Alan adınızı kimlik koruması ile kaydedin:

Etki alanı kimliği koruması neden işe alınır?

Herkes bir alan adının sahibinin verilerine erişebildiğinden, kişisel verilerinizi kimlik hırsızlığına, spam'a ve olası saldırılara karşı korumanız önemlidir.

Kişisel verilerinize dikkat edin

Böylece kimse alan adı kayıt verilerinizi alamaz.

datos-personales
bloquea-atacantes

Saldırganları engelle

Alanlara ve web sitelerine yapılan saldırıların çoğu, alanın sahibinin ve tescil ettireninin verilerini bilerek yapılır. Saldırganları uzak tutmanız önemlidir!

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

+

Misyonumuz, herhangi bir kişi veya şirketin fikrini bir web sitesine dönüştürebilmesidir. Kişisel markanızı veya projenizi geliştirmenize, çevrimiçi satış yapmanıza ve istediğiniz içeriği yayınlamanıza yardımcı oluyoruz. Kısacası, dijital işinizi geliştirmek için. Hızlı, kaliteli müşteri desteği sağlamayı seviyoruz, bu nedenle sorguların% 80'ini 1 saatten kısa sürede yanıtlıyoruz ve 9.5 / 10 puanımız var. Ayrıca, sunucularımız süper kararlıdır ve 30 günlük para iade garantisi sunuyoruz. Open-Startups hareketinin bir parçasıyız: müşteri hizmetleri ölçütlerini ve ayrıca sunucuların istikrarını kamuoyuna açıklıyoruz. Her hafta yeni öğreticiler, kurslar, uzmanlarla röportajlar ve bilgi kılavuzları yayınlıyoruz, böylece girişimciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz.

Neden herkes alan adı tescil ettirenlerine erişebilir?

+

Çünkü Whois dizini, dünyadaki etki alanı sahiplerinden gelen verileri içeren genel bir veritabanıdır. ID Privacy Protect ile daha fazla gizlilik ve güvenlik elde etmek için verilerinizi gizleyebilirsiniz.

Ve işime ne olacak? Müşterilerimin beni bulmasını istiyorum

+

Müşterileriniz sizi web sitenizde göstermek istediğiniz bilgileri görecekleri için bulmaya devam edebilir, ancak hiç kimse WhoIs dizin verilerinize erişemez.

Alanlar için Gizlilik Koruma Kimliği nasıl çalışır?

+

Verilerinizi göstermek yerine, kişisel verileriniz için bir koruma katmanı olarak görev yapacak olan ortağımız "Proxy'ye Göre Etki Alanı" verilerini gösteririz.

ID Privacy Protect'in kimliğinin faydaları nelerdir?

+

Olası kimlik hırsızlığına, kişisel hesabınıza spam göndermeye ve saldırılara veya etki alanı hırsızlığına karşı daha fazla korunacaksınız.

2002 den bu yana, 79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri, özellikle Türkiye den başlayan web hosting hizmetimizi seçti.

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI