Vytvorte si svoj online obchod v najlepšom hostingu v Slovensko!

Predajte, čo chcete online, Neolo má najlepšie plány na profesionálne začatie elektronického obchodu. Doména + obchod + profesionálne e-maily + certifikát HTTPS.

Spustite online obchod ešte dnes!

Neolo je webhostingový partner najlepších platforiem online obchodu!

Vášmu elektronickému obchodu môžete dať život tým, že vyberiete najvhodnejšiu platformu pre svoju firmu a jednoducho ju nainštalujete do nášho hostingu.

Woocommerce

✓ Vytvorte svoj internetový obchod na najpoužívanejšej platforme elektronického obchodu v Argentíne.
✓ Plne prispôsobiteľné a vytvorené pre WordPress.
✓ Webhosting si prenajímate iba od 27 USD mesačne. Pri prvej platbe máte zľavu!
✓ Žiadne náklady na transakciu.
✓ Ideálne začať.

Prestashop

√ Je to platforma pre elektronický obchod vyvinutejšia a personalizovanejšia. √ Predstavuje ďalšie funkcie. Interface Rozhranie je priateľské, ale na správne fungovanie budete potrebovať odbornú radu. √ Platíte iba za hosťovanie. Žiadne transakčné náklady.

Magento

√ Je to flexibilná a škálovateľná platforma elektronického obchodu. √ Odporúča sa pre digitálne podniky, ktoré predávajú tisíce dolárov mesačne a vyžadujú pokročilejšie funkcie. √ Budete potrebovať odborné poradenstvo. √ Platíte iba za hosťovanie. Žiadne transakčné náklady.

Čo je to internetový obchod a na čo je určený?

Internetový obchod alebo elektronický obchod vám umožňujú predávať výrobky, ktoré chcete, online. Je to webová stránka prispôsobená na predaj, kde môžete pridať katalógy produktov s ich popismi, fotografiami, cenou a prepravnými nákladmi. Obnovte zásoby a ešte oveľa viac.

Môžete si vytvoriť online obchod na požadovanej platforme (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop alebo Magento). Vybratý vám poskytne predvolené návrhy, takže si môžete vybrať ten najlepší pre svoj obchod. Vo všetkých prípadoch bude váš internetový obchod hostený na serveri Neolo. Zaistíme, aby ste boli 100% času online, aby ste mohli kedykoľvek dostávať návštevy používateľov.

Okrem toho vám poskytneme profesionálne e-maily. Napríklad: @vovašomobchode.com

Výhody internetového obchodu

Otvorené 24 hodín

Používatelia si ich môžu kúpiť natrvalo. Nezáleží na čase alebo dni.

Bezpečné stránky

Obchod bude mať certifikát HTTPS, ktorý preukáže, že je to bezpečné a spoľahlivé miesto pre používateľov na uskutočňovanie transakcií.

Plná konfigurácia

Môžete ľahko nakonfigurovať produkty, ceny atď. Prepojte spôsoby platby a logistickú službu vhodnú pre vaše podnikanie.

SEO Friendly

Váš internetový obchod sa môže objaviť na stránkach Google a umiestniť sa v prvých výsledkoch.

Citlivý dizajn

Obchod bude vyzerať perfektne a transakcie sa môžu uskutočňovať z ľubovoľného zariadenia. Majte na pamäti, že väčšina ľudí nakupuje prostredníctvom svojich smartfónov!

integrácia

Spoliehame sa na bezpečnosť a jednoduchosť na cPanel, vedúci ovládací panel na svete.


Tvorba responzívnych online obchodov

Viac ako polovica internetového prenosu sa vyskytuje z mobilných zariadení. Vytvorte si svoj online mobilný obchod od spoločnosti Neolo.

Začnite hneď teraz
Smartphone

Často kladené otázky

Čo je to internetový obchod?

+

Internetový obchod je webová stránka pripravená na elektronický obchod. So všetkými platformami elektronického obchodu, ktoré vám ponúkame, môžete nahrávať produkty, zvoliť dizajn svojho obchodu, nakonfigurovať logistiku a integrovať spôsoby platby.

Aký je rozdiel medzi Cloud Store, Woocommerce, Prestashop a Magento?

+

Tiendanube je ideálny štart. Je to platforma vytvorená so zatvoreným kódom, čo znamená, že sa nebudete musieť starať o technické problémy vo vašom internetovom obchode, ako sú aktualizácie zabezpečenia alebo chyby programovania, preto nebudete potrebovať odborné poradenstvo, môžete urobiť všetko sami, aj keď úroveň prispôsobenia nevyžaduje byť maximálny, je to veľmi univerzálna platforma internetového obchodu so všetkým, čo potrebujete, aby ste mohli začať. Ak sa rozhodnete pre Tiendanube, budete mať 15 voľných dní na vyskúšanie platformy, potom budete musieť zaplatiť mesačnú platbu za používanie platformy, 2% províziu za všetky uskutočnené tržby a 0 webhostingový plán v Neolo, aby ste mohli mať svoje Profesionálne e-maily s profesionálnou doménou. Odporúčame začať s online obchodom.

Woocommerce je nainštalovaný spolu s WordPress vo vašom webhostingovom pláne, je tiež ideálne začať. Je to platforma elektronického obchodovania s otvoreným zdrojovým kódom (to znamená, že každý programátor, ktorého poznáte, dokáže tento kód prečítať a vylepšiť alebo zmeniť to, čo od aplikácie potrebujete). Na jeho inštaláciu budete potrebovať trochu väčšej trpezlivosti a ďalších otázok, ale budete mať úplnú kontrolu a oveľa viac možností prispôsobenia, pretože existujú tisíce doplnkov, ktoré rozšíria možnosti vášho internetového obchodu na maximum. Za používanie platformy ani provízie za predaj by ste nemali platiť. Ak chcete vopred, budete musieť zvoliť prémiový web hosting plán mať web hosting nainštalovať Woocommerce, mať profesionálne e-maily vedľa svojej vlastnej profesionálnej domény. Odporúčame vám spustiť internetový obchod.

Prestashop je platforma elektronického obchodu na vytvorenie vášho internetového obchodu, ktorá posunie možnosti vášho obchodu na vyššiu úroveň ako internetový obchod. Je to tiež open source, takže budete mať vysokú mieru prispôsobenia. Na rozdiel od Woocommerce, ktorý je doplnkom pre WordPress, je Prestashop platforma navrhnutá od nuly pre elektronický obchod, zvyčajne však vyžaduje odbornú pomoc pri inštalácii, konfigurácii a optimalizácii, aby bola perfektná. Odporúčame ho iba pre firmy, ktoré už vyskúšali vyššie uvedené možnosti. Aby ste sa pohli vpred, budete potrebovať prémiový webhostingový plán na inštaláciu Prestashopu a tiež profesionálne e-maily vedľa vašej vlastnej domény.

Magento je maximum z hľadiska open source platformy, ale všetka sila a funkčnosť je sprevádzaná potrebou odbornej pomoci od prvej minúty, odporúčame ju iba pre obchody, ktoré už predávajú niekoľko tisíc dolárov mesačne a ktoré majú Profesionáli vo vašom tíme. Magento posúva elektronický obchod na čo najprofesionálnejšiu a najvyššiu možnú úroveň. Odporúčame ho iba pre pokročilé internetové obchody s niekoľkoročnými skúsenosťami. Aby ste sa pohli vpred, budete potrebovať prémiový webhostingový plán, aby ste nainštalovali Magento a tiež aby ste mali profesionálne e-maily vedľa svojej vlastnej domény.

Prečo by som si mal vytvoriť svoj internetový obchod v Neolo?

+

V Neolo už pôsobí viac ako 3 000 internetových obchodov v 50 krajinách. Všetkým ponúkame možnosť výberu medzi rôznymi platformami elektronického obchodu s prémiovou webhostingovou službou na kvalitných diskoch SSD a veľmi rýchlou rýchlosťou načítania stránky, čo je dôležité, aby sa vaši zákazníci cítili pohodlne, navyše Ponúkame vám certifikát HTTPS, ktorý zaručuje bezpečnosť informácií vo fáze nákupu vašich návštevníkov, čím vytvára väčšiu dôveru a viac predaja. Nakoniec bude k dispozícii náš tím technickej podpory, ktorý vám pomôže so všetkými možnými spôsobmi pri správnom fungovaní vášho internetového obchodu.

Pracujeme na dosiahnutí týchto názorov

Naším najväčším potešením je, že projekty našich používateľov sa naplnia. Keď všetko funguje perfektne, naša práca zostane bez povšimnutia, ale vaša vyniká. A na tom záleží.

Ovládam svoj gastronomický projekt v Neole, všetko bolo ľahké a rýchle.

Vicky Vago - Living Eat

Sme zákazníci pred 10 rokmi a znovu by sme si vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropická bezpečnosť

Vyberám Neolo, aby som hosťoval webové stránky svojich klientov, a nikdy som nemal problém

Michelle Dure - grafická dizajnérka v spoločnosti Decero

Neolo verí viac ako 10 000 zákazníkov z 79 krajín

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI