Create your online store in Neolo

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

√ Free 30 days √ The most recommended √ Super easy to use √ No tutorials needed √ Better search engine ranking √ You do not need a designer √ No sales commission √ Activated with PayPal, Stripe, Bank, CryptoWoocommerce

✓ Izveidojiet savu tiešsaistes veikalu populārākajā e-komercijas platformā ASV.
✓ Pilnībā pielāgojama un izveidota WordPress.
✓ Iegūstiet savu tīmekļa mitināšanas plānu no 27 USD mēnesī. Pirmajā maksājumā jums būs atlaide!
✓ Nav darījumu maksas.
✓ Ideāls sākumam.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Kas ir tiešsaistes veikals un kam tas paredzēts?

Interneta veikals vai e-komercija ļauj tiešsaistē pārdot vēlamos produktus. Tā ir pārdošanai pielāgota vietne, kurā varat pievienot produktu katalogus ar to aprakstiem, fotogrāfijām, cenu un nosūtīšanas izmaksām. Atjaunojiet krājumus un vēl daudz vairāk.

Jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu vajadzīgajā platformā (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop vai Magento). Izvēlētais piedāvā jums noklusējuma dizainus, lai jūs varētu izvēlēties labāko savam veikalam. Visos gadījumos jūsu tiešsaistes veikals būs mitināts Neolo mitinātājā. Mēs nodrošināsim, ka 100% laika esat tiešsaistē, lai jūs vienmēr varētu saņemt lietotāju apmeklējumus.

Turklāt mēs jums sniegsim profesionālus e-pastus. Piemēram: @jūsuveikals.com

Internetveikala ieguvumi

Atvērts visu diennakti

Tas lietotājiem ir pastāvīgi pieejams. Laiks vai diena nav svarīgi.

Droša vietne

Veikalam būs HTTPS sertifikāts, kas apliecina, ka tā ir droša un uzticama vietne lietotājiem darījumu veikšanai.

Pilna konfigurācija

Jūs varat viegli konfigurēt produktus, cenas utt. Saistiet maksājuma metodes un loģistikas pakalpojumu, kas piemērots jūsu biznesam.

SEO draudzīgi

Jūsu tiešsaistes veikals var parādīties Google un sevi pozicionēt pirmajos rezultātos.

Atsaucīgs dizains

Veikals izskatīsies nevainojami, un darījumus var veikt no jebkuras ierīces. Paturiet prātā, ka vairums cilvēku pirkumus veic, izmantojot viedtālruņus!

Integrācija

Mēs paļaujamies uz cPanel, pasaules vadošo drošības un vienkāršības vadības paneli.


Reaģējošu tiešsaistes veikalu izveidošana

Vairāk nekā puse interneta trafika notiek no mobilajām ierīcēm. Izveidojiet savu tiešsaistes mobilo veikalu no Neolo.

Sāciet tūlīt
Smartphone

Bieži uzdotie jautājumi

Kas ir interneta veikals?

+

Interneta veikals ir vietne, kas sagatavota e-komercijai. Izmantojot visas e-komercijas platformas, kuras mēs jums piedāvājam, jūs varat augšupielādēt produktus, izvēlēties sava veikala dizainu, konfigurēt loģistiku un integrēt maksājuma metodes.

Kāda ir atšķirība starp Tendenube un WooCommerce, Prestashop un Magento?

+

Piemēram, Tiendanube iekasē komisijas maksu par izpārdošanu un neatļauj koda modifikācijas. Par platformām, kuras mēs piedāvājam Neolo (WooCommerce, Prestashop un Magento), komisija netiek iekasēta, un klients pilnībā kontrolē vietni un kodu.

Kāpēc man vajadzētu izveidot savu tiešsaistes veikalu Neolo?

+

Neolo jau darbojas vairāk nekā 3000 tiešsaistes veikalu 50 valstīs. Visiem no tiem mēs piedāvājam iespēju izvēlēties starp dažādām e-komercijas platformām ar izcilu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu augstas kvalitātes SSD diskos un ļoti ātru lapu ielādes ātrumu, kas ir svarīgi, lai jūsu klienti papildus justos ērti. Mēs piedāvājam jums HTTPS sertifikātu, lai garantētu informācijas drošību visā jūsu apmeklētāju iegādes posmā, radot lielāku pārliecību un lielāku pārdošanu. Visbeidzot, būs pieejama mūsu tehniskā atbalsta komanda, kas visos iespējamos veidos palīdzēs pareizai jūsu tiešsaistes veikala darbībai.

Kopš 2002. gada vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm ir izvēlējušies mūsu tīmekļa mitināšanu, it īpaši no Latvijas Republika

Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS