Register your domain with identity protection:

Why hire Domain Name Protection?

Because everyone has access to the data of the owner of a domain, that is why, it is important to protect your personal information against identity theft, sending spam and possible hacking.

Take care of your personal data

So nobody can get the registration data of your domain.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blocks attackers

Most attacks on domains and websites are made knowing the data and registrant information of the owner's domain. It is important that you keep the attackers away!

FAQ

Why does Neolo suit me?

+

Kogemused: Oleme turul olnud alates 2002. aastast. Stabiilsus: serverid ei küllastu ja meil on võrgus suurepärane aeg. Isikupärastamine: vastame 7-le kümnest küsimusest vähem kui ühe tunni jooksul, palju kiiremini kui ühegi muu hostimise korral. Omanikud on osa personalist. 10 000 klienti 50 riigist usaldavad meid. Kõigil plaanidel on Cloudlinux: kapseldame iga veebilehe nii, et ühe ülekoormus ei kahjusta teisi. Me jälgime 24 tundi.

Ja mis kõige tähtsam: aitame kümnetel tuhandetel inimestel ja organisatsioonidel muuta nende ideed ja projektid veebisaitideks, mis töötavad 24 tundi ööpäevas. Usume internetti kui põhivajadust, kui inimõigust, see on see, mis võimaldab inimestel end maailmale väljendada ja isiklikult, majanduslikult ja vaimselt kasvada, seega tahame olla osa teie projektist ja aidata teil olla Internetis oma nimega . Meil on servereid mitmes riigis, kliente kogu Ladina-Ameerikas ja erinevalt teistest ettevõtetest külastavad NEOLO.COMi endiselt selle omanikud. Olime Ladina-Ameerikas esimesed pakkujad, kes pakkusid 2010. aastal piiramatut veebimajutust. Meie peamised investorid on meie kliendid, igaüks, kes meid toetavad ja võimaldavad meil nendega koos kasvada. Soovime, et teie projekt kasvaks ja töötaks pidevalt, seetõttu soovime olla teie Eesti veebimajutusteenuste pakkuja.

Why do all have access to domain name registrants?

+

Because the Whois directory is a public database of domain name data from around the world. With ID Privacy Protect you can hide your data for privacy and security.

And what about my business? I want my clients to find me

+

Your customers will still be able to find you because they will see the information you want to display on your website, but no one will have access to your WhoIs directory information.

Kuidas domeenide privaatsuse kaitse ID töötab?

+

Instead of showing your data, we show the data of "Domain by Proxy", our partner that will act as a layer of protection of your personal data.

What are the benefits of ID Privacy Protect?

+

You will be more protected against identity theft, spam to your personal account, and attempted attack or theft of domain.

Töötame nende arvamuste saavutamise nimel

Meie suurim rõõm on näha, et meie kasutajate projektid saavad teoks. Kui kõik töötab ideaalselt, jääb meie töö märkamatuks, kuid teie oma paistab silma. Ja see on oluline.

Olen Neolos oma gastronoomilise projekti meisterlik, kõik oli lihtne ja kiire.

Vicky Vago - elav söömine

Oleme 10 aastat tagasi kliendid ja valiksime uuesti Neolo.

Federico Pacheco - entroopia turvalisus

Valin Neolo oma klientide veebisaitide hostimiseks ja mul polnud kunagi probleeme

Michelle Dure - Decero graafiline disainer

More than 10,000 customers from 50 countries trust Neolo

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
Contact us