Create your online store in Neolo

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

√ Free 30 days √ The most recommended √ Super easy to use √ No tutorials needed √ Better search engine ranking √ You do not need a designer √ No sales commission √ Activated with PayPal, Stripe, Bank, CryptoWoocommerce

✓ Vytvorte si online obchod na najpopulárnejšej platforme elektronického obchodu v USA.
✓ Plne prispôsobiteľné a vytvorené pre WordPress.
✓ Získajte svoj webhostingový plán od 27 USD mesačne. Pri prvej platbe budete mať zľavu!
✓ Žiadne transakčné poplatky.
✓ Ideálne na začiatok.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Čo je to internetový obchod a na čo je určený?

Internetový obchod alebo elektronický obchod vám umožňujú predávať výrobky, ktoré chcete, online. Je to webová stránka prispôsobená na predaj, kde môžete pridať katalógy produktov s ich popismi, fotografiami, cenou a prepravnými nákladmi. Obnovte zásoby a ešte oveľa viac.

Môžete si vytvoriť online obchod na požadovanej platforme (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop alebo Magento). Vybratý vám poskytne predvolené návrhy, takže si môžete vybrať ten najlepší pre svoj obchod. Vo všetkých prípadoch bude váš internetový obchod hostený na serveri Neolo. Zaistíme, aby ste boli 100% času online, aby ste mohli kedykoľvek dostávať návštevy používateľov.

Okrem toho vám poskytneme profesionálne e-maily. Napríklad: @vovašomobchode.com

Výhody internetového obchodu

Otvorené 24 hodín

Používatelia si ich môžu kúpiť natrvalo. Nezáleží na čase alebo dni.

Bezpečné stránky

Obchod bude mať certifikát HTTPS, ktorý preukáže, že je to bezpečné a spoľahlivé miesto pre používateľov na uskutočňovanie transakcií.

Plná konfigurácia

Môžete ľahko nakonfigurovať produkty, ceny atď. Prepojte spôsoby platby a logistickú službu vhodnú pre vaše podnikanie.

SEO Friendly

Váš internetový obchod sa môže objaviť na stránkach Google a umiestniť sa v prvých výsledkoch.

Citlivý dizajn

Obchod bude vyzerať perfektne a transakcie sa môžu uskutočňovať z ľubovoľného zariadenia. Majte na pamäti, že väčšina ľudí nakupuje prostredníctvom svojich smartfónov!

integrácia

Spoliehame sa na bezpečnosť a jednoduchosť na cPanel, vedúci ovládací panel na svete.


Tvorba responzívnych online obchodov

Viac ako polovica internetového prenosu sa vyskytuje z mobilných zariadení. Vytvorte si svoj online mobilný obchod od spoločnosti Neolo.

Začnite hneď teraz
Smartphone

Často kladené otázky

Čo je to internetový obchod?

+

Internetový obchod je webová stránka pripravená na elektronický obchod. So všetkými platformami elektronického obchodu, ktoré vám ponúkame, môžete nahrávať produkty, zvoliť dizajn svojho obchodu, nakonfigurovať logistiku a integrovať spôsoby platby.

Aký je rozdiel medzi Tendenube a WooCommerce, Prestashop a Magento?

+

Napríklad spoločnosť Tiendanube účtuje províziu za každý predaj a neumožňuje úpravy kódu. V prípade platforiem, ktoré ponúkame v Neolo (WooCommerce, Prestashop a Magento), sa neúčtuje žiadna provízia a klient má úplnú kontrolu nad webom a kódom.

Prečo by som si mal vytvoriť svoj internetový obchod v Neolo?

+

V Neolo už pôsobí viac ako 3 000 internetových obchodov v 50 krajinách. Všetkým ponúkame možnosť výberu medzi rôznymi platformami elektronického obchodu s prémiovou webhostingovou službou na kvalitných diskoch SSD a veľmi rýchlou rýchlosťou načítania stránky, čo je dôležité, aby sa vaši zákazníci cítili pohodlne, navyše Ponúkame vám certifikát HTTPS, ktorý zaručuje bezpečnosť informácií vo fáze nákupu vašich návštevníkov, čím vytvára väčšiu dôveru a viac predaja. Nakoniec bude k dispozícii náš tím technickej podpory, ktorý vám pomôže so všetkými možnými spôsobmi pri správnom fungovaní vášho internetového obchodu.

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovensko

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI