Reģistrējiet savu domēnu ar identitātes aizsardzību:

Kāpēc īrēt domēna identitātes aizsardzību?

Tā kā ikvienam ir piekļuve domēna īpašnieka datiem, tieši tāpēc ir svarīgi aizsargāt savus personas datus pret identitātes zādzībām, surogātpastu un iespējamu uzlaušanas iespēju.

Rūpēties par saviem personīgajiem datiem

Tātad neviens nesaņem jūsu domēna reģistrācijas datus.

datos-personales
bloquea-atacantes

Bloķēt uzbrucējus

Lielākā daļa uzbrukumu domēniem un vietnēm tiek veikti, zinot domēna īpašnieka un reģistrētāja datus. Ir svarīgi, lai uzbrucēji netiktu prom!

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

+

Mūsu misija ir tāda, ka jebkura persona vai uzņēmums var padarīt savu ideju par vietni. Mēs palīdzam jums attīstīt jūsu personīgo zīmolu vai projektu, pārdot tiešsaistē un publicēt vajadzīgo saturu. Īsāk sakot, lai izveidotu savu digitālo biznesu. Mums patīk nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu atbalstu, tāpēc mēs atbildam uz 80% pieprasījumu mazāk nekā 1 stundas laikā, un mums ir 9,5 / 10 vērtējums. Turklāt mūsu serveri ir ļoti stabili, un mēs piedāvājam 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Mēs esam daļa no Open-Startups kustības: mēs publiskojam klientu apkalpošanas metriku un arī serveru stabilitāti. Katru nedēļu mēs publicējam jaunas apmācības, kursus, intervijas ar speciālistiem un zināšanu ceļvežus, lai jūs varētu pacelt savu uzņēmējdarbību nākamajā līmenī.

Kāpēc visiem ir pieeja domēna vārdu reģistrētājiem?

+

Tā kā Whois direktorijs ir publiska datu bāze, kurā ir dati no domēnu īpašniekiem visā pasaulē. Izmantojot ID Privacy Protect, varat paslēpt savus datus, lai panāktu lielāku privātumu un drošību.

Un kas notiek ar manu biznesu? Es gribu, lai mani klienti mani atrod

+

Jūsu klienti var turpināt jūs atrast, jo viņi redzēs informāciju, kuru vēlaties parādīt jūsu vietnē, bet nevienam nebūs piekļuves jūsu WhoIs direktorija datiem.

Kā darbojas domēnu privātuma aizsardzības ID?

+

Tā vietā, lai parādītu jūsu datus, mēs parādām mūsu partnera “Domain by Proxy” datus, kas darbosies kā jūsu personas datu aizsardzības slānis.

Kādas ir ID Privacy Protect priekšrocības?

+

Jūs būsit vairāk aizsargāts pret iespējamām identitātes zādzībām, surogātpastu uz jūsu personīgo kontu un uzbrukumiem vai domēna zādzībām.

Kopš 2002. gada vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm ir izvēlējušies mūsu tīmekļa mitināšanu, it īpaši no Latvijas Republika

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS