Ātrs, drošs un tehnisks atbalsts 24 stundas. Latvijas Republika

Domēns + neierobežots mitināšana + vietne + profesionāls pasts

Mēs piedāvājam ātrgaitas apkalpošanu, klientu apkalpošanu vienmēr, par pieņemamām cenām un garantētu kvalitāti.

Salīdziniet mitināšanas plānus
5star Rangs: teicami. Balstoties uz + 400 reālu klientu atzinumiem

Mums ir vislabākais tīmekļa mitināšanas plāns jūsu valstī!

✓ Mēs atbildējam uz 7 no 10 jautājumiem mazāk nekā vienas stundas laikā.
✓ Zemāka cena nekā gandrīz visiem mūsu konkurentiem.
✓ Pirmajā maksājumā ir iekļauta 50% atlaide, lai jūs varētu izveidot vai mitināt savu vietni Latvijas Republika.
✓ Katram jaunam klientam mēs iestādām 1 koku, lai cīnītos ar klimata izmaiņām

Neierobežots plāns

 • neierobežots domēni
 • Profesionāli e-pasti
 • neierobežots telpa
 • neierobežots bāzes MySQL
 • SSL bez maksas
 • WordPress automātiski atdalāms
 • Web lapu veidotājs
Vienkārši

€ 2.96 / mans

Piedāvājumā: Ietaupiet naudu 50%
€ 5.91 / mans kad jūs atjaunojat Pērciet

Plāns 0

 • 1 domēns
 • Profesionāli e-pasti
 • neierobežots telpa
 • bez bāzes MySQL
 • SSL bez maksas
 •  
 •  
Vienkārši

€ 1.27 / mans

Piedāvājumā: Ietaupiet naudu 50%
€ 2.53 / mans kad jūs atjaunojat Pērciet

30 dienu naudas atdošana visos mūsu plānos

All Neolo Web Hosting plans include: ✓ cPanel ✓ Unlimited web space ✓ Unlimited email accounts ✓ Unlimited transfer ✓ Unlimited subdomains ✓ Free migrations ✓ Compatibility with Google Apps and Office 365 ✓ Unlimited technical support plus 768MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Free Auto SSL ✓ Softaculous and WordPress compatible (except Plan 0) ✓ PHP versions: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 and 7.2
Skatīt mitināšanas plānu salīdzinošo tabulu

SSL
Norton Security
Moneyback
Uptime
cpanel

Neolo ir serveri, kas īpaši optimizēti tradicionālajai tīmekļa mitināšanai un WordPress. Iepazīstiet viņus!

PHP 7.2, 7.1, 7.0, 5.6, 5.5 pēc jūsu izvēles. 192 MB RAM php vienā procesā. Premium plāni: Līdz 512 MB RAM php vienā Cloudlinux procesā, lai izolētu mitināšanas kontus: Ja viens konts piesātina, tas nekaitē citiem. Apache Server + Kešatmiņa + Anti DDOS Garantēts joslas platums 200mbps. Mod Drošība: WordPress pielāgoti anti-Datorurķēšanas noteikumi. Ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana. MySQL: 5.7 ar PhpMyAdmin. Zend Engine - Ioncube 10 ZIP ir iespējots. Mod_rewrite: ON. Failu augšupielāde: ON. Reģistrēt Globals: OFF. Zlib atbalsts XML atbalsts Sesijas saglabāšanas ceļš: rakstāms. Čokurošanās ir iespējota. Burvju citāti: OFF. GD ir iespējots. Ikonav, intl un mcrypt un mbstring iespējota

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm

Jūs varat apmaksāt hostingu visos šajos veidos

 • Paypal
 • Visa
 • Paypal
 • Paypal

Noma Web hostingu Nr. 1 no Latvijas Republika!

Savu vietni mitiniet labākajā Web hostinga vietnē USD. Neolo garantē, ka jūsu vietne un profesionālie e-pasta konti strādās 24 stundas diennaktī. Mēs esam saņēmuši starptautisku atzinību par mūsu uzņemto Web lapu tīmekļa mitināšanas tiešsaistes laiku, par mūsu tehniskā atbalsta kvalitāti un ātrumu, ar kādu Web lapas tiek ielādētas.

Noma Neolo

Citas Neolo piedāvātās priekšrocības:

Bezmaksas mākoņa mitināšana

Mākonis Hostings ir tīmekļa mitināšana, kas izmanto vairākus dažādus serverus, lai līdzsvarotu slodzi un palielinātu darba laiku.

Neierobežota vieta

Mēs piedāvājam neierobežotu vietu un pārsūtīšanu jūsu vietnei. Vairs nav jāuztraucas!

BEZMAKSAS migrācija

Mūsu specializētā migrācijas komanda var bez maksas migrēt jūsu vietni no mitināšanas vietnes, kurā jūs uzturaties Neolo. Bez problēmām.

E-pasti un novirzīšana

Varat pārbaudīt savu pastu no jebkuras vietas, izmantojot Webmail, vai konfigurēt to izmantotajā programmā, pat viedtālrunī un planšetdatorā!

Datu bāzes: neierobežots

Mēs piedāvājam jums neierobežotas bāzes emuāros, forumos, iepirkumu groziņos un visās MySQL datu bāzēs (Derīgs visiem plāniem, izņemot plānu 0).

Izveidojiet savu tīmekli: Neolo Builder

Nomājot mūsu neierobežoto plānu, tikai trīs soļos jums būs jāizveido un darbosies jūsu vietne. Ātri un vienkārši!

Bezmaksas reģistrācija meklētājprogrammās

Neolo pārvalda jūsu vietnes reģistrāciju Google, Yahoo un Bing, pilnīgi bez maksas.

Neolo Mobile

Piekļūstiet savas vietnes vadības panelim, izmantojot mobilo tālruni, jebkurā laikā un no jebkuras vietas.

Aizsardzība

Viss, ko augšupielādējat savā vietnē, un tas, ko saņemat pa e-pastu, tiek automātiski noskenēts ar mūsu jaunākās paaudzes antivīrusu.

Ikdienas dublējumi

Katru dienu varat ģenerēt un lejupielādēt savas vietnes rezerves kopijas.

cPanel

Mūsu hostings izmanto cPanel, labāko tirgus paneli tirgū. Vienkāršs, ērti lietojams, efektīvs un pieejams vairākās valodās.

Tīmekļa statistika

Izmantojot Neolo, jums ir pieejams lietotāju skaits, grafiki, izcelsme un pat pārlūkprogrammas, ko izmanto cilvēki, kuri ieiet jūsu vietnē.

Vienmēr tiešsaistē

Jūsu vietne vienmēr darbosies vislabākajā laikā. Mūsu galvenie augsto tehnoloģiju serveri atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs.

+200 pieteikumi

Varat izmantot vēlamo automātiski instalējamo lietotni. Aktivizējiet tos ar vienu klikšķi no sava lietotāja paneļa: WordPress, Magento, Moodle, Joomla, Drupal (Derīgs visiem plāniem, izņemot plānu 0).

Resursi

Mēs dalāmies ar resursiem un kvalitatīvu informāciju. Video, aplādes un raksti, ko mācīties no tīmekļa mitināšanas, tīmekļa dizaina, programmēšanas, tiešsaistes mārketinga, rīkiem un cita.

Programmētāju mitināšana

Mūsu serveri atbalsta PHP / MySQL, un Apache ir iepriekš instalēti simtiem moduļu.

24 stundu atbalsts

Mūsu klientu apkalpošanas komanda uzmanīgi reaģē uz visiem jautājumiem. Pieejams katru gadu dienā, visu laiku.

Hostings dizaineriem

Citu starpā augšupielādējiet jebkuru vietni, kas izstrādāta HTML5 / CSS, Frontpage un Dreamweaver.

Ir ļoti svarīgi, lai jūsu vietnei būtu šādas funkcijas:

HTTPS - droša vietne

Jūsu un apmeklētāju drošībai sava domēna priekšā ir jāpievieno HTTPS. Informācija tiks šifrēta, sniegs lielāku drošību. Turklāt Google to vērtē, lai pozicionētu jūsu vietni.

Papildu drošības dublējums

Mēs veicam papildu dublējumu visam jūsu kontam. Jūsu dati vienmēr būs droši citā datu centrā. Nezaudējiet vērtīgo informāciju!

Anti ļaunprogrammatūra

Labs pretvīrusu līdzeklis ir būtisks, lai vietne vienmēr būtu aizsargāta. Mēs aizsargājam jūsu vietnes kodu pret vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru, pikšķerēšanu un surogātpastu.

Mēs piedāvājam jums pārvaldīto WordPress hostingu!

Mēs konfigurējam, atjauninām un uzturam jūsu WordPress tīru no ļaunprātīgas programmatūras. Turklāt mēs bloķējam surogātpastu un optimizējam jūsu vietni Google, Yahoo! un Bings.

CPanel modulis: Kas ir cPanel?

cPanel ir vienkāršākais un intuitīvākais panelis tirgū. Ar cPanel jūs varat pārvaldīt savu vietni, e-pasta kontus un datu bāzes. Vienkārši un efektīvi!

Profesionāls e-pasts

Izveidojiet e-pasta kontus, pāradresācijas un piekļūstiet Webmail no jebkuras vietas pasaulē.

Drošība

Jūs varat ievietot paroles, lai ierobežotu piekļuvi noteiktām vietnes daļām. Rūpējieties par savu vietni, izmantojot HotLink aizsardzību, aizsardzību pret dēles un ModSecurity.

Domēni

Jūs varat konfigurēt apakšdomēnus, papildu domēnus un atlasītos domēnus. Turklāt jūs varat pārvaldīt DNS zonas.

Pieejamas tūkstošiem lietotņu

Ar vienu klikšķi savā vietnē varat instalēt tūkstošiem lietojumprogrammu. Viss no cPanel.

Arhīvi

Rediģējiet un dublējiet visus failus. Tas ir ļoti svarīgi!

MySQL datu bāzes

Izveidojiet un pārvaldiet MySQL datu bāzes no phpMyAdmin.

cPanel

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

+

Mēs tirgū darbojamies kopš 2002. gada. Mēs jau palīdzam desmitiem tūkstošu cilvēku un organizāciju pārvērst savas idejas un projektus vietnēs, kas darbojas 24 stundas diennaktī. Mēs ticam internetam kā pamatvajadzībai, kā cilvēktiesībām, tas ir tas, kas ļauj cilvēkiem izteikt sevi pasaulei un augt personīgi, ekonomiski un garīgi, tāpēc mēs vēlamies būt daļa no jūsu projekta un palīdzēt jums būt tiešsaistē ar savu vārdu internetā . Mums ir serveri vairākās valstīs, klienti visā pasaulē un atšķirībā no citiem uzņēmumiem, NEOLO.COM joprojām apkalpo tā īpašnieki. Mūsu galvenie investori ir mūsu klienti, katrs un katrs, kas mūs atbalsta un ļauj mums kopā ar viņiem turpināt augt. Mēs vēlamies, lai jūsu projekts augtu un vienmēr darbotos, tāpēc mēs vēlamies būt jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs Latvijas Republika.

Kas ir domēns?

+

Domēns ir nosaukums, ar kuru mēs saucam vietnes, piemēram, NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM ir domēna vārdi.

Vai jūs reģistrējat domēnus?

+

Jā Mēs reģistrējam daudzus domēnu paplašinājumus, piemēram, .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES .ES. Mēs pieņemam arī tos no konkrētām valstīm: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU cita starpā. Bet jums pašiem tie jāreģistrē katras valsts NIC un jāiegādājas Web Hostings pie mums. Ja jums nepieciešama palīdzība, paziņojiet mums, un mēs jums sniegsim roku.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

+

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Kāds tīmekļa mitināšanas plāns man ir nepieciešams?

+

Tas ir atkarīgs. Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, ja jūs šajā vietnē izmantojat datu bāzes, kas ir atbildīgas par tādu lietojumprogrammu kā WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumu, emuāru, iepirkumu grozu utt. Izveidošanu. Šajā gadījumā mēs iesakām 1. plānu vai neierobežotu plānu. No otras puses, ja jūsu vietne tiks izstrādāta tikai HTML, CSS, AJAX un netiks izmantotas datu bāzes, plāns 0 būs ideāls. Otrs lēmums, kas jums būs jāpieņem, ir tas, vai jūs mitināt 1 domēnu (vārds .COM .NET .ORG .COM.AR utt.) Vai vairākus. Ja jums nepieciešami vairāki, jums jāizvēlas Neierobežots plāns, ja tas būs tikai 1 domēns, tad mēs iesakām 1. plānu.

Vai es varu izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu un pēc tam to mainīt uz citu?

+

Jā, protams, kad vien vēlaties, varat mainīt. Tomēr mēs iesakām sākotnēji izvēlēties neierobežotu plānu vai 1. plānu, kas ir labākie pārdevēji.

Vai man būs lietojumprogrammu instalētājs ar vienu klikšķi?

+

Jā Tīmekļa mitināšanas plānā neierobežots vai 1. plāns jums būs Softaculous, kas ir labākais tirgū: jūs izvēlaties starp +200 lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt, jūs noklikšķiniet uz instalēt, jūs sakāt, kurā direktorijā to vēlaties un esat gatavs, burvju :)

Vai jūs veidojat tīmekļa dizainu?

+

Mēs iesakām nolīgt Neierobežotu plānu, kas ir Neolo Builder, kas ir super vienkāršu un profesionālu vietņu veidotājs. Ja jūsu projekts ir daudz lielāks, sazinieties ar mums, lai redzētu, kā mēs varam jums palīdzēt.

Vai man būs iepriekš izveidotas veidnes?

+

Neierobežotajā plānā ir vairākas neierobežotas veidnes. Google ir arī labs rezultātu avots.

Kā iegādāties hostinga plānu?

+

Tas ir ļoti viegli. Jūs izvēlaties plānu, aizpildāt savus un savas vietnes datus, veicat maksājumu un pēc akreditācijas mēs jums nosūtām e-pastu ar visiem reģistrācijas datiem, lai jūs varētu augšupielādēt savu vietni un konfigurēt savus e-pasta kontus. Jums būs pieejama arī apmācība, video un dažādi palīglīdzekļi. Un arī mūsu tehniķiem par visiem jūsu jautājumiem.

Migrācija: Es esmu citā pakalpojumu sniedzējā un vēlos pāriet uz Neolo. Vai varat man palīdzēt?

+

Jā Pēc jūsu tīmekļa mitināšanas pirkšanas mēs pieprasīsim pilnīgu jūsu iepriekšējā pakalpojuma sniedzēja cPanel vai Plask konta dublējumu, lai to migrētu. Ja iepriekšējā pakalpojumu sniedzējā jūs izmantojāt citu vadības paneli, pastāstiet mums un analizējam, vai mēs to varam migrēt, bet mēs paskaidrosim, kā tas tiek darīts, tas parasti nav sarežģīts. Ja jums ir jāpārsūta savs domēns uz Neolo, varat to izdarīt arī tad, kad pērkat savu tīmekļa mitināšanas plānu vai domēna nodošanu.

Es jau samaksāju. Cik ilgs laiks nepieciešams reģistrācijai?

+

Skaidrā naudā veiktie maksājumi ilgst no 24 līdz 72 darba stundām. Maksājumi, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, piemēram, kredītkartes, debetkartes un bankas pārskaitījumus, parasti ilgst mazāk nekā 24 stundas vai ir tūlītēji.

DNS: Kas tie ir? Kas tie ir? Vai tās ir baltas etiķetes?

+

DNS ir serveru nosaukumi, kas ir atbildīgi par jūsu domēnā ienākošo personu savienošanu ar NEOLO.COM serveriem un jūsu tīmekļa mitināšanas kontā mitināto saturu. Mūsu DNS ir: ns1.lineadns.com un ns2.lineadns.com. Tās ir pilnīgi baltas, tāpēc, ja jūsu konts ir tālākpārdevējs, VPS vai īpaši serveri, varat arī tos izmantot.

Vai ir ierobežots nosūtāmo e-pastu skaits?

+

Mēs visi vēlamies, lai e-pasta ziņojumi nonāktu iesūtnē, tāpēc mēstules ir aizliegtas. Varat nosūtīt līdz 150 e-pastus stundā, tas ir vairāk nekā saprātīgs ierobežojums un pārsniedz pārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastus. Ņemot vērā izveidojamo e-pasta kontu skaitu, tie nav neierobežoti, un jums tiem var piekļūt, izmantojot savu iecienīto e-pasta programmu, mobilo ierīci vai tīmekļa pastu.

Vai viņi veido dublējumus?

+

Mēs izgatavojam 1 pilnu visu hostinga kontu dublējumu līdz 2 GB nedēļā un pārvietojam to uz citu datu centru. Tomēr mēs iesakām arī izveidot un lejupielādēt dublējumus no vadības paneļa

Vai man būs SSH?

+

SSH nodrošināšana dalītā mitināšanā nav droša, un tā ir nepraktiska prakse tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc SSH netiek nodrošināti dalītajā mitināšanā, tomēr, ja jūs īrējat VPS vai speciālu serveri, mēs varam nodrošināt SSH saknes.

Vai jūs pieņemat tiešsaistes spēļu mitināšanu?

+

Nav paredzēts koplietošanai. Bet, ja tā ir Facebook lietotne, jums ir jāalgo VPS. Ja tas ir spēļu serveris, tad nē, mēs nepiedāvājam.

Cik ilgs laiks nepieciešams jauna hostinga iestatīšanai Neolo?

+

Jaunās vietnes, Web mitināšanas un profesionālo e-pastu reģistrācija un konfigurēšana notiek uzreiz.

Tā uzskata, ka maksājumi ar kredītkarti un debetkarti notiek uzreiz, bet citu maksāšanas līdzekļu ietekmēšana var ilgt pat 72 stundas.

Tāpēc iesakām norēķināties ar kredītkarti vai debetkarti, jo aktivizēšana notiek automātiski, nav cilvēka iejaukšanās :).

Kas ir profesionāli e-pasti?

+

Nomājot jūsu Neolo mitināšanas plānu, mēs piedāvājam jums neierobežotu profesionālo e-pasta kontu skaitu.

Varat saglabāt visus vēlamos e-pastus.

Piekļūstiet savam profesionālajam e-pasta kontam, kura tips ir name@company.com, izmantojot savu mobilo ierīci, datoru un planšetdatoru.

Kas ir MySQL datu bāzes?

+

MySQL datu bāzes tiek izmantotas tā, ka jūsu vietnē cita starpā var būt emuārs, forums vai pat instalēt tādas programmas kā WordPress, Joomla, Magento.

Tā kā naudas atšķirības starp plānu 0 un plānu 1 ir nelielas, mēs iesakām noalgot tīmekļa mitināšanas plānu ar MySQL datu bāzēm.

Vai es varu pārsūtīt savu domēnu vai tīmekļa mitināšanu uz Neolo?

+

Jā! Katru mēnesi simtiem vietņu migrē uz Neolo.

Ja jums ir savas vietnes kopija vai dublējums, varat to nosūtīt mums, un mēs to parādīsim Neolo. Pretējā gadījumā jūs varat augšupielādēt savu vietni no jauna vai sazināties ar mūsu tehnisko komandu, un mēs migrējam, kad vien iespējams :).

Vai Neolo piedāvā man tīmekļa lapu izveides rīku?

+

Jā! Mēs jums piedāvājam Neolo Builder, kurš ir super vienkāršs tīmekļa veidotājs: Jūs izvēlaties web dizainu un jūs aizpildāt saturu.

Jūs varat arī izveidot savu vietni, izmantojot WordPress: Varat to instalēt ar vienu klikšķi no Neolo cPanel.

Piedāvājam arī konsultācijas, palīdzības ceļvežus, lai labāk palīdzētu.

Man ir domēns citā pakalpojumu sniedzējā: vai es varu mitināt domēnu Neolo?

+

Jā, protams.

Jums var būt domēns vēlamajā uzņēmumā, bet mitinātājs - Neolo, un otrādi.

Vai man vajadzētu īrēt domēnu un mitināšanu Neolo?

+

Jā, absolūti.

Jums vienmēr ir jānoņem viss no viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Ja rodas šaubas, vienmēr labāk ir sazināties tikai ar vienu pakalpojumu sniedzēju :).

Vai es varu augšupielādēt plānu, palielinoties manai vietnei?

+

Jā, pilnīgi.

Tāpēc mēs iesakām sākt ar dalītu mitināšanas plānu: Plāns 0, Plāns 1 vai Neierobežots plāns, un, ja jūsu vietnē palielinās trafiks un patēriņa resursi, jūs vienmēr varat jaunināt uz Premium mitināšanas plānu.

Vai Neolo ieteicams?

+

Mēs tirgū esam kopš 2002. gada.

Mums ir vairāk nekā 10 000 klientu no 50 valstīm.

Papildus tam, ka veltījām sevi mitināšanai, mums patīk apmeklēt digitālā mārketinga pasākumus, organizēt apmācības, seminārus un sarunas, lai jūs vienmēr redzētu mūs tehnoloģiju pasākumos, mēs esam vienīgie, kas ir tik atvērti sabiedrībai. Ja mēs nebūtu izcili, mēs to nevarētu izdarīt.

Vai Neolo var instalēt e-komerciju?

+

Jā Mēs iesakām izmantot WordPress kopā ar spraudni WooCommerce, jo visieteicamākais ir 1. plāns vai WordPress Premium hostinga plāns.

Kādi ir hostinga viedokļi dolāru valstī?

+

Līdz šodienai Neolo vada hostinga atzinumu vērtējumu USD valstī ar vērtējumu “Lielisks”.

Ar atzinumiem varat iepazīties šeit: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS