Lietuvos Respublika

Kas yra „Google Test My Site“ ir kodėl turėčiau ją optimizuoti?

„Google Test My Site“ yra „Google“ įrankis, kuris analizuoja jūsų svetainę ir matuoja jos našumą. Tai pabrėžia draugiškumą ir pakrovimo greitį (tiek mobiliuosius įrenginius, tiek nešiojamuosius kompiuterius ir kompiuterius). Turėtumėte jį turėti, nes tai padės pagerinti balą, kurį „Google“ priskiria jūsų svetainei. Be to, lankytojams galite pasiūlyti geresnį naršymo pojūtį. Tai labai daug, nes tai reiškia daugiau pardavimų ir rekomendacijų. Ar norite analizuoti savo svetainę dabar? Patikrinkite tai ir pamatysite. Mes galime padėti padidinti jūsų „Google“ rezultatą!


Kaip pagerinti svetainės rezultatą „Google“?

Mūsų profesionalų komanda gali tai pasiekti. Kai gausite balus, kuriuos jums priskyrė „Google“, pasamdykite mūsų optimizavimo planą ir palikite savo svetainę žiniatinklio programavimo ir vartotojo patirties (UX) ekspertų rankose. Jie žinos, ko reikia norint patobulinti ir geriau išdėstyti paieškos varikliuose.

Mes siūlome jums geriausią jūsų svetainės optimizavimą

  • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas
  • Greitis mobiliuosiuose įrenginiuose
  • Stalinio kompiuterio greitis
  • Darbo ataskaita ir rezultatai
  • Pristatymas per 4 darbo dienas
  • Pasiekimas: 3 valandos darbo

30 dienų pinigų grąžinimas pagal visus mūsų planus

Optimizavimas apima 3 darbo valandas. Mes pateiksime ataskaitą su išsamiai atliktais darbais. Jei reikės daugiau laiko, pateiksime pritaikytą pasiūlymą.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl Neolo man tinka?

+

Mūsų misija yra ta, kad bet kuris asmuo ar įmonė gali paversti savo idėją svetaine. Padedame jums sukurti savo asmeninį prekės ženklą ar projektą, parduoti internete ir paskelbti norimą turinį. Trumpai tariant, kurti savo skaitmeninį verslą. Mums patinka teikti greitą ir kokybišką klientų aptarnavimą, todėl mes atsakome į 80% užklausų per mažiau nei 1 valandą ir turime 9,5 / 10 įvertinimą. Be to, mūsų serveriai yra ypač stabilūs ir mes siūlome 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Mes esame „Open-Startups“ judėjimo dalis: viešiname klientų aptarnavimo metriką ir serverių stabilumą. Kiekvieną savaitę mes skelbiame naujas pamokas, kursus, interviu su specialistais ir žinių vadovus, kad galėtumėte pakelti savo verslumą į kitą lygį.

Koks yra „Google Test My Site“ optimizavimo privalumas?

+

Jūs pagerinsite „Google AdWords“ skelbimų kokybės balą, lankytojai turės geresnę naršymo patirtį ir sulauks daugiau pardavimų.

Ar galite pasiekti puikių visų „Google“ mano svetainės elementų balų?

+

Yra atvejų, kai taip, o kitais atvejais ne. Norėdami pasiekti puikų balą, paprastai turite visiškai perdaryti svetainės kodą. Atliekame kodo optimizavimą, kuris paprastai padidina esamą našumą 30%, kai kuriais atvejais tai yra daugiau.

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublika

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas