Google Sitemi Test Et nedir ve neden siteyi optimize etmeliyim?

Google Test Sitem, web sitenizi analiz eden ve performansını ölçen bir Google aracıdır. Kolaylık ve yükleme hızını (hem mobil cihazlar, hem de dizüstü bilgisayarlar ve bilgisayarlar) vurgular. Sahip olmalısınız çünkü Google'ın web sitenize atadığı puanı artırmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, ziyaretçilerinize daha iyi bir gezinme deneyimi sunabilirsiniz. Daha fazla satış ve tavsiyeye dönüştüğü için bu çok şey katıyor. Web sitenizi şu anda analiz etmek istiyor musunuz? Kontrol et ve göreceksin. Google puanınızı yükseltmenize yardımcı olabiliriz!


Google'daki web sitesi puanınızı nasıl artırabilirsiniz?

Profesyonel ekibimiz bunu başarabilir. Google'ın size atadığı puanları aldıktan sonra, optimizasyon planımızı kiralayın ve sitenizi web programlama ve kullanıcı deneyimi (UX) uzmanlarının elinde bırakın. Onlar geliştirmek ve arama motorlarında daha iyi rütbe için neye ihtiyacınız olduğunu bilecek.

Web siteniz için size en iyi optimizasyonu sunuyoruz
Web Sitesi Optimizasyonu

  • Mobil cihazlar için optimizasyon
  • Mobil cihazlarda hız
  • Masaüstü hızı
  • Çalışma raporu ve sonuçları
  • 4 iş günü içinde teslim
  • Erişim: 3 saat çalışma

Tüm planlarımızda 30 günlük para iadesi

Optimizasyon 3 saatlik çalışma içerir. Yapılan işin ayrıntılarını içeren bir rapor sunacağız. Daha fazla zaman gerekiyorsa, özelleştirilmiş bir teklif sunacağız.

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

+

Misyonumuz, herhangi bir kişi veya şirketin fikrini bir web sitesine dönüştürebilmesidir. Kişisel markanızı veya projenizi geliştirmenize, çevrimiçi satış yapmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, dijital işinizi geliştirmek için. Hızlı, kaliteli müşteri desteği sağlamayı seviyoruz, bu nedenle sorguların% 80'ini 1 saatten kısa sürede yanıtlıyoruz ve 9.5 / 10 puanımız var. Ayrıca, sunucularımız süper kararlıdır ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Open-Startups hareketinin bir parçasıyız: müşteri hizmetleri ölçütlerini ve ayrıca sunucuların istikrarını kamuoyuna açıklıyoruz. Her hafta yeni öğreticiler, kurslar, uzmanlarla röportajlar ve bilgi kılavuzları yayınlıyoruz, böylece girişimciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Google Test Sitem optimizasyonunu elde etmenin avantajı nedir?

+

Google AdWords reklamlarınızın Kalite Puanını artıracak, ziyaretçileriniz daha iyi bir tarama deneyimine sahip olacak ve daha fazla satış elde edecek.

Google Test Sitemdeki tüm öğelerden mükemmel puanlar alabilir misiniz?

+

Evet, hayır ise diğerleri vardır. Mükemmel bir puan elde etmek için genellikle web sitesi kodunu tamamen tekrarlamanız gerekir. Mevcut performansı genellikle% 30 oranında artıran bir kod optimizasyonu gerçekleştiriyoruz, bazı durumlarda daha fazla.

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI