Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu, izmantojot labāko hostingu Latvijas Republika!

Pārdodiet to, ko vēlaties tiešsaistē, Neolo ir labākie plāni, kā profesionāli sākt jūsu e-komerciju. Domēns + veikals + profesionālie e-pasti + HTTPS sertifikāts.

Sāciet savu tiešsaistes veikalu jau šodien!

Neolo ir labāko interneta veikalu platformu tīmekļa mitināšanas partneris!

Jūs varat atdzīvināt savu e-komerciju, izvēloties savam biznesam ērtāko platformu un viegli to instalējot mūsu mitināšanas vietnē.

Woocommerce

✓ Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu Argentīnā visbiežāk izmantotajā e-komercijas platformā.
✓ Pilnībā pielāgojams un izveidots WordPress.
✓ Tīmekļa mitināšanu jūs nomājat tikai no USD 27 mēnesī. Pirmajam maksājumam ir atlaide!
✓ Nav jāmaksā par darījumu.
✓ Ideāli sākt.

Prestashop

√ Tā ir vairāk attīstīta un personalizēta e-komercijas platforma. √ Piedāvā citas funkcijas. √ Saskarne ir draudzīga, taču, lai tā darbotos pareizi, jums būs nepieciešami profesionāli padomi. √ Jūs maksājat tikai par mitināšanu. Nav darījumu izmaksas.

Magento

√ Tā ir elastīga un pielāgojama e-komercijas platforma. √ Ieteicams digitālajiem uzņēmumiem, kas mēnesī pārdod tūkstošiem dolāru un prasa sarežģītākas funkcijas. √ Jums būs nepieciešams profesionāls padoms. √ Jūs maksājat tikai par mitināšanu. Nav darījumu izmaksas.

Kas ir tiešsaistes veikals un kam tas paredzēts?

Interneta veikals vai e-komercija ļauj tiešsaistē pārdot vēlamos produktus. Tā ir pārdošanai pielāgota vietne, kurā varat pievienot produktu katalogus ar to aprakstiem, fotogrāfijām, cenu un nosūtīšanas izmaksām. Atjaunojiet krājumus un vēl daudz vairāk.

Jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu vajadzīgajā platformā (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop vai Magento). Izvēlētais piedāvā jums noklusējuma dizainus, lai jūs varētu izvēlēties labāko savam veikalam. Visos gadījumos jūsu tiešsaistes veikals būs mitināts Neolo mitinātājā. Mēs nodrošināsim, ka 100% laika esat tiešsaistē, lai jūs vienmēr varētu saņemt lietotāju apmeklējumus.

Turklāt mēs jums sniegsim profesionālus e-pastus. Piemēram: @jūsuveikals.com

Internetveikala ieguvumi

Atvērts visu diennakti

Tas lietotājiem ir pastāvīgi pieejams. Laiks vai diena nav svarīgi.

Droša vietne

Veikalam būs HTTPS sertifikāts, kas apliecina, ka tā ir droša un uzticama vietne lietotājiem darījumu veikšanai.

Pilna konfigurācija

Jūs varat viegli konfigurēt produktus, cenas utt. Saistiet maksājuma metodes un loģistikas pakalpojumu, kas piemērots jūsu biznesam.

SEO draudzīgi

Jūsu tiešsaistes veikals var parādīties Google un sevi pozicionēt pirmajos rezultātos.

Atsaucīgs dizains

Veikals izskatīsies nevainojami, un darījumus var veikt no jebkuras ierīces. Paturiet prātā, ka vairums cilvēku pirkumus veic, izmantojot viedtālruņus!

Integrācija

Mēs paļaujamies uz cPanel, pasaules vadošo drošības un vienkāršības vadības paneli.


Reaģējošu tiešsaistes veikalu izveidošana

Vairāk nekā puse interneta trafika notiek no mobilajām ierīcēm. Izveidojiet savu tiešsaistes mobilo veikalu no Neolo.

Sāciet tūlīt
Smartphone

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir interneta veikals?

+

Interneta veikals ir vietne, kas sagatavota e-komercijai. Izmantojot visas e-komercijas platformas, kuras mēs jums piedāvājam, jūs varat augšupielādēt produktus, izvēlēties sava veikala dizainu, konfigurēt loģistiku un integrēt maksājuma metodes.

Kāda ir atšķirība starp Cloud Store, Woocommerce, Prestashop un Magento?

+

Tiendanube ir ideāli piemērots, lai sāktu. Tā ir platforma, kas izveidota ar slēgtu kodu, tas nozīmē, ka jums nebūs jāuztraucas par tehniskām problēmām jūsu tiešsaistes veikalā, piemēram, drošības atjauninājumiem vai programmēšanas kļūdām, tāpēc jums nebūs nepieciešami profesionāli padomi, jūs varat darīt visu pats, lai gan pielāgošanas līmenis to nedara. lai būtu maksimums, tā ir ļoti daudzpusīga tiešsaistes veikalu platforma ar visu nepieciešamo, lai sāktu. Ja izvēlaties Tiendanube, jums būs 15 brīvas dienas, lai pārbaudītu platformu, tad jums būs jāmaksā ikmēneša maksājums par platformas izmantošanu, 2% komisija par visiem jūsu veiktajiem pārdošanas darījumiem un 0 Web hostinga plāns Neolo, lai varētu savu Profesionāli e-pasti ar profesionālu domēnu. Mēs iesakām to sākt ar jūsu tiešsaistes veikalu.

Woocommerce kopā ar WordPress ir instalēts jūsu tīmekļa mitināšanas plānā, tas ir arī ideāli piemērots, lai sāktu. Tā ir atvērtā koda e-komercijas platforma (tas nozīmē, ka jebkurš pazīstams programmētājs var nolasīt kodu un uzlabot vai mainīt vajadzīgo no lietojumprogrammas). Jums būs nepieciešams nedaudz vairāk pacietības un vēl daži jautājumi hostinga atbalsta komandai, lai to instalētu, taču jums būs pilnīga kontrole un daudz vairāk pielāgošanas iespēju, jo ir tūkstošiem spraudņu, kas pilnībā paplašinās jūsu tiešsaistes veikala iespējas. Jums nevajadzētu maksāt par platformas izmantošanu, ne arī komisijas par pārdošanu. Lai virzītos uz priekšu, jums būs jāizvēlas premium klases tīmekļa mitināšanas plāns, lai tīmekļa mitināšanai būtu instalējama Woocommerce, un blakus jūsu profesionālajam domēnam ir profesionāli e-pasti. Mēs iesakām to sākt jūsu tiešsaistes veikalā.

Prestashop ir e-komercijas platforma, lai izveidotu jūsu tiešsaistes veikalu, kas jūsu veikala iespējas paaugstinās augstākā līmenī nekā Woocommerce. Tas ir arī atvērts kods, tāpēc jums būs augsts pielāgošanas līmenis. Atšķirībā no Woocommerce, kas ir WordPress apkopojums, Prestashop ir platforma, kas paredzēta e-komercijai no nulles, tomēr parasti tai nepieciešama profesionāla palīdzība uzstādīšanai, konfigurēšanai un optimizēšanai, lai tā darbotos nevainojami. Mēs iesakām to tikai uzņēmumiem, kuri jau ir izmēģinājuši iepriekšminētās iespējas. Lai virzītos uz priekšu, jums būs nepieciešams premium web hostinga plāns, lai instalētu Prestashop, kā arī lai jūsu domēnā būtu profesionāli e-pasti.

Magento ir maksimālais attiecībā uz atvērtā pirmkoda platformu, taču visu jaudu un funkcionalitāti papildina nepieciešamība pēc profesionālas palīdzības jau no pirmās minūtes, mēs to iesakām tikai tiem veikaliem, kuri mēnesī jau pārdod vairākus tūkstošus dolāru un kuriem ir Jūsu komandas profesionāļi. Magento nodrošina elektronisko tirdzniecību visprofesionālākajā un visaugstākajā līmenī. Mēs iesakām to tikai uzlabotiem tiešsaistes veikaliem ar vairāku gadu pieredzi. Lai pārietu uz priekšu, jums būs nepieciešams premium klases tīmekļa mitināšanas plāns, lai instalētu Magento, kā arī lai jums būtu profesionāli e-pasti blakus savam domēnam.

Kāpēc man vajadzētu izveidot savu tiešsaistes veikalu Neolo?

+

Neolo jau darbojas vairāk nekā 3000 tiešsaistes veikalu 50 valstīs. Visiem no tiem mēs piedāvājam iespēju izvēlēties starp dažādām e-komercijas platformām ar izcilu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu augstas kvalitātes SSD diskos un ļoti ātru lapu ielādes ātrumu, kas ir svarīgi, lai jūsu klienti papildus justos ērti. Mēs piedāvājam jums HTTPS sertifikātu, lai garantētu informācijas drošību visā jūsu apmeklētāju iegādes posmā, radot lielāku pārliecību un lielāku pārdošanu. Visbeidzot, būs pieejama mūsu tehniskā atbalsta komanda, kas visos iespējamos veidos palīdzēs pareizai jūsu tiešsaistes veikala darbībai.

Mēs strādājam, lai sasniegtu šos viedokļus

Mūsu lielākais prieks ir redzēt, ka mūsu lietotāju projekti piepildās. Kad viss darbojas nevainojami, mūsu darbs paliek nepamanīts, bet jūsu - izceļas. Un tas ir svarīgi.

Es apguvu savu gastronomijas projektu Neolo, viss bija viegli un ātri.

Vicky Vago - dzīvo ēst

Mēs esam klienti pirms 10 gadiem, un mēs atkal izvēlētos Neolo.

Federiko Pačeko - Entropijas drošība

Es izvēlos Neolo, lai mitinātu savu klientu vietnes, un man nekad nebija problēmu

Michelle Dure - grafikas dizainere uzņēmumā Decero

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS