WEB HOSTING ELEMENTOR

Elementor için hızlı, kararlı ve 24 saat destekle Türkiye ile barındırma

Elementor'da uzmanlaşmış web barındırma, böylece web tasarımı ve programlama bilgisine ihtiyaç duymadan WordPress sitenizi basit ve sezgisel bir şekilde oluşturabilirsiniz.

  • Aylık
  • üç ayda bir
  • yıllık 10% OFF
  • Kolay, sezgisel ve özelleştirilebilir
  • 24 saat özel destek
  • 30 gün garanti

Plan Premium 3

Web siteniz için mevcut kaynakları en üst düzeye çıkarın

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

768.97 TL / my

1,537.93 TL yenilediğinde

satın

Plan Premium 1

More memory and CPU power

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

442.01 TL / my

884.01 TL yenilediğinde

satın

Sınırsız plan

Host unlimited WordPress websites

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

187.15 TL / my

374.30 TL yenilediğinde

satın

Plan 1

Dinamik web sitenizi yönetin ve markanızı konumlandırın

İLK ÖDEME: %50 TASARRUF

90.83 TL / my

181.65 TL yenilediğinde

satın

Ödeme imkanları

Ana ödeme yöntemini kabul ediyoruz. Sadece tercihlerinizden birini seçmeniz gerekecek.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Why choose Elementor Hosting?

Wordpress

Benefits of choosing Neolo for your Elementor Hosting

icon

Neolo Cloud

WordPress web sitenizi sizin için çalıştırın: Neolo Cloud uluslararası ağı sayesinde kullanıcılarınıza ve müşterilerinize yılda 365 gün 24 saat çevrimiçi hizmet verecek.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.stars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

cPanel ile web sitesi ve e-posta yönetimi

Easy and fast

Tüm izleyiciler için uygun olan cPanel tasarımı, web siteniz, barındırma ve alan adlarınız üzerinde tam kontrole sahip olmanız için en kolay tasarımdır.

Autonomy

Alt alanlar, e-posta hesapları, ziyaret istatistikleri, uygulamalar ve çok daha fazlasını oluşturun ve yönetin.

Uygulamalar

WordPress veya Woocommerce gibi +200 uygulamayı sadece 3 tıklamayla yükleyin. Neolo Site Builder'ı kullanın ve bir tasarımcıya ihtiyaç duymadan web sitenizi oluşturun.

cPanel

Ayrıca, web siteniz bu özelliklere sahip olacaktır.

Features

Neolo hosting servers features

SİTEMİ EN İYİLEŞTİR

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

Misyonumuz, herhangi bir kişi veya şirketin fikrini bir web sitesine dönüştürebilmesidir. Kişisel markanızı veya projenizi geliştirmenize, çevrimiçi satış yapmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, dijital işinizi geliştirmek için. Hızlı, kaliteli müşteri desteği sağlamayı seviyoruz, bu nedenle sorguların% 80'ini 1 saatten kısa sürede yanıtlıyoruz ve 9.5 / 10 puanımız var. Ayrıca, sunucularımız süper kararlıdır ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Open-Startups hareketinin bir parçasıyız: müşteri hizmetleri ölçütlerini ve ayrıca sunucuların istikrarını kamuoyuna açıklıyoruz. Her hafta yeni öğreticiler, kurslar, uzmanlarla röportajlar ve bilgi kılavuzları yayınlıyoruz, böylece girişimciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Etki alanlarını kaydettiriyor musunuz?

Evet, diğerleri arasında .com, .net, .org, .info, .biz, .co ve .es gibi birçok alan adı uzantısını kaydediyoruz.

Ayrıca ülkeye özgü olanları da (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru vb.) Kabul ediyoruz, ancak bunlar her ülkenin NIC'sine kendi başınıza kaydolmanız gerekir. Yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin, size yardımcı olalım.

Wordpress Premium Hosting nedir?

Premium WordPress Hosting, geleneksel paylaşılan barındırmadaki bir web sitesinden daha fazla güç gerektiren zorlu web siteleri için özel olarak tasarlanmış bir tür paylaşılan barındırma hizmetidir. Ayrıntılı olarak, Premium WordPress Hosting daha fazla RAM, daha fazla işlemci, SSD, öncelikli teknik destek ve ücretsiz SSL sertifikası içerir.

What Premium Hosting plan do I need?

Premium Plan 1 ile başlamanızı öneririz ve hesabınızın tüketimine bağlı olarak daha hızlı bir şekilde daha yüksek bir plana geçebilirsiniz.

Bir web barındırma planı seçip başka bir plan ile değiştirebilir miyim?

Evet, elbette, ne zaman isterseniz değiştirebilirsiniz.

1 tıklamayla uygulama yükleyicim olacak mı?

Evet. Tüm Premium Hosting planlarında, pazardaki en iyi olan Softaculous'e sahip olacaksınız: Kurmak istediğiniz +200 uygulamalar arasında seçim yapın, yükle'ye tıklayın, istediğiniz dizine söyle ve bu kadar sihirli :)

Hosting planımı nasıl satın alabilirim?

Çok sezgisel: Bir plan seçersiniz, bilgilerinizi ve web sitenizdekileri doldurursunuz, ödemeyi yaparsınız, hepsi bu! Onaylandıktan sonra, web sitenizi yükleyebilmeniz ve e-posta hesaplarınızı yapılandırabilmeniz için size tüm kayıt verilerini içeren bir e-posta göndereceğiz. Ek olarak, eğitimlere, videolara erişebileceksiniz ve teknik ekibimiz size yardımcı olmak için orada olacak.

Göç: Başka bir sağlayıcıdayım ve Neolo'ya geçmek istiyorum, bana yardım edebilir misin?

Evet. Web barındırma satın aldıktan sonra, taşımak için önceki sağlayıcınızdaki cPanel veya Plesk hesabınızın tam bir yedeğini (tam kopyası) talep edeceğiz. Önceki sağlayıcınızda başka bir kontrol paneli kullandıysanız, bize bildirin ve taşıyabileceğimizi analiz edeceğiz, nasıl yapıldığını açıklamazsak, genellikle karmaşık değildir. Alan adınızı Neolo'ya aktarmanız gerektiğinde, web barındırma planınızı veya alan adı transferinizi satın aldığınızda da yapabilirsiniz.

Zaten ödedim. Kayıt olmak ne kadar sürer?

Nakit olarak yapılan ödemeler 24 ila 72 iş saati arasında sürer. Kredi kartları, banka kartları ve banka havaleleri gibi elektronik yöntemlerle yapılan ödemeler genellikle 24 saatten daha kısa sürer veya anlık olur.

DNS: Nedir bunlar? Onlar ne? Beyaz etiket mi?

DNS, alan adınıza giren kişileri NEOLO.COM sunucularına ve web barındırma hesabınızda barındırılan içeriğe bağlamaktan sorumlu sunucuların adlarıdır. DNS'lerimiz: ns1.lineadns.com ve ns2.lineadns.com. Tamamen beyaz bir etikettir, bu nedenle hesabınız bir satıcı, VPS veya Özel Sunucularsa, bunları da kullanabilirsiniz.

Gönderilecek e-posta sayısının bir sınırı var mı?

Hepimiz e-postaların gelen kutusuna ulaşmasını istiyoruz, bu nedenle spam yasaklanmıştır. Saatte 150 e-posta gönderebilirsiniz, bu makul bir sınırdan fazladır ve diğer sağlayıcılardan daha yüksektir. Oluşturabileceğiniz e-posta hesabı sayısına göre, bunlar sınırsızdır ve bunlara en sevdiğiniz e-posta programı, mobil cihaz veya web postası üzerinden erişebilirsiniz.

Yedek yapıyorlar mı?

Haftada 2 GB'a kadar tüm hosting hesaplarının 1 tam yedeğini alıyoruz ve başka bir veri merkezine taşıyoruz. Ancak, yedeklemelerinizi kontrol panelinizden de yapmanızı ve indirmenizi öneririz.

SSH'm olacak mı?

Paylaşılan barındırmada SSH sağlamak güvensizdir ve web barındırma sağlayıcıları için akıllıca bir uygulamadır, bu yüzden sunmuyoruz. Bununla birlikte, bir VPS veya Özel Sunucu kiralarsanız, size kolayca SSH Kökü sağlayabiliriz.

Online oyunlara ev sahipliği yapmayı kabul ediyor musunuz?

Paylaşılan barındırma için değil. Ancak bir Facebook uygulamasıysa bir VPS kiralamanız gerekir. Eğer o zaman bir oyun sunucusu ise hayır, biz teklif etmiyoruz.

FAQ Pregunta Elementor #1

FAQ Pregunta Elementor #1

FAQ Pregunta Elementor #2

FAQ Pregunta Elementor #2

FAQ Pregunta Elementor #3

FAQ Pregunta Elementor #3

FAQ Pregunta Elementor #4

FAQ Pregunta Elementor #4

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI