Lietuvos Respublika

Build an online business in the United States

To grow your business online, Neolo has the best plans to help you start your e-commerce professionally. Domain + store + professional emails + HTTPS certificate.

Pradėkite savo internetinę parduotuvę šiandien!

We work alongside the best online store platforms!

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

Woocommerce

✓ Create your online store in the most popular e-commerce platform in the US. ✓ Fully customizable and created for WordPress. ✓ Get your web hosting plan from 27 USD per month. You will have a discount on the first payment! ✓ No transaction fees. ✓ Ideal to start.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Kas yra internetinė parduotuvė ir kam ji skirta?

Internetinė parduotuvė ar elektroninė prekyba leidžia jums norimus produktus parduoti internetu. Tai pardavimams pritaikyta svetainė, kurioje galite pridėti produktų katalogus su jų aprašymais, nuotraukomis, kaina ir siuntimo kaštais. Atsinaujinkite atsargas ir dar daugiau.

Galite sukurti internetinę parduotuvę norimoje platformoje („Cloud Store“, „WooCommerce“, „PrestaShop“ ar „Magento“). Pasirinktoje bus pateikiami numatytieji dizainai, kad galėtumėte pasirinkti geriausią savo parduotuvę. Visais atvejais savo internetinę parduotuvę laikysite „Neolo“ priegloboje. Mes užtikrinsime, kad jūs esate 100% laiko prisijungę, kad galėtumėte bet kada gauti lankytojų apsilankymus.

Be to, pateiksime profesionalius el. Laiškus. Pvz .: @jūsųparduotuvė.com

Internetinės parduotuvės pranašumai

Atidaryti 24 valandas

Tai vartotojams galima nuolat įsigyti. Laikas ar diena neturi reikšmės.

Saugi svetainė

Parduotuvė turės HTTPS sertifikatą, kuris įrodo, kad ji yra saugi ir patikima svetainė vartotojams sudaryti operacijas.

Visa konfigūracija

Galite lengvai konfigūruoti gaminius, kainas ir kt. Susiekite mokėjimo metodus ir jūsų verslui tinkančią logistikos paslaugą.

SEO draugiškas

Jūsų internetinė parduotuvė gali būti rodoma „Google“ ir atsidurti pirmuosiuose rezultatuose.

Reaktyvus dizainas

Parduotuvė atrodys tobula, o operacijas galima atlikti iš bet kurio prietaiso. Atminkite, kad dauguma žmonių perka per savo išmaniuosius telefonus!

Integracija

Mes pasitikime „cPanel“, pirmaujančia pasaulyje valdymo pultų sauga ir paprastumu.


Reaguojančių internetinių parduotuvių kūrimas

Daugiau nei pusė interneto srauto vyksta iš mobiliųjų įrenginių. Sukurkite internetinę mobiliųjų telefonų parduotuvę iš „Neolo“.

Pradėkite dabar
Smartphone

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra internetinė parduotuvė?

+

Internetinė parduotuvė yra internetinei prekybai paruošta svetainė. Naudodamiesi visomis mūsų siūlomomis el. Prekybos platformomis, galite įkelti produktus, pasirinkti savo parduotuvės dizainą, sukonfigūruoti logistiką ir integruoti mokėjimo metodus.

Kuo skiriasi „Cloud Store“, „Woocommerce“, „Prestashop“ ir „Magento“?

+

„Tiendanube“ yra idealus startas. Tai yra platforma, sukurta su uždaru kodu, tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis dėl techninių problemų internetinėje parduotuvėje, tokių kaip saugos atnaujinimai ar programavimo klaidos, todėl jums nereikės profesionalių patarimų, viską galite padaryti patys, nors pritaikymo lygis to nedaro. būkite maksimalus, tai labai universali internetinių parduotuvių platforma, turinti viską, ko reikia norint pradėti. Jei pasirinksite „Tiendanube“, turėsite 15 nemokamų dienų išbandyti platformą, tada turėsite mokėti mėnesinę įmoką už naudojimąsi platforma, 2% komisinį mokestį už visus jūsų vykdomus pardavimus ir 0 interneto prieglobos planą Neolo mieste, kad galėtumėte turėti savo Profesionalūs el. Laiškai su profesionaliu domenu. Rekomenduojame pradėti nuo jūsų internetinės parduotuvės.

„Woocommerce“ yra įdiegta kartu su „WordPress“ į jūsų žiniatinklio prieglobos planą, taip pat idealu pradėti. Tai yra atvirojo kodo elektroninės komercijos platforma (tai reiškia, kad bet kuris jūsų pažįstamas programuotojas gali perskaityti kodą ir patobulinti ar pakeisti tai, ko jums reikia iš programos). Jums reikės šiek tiek daugiau kantrybės ir dar keleto užklausų prieglobos palaikymo komandai, kad ją įdiegtumėte, tačiau turėsite visišką kontrolę ir daug daugiau pritaikymo galimybių, nes yra tūkstančiai papildinių, kurie jūsų internetinės parduotuvės galimybes išplės iki galo. Jūs neturėtumėte mokėti nei už naudojimąsi platforma, nei komisinius už pardavimą. Norėdami pasiekti iš anksto, turėsite pasirinkti aukščiausios kokybės interneto prieglobos planą, kad žiniatinklio priegloba būtų įdiegta „Woocommerce“, šalia jūsų profesinio domeno būtų profesionalūs el. Pašto adresai. Mes rekomenduojame tai pradėti savo internetinėje parduotuvėje.

„Prestashop“ yra elektroninės komercijos platforma, skirta sukurti jūsų internetinę parduotuvę, kuri padidins jūsų parduotuvės galimybes aukštesniame lygyje nei „Woocommerce“. Tai taip pat yra atvirojo kodo, todėl turėsite aukštą pritaikymo lygį. Skirtingai nuo „Woocommerce“, kuris yra „WordPress“ visuma, „Prestashop“ yra platforma, sukurta nuo nulio elektroninei prekybai, tačiau norint, kad ji veiktų nepriekaištingai, paprastai reikalinga profesionali pagalba diegiant, konfigūruojant ir optimizuojant. Mes rekomenduojame tai tik įmonėms, kurios jau išbandė aukščiau pateiktas parinktis. Norėdami judėti pirmyn, jums reikės aukščiausios kokybės interneto prieglobos plano, norėdami įdiegti „Prestashop“, taip pat turėti profesionalius el. Laiškus šalia savo domeno.

„Magento“ yra maksimalus, kalbant apie atvirojo kodo platformą, tačiau visas jėgas ir funkcijas nuo pirmosios minutės reikalauja profesionali pagalba, mes rekomenduojame tai tik toms parduotuvėms, kurios jau parduoda kelis tūkstančius dolerių per mėnesį ir kurios turi Jūsų komandos profesionalai. „Magento“ perkelia elektroninę komerciją į profesionaliausią ir našiausią lygį. Mes rekomenduojame tik pažangias internetines parduotuves, turinčias kelių metų patirtį. Norėdami judėti pirmyn, jums reikės aukščiausios kokybės žiniatinklio prieglobos plano, norėdami įdiegti „Magento“, taip pat turėti profesionalius el. Laiškus šalia savo domeno.

Kodėl turėčiau sukurti savo internetinę parduotuvę Neolo?

+

Neolo mieste jau veikia daugiau nei 3000 internetinių parduotuvių 50-yje šalių. Visiems jiems mes siūlome galimybę rinktis iš skirtingų elektroninės komercijos platformų su aukščiausio lygio interneto prieglobos paslauga aukštos kokybės SSD diskuose ir labai greitu puslapio įkėlimo greičiu, o tai svarbu, kad jūsų klientai jaustųsi patogiai, be to Mes jums suteikiame „HTTPS“ sertifikatą, kuris garantuoja informacijos saugumą visuose jūsų lankytojų pirkimo etapuose, sukurdamas daugiau pasitikėjimo ir daugiau pardavimų. Galiausiai, mūsų techninio palaikymo komanda galės padėti jums visais įmanomais būdais tinkamai veikiant jūsų internetinei parduotuvei.

Mes dirbame siekdami šių nuomonių

Didžiausias džiaugsmas yra pamatyti mūsų vartotojų projektus. Kai viskas veikia tobulai, mūsų darbai

Aš puikiai išmanau savo gastronominį projektą Neoloje, viskas buvo lengva ir greita.

Vicky Vago - gyvas valgymas

Esame klientai prieš 10 metų ir vėl pasirinktume „Neolo“.

Federico Pacheco - Entropijos saugumas

Aš pasirenku „Neolo“ savo klientų svetainėse ir niekada neturėjau problemų

Michelle Dure - „Decero“ grafikos dizainerė

„Neolo“ pasitiki daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas