Lietuvos Respublika

Create your online store in Neolo

Choose the most convenient platform for your business, install it on your hosting and build the best online store.

√ Free 30 days √ The most recommended √ Super easy to use √ No tutorials needed √ Better search engine ranking √ You do not need a designer √ No sales commission √ Activated with PayPal, Stripe, Bank, CryptoWoocommerce

✓ Sukurkite savo internetinę parduotuvę populiariausioje JAV elektroninės prekybos platformoje.
✓ Visiškai pritaikomas ir sukurtas „WordPress“.
✓ Gaukite savo žiniatinklio prieglobos planą nuo 27 USD per mėnesį. Pirmam mokėjimui turėsite nuolaidą!
✓ Jokių sandorių mokesčių.
✓ Idealiai tinka pradėti.

Prestashop

√ It is an e-commerce platform that creates tailor-made online stores. √ More features available. √ The interface is friendly but we recommend professional assistance to make it work properly. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Magento

√ It is a flexible and scalable e-commerce platform. √ Recommended for digital businesses that sell thousands of dollars a month and require more advanced features. √ You will need professional assistance. √ You only pay for hosting. No transaction fees.

Kas yra internetinė parduotuvė ir kam ji skirta?

Internetinė parduotuvė ar elektroninė prekyba leidžia jums norimus produktus parduoti internetu. Tai pardavimams pritaikyta svetainė, kurioje galite pridėti produktų katalogus su jų aprašymais, nuotraukomis, kaina ir siuntimo kaštais. Atsinaujinkite atsargas ir dar daugiau.

Galite sukurti internetinę parduotuvę norimoje platformoje („Cloud Store“, „WooCommerce“, „PrestaShop“ ar „Magento“). Pasirinktoje bus pateikiami numatytieji dizainai, kad galėtumėte pasirinkti geriausią savo parduotuvę. Visais atvejais savo internetinę parduotuvę laikysite „Neolo“ priegloboje. Mes užtikrinsime, kad jūs esate 100% laiko prisijungę, kad galėtumėte bet kada gauti lankytojų apsilankymus.

Be to, pateiksime profesionalius el. Laiškus. Pvz .: @jūsųparduotuvė.com

Internetinės parduotuvės pranašumai

Atidaryti 24 valandas

Tai vartotojams galima nuolat įsigyti. Laikas ar diena neturi reikšmės.

Saugi svetainė

Parduotuvė turės HTTPS sertifikatą, kuris įrodo, kad ji yra saugi ir patikima svetainė vartotojams sudaryti operacijas.

Visa konfigūracija

Galite lengvai konfigūruoti gaminius, kainas ir kt. Susiekite mokėjimo metodus ir jūsų verslui tinkančią logistikos paslaugą.

SEO draugiškas

Jūsų internetinė parduotuvė gali būti rodoma „Google“ ir atsidurti pirmuosiuose rezultatuose.

Reaktyvus dizainas

Parduotuvė atrodys tobula, o operacijas galima atlikti iš bet kurio prietaiso. Atminkite, kad dauguma žmonių perka per savo išmaniuosius telefonus!

Integracija

Mes pasitikime „cPanel“, pirmaujančia pasaulyje valdymo pultų sauga ir paprastumu.


Reaguojančių internetinių parduotuvių kūrimas

Daugiau nei pusė interneto srauto vyksta iš mobiliųjų įrenginių. Sukurkite internetinę mobiliųjų telefonų parduotuvę iš „Neolo“.

Pradėkite dabar
Smartphone

Dažnai užduodami klausimai

Kas yra internetinė parduotuvė?

+

Internetinė parduotuvė yra internetinei prekybai paruošta svetainė. Naudodamiesi visomis mūsų siūlomomis el. Prekybos platformomis, galite įkelti produktus, pasirinkti savo parduotuvės dizainą, sukonfigūruoti logistiką ir integruoti mokėjimo metodus.

Kuo skiriasi „Tendenube“ nuo „WooCommerce“, „Prestashop“ ir „Magento“?

+

Pavyzdžiui, „Tiendanube“ ima komisinius už pardavimą ir neleidžia keisti kodo. Už platformas, kurias siūlome „Neolo“ („WooCommerce“, „Prestashop“ ir „Magento“), komisiniai nėra imami, o klientas gali visiškai kontroliuoti svetainę ir kodą.

Kodėl turėčiau sukurti savo internetinę parduotuvę Neolo?

+

Neolo mieste jau veikia daugiau nei 3000 internetinių parduotuvių 50-yje šalių. Visiems jiems mes siūlome galimybę rinktis iš skirtingų elektroninės komercijos platformų su aukščiausio lygio interneto prieglobos paslauga aukštos kokybės SSD diskuose ir labai greitu puslapio įkėlimo greičiu, o tai svarbu, kad jūsų klientai jaustųsi patogiai, be to Mes jums suteikiame „HTTPS“ sertifikatą, kuris garantuoja informacijos saugumą visuose jūsų lankytojų pirkimo etapuose, sukurdamas daugiau pasitikėjimo ir daugiau pardavimų. Galiausiai, mūsų techninio palaikymo komanda galės padėti jums visais įmanomais būdais tinkamai veikiant jūsų internetinei parduotuvei.

Nuo 2002 m. Mūsų interneto prieglobą pasirinko daugiau nei 10 000 klientų iš 79 šalių, ypač nuo Lietuvos Respublika

Ar turite klausimų? Mūsų komanda gali padėti jums
Vykdykite konsultacijas