Stwórz swój sklep internetowy z łatwością w najlepszym hostingu w Polska!

Sprzedawaj to, co chcesz online, Neolo ma najlepsze plany, aby profesjonalnie rozpocząć handel elektroniczny. Domena + sklep + profesjonalne e-maile + certyfikat HTTPS.

Zacznij swój sklep internetowy już dziś!

Neolo jest partnerem hostingowym najlepszych platform sklepów internetowych!

Możesz ożywić swój e-commerce, wybierając najwygodniejszą platformę dla swojej firmy i łatwo ją zainstalować na naszym hostingu.

Woocommerce

✓ Utwórz swój sklep internetowy na najczęściej używanej platformie e-commerce w Argentynie.
✓ W pełni konfigurowalny i stworzony dla WordPress.
✓ Hosting wynajmujesz tylko od 27 USD miesięcznie. Masz zniżkę na pierwszą płatność!
✓ Brak kosztów na transakcję.
✓ Idealny na początek.

Prestashop

√ Jest to platforma dla bardziej rozwiniętego i spersonalizowanego handlu elektronicznego. √ Przedstawia więcej funkcji. √ Interfejs jest przyjazny, ale potrzebujesz profesjonalnej porady, aby działał poprawnie. √ Płacisz tylko za hosting. Brak kosztów transakcyjnych.

Magento

√ Jest to elastyczna i skalowalna platforma handlu elektronicznego. √ Zalecane dla firm cyfrowych, które sprzedają tysiące dolarów miesięcznie i wymagają bardziej zaawansowanych funkcji. Will Będziesz potrzebować profesjonalnej porady. √ Płacisz tylko za hosting. Brak kosztów transakcyjnych.

Co to jest sklep internetowy i do czego służy?

Sklep internetowy lub e-commerce pozwala sprzedawać produkty, które chcesz online. Jest to strona internetowa przystosowana do sprzedaży, w której można dodawać katalogi produktów wraz z ich opisami, zdjęciami, ceną i kosztami wysyłki. Odnów zapasy i wiele więcej.

Możesz stworzyć sklep internetowy na wybranej platformie (Cloud Store, WooCommerce, PrestaShop lub Magento). Wybrany zapewni Ci domyślne projekty, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najlepszy dla swojego sklepu. We wszystkich przypadkach sklep internetowy będzie hostowany na serwerze Neolo. Zapewnimy, że będziesz w 100% przypadków online, dzięki czemu będziesz mógł przez cały czas otrzymywać wizyty użytkowników.

Ponadto zapewniamy Ci profesjonalne e-maile. Na przykład: @twójsklep.com

Korzyści z posiadania sklepu internetowego

Otwarte 24 godziny

Jest on stale dostępny dla użytkowników do zakupu. Czas i dzień nie ma znaczenia.

Bezpieczna strona

Sklep będzie posiadał certyfikat HTTPS, który potwierdza, że jest to bezpieczna i niezawodna witryna dla użytkowników do dokonywania transakcji.

Pełna konfiguracja

Możesz łatwo skonfigurować produkty, ceny itp. Połącz metody płatności i usługę logistyczną odpowiednią dla Twojej firmy.

SEO Friendly

Twój sklep internetowy może pojawić się w Google i pozycjonować się w pierwszych wynikach.

Responsive Design

Sklep będzie wyglądał idealnie, a transakcji można dokonywać z dowolnego urządzenia. Pamiętaj, że większość ludzi robi zakupy za pomocą smartfonów!

Integracja

W zakresie bezpieczeństwa i prostoty polegamy na cPanel, wiodącym na świecie panelu sterowania.


Tworzenie responsywnych sklepów internetowych

Ponad połowa ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych. Stwórz swój internetowy sklep mobilny z Neolo.

Zacznij już teraz
Smartphone

Często zadawane pytania

Co to jest sklep internetowy?

+

Sklep internetowy to strona internetowa przygotowana do handlu elektronicznego. Za pomocą wszystkich oferowanych przez nas platform handlu elektronicznego możesz przesyłać produkty, wybierać projekt sklepu, konfigurować logistykę i integrować metody płatności.

Jaka jest różnica między Cloud Store, Woocommerce, Prestashop i Magento?

+

Tiendanube jest idealny na początek. Jest to platforma stworzona z zamkniętym kodem, co oznacza, że nie będziesz musiał martwić się problemami technicznymi w swoim sklepie internetowym, takimi jak aktualizacje zabezpieczeń lub błędy programistyczne, dlatego nie będziesz potrzebować profesjonalnej porady, możesz zrobić wszystko sam, chociaż poziom dostosowania nie maksymalnie, jest to bardzo wszechstronna platforma sklepu internetowego ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby zacząć. Jeśli wybierzesz Tiendanube, będziesz miał 15 bezpłatnych dni na przetestowanie platformy, wtedy będziesz musiał zapłacić miesięczną opłatę za korzystanie z platformy, 2% prowizji od wszystkich dokonanych sprzedaży i 0 hosting planu w Neolo, aby móc mieć Profesjonalne e-maile z profesjonalną domeną. Zalecamy zacząć od sklepu internetowego.

Woocommerce jest instalowany razem z WordPress w twoim planie hostingowym, jest również idealny do uruchomienia. Jest to platforma e-commerce typu open source (oznacza to, że każdy znany programista może odczytać kod i ulepszyć lub zmienić to, czego potrzebujesz z aplikacji). Aby go zainstalować, będziesz potrzebować nieco więcej cierpliwości i dodatkowych zapytań do zespołu wsparcia hostingowego, ale będziesz mieć całkowitą kontrolę i znacznie więcej możliwości dostosowywania, ponieważ istnieją tysiące wtyczek, które maksymalnie zwiększą możliwości twojego sklepu internetowego. Nie powinieneś płacić za korzystanie z platformy ani prowizji za sprzedaż. Aby przejść dalej, musisz wybrać abonament hostingowy premium, aby hosting miał zainstalować Woocommerce, mieć profesjonalne e-maile obok własnej profesjonalnej domeny. Zalecamy uruchomienie sklepu internetowego.

Prestashop to platforma e-commerce do tworzenia Twojego sklepu internetowego, który przeniesie możliwości Twojego sklepu na wyższy poziom niż Woocommerce. Jest to również oprogramowanie typu open source, więc będziesz mieć wysoki poziom personalizacji. W przeciwieństwie do Woocommerce, która jest agregatem dla WordPressa, Prestashop to platforma zaprojektowana od podstaw dla handlu elektronicznego, jednak zwykle wymaga profesjonalnej pomocy przy instalacji, konfiguracji i optymalizacji, aby działała idealnie. Polecamy to tylko firmom, które wypróbowały już powyższe opcje. Aby przejść do przodu, potrzebujesz pakietu hostingowego premium, aby zainstalować Prestashop, a także mieć profesjonalne e-maile obok własnej domeny.

Magento to maksimum pod względem platformy open source, ale całej mocy i funkcjonalnościom towarzyszy potrzeba profesjonalnej pomocy od pierwszej minuty, zalecamy ją tylko sklepom, które już sprzedają kilka tysięcy dolarów miesięcznie i które mają Specjaliści w Twoim zespole. Magento przenosi handel elektroniczny na najbardziej profesjonalny i najwyższy możliwy poziom. Polecamy go tylko zaawansowanym sklepom internetowym z kilkuletnim doświadczeniem. Aby przejść dalej, będziesz potrzebować abonamentu hostingowego premium, aby zainstalować Magento, a także mieć profesjonalne e-maile obok własnej domeny.

Dlaczego powinienem stworzyć swój sklep internetowy w Neolo?

+

W Neolo działa już ponad 3000 sklepów internetowych w 50 krajach. Wszystkim z nich oferujemy możliwość wyboru między różnymi platformami handlu elektronicznego z usługą hostingu premium na wysokiej jakości dyskach SSD i bardzo szybką szybkością ładowania strony, co jest ważne, aby klienci czuli się dobrze Oferujemy Ci certyfikat HTTPS, aby zagwarantować bezpieczeństwo informacji na całym etapie zakupu odwiedzających, generując większe zaufanie i większą sprzedaż. Wreszcie nasz zespół pomocy technicznej będzie dostępny, aby pomóc Ci w każdy możliwy sposób z prawidłowym funkcjonowaniem Twojego sklepu internetowego.

Pracujemy, aby osiągnąć te opinie

Naszą największą przyjemnością jest realizacja projektów naszych użytkowników. Kiedy wszystko działa idealnie, nasza praca pozostaje niezauważona, ale Twoja wyróżnia się. I to się liczy.

Opanowałem swój projekt gastronomiczny w Neolo, wszystko było łatwe i szybkie.

Vicky Vago - Living Eat

Jesteśmy klientami 10 lat temu i ponownie wybralibyśmy Neolo.

Federico Pacheco - Entropy Security

Wybieram Neolo do obsługi stron internetowych moich klientów i nigdy nie miałem problemu

Michelle Dure - grafik w Decero

Ponad 10 000 klientów z 79 krajów ufa Neolo

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE