Looge veebipood hõlpsalt Eesti parimal hostimisel!

Müüge veebis seda, mida soovite, Neolol on parimad plaanid oma e-kaubanduse professionaalseks alustamiseks. Domeen + pood + professionaalsed e-kirjad + HTTPS-i sertifikaat.

Alustage oma veebipoega juba täna!

Neolo on parimate veebipoodide platvormide veebimajutuspartner!

Saate oma e-kaubandusele elu anda, kui valite oma ettevõttele kõige mugavama platvormi ja installite selle hõlpsalt meie hostimisse.

Tienda Nube

✓ See on üks enim tunnustatud e-kaubanduse platvorme.
✓ Hooldust ega värskendusi pole vaja.
✓ Alustage 15 päeva TASUTA. Seejärel maksate veebimajutuse platvormi + 5 USD eest, et omada professionaalseid e-kirju ja oma domeeni, maksate alates 17 USD + 2% tehingu maksumusest.
✓ Ideaalne alustamiseks.

Woocommerce

✓ Looge oma veebipood Argentinas enim kasutatud e-poe platvormil.
✓ Täielikult kohandatav ja loodud WordPressi jaoks.
✓ Veebimajutust rendite ainult alates 27 USD kuus. Esimesel maksel on teil allahindlus!
✓ Tehingu kohta pole kulu.
✓ Ideaalne alustamiseks.

Prestashop

√ It is a platform for e-commerce more evolved and personalized. √ Presents more features. √ The interface is friendly but you will need professional advice to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction costs.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional advice. √ You only pay for hosting. No transaction costs.

Mis on veebipood ja milleks see on mõeldud?

Veebipood või e-kaubandus võimaldab teil soovitud tooteid veebis müüa. See on müügiks kohandatud veebisait, kuhu saate lisada tootekatalooge koos nende kirjelduste, fotode, hinna ja saatmiskuludega. Varude uuendamine ja palju muud.

Saate luua veebipoe soovitud platvormil (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop või Magento). Valitud pakub teile vaikekujundusi, et saaksite oma poe jaoks parima valida. Kõigil juhtudel peate oma veebipoe hostima Neolo hostil. Me tagame, et olete 100% ajast võrgus, nii et saate kasutaja külastusi igal ajal vastu võtta.

Lisaks saadame teile professionaalseid e-kirju. Näiteks: @teiepood.com

Veebipoe olemasolu eelised

Avatud 24 tundi

See on kasutajatele püsivalt saadaval. Kellaaeg või päev ei oma tähtsust.

Ohutu sait

Poel on HTTPS-sertifikaat, mis tõestab, et see on kasutajatele turvaline ja usaldusväärne sait tehingute tegemiseks.

Täielik konfiguratsioon

Saate hõlpsalt seadistada tooteid, hindu jne. Siduge makseviisid ja teie ettevõttele sobiv logistikateenus.

SEO sõbralik

Teie veebipood võib ilmuda Google'is ja positsioneerida esimestes tulemustes.

Vastuvõtlik disain

Pood näeb välja täiuslik ja tehinguid saab teha mis tahes seadmest. Pidage meeles, et enamik inimesi ostab oma nutitelefonide kaudu!

Integreerimine

Teie pood ühendatakse klienditeenindussüsteemide, varude kontrolli, sotsiaalsete võrgustike ja kõigi müügikanalitega.


Vastuvõtlike veebipoodide loomine

Enam kui pool Interneti-liiklusest toimub mobiilseadmete kaudu. Looge veebipood Neolo.

Alusta kohe
Smartphone

FAQ

Mis on veebipood?

+

Veebipood on e-kaubanduseks ette valmistatud veebisait. Kõigi meie pakutavate e-kaubanduse platvormide abil saate tooteid üles laadida, oma poe kujunduse valida, logistikat konfigureerida ja makseviise integreerida.

Mis vahe on Cloud Store, Woocommerce, Prestashop ja Magento?

+

Tiendanube on ideaalne alustamiseks. See on suletud koodiga loodud platvorm, see tähendab, et te ei pea muretsema oma e-poe tehniliste probleemide pärast (nt turvavärskendused või programmeerimisvead), seetõttu ei vaja te professionaalset nõu, võite teha kõike ise, ehkki kohandamise tase ei taga olge maksimaalne, see on väga mitmekülgne veebipoodide platvorm, kus on olemas kõik alustamiseks vajalik. Kui valite Tiendanube, on teil platvormi testimiseks 15 vaba päeva, siis peate oma platvormi kasutamise eest maksma kuumakse platvormi kasutamise eest, 2% vahendustasu kogu teie tehtud müügi eest ja 0 veebimajutusplaani Neolos, et saaksite oma Professionaalsed e-kirjad professionaalse domeeniga. Soovitame seda alustada teie veebipoest.

Woocommerce installitakse teie veebimajutuskavasse koos WordPressiga, see on ideaalne ka alustamiseks. See on avatud lähtekoodiga e-poe platvorm (see tähendab, et iga tuttav programmeerija saab koodi lugeda ja rakendusest vajalikku paremaks muuta või muuta). Selle installimiseks vajate pisut rohkem kannatlikkust ja veel mõned päringud hostimise tugitiimile, kuid teil on täielik kontroll ja palju rohkem kohandamisvõimalusi, kuna pluginaid on tuhandeid, mis laiendavad teie veebipoe võimalusi täiel määral. Te ei peaks maksma platvormi kasutamise ega müügitasude eest. Edasiliikumiseks peate valima esmaklassilise veebimajutusplaani, et Woocommerce'i installimiseks oleks veebimajutus omama professionaalse domeeni kõrval professionaalseid e-kirju. Soovitame seda oma veebipoe alustamiseks.

Prestashop on e-poe platvorm teie veebipoe loomiseks, mis viib teie poe võimalused kõrgemale tasemele kui Woocommerce. See on ka avatud lähtekoodiga, nii et teil on kõrge kohandamise tase. Erinevalt Woocommerce'ist, mis on WordPressi agregaat, on Prestashop e-kaubanduse jaoks nullist loodud platvorm, kuid selle täiuslikuks toimimiseks vajab see tavaliselt installimiseks, konfigureerimiseks ja optimeerimiseks professionaalset abi. Soovitame seda ainult ettevõtetele, kes on juba ülaltoodud valikuid proovinud. Edasiliikumiseks on teil vaja Prestashopi installimiseks esmaklassilist veebimajutusplaani ja oma domeeni kõrval ka professionaalseid e-kirju.

Magento on avatud lähtekoodiga platvormi osas maksimaalne, kuid kõigi jõudude ja funktsioonidega kaasneb juba esimesest minutist vajadus professionaalse abi järele. Soovitame seda ainult poodidele, kus müüakse juba mitu tuhat dollarit kuus ja millel on Professionaalid teie meeskonnas. Magento viib elektroonilise kaubanduse võimalikult professionaalsele ja kõrgeima jõudlusega tasemele. Soovitame seda ainult edasijõudnutele veebipoodidele, millel on mitmeaastane kogemus. Edasiliikumiseks on teil vaja Magento installimiseks esmaklassilist veebimajutusplaani ja oma domeeni kõrval ka professionaalseid e-kirju.

Miks ma peaksin Neolos oma veebipoe looma?

+

Neolos tegutseb juba enam kui 3000 veebipoodi 50 riigis. Kõigile neile pakume võimalust valida erinevate e-kaubanduse platvormide vahel, kasutades kvaliteetset SSD-ketast pakkuvat esmaklassilist veebimajutusteenust ja väga kiiret lehekülje laadimiskiirust, mis on oluline, et teie kliendid tunneksid end lisaks mugavalt Pakume teile HTTPS-sertifikaati, mis tagab teabe turvalisuse kogu külastajate ostmisetapi vältel, tekitades rohkem enesekindlust ja suurendades müüki. Lõpuks on saadaval meie tehnilise toe meeskond, kes aitab teid veebipoe korrektsel toimimisel igal võimalikul viisil.

We work to achieve this testimonials

Our greatest satisfaction is to make our customers ideas turn into reality. When everything works perfect, our work goes unnoticed, but yours shines. And that is what matters.

I've my gastronomy website in Neolo, everything was quick and easy.

Vicky Vago - Living Eat

We're customers since 10 years and we would choose Neolo again.

Federico Pacheco - Entropy Security

I choose Neolo to host my clients websites and I never had a problem

Michelle Dure - Graphic designer @ Decero

More than 10,000 customers from 50 countries trust Neolo

Do you need help?
Contact us