Build an online business in the United States

To grow your business online, Neolo has the best plans to help you start your e-commerce professionally. Domain + store + professional emails + HTTPS certificate.

Alustage oma veebipoega juba täna!

We work alongside the best online store platforms!

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

Woocommerce

✓ Create your online store in the most popular e-commerce platform in the US. ✓ Fully customizable and created for WordPress. ✓ Get your web hosting plan from 27 USD per month. You will have a discount on the first payment! ✓ No transaction fees. ✓ Ideal to start.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Mis on veebipood ja milleks see on mõeldud?

Veebipood või e-kaubandus võimaldab teil soovitud tooteid veebis müüa. See on müügiks kohandatud veebisait, kuhu saate lisada tootekatalooge koos nende kirjelduste, fotode, hinna ja saatmiskuludega. Varude uuendamine ja palju muud.

Saate luua veebipoe soovitud platvormil (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop või Magento). Valitud pakub teile vaikekujundusi, et saaksite oma poe jaoks parima valida. Kõigil juhtudel peate oma veebipoe hostima Neolo hostil. Me tagame, et olete 100% ajast võrgus, nii et saate kasutaja külastusi igal ajal vastu võtta.

Lisaks saadame teile professionaalseid e-kirju. Näiteks: @teiepood.com

Veebipoe olemasolu eelised

Avatud 24 tundi

See on kasutajatele püsivalt saadaval. Kellaaeg või päev ei oma tähtsust.

Ohutu sait

Poel on HTTPS-sertifikaat, mis tõestab, et see on kasutajatele turvaline ja usaldusväärne sait tehingute tegemiseks.

Täielik konfiguratsioon

Saate hõlpsalt seadistada tooteid, hindu jne. Siduge makseviisid ja teie ettevõttele sobiv logistikateenus.

SEO sõbralik

Teie veebipood võib ilmuda Google'is ja positsioneerida esimestes tulemustes.

Vastuvõtlik disain

Pood näeb välja täiuslik ja tehinguid saab teha mis tahes seadmest. Pidage meeles, et enamik inimesi ostab oma nutitelefonide kaudu!

Integreerimine

Usaldame turvalisuse ja lihtsuse tagamiseks cPanelit, mis on maailma juhtiv juhtpaneel.


Vastuvõtlike veebipoodide loomine

Enam kui pool Interneti-liiklusest toimub mobiilseadmete kaudu. Looge veebipood Neolo.

Alusta kohe
Smartphone

Korduma kippuvad küsimused

Mis on veebipood?

+

Veebipood on e-kaubanduseks ette valmistatud veebisait. Kõigi meie pakutavate e-kaubanduse platvormide abil saate tooteid üles laadida, oma poe kujunduse valida, logistikat konfigureerida ja makseviise integreerida.

Mis vahe on Cloud Store, Woocommerce, Prestashop ja Magento?

+

Tiendanube on ideaalne alustamiseks. See on suletud koodiga loodud platvorm, see tähendab, et te ei pea muretsema oma e-poe tehniliste probleemide pärast (nt turvavärskendused või programmeerimisvead), seetõttu ei vaja te professionaalset nõu, võite teha kõike ise, ehkki kohandamise tase ei taga olge maksimaalne, see on väga mitmekülgne veebipoodide platvorm, kus on olemas kõik alustamiseks vajalik. Kui valite Tiendanube, on teil platvormi testimiseks 15 vaba päeva, siis peate oma platvormi kasutamise eest maksma kuumakse platvormi kasutamise eest, 2% vahendustasu kogu teie tehtud müügi eest ja 0 veebimajutusplaani Neolos, et saaksite oma Professionaalsed e-kirjad professionaalse domeeniga. Soovitame seda alustada teie veebipoest.

Woocommerce installitakse teie veebimajutuskavasse koos WordPressiga, see on ideaalne ka alustamiseks. See on avatud lähtekoodiga e-poe platvorm (see tähendab, et iga tuttav programmeerija saab koodi lugeda ja rakendusest vajalikku paremaks muuta või muuta). Selle installimiseks vajate pisut rohkem kannatlikkust ja veel mõned päringud hostimise tugitiimile, kuid teil on täielik kontroll ja palju rohkem kohandamisvõimalusi, kuna pluginaid on tuhandeid, mis laiendavad teie veebipoe võimalusi täiel määral. Te ei peaks maksma platvormi kasutamise ega müügitasude eest. Edasiliikumiseks peate valima esmaklassilise veebimajutusplaani, et Woocommerce'i installimiseks oleks veebimajutus omama professionaalse domeeni kõrval professionaalseid e-kirju. Soovitame seda oma veebipoe alustamiseks.

Prestashop on e-poe platvorm teie veebipoe loomiseks, mis viib teie poe võimalused kõrgemale tasemele kui Woocommerce. See on ka avatud lähtekoodiga, nii et teil on kõrge kohandamise tase. Erinevalt Woocommerce'ist, mis on WordPressi agregaat, on Prestashop e-kaubanduse jaoks nullist loodud platvorm, kuid selle täiuslikuks toimimiseks vajab see tavaliselt installimiseks, konfigureerimiseks ja optimeerimiseks professionaalset abi. Soovitame seda ainult ettevõtetele, kes on juba ülaltoodud valikuid proovinud. Edasiliikumiseks on teil vaja Prestashopi installimiseks esmaklassilist veebimajutusplaani ja oma domeeni kõrval ka professionaalseid e-kirju.

Magento on avatud lähtekoodiga platvormi osas maksimaalne, kuid kõigi jõudude ja funktsioonidega kaasneb juba esimesest minutist vajadus professionaalse abi järele. Soovitame seda ainult poodidele, kus müüakse juba mitu tuhat dollarit kuus ja millel on Professionaalid teie meeskonnas. Magento viib elektroonilise kaubanduse võimalikult professionaalsele ja kõrgeima jõudlusega tasemele. Soovitame seda ainult edasijõudnutele veebipoodidele, millel on mitmeaastane kogemus. Edasiliikumiseks on teil vaja Magento installimiseks esmaklassilist veebimajutusplaani ja oma domeeni kõrval ka professionaalseid e-kirju.

Miks ma peaksin Neolos oma veebipoe looma?

+

Neolos tegutseb juba enam kui 3000 veebipoodi 50 riigis. Kõigile neile pakume võimalust valida erinevate e-kaubanduse platvormide vahel, kasutades kvaliteetset SSD-ketast pakkuvat esmaklassilist veebimajutusteenust ja väga kiiret lehekülje laadimiskiirust, mis on oluline, et teie kliendid tunneksid end lisaks mugavalt Pakume teile HTTPS-sertifikaati, mis tagab teabe turvalisuse kogu külastajate ostmisetapi vältel, tekitades rohkem enesekindlust ja suurendades müüki. Lõpuks on saadaval meie tehnilise toe meeskond, kes aitab teid veebipoe korrektsel toimimisel igal võimalikul viisil.

Töötame nende arvamuste saavutamise nimel

Meie suurim rõõm on näha, et meie kasutajate projektid saavad teoks. Kui kõik töötab ideaalselt, jääb meie töö märkamatuks, kuid teie oma paistab silma. Ja see on oluline.

Olen Neolos oma gastronoomilise projekti meisterlik, kõik oli lihtne ja kiire.

Vicky Vago - elav söömine

Oleme 10 aastat tagasi kliendid ja valiksime uuesti Neolo.

Federico Pacheco - entroopia turvalisus

Valin Neolo oma klientide veebisaitide hostimiseks ja mul polnud kunagi probleeme

Michelle Dure - Decero graafiline disainer

Neolo usaldab enam kui 10 000 klienti 79 riigist

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI