Create your online store in Neolo

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

√ Free 30 days √ The most recommended √ Super easy to use √ No tutorials needed √ Better search engine ranking √ You do not need a designer √ No sales commission √ Activated with PayPal, Stripe, Bank, CryptoWoocommerce

✓ ABD'deki en popüler e-ticaret platformunda çevrimiçi mağazanızı oluşturun.
✓ Tamamen özelleştirilebilir ve WordPress için oluşturulmuştur.
✓ Web barındırma planınızı ayda 27 USD'den alın. İlk ödemede indirim kazanacaksınız!
✓ İşlem ücreti yok.
✓ Başlamak için idealdir.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Çevrimiçi mağaza nedir ve ne için kullanılır?

Çevrimiçi mağaza veya e-ticaret, çevrimiçi olarak istediğiniz ürünleri satmanıza olanak tanır. Açıklamaları, fotoğrafları, fiyatı ve nakliye maliyetleri ile ürün katalogları ekleyebileceğiniz satışlar için uyarlanmış bir web sitesidir. Stok ve çok daha fazlasını yenileyin.

İstediğiniz platformda çevrimiçi bir mağaza oluşturabilirsiniz (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop veya Magento) Seçilen mağaza size varsayılan tasarımlar sunarak mağazanız için en iyisini seçmenizi sağlar. Her durumda, çevrimiçi mağazanızı Neolo hosting'de barındırırsınız. Her zaman kullanıcı ziyaretleri alabilmeniz için çevrimiçi sürenin% 100'ünde olmanızı sağlayacağız.

Buna ek olarak, size profesyonel e-postalar sunacağız. Örneğin: @mağazanız.com

Çevrimiçi mağaza sahibi olmanın avantajları

24 saat açık

Kullanıcıların satın alması için kalıcı olarak kullanılabilir. Zaman ya da gün önemli değil.

Güvenli Site

Mağaza, kullanıcıların işlem yapması için güvenli ve güvenilir bir site olduğunu kanıtlayan bir HTTPS sertifikasına sahip olacak.

Tam yapılandırma

Ürünleri, fiyatları vb. Kolayca yapılandırabilirsiniz. Ödeme yöntemlerini ve işletmeniz için uygun bir lojistik hizmetini birbirine bağlayın.

SEO Dostu

Çevrimiçi mağazanız Google'da görünebilir ve ilk sonuçlarda kendini konumlandırabilir.

Duyarlı Tasarım

Mağaza mükemmel görünecek ve işlemler herhangi bir cihazdan yapılabilir. Çoğu kişinin akıllı telefonlarıyla alışveriş yaptığını unutmayın!

bütünleşme

Güvenlik ve basitlik için dünyanın önde gelen kontrol paneli olan cPanel'e güveniyoruz.


Duyarlı çevrimiçi mağazaların oluşturulması

İnternet trafiğinin yarısından fazlası mobil cihazlardan meydana geliyor. Neolo'dan çevrimiçi mobil mağazanızı oluşturun.

Hemen başlayın
Smartphone

SIK SORULAN SORULAR

Çevrimiçi mağaza nedir?

+

Çevrimiçi mağaza, e-ticaret için hazırlanmış bir web sitesidir. Size sunduğumuz tüm e-ticaret platformlarıyla ürünleri yükleyebilir, mağazanız için bir tasarım seçebilir, lojistiği yapılandırabilir ve ödeme yöntemlerini entegre edebilirsiniz.

Tendenube ile WooCommerce, Prestashop ve Magento arasındaki fark nedir?

+

Örneğin, Tiendanube satış başına komisyon alır ve kod değişikliklerine izin vermez. Neolo'da sunduğumuz platformlarda (WooCommerce, Prestashop ve Magento) komisyon alınmaz ve müşteri site ve kod üzerinde tam kontrole sahiptir.

Online mağazamı neden Neolo'da oluşturmalıyım?

+

50 ülkede 3000'den fazla çevrimiçi mağaza zaten Neolo'da faaliyet gösteriyor. Hepsine, yüksek kaliteli SSD disklerde premium web barındırma hizmeti ve müşterilerinizin kendilerini rahat hissetmeleri için önemli olan çok hızlı bir sayfa yükleme hızı ile farklı e-ticaret platformları arasında seçim yapma imkanı sunuyoruz. Ziyaretçilerinizin satın alma aşaması boyunca bilgilerin güvenliğini garanti etmek için HTTPS sertifikası sağlayarak daha fazla güven ve daha fazla satış sağlıyoruz. Son olarak, teknik destek ekibimiz, çevrimiçi mağazanızın düzgün çalışmasıyla mümkün olan her şekilde size yardımcı olmaya hazır olacaktır.

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI