WEB HOSTING PRESTASHOP

Hosting dla Prestashop szybko, bezpiecznie i ze wsparciem technicznym 24 godziny w Polska

Oferujemy Hosting Premium, aby Twoja strona internetowa działała w Prestashop przez 24 godziny z maksymalną prędkością.

  • Monthly
  • Quarterly
  • Annually 50% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 days moneyback

Plan Premium 5

Best option for high growth websites

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

134 PLN / My

267.99 PLN kiedy odnowisz

Kup

Plan Premium 4

Powerful like a dedicated server, at the best price

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

97.46 PLN / My

194.91 PLN kiedy odnowisz

Kup

Plan Premium 3

2x CPU power and 4X RAM

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

80.37 PLN / My

160.73 PLN kiedy odnowisz

Kup

Plan Premium 1

Entry level of the most exclusive web hosting

FIRST PAYMENT: SAVE 50%

46.20 PLN / My

92.39 PLN kiedy odnowisz

Kup

Payment methods

Choose the one of your preference.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai

Dlaczego warto ufać Neolo? Ponieważ jesteśmy najlepszym $ Prestashop Hosting dla kraju

Prestashop

Neolo ma serwery specjalnie zoptymalizowane pod kątem tradycyjnego hostingu i Prestashop. Poznaj ich!

icon

Hosting zarządzany Prestashop

Konfigurujemy, aktualizujemy i utrzymujemy Twoje Prestashop w czystości. Blokujemy również spam i optymalizujemy go pod kątem Google, Yahoo! i bing

icon

Dodatkowa kopia bezpieczeństwa

Wykonujemy dodatkową kopię zapasową na całym koncie. Twoje dane będą zawsze bezpieczne w innym centrum danych. Nie trać cennych informacji!

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Ponad 10 000 klientów z 79 krajów ufa Neolostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Website and email management with cPanel

Easy and fast

The most friendly cPanel will give you total control over your website, web hosting and domains.

Autonomy

Create and manage subdomains, email accounts, visit statistics, applications, and much more.

Bezpieczeństwo

Install more than 200 applications in 3 clicks like WordPress and Woocommerce for your online store. Also with Neolo Site Builder, you will be able to create your website, without needing a web designer.

cPanel

Web hosting features

Features

Neolo hosting servers features

OPTYMALIZUJ MOJĄ STRONĘ

Często zadawane pytania

Dlaczego Neolo mi odpowiada?

Istniejemy na rynku od 2002 roku. Już teraz pomagamy dziesiątkom tysięcy ludzi i organizacji w przekształcaniu ich pomysłów i projektów w witryny internetowe działające 24 godziny na dobę. Wierzymy w Internet jako podstawową potrzebę, jako prawo człowieka, to właśnie pozwala ludziom wyrażać się w świecie i rozwijać się osobiście, ekonomicznie i duchowo, dlatego chcemy być częścią twojego projektu i pomóc ci być online z własnym imieniem w Internecie . Posiadamy serwery w kilku krajach, klientów na całym świecie i w przeciwieństwie do innych firm, NEOLO.COM jest nadal obsługiwany przez jego właścicieli. Naszymi głównymi inwestorami są nasi klienci, którzy nas wspierają i pozwalają nam dalej się rozwijać. Chcemy, aby Twój projekt rozwijał się i zawsze działał, dlatego chcemy być Twoim dostawcą usług hostingowych w Polska.

Czy rejestrujesz domeny?

Tak Rejestrujemy wiele rozszerzeń domen, niektóre z nich to .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES i wiele innych. Przyjmujemy również te z określonych krajów: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .M .EC .NI .CA .UK .UK .RU Musisz jednak zarejestrować je samodzielnie w karcie sieciowej każdego kraju i kupić u nas hosting. Jeśli potrzebujesz pomocy, daj nam znać, a my Ci pomożemy.

Co to jest Hosting Prestashop Premium?

Premium Prestashop Hosting to rodzaj usługi hostingu dzielonego przeznaczonej wyłącznie dla wymagających stron internetowych, które wymagają więcej mocy niż strona internetowa w tradycyjnym hostingu współdzielonym. W szczególności Premium Prestashop Hosting obejmuje więcej pamięci RAM, więcej procesorów, dyski SSD, priorytetową pomoc techniczną i bezpłatny certyfikat SSL.

What Premium Hosting plan do I need?

Zalecamy zacząć od abonamentu Premium 1 i w zależności od zużycia konta możesz szybko przejść do wyższego abonamentu.

Czy mogę wybrać plan hostingowy, a następnie zmienić go na inny?

Tak, oczywiście, kiedy tylko chcesz, możesz to zmienić.

Czy będę mieć instalatora aplikacji za jednym kliknięciem?

Tak We wszystkich planach Premium Hosting będziesz mieć Softaculous, który jest najlepszy na rynku: wybierasz pomiędzy aplikacjami +200, które chcesz zainstalować, kliknij instaluj, powiedz im, w którym katalogu chcesz i to jest magiczne :)

Jak mogę kupić mój plan hostingowy?

To jest bardzo łatwe. Ty wybierasz plan, uzupełniasz dane i dane swojej witryny, dokonujesz płatności, a po akredytacji wysyłamy Ci e-mail ze wszystkimi danymi rejestracyjnymi, abyś mógł załadować swoją stronę internetową i skonfigurować konta e-mail. Będziesz miał również dostęp do samouczków, filmów i różnych pomocy. A także naszym technikom w przypadku jakichkolwiek pytań.

Migracja: mam innego dostawcę i chcę zmienić się na Neolo. Czy możesz mi pomóc?

Tak Po zakupie hostingu poprosimy o pełną kopię zapasową (pełną kopię) konta cPanel lub Plesk u poprzedniego dostawcy, aby móc go migrować. Jeśli w poprzednim dostawcy korzystałeś z innego panelu sterowania, powiedz nam, a my przeanalizujemy, czy możemy go zmigrować, jeśli nie wyjaśnimy, jak to się robi, zwykle nie jest to skomplikowane. Jeśli chcesz przenieść domenę do Neolo, możesz to zrobić również przy zakupie planu hostingowego lub transferu domeny.

Już zapłaciłem Jak długo trwa rejestracja?

Płatności dokonywane w gotówce trwają od 24 do 72 godzin roboczych. Płatności drogą elektroniczną, takie jak karty kredytowe, karty debetowe i przelewy bankowe, zwykle zajmują mniej niż 24 godziny lub są natychmiastowe.

DNS: czym one są? Czym oni są Czy to biała etykieta?

DNS to nazwy serwerów odpowiedzialnych za łączenie osób wchodzących do Twojej domeny z serwerami NEOLO.COM i treści hostowanych na Twoim koncie hostingowym. Nasze DNS to: ns1.lineadns.com i ns2.lineadns.com. Są całkowicie białą etykietą, więc jeśli twoje konto jest sprzedawcą, VPS lub serwerami dedykowanymi, możesz również z nich korzystać.

Czy istnieje ograniczenie liczby wysyłanych wiadomości e-mail?

Wszyscy chcemy, aby e-maile docierały do skrzynki odbiorczej, więc spam jest zabroniony. Możesz wysłać do 150 e-maili na godzinę, jest to ponad rozsądny limit i wyższy niż reszta dostawców. Jeśli chodzi o liczbę kont e-mail, które możesz utworzyć, są one nieograniczone i masz do nich dostęp za pośrednictwem swojego ulubionego programu pocztowego, urządzenia mobilnego lub poczty internetowej.

Czy robią kopie zapasowe?

Wykonujemy 1 pełną kopię zapasową wszystkich kont hostingowych do 2 GB pełnych tygodniowo i przenosimy do innego centrum danych. Zalecamy jednak tworzenie i pobieranie kopii zapasowych z panelu sterowania

Czy będę mieć SSH?

Zapewnienie SSH we współdzielonym hostingu jest niepewne i jest niepożądaną praktyką dla dostawców usług hostingowych, więc nie zapewniamy SSH we współdzielonym hostingu, jednak jeśli wynajmujesz VPS lub serwer dedykowany, możemy zapewnić rootowanie SSH.

Czy akceptujesz hosting gier online?

Nie dla hostingu współdzielonego. Ale jeśli jest to aplikacja na Facebooku, musisz wynająć VPS. Jeśli jest to serwer gier, to nie, nie oferujemy.

Czy masz jakieś pytania? Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji, aby Ci pomóc
WYKONAJ KONSULTACJE