Ātrs, drošs un tehnisks atbalsts 24 stundas. Latvijas Republika

Mēs palīdzēsim jums visu, kas nepieciešams, lai uzsāktu un attīstītu savu biznesu, izmantojot Latvijas Republika
domēnu + neierobežotu tīmekļa mitināšanu + vietņu veidotāju + profesionālus e-pastus

  • Katru mēnesi
  • Katru ceturksni
  • Katru gadu 50% OFF
  • De por vida
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

1. plāns

Pārvaldiet savu dinamisko vietni un pozicionējiet savu zīmolu

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 2.53 / mans

€ 5.05 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Plāns 0

Sāciet ar darbības sākšanas pamatiem

PIRMAIS MAKSĀJUMS: Ietaupiet 50%

€ 2.07 / mans

€ 4.13 kad jūs atjaunojat

Pērciet

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Kopš 2002. gada vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm ir izvēlējušies mūsu tīmekļa mitināšanu, it īpaši no Latvijas Republikastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Maksājumu iespējas

Mēs pieņemam galvenos maksāšanas līdzekļus. Jums būs jāizvēlas tikai viena no jūsu vēlmēm.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Ieguvumi, kas iekļauti, izvēloties Neolo

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Vietņu un e -pasta pārvaldība, izmantojot cPanel

Easy and fast

CPanel dizains, kas piemērots visām auditorijām, ir visdraudzīgākais, lai jūs varētu pilnībā kontrolēt savu vietni, mitināšanu un domēnus.

Autonomy

Izveidojiet un pārvaldiet apakšdomēnus, e-pasta kontus, apmeklējiet statistiku, lietojumprogrammas un daudz ko citu.

Lietotnes

Instalējiet +200 lietojumprogrammas, piemēram, WordPress vai Woocommerce, tikai ar 3 klikšķiem. Izmantojiet Neolo Site Builder un izveidojiet savu vietni bez dizainera nepieciešamības.

cPanel

Turklāt jūsu vietnei būs šādas īpašības

Features

Neolo hosting servers features

Optimizēt manu vietni

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc Neolo man ir piemērots?

Mūsu misija ir tāda, ka jebkura persona vai uzņēmums var padarīt savu ideju par vietni. Mēs palīdzam jums attīstīt jūsu personīgo zīmolu vai projektu, pārdot tiešsaistē un publicēt vajadzīgo saturu. Īsāk sakot, lai izveidotu savu digitālo biznesu. Mums patīk nodrošināt ātru un kvalitatīvu klientu atbalstu, tāpēc mēs atbildam uz 80% pieprasījumu mazāk nekā 1 stundas laikā, un mums ir 9,5 / 10 vērtējums. Turklāt mūsu serveri ir ļoti stabili, un mēs piedāvājam 30 dienu naudas atmaksas garantiju. Mēs esam daļa no Open-Startups kustības: mēs publiskojam klientu apkalpošanas metriku un arī serveru stabilitāti. Katru nedēļu mēs publicējam jaunas apmācības, kursus, intervijas ar speciālistiem un zināšanu ceļvežus, lai jūs varētu pacelt savu uzņēmējdarbību nākamajā līmenī.

Kas ir domēns?

Domēns ir unikāls un ekskluzīvs nosaukums, kas tiek piešķirts jūsu vietnei internetā, lai lietotājs varētu jūs atrast. Piemēram: Neolo.com, Facebook.com un Google.com ir domēna vārdi

Vai jūs reģistrējat domēnus?

Jā, mēs reģistrējam daudzus domēnu paplašinājumus, piemēram, .com, .net, .org, .info, .biz, .co un .es.

Mēs pieņemam arī valstij specifiskus (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru utt.), Taču tie būs jāreģistrējas katras valsts NIC. Ja jums nepieciešama palīdzība, informējiet mūs, un mēs jums palīdzēsim.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Tīmekļa mitināšana - vai vietņu mitināšana - ir pakalpojums, kas nodrošina jūsu vietnes darbību 24 stundas no mūsu serveriem. Katru reizi, kad kāds ienāk vietnē, viņš faktiski piekļūst tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja serveriem.

Papildus mitināšanai mūsu pakalpojums sniedz jums savu domēnu un neierobežotu e-pasta kontu.

Kāds tīmekļa mitināšanas plāns man ir nepieciešams?

Tas ir atkarīgs no. Pirmā lieta, kas jums jāzina, ir tas, vai izmantosiet datu bāzes, kas ir atbildīgas par to, lai jūsu vietnē darbotos tādas lietojumprogrammas kā WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumi, emuāri, iepirkšanās ratiņi utt. Ja jā, mēs iesakām 1. plānu vai neierobežoto plānu. No otras puses, ja jūsu vietne tiks veidota tikai HTML, CSS vai AJAX un tajā netiks izmantotas datu bāzes, plāns 0 būs ideāls. Vēl viens lēmums, kas jums būs jāpieņem, ir tas, vai mitināt tikai vienu domēnu vai vairākus. Ja ir tikai viens, mēs iesakām 1. plānu, bet, ja jums ir nepieciešami vairāki, Neierobežotais plāns ir domāts jums. No otras puses, ja jūs plānojat mitināt vietni ar vairāk nekā 1 GB patēriņa, piemēram, WordPress ar vairākiem simtiem ikdienas apmeklējumu, daudziem spraudņiem un smagu tēmu, mēs iesakām Premium plānu.

Vai es varu izvēlēties tīmekļa mitināšanas plānu un pēc tam to mainīt uz citu?

Jā, protams, kad vien vēlaties, varat mainīt. Tomēr mēs iesakām sākotnēji izvēlēties neierobežotu plānu vai 1. plānu, kas ir labākie pārdevēji.

Vai man būs lietojumprogrammu instalētājs ar vienu klikšķi?

Jā Tīmekļa mitināšanas plānā neierobežots vai 1. plāns jums būs Softaculous, kas ir labākais tirgū: jūs izvēlaties starp +200 lietojumprogrammām, kuras vēlaties instalēt, jūs noklikšķiniet uz instalēt, jūs sakāt, kurā direktorijā to vēlaties un esat gatavs, burvju :)

Vai jūs veidojat tīmekļa dizainu?

Mēs iesakām nolīgt Neierobežotu plānu, kas ir Neolo Builder, kas ir super vienkāršu un profesionālu vietņu veidotājs. Ja jūsu projekts ir daudz lielāks, sazinieties ar mums, lai redzētu, kā mēs varam jums palīdzēt.

Vai man būs iepriekš izveidotas veidnes?

Neierobežotajā plānā ir vairākas neierobežotas veidnes. Google ir arī labs rezultātu avots.

Kā iegādāties hostinga plānu?

Tas ir ļoti intuitīvi: jūs izvēlaties plānu, aizpildiet savus un savas vietnes datus, veicat maksājumu, un viss! Pēc akreditācijas mēs jums nosūtīsim e-pastu ar visiem reģistrācijas datiem, lai jūs varētu ielādēt savu vietni un konfigurēt savus e-pasta kontus. Turklāt jums būs piekļuve apmācībām, videoklipiem, un mūsu tehniskā komanda būs tur, lai jums palīdzētu.

Migrācija: es atrodos citā pakalpojumu sniedzējā un vēlos nomainīt uz Neolo. Vai varat man palīdzēt?

Protams! Pēc jūsu tīmekļa mitināšanas iegādes mēs jums lūgsim pilnu cPanel vai Plesk konta dublējumu (pilnīgu kopiju), lai to migrētu. Ja iepriekšējā pakalpojumu sniedzējā izmantojāt citu vadības paneli, pastāstiet mums, un mēs analizēsim, vai varam to migrēt. Ja mēs nepaskaidrojam, kā tas tiek darīts, tas parasti nav sarežģīts. Gadījumā, ja jums ir jāpārsūta domēns uz Neolo, to varat izdarīt arī tad, kad pērkat savu tīmekļa mitināšanas plānu vai domēna pārsūtīšanu.

Es jau samaksāju. Cik ilgs laiks nepieciešams reģistrācijai?

Skaidrā naudā veiktie maksājumi ilgst no 24 līdz 72 darba stundām. Maksājumi, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus, piemēram, kredītkartes, debetkartes un bankas pārskaitījumus, parasti ilgst mazāk nekā 24 stundas vai ir tūlītēji.

DNS: Kas tie ir? Kas tie ir? Vai tās ir baltas etiķetes?

DNS ir serveru nosaukumi, kas ir atbildīgi par jūsu domēnā ienākošo personu savienošanu ar NEOLO.COM serveriem un jūsu tīmekļa mitināšanas kontā mitināto saturu. Mūsu DNS ir: ns1.lineadns.com un ns2.lineadns.com. Tās ir pilnīgi baltas, tāpēc, ja jūsu konts ir tālākpārdevējs, VPS vai īpaši serveri, varat arī tos izmantot.

Vai ir ierobežots nosūtāmo e-pastu skaits?

Mēs visi vēlamies, lai e-pasta ziņojumi nonāktu iesūtnē, tāpēc mēstules ir aizliegtas. Varat nosūtīt līdz 150 e-pastus stundā, tas ir vairāk nekā saprātīgs ierobežojums un pārsniedz pārējo pakalpojumu sniedzēju e-pastus. Ņemot vērā izveidojamo e-pasta kontu skaitu, tie nav neierobežoti, un jums tiem var piekļūt, izmantojot savu iecienīto e-pasta programmu, mobilo ierīci vai tīmekļa pastu.

Vai viņi veido dublējumus?

Mēs izgatavojam 1 pilnu visu hostinga kontu dublējumu līdz 2 GB nedēļā un pārvietojam to uz citu datu centru. Tomēr mēs iesakām arī izveidot un lejupielādēt dublējumus no vadības paneļa.

Vai man būs SSH?

SSH nodrošināšana kopīgotajā mitināšanā ir nedroša un nesaprātīga prakse tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, tāpēc mēs to nepiedāvājam. Tomēr, ja jūs algojat VPS vai īpašu serveri, mēs varam jums viegli nodrošināt SSH Root.

Vai jūs pieņemat tiešsaistes spēļu mitināšanu?

Nav paredzēts koplietošanai. Bet, ja tā ir Facebook lietotne, jums ir jāalgo VPS. Ja tas ir spēļu serveris, tad nē, mēs nepiedāvājam.

Cik ilgs laiks nepieciešams jauna hostinga iestatīšanai Neolo?

Jaunās vietnes, Web mitināšanas un profesionālo e-pastu reģistrācija un konfigurēšana notiek uzreiz.

Tā uzskata, ka maksājumi ar kredītkarti un debetkarti notiek uzreiz, bet citu maksāšanas līdzekļu ietekmēšana var ilgt pat 72 stundas.

Tāpēc iesakām norēķināties ar kredītkarti vai debetkarti, jo aktivizēšana notiek automātiski, nav cilvēka iejaukšanās :).

Kas ir profesionāli e-pasti?

Nomājot jūsu Neolo mitināšanas plānu, mēs piedāvājam jums neierobežotu profesionālo e-pasta kontu skaitu.

Varat saglabāt visus vēlamos e-pastus.

Piekļūstiet savam profesionālajam e-pasta kontam, kura tips ir name@company.com, izmantojot savu mobilo ierīci, datoru un planšetdatoru.

Kas ir MySQL datu bāzes?

MySQL datu bāzes tiek izmantotas tā, ka jūsu vietnē cita starpā var būt emuārs, forums vai pat instalēt tādas programmas kā WordPress, Joomla, Magento.

Tā kā naudas atšķirības starp plānu 0 un plānu 1 ir nelielas, mēs iesakām noalgot tīmekļa mitināšanas plānu ar MySQL datu bāzēm.

Vai es varu pārsūtīt savu domēnu vai tīmekļa mitināšanu uz Neolo?

Jā! Katru mēnesi simtiem vietņu migrē uz Neolo.

Ja jums ir savas vietnes kopija vai dublējums, varat to nosūtīt mums, un mēs to parādīsim Neolo. Pretējā gadījumā jūs varat augšupielādēt savu vietni no jauna vai sazināties ar mūsu tehnisko komandu, un mēs migrējam, kad vien iespējams :).

Vai Neolo piedāvā man tīmekļa lapu izveides rīku?

Jā! Mēs jums piedāvājam Neolo Builder, kurš ir super vienkāršs tīmekļa veidotājs: Jūs izvēlaties web dizainu un jūs aizpildāt saturu.

Jūs varat arī izveidot savu vietni, izmantojot WordPress: Varat to instalēt ar vienu klikšķi no Neolo cPanel.

Piedāvājam arī konsultācijas, palīdzības ceļvežus, lai labāk palīdzētu.

Man ir domēns citā pakalpojumu sniedzējā: vai es varu mitināt domēnu Neolo?

Jā, protams.

Jums var būt domēns vēlamajā uzņēmumā, bet mitinātājs - Neolo, un otrādi.

Vai man vajadzētu īrēt domēnu un mitināšanu Neolo?

Jā, absolūti.

Jums vienmēr ir jānoņem viss no viena un tā paša pakalpojumu sniedzēja.

Ja rodas šaubas, vienmēr labāk ir sazināties tikai ar vienu pakalpojumu sniedzēju :).

Vai es varu augšupielādēt plānu, palielinoties manai vietnei?

Jā, pilnīgi.

Tāpēc mēs iesakām sākt ar dalītu mitināšanas plānu: Plāns 0, Plāns 1 vai Neierobežots plāns, un, ja jūsu vietnē palielinās trafiks un patēriņa resursi, jūs vienmēr varat jaunināt uz Premium mitināšanas plānu.

Vai Neolo var instalēt e-komerciju?

Jā Mēs iesakām izmantot WordPress kopā ar spraudni WooCommerce, jo visieteicamākais ir 1. plāns vai WordPress Premium hostinga plāns.

Kādi ir hostinga viedokļi dolāru valstī?

Līdz šodienai Neolo vada hostinga atzinumu vērtējumu USD valstī ar vērtējumu “Lielisks”.

Ar atzinumiem varat iepazīties šeit: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS