Wybierz najbardziej polecany hosting Polska w 2021 r.

Prowadzimy Cię we wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozpocząć i rozwijać swoją firmę od Polska
domeny + nieograniczony hosting + kreator stron internetowych + profesjonalne e-maile

  • Miesięczny
  • Kwartalny
  • Rocznie 50% OFF
  • Risk-free web hosting: 30-day money-back guarantee.

Plan 1

Zarządzaj swoją dynamiczną stroną internetową i pozycjonuj swoją markę

PIERWSZA PŁATNOŚĆ: ZAOSZCZĘDŹ 50%

10.80 PLN / My

21.59 PLN kiedy odnowisz

Kup

Zaplanuj 0

Zacznij od podstaw dla swojego startupu

PIERWSZA PŁATNOŚĆ: ZAOSZCZĘDŹ 50%

8.84 PLN / My

17.67 PLN kiedy odnowisz

Kup

Risk free

Web hosting plans have a 30-day guarantee. Your happiness will be total or we will refund your money.

30 day guarantee

Reviews from website owners

Od 2002 roku ponad 10 000 klientów z 79 krajów wybrało nasz hosting, zwłaszcza od Polskastars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Ułatwienia płatnicze

Akceptujemy główne sposoby płatności. Będziesz musiał tylko wybrać jedną z twoich preferencji.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Korzyści przy wyborze Neolo

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Zarządzanie witryną i pocztą e-mail za pomocą cPanel

Easy and fast

Odpowiedni dla wszystkich odbiorców, projekt cPanel jest najbardziej przyjazny, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad swoją witryną, hostingiem i domenami.

Autonomy

Twórz i zarządzaj subdomenami, kontami e-mail, statystykami odwiedzin, aplikacjami i nie tylko.

Aplikacje

Zainstaluj ponad 200 aplikacji - takich jak WordPress lub Woocommerce - za pomocą zaledwie 3 kliknięć. Skorzystaj z Neolo Site Builder i stwórz swoją stronę internetową bez potrzeby korzystania z projektanta.

cPanel

Ponadto Twoja witryna będzie miała te cechy

Features

Neolo hosting servers features

OPTYMALIZUJ MOJĄ STRONĘ

Często zadawane pytania

Dlaczego Neolo mi odpowiada?

Naszą misją jest, aby każda osoba lub firma mogła zamienić swój pomysł w stronę internetową. Pomagamy rozwijać Twoją osobistą markę lub projekt, sprzedawać online i publikować treści, które chcesz. Krótko mówiąc, zbuduj swój cyfrowy biznes. Uwielbiamy zapewniać szybką i wysokiej jakości obsługę klienta, dlatego odpowiadamy na 80% zapytań w mniej niż 1 godzinę i mamy ocenę 9,5 / 10. Ponadto nasze serwery są super stabilne i oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jesteśmy częścią ruchu Open-Startups: upubliczniamy wskaźniki obsługi klienta, a także stabilność serwerów. Co tydzień publikujemy nowe samouczki, kursy, wywiady ze specjalistami i przewodniki po wiedzy, abyś mógł przenieść swoją przedsiębiorczość na wyższy poziom.

Co to jest domena?

Domena to unikalna i ekskluzywna nazwa nadana Twojej witrynie w Internecie, aby użytkownik mógł Cię znaleźć. Na przykład: Neolo.com, Facebook.com i Google.com to nazwy domen

Czy rejestrujesz domeny?

Tak, rejestrujemy wiele rozszerzeń domen, między innymi .com, .net, .org, .info, .biz, .co i .es.

Akceptujemy również pliki specyficzne dla kraju (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru itd.), Ale takie będą musisz zarejestrować się samodzielnie w NIC każdego kraju. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a my Ci pomożemy.

Co to jest hosting?

Hosting sieci Web - lub hosting witryn internetowych - to usługa, dzięki której Twoja witryna internetowa działa przez 24 godziny na naszych serwerach. Za każdym razem, gdy ktoś wchodzi na stronę internetową, w rzeczywistości uzyskuje dostęp do serwerów dostawcy usług hostingowych.

Oprócz hostingu nasza usługa zapewnia własną domenę i nieograniczoną liczbę kont e-mail.

Jakiego planu hostingowego potrzebuję?

To zależy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, czy będziesz korzystać z baz danych, które są odpowiedzialne za tworzenie aplikacji takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fora, blogi, wózki sklepowe itp. Jeśli tak, zalecamy Plan 1 lub Plan nieograniczony. Z drugiej strony, jeśli Twoja strona będzie tworzona tylko w HTML, CSS lub AJAX i nie będzie korzystała z baz danych, Plan 0 będzie idealny. Kolejną decyzją, którą będziesz musiał podjąć, jest to, czy zamierzasz hostować tylko jedną domenę, czy kilka. Jeśli jest tylko jeden, proponujemy Plan 1, ale jeśli potrzebujesz kilku, Plan Nieograniczony jest dla Ciebie. Z drugiej strony, jeśli spodziewasz się hostowania witryny internetowej o zużyciu większym niż 1 GB - na przykład WordPress z kilkuset odwiedzinami dziennie, wieloma wtyczkami i ciężkim motywem - proponujemy Plan Premium.

Czy mogę wybrać plan hostingowy, a następnie zmienić go na inny?

Tak, oczywiście, kiedy tylko chcesz, możesz to zmienić. Sugerujemy jednak, aby początkowo wybrać plan nieograniczony lub plan 1, które najlepiej sprzedają się.

Czy będę mieć instalatora aplikacji za jednym kliknięciem?

Tak Na swoim hostingu Plan Unlimited lub Plan 1 będziesz mieć Softaculous, który jest najlepszy na rynku: wybierasz pomiędzy aplikacjami +200, które chcesz zainstalować, klikasz na instalacji, mówisz w którym katalogu chcesz i gotowe, magia :)

Czy zajmujesz się projektowaniem stron internetowych?

Zalecamy zatrudnienie planu nieograniczonego, który ma Neolo Builder, twórca super prostych i profesjonalnych stron internetowych. Jeśli Twój projekt jest znacznie większy, skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, jak możemy Ci pomóc.

Czy będę miał wcześniej zaprojektowane szablony?

Nieograniczony plan obejmuje kilka nieograniczonych szablonów. Google jest również dobrym źródłem wyników.

Jak mogę kupić mój plan hostingowy?

Jest to bardzo intuicyjne: wybierasz plan, wpisujesz swoje dane i dane swojej strony internetowej, dokonujesz płatności i to wszystko! Po akredytacji wyślemy Ci wiadomość e-mail ze wszystkimi danymi rejestracyjnymi, abyś mógł załadować swoją witrynę i skonfigurować konta e-mail. Ponadto będziesz mieć dostęp do samouczków, filmów, a nasz zespół techniczny będzie do Twojej dyspozycji.

Migracja: Jestem w innym dostawcy i chcę zmienić na Neolo, czy możesz mi pomóc?

Pewnie! Po zakupie hostingu poprosimy Cię o wykonanie pełnej kopii zapasowej (pełnej kopii) Twojego konta cPanel lub Plesk w celu jego migracji. Jeśli korzystałeś z innego panelu sterowania u swojego poprzedniego dostawcy, powiedz nam, a przeanalizujemy, czy możemy go zmigrować. Jeśli nie wyjaśnimy, jak to się robi, zwykle nie jest to skomplikowane. Jeśli chcesz przenieść swoją domenę do Neolo, możesz to również zrobić przy zakupie planu hostingowego lub przeniesieniu domeny.

Już zapłaciłem Jak długo trwa rejestracja?

Płatności dokonywane w gotówce trwają od 24 do 72 godzin roboczych. Płatności drogą elektroniczną, takie jak karty kredytowe, karty debetowe i przelewy bankowe, zwykle zajmują mniej niż 24 godziny lub są natychmiastowe.

DNS: czym one są? Czym oni są Czy to biała etykieta?

DNS to nazwy serwerów odpowiedzialnych za łączenie osób wchodzących do Twojej domeny z serwerami NEOLO.COM i treści hostowanych na Twoim koncie hostingowym. Nasze DNS to: ns1.lineadns.com i ns2.lineadns.com. Są całkowicie białą etykietą, więc jeśli twoje konto jest sprzedawcą, VPS lub serwerami dedykowanymi, możesz również z nich korzystać.

Czy istnieje ograniczenie liczby wysyłanych wiadomości e-mail?

Wszyscy chcemy, aby e-maile docierały do skrzynki odbiorczej, więc spam jest zabroniony. Możesz wysłać do 150 e-maili na godzinę, jest to ponad rozsądny limit i wyższy niż reszta dostawców. Jeśli chodzi o liczbę kont e-mail, które możesz utworzyć, są one nieograniczone i masz do nich dostęp za pośrednictwem swojego ulubionego programu pocztowego, urządzenia mobilnego lub poczty internetowej.

Czy robią kopie zapasowe?

Wykonujemy 1 pełną kopię zapasową wszystkich kont hostingowych do 2 GB pełnych tygodniowo i przenosimy do innego centrum danych. Zalecamy jednak tworzenie i pobieranie kopii zapasowych z panelu sterowania.

Czy będę mieć SSH?

Udostępnianie SSH na hostingu współdzielonym jest niebezpieczną i nierozsądną praktyką dla dostawców usług hostingowych, dlatego nie oferujemy tego. Jeśli jednak wynajmujesz VPS lub serwer dedykowany, możemy łatwo zapewnić Ci SSH Root.

Czy akceptujesz hosting gier online?

Nie dla hostingu współdzielonego. Ale jeśli jest to aplikacja na Facebooku, musisz wynająć VPS. Jeśli jest to serwer gier, to nie, nie oferujemy.

Jak długo trwa konfiguracja nowego hostingu w Neolo?

Rejestracja i konfiguracja nowej strony internetowej, hostingu i profesjonalnych e-maili jest natychmiastowa.

Uważa, że płatności kartą kredytową i debetową są natychmiastowe, ale wpływ innych środków może potrwać do 72 godzin.

Dlatego zalecamy płacenie kartą kredytową lub debetową, ponieważ aktywacja jest automatyczna, nie ma interwencji człowieka :).

Jakie są profesjonalne wiadomości e-mail?

Kiedy wynajmujesz swój plan hostingowy Neolo, zapewniamy ci nieograniczoną liczbę profesjonalnych kont e-mail.

Możesz przechowywać wszystkie e-maile, które chcesz.

Uzyskaj dostęp do profesjonalnego konta e-mail typu nazwa@firma.com z urządzenia mobilnego, komputera i tabletu.

Co to są bazy danych MySQL?

Bazy danych MySQL pozwalają na prowadzenie bloga, forum, a nawet instalowanie aplikacji takich jak WordPress, Joomla, Magento.

Ze względu na niewielką różnicę w pieniądzach między Planem 0 a Planem 1 zalecamy wynajęcie planu hostingowego z bazami danych MySQL.

Czy mogę przenieść moją domenę lub hosting do Neolo?

Tak Każdego miesiąca setki stron migrują do Neolo.

Jeśli masz kopię lub kopię zapasową swojej witryny, możesz wysłać ją do nas, a my wyświetlimy ją w Neolo. W przeciwnym razie możesz przesłać swoją stronę od zera lub skontaktować się z naszym zespołem technicznym, a my przeprowadzimy migrację, jeśli to możliwe :).

Czy Neolo oferuje mi narzędzie do tworzenia stron internetowych?

Tak Oferujemy Ci Neolo Builder, który jest bardzo prostym twórcą stron internetowych: Ty wybierasz projekt strony internetowej i uzupełniasz zawartość.

Możesz również stworzyć swoją stronę internetową za pomocą WordPress: Możesz zainstalować ją jednym kliknięciem z cPanel Neolo.

Oferujemy również samouczki, przewodniki, które pomogą Ci lepiej pomóc.

Mam domenę u innego dostawcy: Czy mogę hostować domenę w Neolo?

Tak, oczywiście.

Możesz mieć domenę w wybranej firmie i Hosting w Neolo i na odwrót.

Czy powinienem wynająć domenę i hosting w Neolo?

Tak, absolutnie.

Zawsze powinieneś wynająć wszystko od tego samego dostawcy.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze lepiej jest poradzić sobie tylko z jednym dostawcą :).

Czy mogę przesłać plan w miarę rozwoju mojej witryny?

Tak, całkowicie.

Dlatego zalecamy rozpoczęcie od wspólnego planu hostingowego: Plan 0, Plan 1 lub Plan nieograniczony, a jeśli Twoja witryna rośnie w ruchu i zasobach konsumpcyjnych, zawsze możesz przejść na plan Premium Hosting.

Czy mogę zainstalować e-commerce w Neolo?

Tak Zalecamy używanie WordPress z wtyczką WooCommerce, ponieważ najbardziej wskazaną rzeczą jest Plan 1 lub Premium Hosting plan dla WordPress.

Jakie są opinie hostingu w $ country?

Do dziś Neolo prowadzi ranking hostingu opinii w $ country z oceną „Doskonały”.

Możesz zobaczyć opinie tutaj: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE