Ātrs, drošs un tehnisks atbalsts 24 stundas. Latvijas Republika

Domēns + neierobežots mitināšana + vietne + profesionāls pasts

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Neierobežots plāns

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 2.93 / mans

€ 5.85 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plāns 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

€ 1.25 / mans

€ 2.50 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīmstars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Drošība

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

Optimizēt manu vietni

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

Mēs tirgū darbojamies kopš 2002. gada. Mēs jau palīdzam desmitiem tūkstošu cilvēku un organizāciju pārvērst savas idejas un projektus vietnēs, kas darbojas 24 stundas diennaktī. Mēs ticam internetam kā pamatvajadzībai, kā cilvēktiesībām, tas ir tas, kas ļauj cilvēkiem izteikt sevi pasaulei un augt personīgi, ekonomiski un garīgi, tāpēc mēs vēlamies būt daļa no jūsu projekta un palīdzēt jums būt tiešsaistē ar savu vārdu internetā . Mums ir serveri vairākās valstīs, klienti visā pasaulē un atšķirībā no citiem uzņēmumiem, NEOLO.COM joprojām apkalpo tā īpašnieki. Mūsu galvenie investori ir mūsu klienti, katrs un katrs, kas mūs atbalsta un ļauj mums kopā ar viņiem turpināt augt. Mēs vēlamies, lai jūsu projekts augtu un vienmēr darbotos, tāpēc mēs vēlamies būt jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijas Republika.

Kas ir domēns?

Domēns ir nosaukums, ar kuru mēs saucam vietnes, piemēram, NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM ir domēna vārdi.

Vai jūs reģistrējat domēnus?

Jā Mēs reģistrējam daudzus domēnu paplašinājumus, piemēram, .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Mēs pieņemam arī tos no konkrētām valstīm: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU cita starpā. Bet jums pašiem tie jāreģistrē katras valsts NIC un jāiegādājas Web Hostings pie mums. Ja jums nepieciešama palīdzība, paziņojiet mums, un mēs jums sniegsim roku.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Kāds tīmekļa mitināšanas plāns man ir nepieciešams?

Tas ir atkarīgs. Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, ja jūs šajā vietnē izmantojat datu bāzes, kas ir atbildīgas par tādu lietojumprogrammu kā WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumu, emuāru, iepirkumu grozu utt. Izveidošanu. Šajā gadījumā mēs iesakām 1. plānu vai neierobežotu plānu. No otras puses, ja jūsu vietne tiks izstrādāta tikai HTML, CSS, AJAX un netiks izmantotas datu bāzes, plāns 0 būs ideāls. Otrs lēmums, kas jums būs jāpieņem, ir tas, vai jūs mitināt 1 domēnu (vārds .COM .NET .ORG .COM.AR utt.) Vai vairākus. Ja jums nepieciešami vairāki, jums jāizvēlas Neierobežots plāns, ja tas būs tikai 1 domēns, tad mēs iesakām 1. plānu.

Vai es varu izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu un pēc tam to mainīt uz citu?

Jā, protams, kad vien vēlaties, varat mainīt. Tomēr mēs iesakām sākotnēji izvēlēties neierobežotu plānu vai 1. plānu, kas ir labākie pārdevēji.

Vai man būs lietojumprogrammu instalētājs ar vienu klikšķi?

Jā Tīmekļa mitināšanas plānā neierobežots vai 1. plāns jums būs Softaculous, kas ir labākais tirgū: jūs izvēlaties starp +200 lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt, jūs noklikšķiniet uz instalēt, jūs sakāt, kurā direktorijā to vēlaties un esat gatavs, burvju :)

Vai jūs veidojat tīmekļa dizainu?

Mēs iesakām nolīgt Neierobežotu plānu, kas ir Neolo Builder, kas ir super vienkāršu un profesionālu vietņu veidotājs. Ja jūsu projekts ir daudz lielāks, sazinieties ar mums, lai redzētu, kā mēs varam jums palīdzēt.

Vai man būs iepriekš izveidotas veidnes?

Neierobežotajā plānā ir vairākas neierobežotas veidnes. Google ir arī labs rezultātu avots.

Kā iegādāties hostinga plānu?

Tas ir ļoti viegli. Jūs izvēlaties plānu, aizpildāt savus un savas vietnes datus, veicat maksājumu un pēc akreditācijas mēs jums nosūtām e-pastu ar visiem reģistrācijas datiem, lai jūs varētu augšupielādēt savu vietni un konfigurēt savus e-pasta kontus. Jums būs pieejama arī apmācība, video un dažādi palīglīdzekļi. Un arī mūsu tehniķiem par visiem jūsu jautājumiem.

Migrācija: Es esmu citā pakalpojumu sniedzējā un vēlos pāriet uz Neolo. Vai varat man palīdzēt?

Jā Pēc jūsu tīmekļa mitināšanas pirkšanas mēs pieprasīsim pilnīgu jūsu iepriekšējā pakalpojuma sniedzēja cPanel vai Plask konta dublējumu, lai to migrētu. Ja iepriekšējā pakalpojumu sniedzējā jūs izmantojāt citu vadības paneli, pastāstiet mums un analizējam, vai mēs to varam migrēt, bet mēs paskaidrosim, kā tas tiek darīts, tas parasti nav sarežģīts. Ja jums ir jāpārsūta savs domēns uz Neolo, varat to izdarīt arī tad, kad pērkat savu tīmekļa mitināšanas plānu vai domēna nodošanu.

Es jau samaksāju. Cik ilgs laiks nepieciešams reģistrācijai?

Skaidrā naudā veiktie maksājumi ilgst no 24 līdz 72 darba stundām. Maksājumi, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, piemēram, kredītkartes, debetkartes un bankas pārskaitījumus, parasti ilgst mazāk nekā 24 stundas vai ir tūlītēji.

DNS: Kas tie ir? Kas tie ir? Vai tās ir baltas etiķetes?

DNS ir serveru nosaukumi, kas ir atbildīgi par jūsu domēnā ienākošo personu savienošanu ar NEOLO.COM serveriem un jūsu tīmekļa mitināšanas kontā mitināto saturu. Mūsu DNS ir: ns1.lineadns.com un ns2.lineadns.com. Tās ir pilnīgi baltas, tāpēc, ja jūsu konts ir tālākpārdevējs, VPS vai īpaši serveri, varat arī tos izmantot.

Vai ir ierobežots nosūtāmo e-pastu skaits?

Mēs visi vēlamies, lai e-pasta ziņojumi nonāktu iesūtnē, tāpēc mēstules ir aizliegtas. Varat nosūtīt līdz 150 e-pastus stundā, tas ir vairāk nekā saprātīgs ierobežojums un pārsniedz pārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastus. Ņemot vērā izveidojamo e-pasta kontu skaitu, tie nav neierobežoti, un jums tiem var piekļūt, izmantojot savu iecienīto e-pasta programmu, mobilo ierīci vai tīmekļa pastu.

Vai viņi veido dublējumus?

Mēs izgatavojam 1 pilnu visu hostinga kontu dublējumu līdz 2 GB nedēļā un pārvietojam to uz citu datu centru. Tomēr mēs iesakām arī izveidot un lejupielādēt dublējumus no vadības paneļa

Vai man būs SSH?

SSH nodrošināšana dalītā mitināšanā nav droša, un tā ir nepraktiska prakse tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc SSH netiek nodrošināti dalītajā mitināšanā, tomēr, ja jūs īrējat VPS vai speciālu serveri, mēs varam nodrošināt SSH saknes.

Vai jūs pieņemat tiešsaistes spēļu mitināšanu?

Nav paredzēts koplietošanai. Bet, ja tā ir Facebook lietotne, jums ir jāalgo VPS. Ja tas ir spēļu serveris, tad nē, mēs nepiedāvājam.

Cik ilgs laiks nepieciešams jauna hostinga iestatīšanai Neolo?

Jaunās vietnes, Web mitināšanas un profesionālo e-pastu reģistrācija un konfigurēšana notiek uzreiz.

Tā uzskata, ka maksājumi ar kredītkarti un debetkarti notiek uzreiz, bet citu maksāšanas līdzekļu ietekmēšana var ilgt pat 72 stundas.

Tāpēc iesakām norēķināties ar kredītkarti vai debetkarti, jo aktivizēšana notiek automātiski, nav cilvēka iejaukšanās :).

Kas ir profesionāli e-pasti?

Nomājot jūsu Neolo mitināšanas plānu, mēs piedāvājam jums neierobežotu profesionālo e-pasta kontu skaitu.

Varat saglabāt visus vēlamos e-pastus.

Piekļūstiet savam profesionālajam e-pasta kontam, kura tips ir name@company.com, izmantojot savu mobilo ierīci, datoru un planšetdatoru.

Kas ir MySQL datu bāzes?

MySQL datu bāzes tiek izmantotas tā, ka jūsu vietnē cita starpā var būt emuārs, forums vai pat instalēt tādas programmas kā WordPress, Joomla, Magento.

Tā kā naudas atšķirības starp plānu 0 un plānu 1 ir nelielas, mēs iesakām noalgot tīmekļa mitināšanas plānu ar MySQL datu bāzēm.

Vai es varu pārsūtīt savu domēnu vai tīmekļa mitināšanu uz Neolo?

Jā! Katru mēnesi simtiem vietņu migrē uz Neolo.

Ja jums ir savas vietnes kopija vai dublējums, varat to nosūtīt mums, un mēs to parādīsim Neolo. Pretējā gadījumā jūs varat augšupielādēt savu vietni no jauna vai sazināties ar mūsu tehnisko komandu, un mēs migrējam, kad vien iespējams :).

Vai Neolo piedāvā man tīmekļa lapu izveides rīku?

Jā! Mēs jums piedāvājam Neolo Builder, kurš ir super vienkāršs tīmekļa veidotājs: Jūs izvēlaties web dizainu un jūs aizpildāt saturu.

Jūs varat arī izveidot savu vietni, izmantojot WordPress: Varat to instalēt ar vienu klikšķi no Neolo cPanel.

Piedāvājam arī konsultācijas, palīdzības ceļvežus, lai labāk palīdzētu.

Man ir domēns citā pakalpojumu sniedzējā: vai es varu mitināt domēnu Neolo?

Jā, protams.

Jums var būt domēns vēlamajā uzņēmumā, bet mitinātājs - Neolo, un otrādi.

Vai man vajadzētu īrēt domēnu un mitināšanu Neolo?

Jā, absolūti.

Jums vienmēr ir jānoņem viss no viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Ja rodas šaubas, vienmēr labāk ir sazināties tikai ar vienu pakalpojumu sniedzēju :).

Vai es varu augšupielādēt plānu, palielinoties manai vietnei?

Jā, pilnīgi.

Tāpēc mēs iesakām sākt ar dalītu mitināšanas plānu: Plāns 0, Plāns 1 vai Neierobežots plāns, un, ja jūsu vietnē palielinās trafiks un patēriņa resursi, jūs vienmēr varat jaunināt uz Premium mitināšanas plānu.

Vai Neolo ieteicams?

Mēs tirgū esam kopš 2002. gada.

Mums ir vairāk nekā 10 000 klientu no 50 valstīm.

Papildus tam, ka veltījām sevi mitināšanai, mums patīk apmeklēt digitālā mārketinga pasākumus, organizēt apmācības, seminārus un sarunas, lai jūs vienmēr redzētu mūs tehnoloģiju pasākumos, mēs esam vienīgie, kas ir tik atvērti sabiedrībai. Ja mēs nebūtu izcili, mēs to nevarētu izdarīt.

Vai Neolo var instalēt e-komerciju?

Jā Mēs iesakām izmantot WordPress kopā ar spraudni WooCommerce, jo visieteicamākais ir 1. plāns vai WordPress Premium hostinga plāns.

Kādi ir hostinga viedokļi dolāru valstī?

Līdz šodienai Neolo vada hostinga atzinumu vērtējumu USD valstī ar vērtējumu “Lielisks”.

Ar atzinumiem varat iepazīties šeit: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS