Create your online store in Neolo

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

√ Free 30 days √ The most recommended √ Super easy to use √ No tutorials needed √ Better search engine ranking √ You do not need a designer √ No sales commission √ Activated with PayPal, Stripe, Bank, CryptoWoocommerce

✓ Vytvořte svůj online obchod na nejoblíbenější platformě elektronického obchodování v USA.
✓ Plně přizpůsobitelné a vytvořené pro WordPress.
✓ Získejte svůj webhostingový plán od 27 USD za měsíc. Při první platbě budete mít slevu!
✓ Žádné transakční poplatky.
✓ Ideální pro začátek.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Co je to internetový obchod a k čemu je?

Internetový obchod nebo elektronický obchod vám umožní prodávat produkty, které chcete, online. Jedná se o web přizpůsobený pro prodej, kde můžete přidat katalogy produktů s jejich popisy, fotografiemi, cenou a náklady na dopravu. Obnovte zásoby a mnohem více.

Internetový obchod můžete vytvořit na požadované platformě (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop nebo Magento). Vybraný vám poskytne výchozí návrhy, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro svůj obchod. Ve všech případech bude váš internetový obchod hostován na hostingu Neolo. Zajistíme, že budete 100% času online , abyste mohli kdykoli přijímat návštěvy uživatelů.

Kromě toho vám poskytneme profesionální e-maily. Například: @vášobchod.com

Výhody internetového obchodu

Otevřeno 24 hodin

Je trvale k dispozici uživatelům k nákupu. Na čase nebo dni nezáleží.

Bezpečné stránky

Obchod bude mít certifikát HTTPS, který prokazuje, že je to bezpečné a spolehlivé místo, kde mohou uživatelé provádět transakce.

Plná konfigurace

Můžete snadno konfigurovat produkty, ceny atd. Propojte způsoby platby a logistickou službu vhodnou pro vaše podnikání.

SEO Friendly

Váš internetový obchod se může objevit na Googlu a umístit se v prvních výsledcích.

Citlivý design

Obchod bude vypadat perfektně a transakce lze provádět z jakéhokoli zařízení. Mějte na paměti, že většina lidí nakupuje prostřednictvím svých chytrých telefonů!

Integrace

Pro bezpečnost a jednoduchost spoléháme na cPanel, přední světový ovládací panel.


Tvorba responzivních online obchodů

Více než polovina internetového provozu se vyskytuje z mobilních zařízení. Vytvořte si svůj online mobilní obchod od Neola.

Začněte hned
Smartphone

Nejčastější dotazy

Co je to internetový obchod?

+

Internetový obchod je web připravený pro elektronický obchod. Se všemi platformami elektronického obchodování, které vám nabízíme, můžete nahrát produkty, vybrat design pro svůj obchod, nakonfigurovat logistiku a integrovat platební metody.

Jaký je rozdíl mezi Tendenube a WooCommerce, Prestashop a Magento?

+

Například Tiendanube účtuje provizi za prodej a neumožňuje úpravy kódu. V případě platforem, které nabízíme v Neolo (WooCommerce, Prestashop a Magento), není účtována žádná provize a klient má plnou kontrolu nad stránkou a kódem.

Proč bych měl vytvořit svůj internetový obchod v Neolo?

+

V Neolo již působí více než 3 000 internetových obchodů v 50 zemích. Pro všechny z nich nabízíme možnost volby mezi různými platformami elektronického obchodování s prémiovou webhostingovou službou na vysoce kvalitních discích SSD a velmi rychlou načítáním stránky, což je důležité, aby se vaši zákazníci cítili pohodlně, navíc Poskytujeme vám certifikát HTTPS, který zaručuje bezpečnost informací během fáze nákupu vašich návštěvníků, čímž vytváří větší důvěru a větší prodej. Nakonec bude k dispozici náš tým technické podpory, který vám všemožně pomůže se správným fungováním vašeho internetového obchodu.

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo více než 10 000 klientů ze 79 zemí, zejména z Česko

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE