Szybkie, bezpieczne i całodobowe wsparcie techniczne Hosting oparty na Polska

Domena + nieograniczony hosting + strona internetowa + profesjonalna poczta

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • VIP priority support
  • Servers Uptime 99.999%
  • 30 days moneyback

Nieograniczony plan

Optimiza tu negocio y crece en<br>dominios ilimitados.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

13.32 PLN / My

26.64 PLN kiedy odnowisz

Kup

Zaplanuj 0

Start with a static website.

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

5.69 PLN / My

11.38 PLN kiedy odnowisz

Kup

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Exclusive benefits

icon

Neolo Cloud

Get your website to work for you: It will be online 24 hours a day, 365 days a year serving your users and customers. Done by the Neolo Cloud international network.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Ponad 10 000 klientów z 79 krajów ufa Neolostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Bezpieczeństwo

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

OPTYMALIZUJ MOJĄ STRONĘ

Często zadawane pytania

Dlaczego Neolo mi odpowiada?

Istniejemy na rynku od 2002 roku. Już teraz pomagamy dziesiątkom tysięcy ludzi i organizacji w przekształcaniu ich pomysłów i projektów w witryny internetowe działające 24 godziny na dobę. Wierzymy w Internet jako podstawową potrzebę, jako prawo człowieka, to właśnie pozwala ludziom wyrażać się w świecie i rozwijać się osobiście, ekonomicznie i duchowo, dlatego chcemy być częścią twojego projektu i pomóc ci być online z własnym imieniem w Internecie . Posiadamy serwery w kilku krajach, klientów na całym świecie i w przeciwieństwie do innych firm, NEOLO.COM jest nadal obsługiwany przez jego właścicieli. Naszymi głównymi inwestorami są nasi klienci, którzy nas wspierają i pozwalają nam dalej się rozwijać. Chcemy, aby Twój projekt rozwijał się i zawsze działał, dlatego chcemy być Twoim dostawcą usług hostingowych w Polska.

Co to jest domena?

Domena to nazwa, pod którą nazywamy strony internetowe, na przykład NEOLO.COM FACEBOOK.COM GOOGLE.COM to nazwy domen.

Czy rejestrujesz domeny?

Tak Rejestrujemy wiele rozszerzeń domen, niektóre z nich to .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES i wiele innych. Przyjmujemy również te z określonych krajów: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .M .EC .NI .CA .UK .UK .RU Musisz jednak zarejestrować je samodzielnie w karcie sieciowej każdego kraju i kupić u nas hosting. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a my Ci pomożemy.

Co to jest hosting?

Web hosting or website hosting is a service that consists of keeping your website running online 24 hours on our servers. Every time someone enters a website, they are actually accessing the servers of a web hosting provider. In addition to websites, we provide web hosting so you can have all the email accounts you want with your own domain.

Jakiego planu hostingowego potrzebuję?

To zależy. Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest korzystanie z baz danych, które są odpowiedzialne za tworzenie aplikacji takich jak WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fora, blogi, koszyki itp. W tej witrynie. W takim przypadku zalecamy Plan 1 lub Plan nieograniczony. Z drugiej strony, jeśli twoja strona będzie rozwijana tylko w HTML, CSS, AJAX i nie będzie korzystała z baz danych, Plan 0 będzie idealny. Inną decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy zamierzasz hostować 1 domenę (nazwa .COM .NET .ORG .COM.AR itp.), Czy kilka. Jeśli potrzebujesz kilku, musisz wybrać Plan nieograniczony, jeśli będzie to tylko 1 domena, sugerujemy Plan 1.

Czy mogę wybrać plan hostingowy, a następnie zmienić go na inny?

Tak, oczywiście, kiedy tylko chcesz, możesz to zmienić. Sugerujemy jednak, aby początkowo wybrać plan nieograniczony lub plan 1, które najlepiej sprzedają się.

Czy będę mieć instalatora aplikacji za jednym kliknięciem?

Tak Na swoim hostingu Plan Unlimited lub Plan 1 będziesz mieć Softaculous, który jest najlepszy na rynku: wybierasz pomiędzy aplikacjami +200, które chcesz zainstalować, klikasz na instalacji, mówisz w którym katalogu chcesz i gotowe, magia :)

Czy zajmujesz się projektowaniem stron internetowych?

Zalecamy zatrudnienie planu nieograniczonego, który ma Neolo Builder, twórca super prostych i profesjonalnych stron internetowych. Jeśli Twój projekt jest znacznie większy, skontaktuj się z nami, aby zobaczyć, jak możemy Ci pomóc.

Czy będę miał wcześniej zaprojektowane szablony?

Nieograniczony plan obejmuje kilka nieograniczonych szablonów. Google jest również dobrym źródłem wyników.

Jak mogę kupić mój plan hostingowy?

To jest bardzo łatwe. Ty wybierasz plan, uzupełniasz dane i dane swojej witryny, dokonujesz płatności, a po akredytacji wysyłamy Ci e-mail ze wszystkimi danymi rejestracyjnymi, abyś mógł załadować swoją stronę internetową i skonfigurować konta e-mail. Będziesz miał również dostęp do samouczków, filmów i różnych pomocy. A także naszym technikom w przypadku jakichkolwiek pytań.

Migracja: mam innego dostawcę i chcę zmienić się na Neolo. Czy możesz mi pomóc?

Tak Po zakupie hostingu poprosimy o pełną kopię zapasową konta cPanel lub Plask u poprzedniego dostawcy, aby dokonać migracji. Jeśli w poprzednim dostawcy korzystałeś z innego panelu sterowania, powiedz nam, a my przeanalizujemy, czy możemy go zmigrować, ale wyjaśnimy, jak to się robi, zwykle nie jest to skomplikowane. Jeśli chcesz przenieść domenę do Neolo, możesz to zrobić również przy zakupie planu hostingowego lub transferu domeny.

Już zapłaciłem Jak długo trwa rejestracja?

Płatności dokonywane w gotówce trwają od 24 do 72 godzin roboczych. Płatności drogą elektroniczną, takie jak karty kredytowe, karty debetowe i przelewy bankowe, zwykle zajmują mniej niż 24 godziny lub są natychmiastowe.

DNS: czym one są? Czym oni są Czy to biała etykieta?

DNS to nazwy serwerów odpowiedzialnych za łączenie osób wchodzących do Twojej domeny z serwerami NEOLO.COM i treści hostowanych na Twoim koncie hostingowym. Nasze DNS to: ns1.lineadns.com i ns2.lineadns.com. Są całkowicie białą etykietą, więc jeśli twoje konto jest sprzedawcą, VPS lub serwerami dedykowanymi, możesz również z nich korzystać.

Czy istnieje ograniczenie liczby wysyłanych wiadomości e-mail?

Wszyscy chcemy, aby e-maile docierały do skrzynki odbiorczej, więc spam jest zabroniony. Możesz wysłać do 150 e-maili na godzinę, jest to ponad rozsądny limit i wyższy niż reszta dostawców. Jeśli chodzi o liczbę kont e-mail, które możesz utworzyć, są one nieograniczone i masz do nich dostęp za pośrednictwem swojego ulubionego programu pocztowego, urządzenia mobilnego lub poczty internetowej.

Czy robią kopie zapasowe?

Wykonujemy 1 pełną kopię zapasową wszystkich kont hostingowych do 2 GB pełnych tygodniowo i przenosimy do innego centrum danych. Zalecamy jednak tworzenie i pobieranie kopii zapasowych z panelu sterowania

Czy będę mieć SSH?

Zapewnienie SSH we współdzielonym hostingu jest niepewne i jest niepożądaną praktyką dla dostawców usług hostingowych, więc nie zapewniamy SSH we współdzielonym hostingu, jednak jeśli wynajmujesz VPS lub serwer dedykowany, możemy zapewnić rootowanie SSH.

Czy akceptujesz hosting gier online?

Nie dla hostingu współdzielonego. Ale jeśli jest to aplikacja na Facebooku, musisz wynająć VPS. Jeśli jest to serwer gier, to nie, nie oferujemy.

Jak długo trwa konfiguracja nowego hostingu w Neolo?

Rejestracja i konfiguracja nowej strony internetowej, hostingu i profesjonalnych e-maili jest natychmiastowa.

Uważa, że płatności kartą kredytową i debetową są natychmiastowe, ale wpływ innych środków może potrwać do 72 godzin.

Dlatego zalecamy płacenie kartą kredytową lub debetową, ponieważ aktywacja jest automatyczna, nie ma interwencji człowieka :).

Jakie są profesjonalne wiadomości e-mail?

Kiedy wynajmujesz swój plan hostingowy Neolo, zapewniamy ci nieograniczoną liczbę profesjonalnych kont e-mail.

Możesz przechowywać wszystkie e-maile, które chcesz.

Uzyskaj dostęp do profesjonalnego konta e-mail typu nazwa@firma.com z urządzenia mobilnego, komputera i tabletu.

Co to są bazy danych MySQL?

Bazy danych MySQL pozwalają na prowadzenie bloga, forum, a nawet instalowanie aplikacji takich jak WordPress, Joomla, Magento.

Ze względu na niewielką różnicę w pieniądzach między Planem 0 a Planem 1 zalecamy wynajęcie planu hostingowego z bazami danych MySQL.

Czy mogę przenieść moją domenę lub hosting do Neolo?

Tak Każdego miesiąca setki stron migrują do Neolo.

Jeśli masz kopię lub kopię zapasową swojej witryny, możesz wysłać ją do nas, a my wyświetlimy ją w Neolo. W przeciwnym razie możesz przesłać swoją stronę od zera lub skontaktować się z naszym zespołem technicznym, a my przeprowadzimy migrację, jeśli to możliwe :).

Czy Neolo oferuje mi narzędzie do tworzenia stron internetowych?

Tak Oferujemy Ci Neolo Builder, który jest bardzo prostym twórcą stron internetowych: Ty wybierasz projekt strony internetowej i uzupełniasz zawartość.

Możesz również stworzyć swoją stronę internetową za pomocą WordPress: Możesz zainstalować ją jednym kliknięciem z cPanel Neolo.

Oferujemy również samouczki, przewodniki, które pomogą Ci lepiej pomóc.

Mam domenę u innego dostawcy: Czy mogę hostować domenę w Neolo?

Tak, oczywiście.

Możesz mieć domenę w wybranej firmie i Hosting w Neolo i na odwrót.

Czy powinienem wynająć domenę i hosting w Neolo?

Tak, absolutnie.

Zawsze powinieneś wynająć wszystko od tego samego dostawcy.

W razie jakichkolwiek pytań zawsze lepiej jest poradzić sobie tylko z jednym dostawcą :).

Czy mogę przesłać plan w miarę rozwoju mojej witryny?

Tak, całkowicie.

Dlatego zalecamy rozpoczęcie od wspólnego planu hostingowego: Plan 0, Plan 1 lub Plan nieograniczony, a jeśli Twoja witryna rośnie w ruchu i zasobach konsumpcyjnych, zawsze możesz przejść na plan Premium Hosting.

Czy Neolo jest zalecane?

Działamy na rynku od 2002 roku.

Mamy ponad 10 000 klientów z 50 krajów.

Oprócz poświęcenia się Hostingowi, uwielbiamy chodzić na imprezy marketingu cyfrowego, organizować szkolenia, warsztaty i rozmowy, dzięki czemu zawsze będziesz nas widzieć na wydarzeniach technologicznych, jesteśmy jedynymi, którzy są tak otwarci na społeczność. Gdybyśmy nie byli doskonali, nie moglibyśmy tego zrobić.

Czy mogę zainstalować e-commerce w Neolo?

Tak Zalecamy używanie WordPress z wtyczką WooCommerce, ponieważ najbardziej wskazaną rzeczą jest Plan 1 lub Premium Hosting plan dla WordPress.

Jakie są opinie hostingu w $ country?

Do dziś Neolo prowadzi ranking hostingu opinii w $ country z oceną „Doskonały”.

Możesz zobaczyć opinie tutaj: www.reputacionverificada.com/neolocom/

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE