Build an online business in the United States

To grow your business online, Neolo has the best plans to help you start your e-commerce professionally. Domain + store + professional emails + HTTPS certificate.

Çevrimiçi mağazanıza bugün başlayın!

We work alongside the best online store platforms!

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

Woocommerce

✓ Create your online store in the most popular e-commerce platform in the US. ✓ Fully customizable and created for WordPress. ✓ Get your web hosting plan from 27 USD per month. You will have a discount on the first payment! ✓ No transaction fees. ✓ Ideal to start.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Çevrimiçi mağaza nedir ve ne için kullanılır?

Çevrimiçi mağaza veya e-ticaret, çevrimiçi olarak istediğiniz ürünleri satmanıza olanak tanır. Açıklamaları, fotoğrafları, fiyatı ve nakliye maliyetleri ile ürün katalogları ekleyebileceğiniz satışlar için uyarlanmış bir web sitesidir. Stok ve çok daha fazlasını yenileyin.

İstediğiniz platformda çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop veya Magento) Seçilen mağaza size varsayılan tasarımlar sunarak mağazanız için en iyisini seçmenizi sağlar. Her durumda, çevrimiçi mağazanızı Neolo hosting'de barındırırsınız. Her zaman kullanıcı ziyaretleri alabilmeniz için çevrimiçi sürenin% 100'ünde olmanızı sağlayacağız.

Buna ek olarak, size profesyonel e-postalar sunacağız. Örneğin: @mağazanız.com

Çevrimiçi mağaza sahibi olmanın avantajları

24 saat açık

Kullanıcıların satın alması için kalıcı olarak kullanılabilir. Zaman ya da gün önemli değil.

Güvenli Site

Mağaza, kullanıcıların işlem yapması için güvenli ve güvenilir bir site olduğunu kanıtlayan bir HTTPS sertifikasına sahip olacak.

Tam yapılandırma

Ürünleri, fiyatları vb. Kolayca yapılandırabilirsiniz. Ödeme yöntemlerini ve işletmeniz için uygun bir lojistik hizmetini birbirine bağlayın.

SEO Dostu

Çevrimiçi mağazanız Google'da görünebilir ve ilk sonuçlarda kendini konumlandırabilir.

Duyarlı Tasarım

Mağaza mükemmel görünecek ve işlemler herhangi bir cihazdan yapılabilir. Çoğu kişinin akıllı telefonlarıyla alışveriş yaptığını unutmayın!

bütünleşme

Güvenlik ve basitlik için dünyanın önde gelen kontrol paneli olan cPanel'e güveniyoruz.


Duyarlı çevrimiçi mağazaların oluşturulması

İnternet trafiğinin yarısından fazlası mobil cihazlardan meydana geliyor. Neolo'dan çevrimiçi mobil mağazanızı oluşturun.

Hemen başlayın
Smartphone

SIK SORULAN SORULAR

Çevrimiçi mağaza nedir?

+

Çevrimiçi mağaza, e-ticaret için hazırlanmış bir web sitesidir. Size sunduğumuz tüm e-ticaret platformlarıyla ürünleri yükleyebilir, mağazanız için bir tasarım seçebilir, lojistiği yapılandırabilir ve ödeme yöntemlerini entegre edebilirsiniz.

Cloud Store, Woocommerce, Prestashop ve Magento arasındaki fark nedir?

+

Tiendanube başlamak için idealdir. Kapalı kodla oluşturulan bir platformdur, çevrimiçi mağazanızdaki güvenlik güncellemeleri veya programlama hataları gibi teknik sorunlar hakkında endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir, bu nedenle profesyonel tavsiyeye ihtiyacınız olmayacak, her şeyi kendiniz yapabilirsiniz, ancak özelleştirme seviyesi maksimum olun, başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi içeren çok yönlü bir çevrimiçi mağaza platformudur. Tiendanube'u seçerseniz, platformu test etmek için 15 ücretsiz gününüz olacak, daha sonra platformun kullanımı için aylık bir ödeme, yaptığınız tüm satışlarda% 2 komisyon ve sahip olabilmeniz için Neolo'da 0 Web barındırma planı ödemeniz gerekecektir. Profesyonel bir alan adına sahip profesyonel e-postalar. Çevrimiçi mağazanızla başlamanızı öneririz.

Woocommerce, WordPress ile birlikte web barındırma planınıza yüklenir, başlamak için de idealdir. Açık kaynaklı bir e-ticaret platformudur (tanıdığınız herhangi bir programcının kodu okuyabileceği ve uygulamadan ihtiyacınız olanı geliştirebileceği veya değiştirebileceği anlamına gelir). Yüklemek için barındırma destek ekibine biraz daha fazla sabır ve biraz daha fazla sorguya ihtiyacınız olacak, ancak çevrimiçi kontrolünüzün olanaklarını sonuna kadar genişletecek binlerce eklenti olduğu için tam kontrol ve çok daha fazla özelleştirme olasılığınız olacak. Platformun kullanımı veya satış komisyonları için ödeme yapmamalısınız. Ilerlemek için, web Woocommerce yüklemek için barındırma, kendi profesyonel etki alanının yanında profesyonel e-postaları var bir premium web hosting planı seçmek zorunda kalacak. Çevrimiçi mağazanızı başlatmanızı öneririz.

Prestashop, mağazanızın yeteneklerini Woocommerce'den daha yüksek bir seviyeye taşıyacak çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için bir e-ticaret platformudur. Ayrıca açık kaynak kodludur, bu nedenle yüksek düzeyde özelleştirme elde edersiniz. WordPress için bir agrega olan Woocommerce'den farklı olarak Prestashop, e-ticaret için sıfırdan tasarlanmış bir platformdur, ancak mükemmel çalışması için genellikle kurulum, yapılandırma ve optimizasyon için profesyonel yardım gerektirir. Yalnızca yukarıdaki seçenekleri deneyen işletmeler için öneriyoruz. İlerlemek için Prestashop'u yüklemek ve kendi alan adınızın yanında profesyonel e-postalara sahip olmak için premium bir web barındırma planına ihtiyacınız olacak.

Magento, açık kaynak platformu açısından maksimumdur, ancak tüm güç ve işlevselliklere ilk dakikadan itibaren profesyonel yardım ihtiyacı eşlik eder, sadece ayda birkaç bin dolar satan ve Ekibinizdeki profesyoneller. Magento, elektronik ticareti mümkün olan en profesyonel ve en yüksek performanslı seviyeye taşıyor. Yalnızca birkaç yıllık deneyime sahip gelişmiş çevrimiçi mağazalar için öneririz. İlerlemek için Magento'yu yüklemek ve kendi alan adınızın yanında profesyonel e-postalara sahip olmak için premium bir web barındırma planına ihtiyacınız olacak.

Online mağazamı neden Neolo'da oluşturmalıyım?

+

50 ülkede 3000'den fazla çevrimiçi mağaza zaten Neolo'da faaliyet gösteriyor. Hepsine, yüksek kaliteli SSD disklerde premium web barındırma hizmeti ve müşterilerinizin kendilerini rahat hissetmeleri için önemli olan çok hızlı bir sayfa yükleme hızı ile farklı e-ticaret platformları arasında seçim yapma imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerinizin satın alma aşaması boyunca bilgilerin güvenliğini garanti etmek için HTTPS sertifikası sağlayarak daha fazla güven ve daha fazla satış sağlıyoruz. Son olarak, teknik destek ekibimiz, çevrimiçi mağazanızın düzgün çalışmasıyla mümkün olan her şekilde size yardımcı olmaya hazır olacaktır.

Bu görüşlere ulaşmak için çalışıyoruz

En büyük zevkimiz, kullanıcılarımızın projelerinin gerçekleştiğini görmektir. Her şey mükemmel çalıştığında, işimiz fark edilmez, ancak sizinki öne çıkar. Ve önemli olan da bu.

Neolo'daki gastronomik projeme hakimim, her şey kolay ve hızlıydı.

Vicky Vago - Yaşayan Yemek

Biz 10 yıl önce müşterileriz ve tekrar Neolo'yu seçerdik.

Federico Pacheco - Entropi Güvenliği

Müşterilerimin web sitelerini barındırmak için Neolo'yu seçtim ve hiçbir zaman sorun yaşamadım

Michelle Dure - Decero şirketinde Graphic Designer

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyor

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI