības ID?

+

Tā vietā, lai parādītu jūsu datus, mēs parādām mūsu partnera “Domain by Proxy” datus, kas darbosies kā jūsu personas datu aizsardzības slānis.

Kādas ir ID Privacy Protect priekšrocības?

+

Jūs būsit vairāk aizsargāts pret iespējamām identitātes zādzībām, surogātpastu uz jūsu personīgo kontu un uzbrukumiem vai domēna zādzībām.

Mēs strādājam, lai sasniegtu šos viedokļus

Mūsu lielākais prieks ir redzēt, ka mūsu lietotāju projekti piepildās. Kad viss darbojas nevainojami, mūsu darbs paliek nepamanīts, bet jūsu - izceļas. Un tas ir svarīgi.

Es apguvu savu gastronomijas projektu Neolo, viss bija viegli un ātri.

Vicky Vago - dzīvo ēst

Mēs esam klienti pirms 10 gadiem, un mēs atkal izvēlētos Neolo.

Federiko Pačeko - Entropijas drošība

Es izvēlos Neolo, lai mitinātu savu klientu vietnes, un man nekad nebija problēmu

Michelle Dure - grafikas dizainere uzņēmumā Decero

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS