Registreeri oma domeen identiteedikaitsega:

Miks palgata domeeni identiteedi kaitset?

Kuna kõigil on juurdepääs domeeni omaniku andmetele, on seetõttu oluline kaitsta oma isikuandmeid identiteedivarguste, rämpsposti ja võimaliku häkkimise eest.

Hoolitse oma isiklike andmete eest

Nii et keegi ei saaks teie domeeni registreerimisandmeid.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokeeri ründajad

Enamik rünnakuid domeenide ja veebisaitide vastu toimub domeeni omaniku ja registreerija andmeid teades. On oluline, et hoiate ründajad eemal!

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

+

Oleme turul olnud alates 2002. aastast. Aitame juba kümnetel tuhandetel inimestel ja organisatsioonidel muuta oma ideed ja projektid veebisaitideks, mis töötavad 24 tundi ööpäevas. Me usume internetti kui põhivajadust, kui inimõigust, see on see, mis võimaldab inimestel end maailmale väljendada ning isiklikult, majanduslikult ja vaimselt kasvada, seega tahame olla osa teie projektist ja aidata teil olla Internetis oma nimega . Meil on servereid mitmes riigis, kliente üle kogu maailma ja erinevalt teistest ettevõtetest teenindavad NEOLO.COM endiselt selle omanikud. Meie peamised investorid on meie kliendid, igaüks, kes toetavad meid ja võimaldavad meil nendega koos kasvada. Soovime, et teie projekt kasvaks ja töötaks pidevalt, seega tahame olla teie veebimajutusteenuste pakkuja Eesti.

Miks on kõigil juurdepääs domeeninimede registreerijatele?

+

Sest kataloog Whois on avalik andmebaas, kus on andmeid kogu maailmas asuvatelt domeeniomanikelt. ID Privacy Protect abil saate suurema privaatsuse ja turvalisuse saavutamiseks oma andmeid peita.

Ja mis saab minu ettevõttest? Ma tahan, et mu kliendid leiaksid mind üles

+

Teie kliendid võivad teid jätkuvalt leida, kuna nad näevad teavet, mida soovite oma veebisaidil näidata, kuid kellelgi pole juurdepääsu teie WhoIs kataloogiandmetele.

Kuidas domeenide privaatsuse kaitse ID töötab?

+

Teie andmete kuvamise asemel kuvame meie partneri „Domeeni poolt puhverserveri kaudu” andmed, mis toimivad teie isikuandmete kaitsekihina.

Mis on ID Privacy Protect eelised?

+

Te olete paremini kaitstud võimalike identiteedivarguste, oma isiklikule kontole rämpsposti ning rünnakute ja domeenivarguste katsete vastu.

Töötame nende arvamuste saavutamise nimel

Meie suurim rõõm on näha, et meie kasutajate projektid saavad teoks. Kui kõik töötab ideaalselt, jääb meie töö märkamatuks, kuid teie oma paistab silma. Ja see on oluline.

Olen Neolos oma gastronoomilise projekti meisterlik, kõik oli lihtne ja kiire.

Vicky Vago - elav söömine

Oleme 10 aastat tagasi kliendid ja valiksime uuesti Neolo.

Federico Pacheco - entroopia turvalisus

Valin Neolo oma klientide veebisaitide hostimiseks ja mul polnud kunagi probleeme

Michelle Dure - Decero graafiline disainer

Neolo usaldab enam kui 10 000 klienti 79 riigist

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI