Alan adınızı kimlik koruması ile kaydedin:

Etki alanı kimliği koruması neden işe alınır?

Herkes bir alan adının sahibinin verilerine erişebildiğinden, kişisel verilerinizi kimlik hırsızlığına, spam'a ve olası saldırılara karşı korumanız önemlidir.

Kişisel verilerinize dikkat edin

Böylece kimse alan adı kayıt verilerinizi alamaz.

datos-personales
bloquea-atacantes

Saldırganları engelle

Alanlara ve web sitelerine yapılan saldırıların çoğu, alanın sahibinin ve tescil ettireninin verilerini bilerek yapılır. Saldırganları uzak tutmanız önemlidir!

SIK SORULAN SORULAR

Neolo neden bana uygun?

+

Deneyim: 2002'den beri piyasadayız. Kararlılık: Sunucuları doyurmuyoruz ve çevrimiçi olarak mükemmel zamanımız var. Kişiselleştirme: 10 sorudan 7'sini 1 saatten daha kısa bir sürede, diğer tüm hostinglerden çok daha hızlı cevaplıyoruz. Sahipleri, personelin bir parçasıdır. 50 ülkeden 10.000 müşteri bize güveniyor. Tüm planların Cloudlinux'u vardır: Bir web sayfasının aşırı yüklenmesi diğerlerine zarar vermeyecek şekilde her web sayfasını kapsülliyoruz. 24 saat izliyoruz.

Ve en önemlisi: On binlerce kişiye ve kuruluşa fikirlerini ve projelerini günde 24 saat çalışan web sitelerine dönüştürmelerine yardımcı oluyoruz. İnternet'e temel bir ihtiyaç olarak, bir insan hakkı olarak, insanların kendilerini dünyaya ifade etmelerine ve kişisel, ekonomik ve ruhsal olarak büyümelerine izin veren şey olduğuna inanıyoruz, bu yüzden projenizin bir parçası olmak ve İnternet'te kendi adınızla çevrimiçi olmanıza yardımcı olmak istiyoruz . Birkaç ülkede sunucularımız var, Latin Amerika'daki müşterilerimiz ve diğer şirketlerden farklı olarak NEOLO.COM hala sahiplerine hizmet veriyor. Biz Latin Amerika'da 2010 yılında sınırsız web barındırma hizmeti sunan ilk sağlayıcıydık. Ana yatırımcılarımız, bizi destekleyen ve onlarla büyümemizi sağlayan müşterilerimiz, her birimiz. Projenizin büyümesini ve her zaman çalışmasını istiyoruz, bu yüzden Türkiye'de web barındırma sağlayıcınız olmak istiyoruz.

Neden herkes alan adı tescil ettirenlerine erişebilir?

+

Çünkü Whois dizini, dünyadaki etki alanı sahiplerinden gelen verileri içeren genel bir veritabanıdır. ID Privacy Protect ile daha fazla gizlilik ve güvenlik elde etmek için verilerinizi gizleyebilirsiniz.

Ve işime ne olacak? Müşterilerimin beni bulmasını istiyorum

+

Müşterileriniz sizi web sitenizde göstermek istediğiniz bilgileri görecekleri için bulmaya devam edebilir, ancak hiç kimse WhoIs dizin verilerinize erişemez.

Alanlar için Gizlilik Koruma Kimliği nasıl çalışır?

+

Verilerinizi göstermek yerine, kişisel verileriniz için bir koruma katmanı olarak görev yapacak olan ortağımız "Proxy'ye Göre Etki Alanı" verilerini gösteririz.

ID Privacy Protect'in kimliğinin faydaları nelerdir?

+

Olası kimlik hırsızlığına, kişisel hesabınıza spam göndermeye ve saldırılara veya etki alanı hırsızlığına karşı daha fazla korunacaksınız.

Bu görüşlere ulaşmak için çalışıyoruz

En büyük zevkimiz, kullanıcılarımızın projelerinin gerçekleştiğini görmektir. Her şey mükemmel çalıştığında, işimiz fark edilmez, ancak sizinki öne çıkar. Ve önemli olan da bu.

Neolo'daki gastronomik projeme hakimim, her şey kolay ve hızlıydı.

Vicky Vago - Yaşayan Yemek

Biz 10 yıl önce müşterileriz ve tekrar Neolo'yu seçerdik.

Federico Pacheco - Entropi Güvenliği

Müşterilerimin web sitelerini barındırmak için Neolo'yu seçtim ve hiçbir zaman sorun yaşamadım

Michelle Dure - Decero şirketinde Graphic Designer

79 ülkeden 10.000'den fazla müşteri Neolo'ya güveniyor

Sorunuz mu var? Ekibimiz size yardımcı olmak için hizmetinizdedir
DANIŞMA PERFORMANSI