Build an online business in the United States

To grow your business online, Neolo has the best plans to help you start your e-commerce professionally. Domain + store + professional emails + HTTPS certificate.

Spusťte svůj internetový obchod ještě dnes!

We work alongside the best online store platforms!

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

Woocommerce

✓ Create your online store in the most popular e-commerce platform in the US. ✓ Fully customizable and created for WordPress. ✓ Get your web hosting plan from 27 USD per month. You will have a discount on the first payment! ✓ No transaction fees. ✓ Ideal to start.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Co je to internetový obchod a k čemu je?

Internetový obchod nebo elektronický obchod vám umožní prodávat produkty, které chcete, online. Jedná se o web přizpůsobený pro prodej, kde můžete přidat katalogy produktů s jejich popisy, fotografiemi, cenou a náklady na dopravu. Obnovte zásoby a mnohem více.

Internetový obchod můžete vytvořit na požadované platformě (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop nebo Magento). Vybraný vám poskytne výchozí návrhy, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro svůj obchod. Ve všech případech bude váš internetový obchod hostován na hostingu Neolo. Zajistíme, že budete 100% času online , abyste mohli kdykoli přijímat návštěvy uživatelů.

Kromě toho vám poskytneme profesionální e-maily. Například: @vášobchod.com

Výhody internetového obchodu

Otevřeno 24 hodin

Je trvale k dispozici uživatelům k nákupu. Na čase nebo dni nezáleží.

Bezpečné stránky

Obchod bude mít certifikát HTTPS, který prokazuje, že je to bezpečné a spolehlivé místo, kde mohou uživatelé provádět transakce.

Plná konfigurace

Můžete snadno konfigurovat produkty, ceny atd. Propojte způsoby platby a logistickou službu vhodnou pro vaše podnikání.

SEO Friendly

Váš internetový obchod se může objevit na Googlu a umístit se v prvních výsledcích.

Citlivý design

Obchod bude vypadat perfektně a transakce lze provádět z jakéhokoli zařízení. Mějte na paměti, že většina lidí nakupuje prostřednictvím svých chytrých telefonů!

Integrace

Pro bezpečnost a jednoduchost spoléháme na cPanel, přední světový ovládací panel.


Tvorba responzivních online obchodů

Více než polovina internetového provozu se vyskytuje z mobilních zařízení. Vytvořte si svůj online mobilní obchod od Neola.

Začněte hned
Smartphone

Nejčastější dotazy

Co je to internetový obchod?

+

Internetový obchod je web připravený pro elektronický obchod. Se všemi platformami elektronického obchodování, které vám nabízíme, můžete nahrát produkty, vybrat design pro svůj obchod, nakonfigurovat logistiku a integrovat platební metody.

Jaký je rozdíl mezi Cloud Store, Woocommerce, Prestashop a Magento?

+

Tiendanube je ideální začít. Jedná se o platformu vytvořenou s uzavřeným kódem, což znamená, že se nebudete muset starat o technické problémy ve vašem internetovém obchodě, jako jsou aktualizace zabezpečení nebo chyby programování, proto nebudete vyžadovat odbornou radu, můžete dělat vše sami, i když úroveň přizpůsobení nevyžaduje být maximální, jedná se o velmi univerzální platformu internetového obchodu se vším, co potřebujete k zahájení. Pokud zvolíte Tiendanube, budete mít 15 volných dnů na vyzkoušení platformy, pak budete muset zaplatit měsíční platbu za používání platformy, 2% provizi za veškerý prodej, který provedete, a 0 webhostingový plán v Neolo, abyste mohli mít svůj Profesionální e-maily s profesionální doménou. Doporučujeme začít s online obchodem.

Woocommerce je nainstalován spolu s WordPress ve vašem webhostingovém plánu, je také ideální začít. Jedná se o platformu elektronického obchodování s otevřeným zdrojovým kódem (to znamená, že každý programátor, kterého znáte, si může přečíst kód a vylepšit nebo změnit to, co od aplikace potřebujete). K jeho instalaci budete potřebovat trochu více trpělivosti a dalších dotazů, ale budete mít úplnou kontrolu a mnohem více možností přizpůsobení, protože existují tisíce pluginů, které rozšíří možnosti vašeho online obchodu na maximum. Neměli byste platit za používání platformy ani provize za prodej. Chcete-li předem, budete muset vybrat prémiový web hosting plán mít web hosting nainstalovat Woocommerce, mít profesionální e-maily vedle své vlastní profesionální domény. Doporučujeme spustit váš internetový obchod.

Prestashop je platforma elektronického obchodování pro vytvoření vašeho internetového obchodu, která posune možnosti vašeho obchodu na vyšší úroveň než Woocommerce. Je to také open source, takže budete mít vysokou úroveň přizpůsobení. Na rozdíl od Woocommerce, který je agregátem pro WordPress, je Prestashop platforma navržená od nuly pro elektronický obchod, obvykle však vyžaduje odbornou pomoc při instalaci, konfiguraci a optimalizaci, aby fungovala dokonale. Doporučujeme pouze pro firmy, které již výše uvedené možnosti vyzkoušely. Chcete-li se posunout vpřed, budete potřebovat prémiový webhostingový plán k instalaci Prestashopu a také mít profesionální e-maily vedle vlastní domény.

Magento je maximum z hlediska open source platformy, ale veškerá síla a funkce jsou doprovázeny potřebou profesionální pomoci od první minuty, doporučujeme ji pouze pro obchody, které již prodávají několik tisíc dolarů měsíčně a které mají Profesionálové ve vašem týmu. Magento posouvá elektronický obchod na nejprofesionálnější a nejvýkonnější možnou úroveň. Doporučujeme jej pouze pro pokročilé internetové obchody s mnohaletou praxí. Chcete-li se pohnout kupředu, budete potřebovat prémiový webhostingový plán, abyste mohli nainstalovat Magento a také mít profesionální e-maily vedle své vlastní domény.

Proč bych měl vytvořit svůj internetový obchod v Neolo?

+

V Neolo již působí více než 3 000 internetových obchodů v 50 zemích. Pro všechny z nich nabízíme možnost volby mezi různými platformami elektronického obchodování s prémiovou webhostingovou službou na vysoce kvalitních discích SSD a velmi rychlou načítáním stránky, což je důležité, aby se vaši zákazníci cítili pohodlně, navíc Poskytujeme vám certifikát HTTPS, který zaručuje bezpečnost informací během fáze nákupu vašich návštěvníků, čímž vytváří větší důvěru a větší prodej. Nakonec bude k dispozici náš tým technické podpory, který vám všemožně pomůže se správným fungováním vašeho internetového obchodu.

Pracujeme na dosažení těchto názorů

Naším největším potěšením je vidět, jak se projekty našich uživatelů naplňují. Když všechno funguje perfektně, naše práce zůstane bez povšimnutí, ale vaše vyniká. A na tom záleží.

Ovládám svůj gastronomický projekt v Neolu, všechno bylo snadné a rychlé.

Vicky Vago - Living Eat

Jsme zákazníci před 10 lety a my bychom si znovu vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Vyberu Neolo, abych hostil webové stránky svých klientů, a nikdy jsem neměl problém

Michelle Dure - grafický designér v Deceru

Neolo věří více než 10 000 zákazníků z 79 zemí

Máte nějaké dotazy? Náš tým je vám k dispozici, aby vám pomohl
PERFORMNÍ KONZULTACE