Registreeri oma domeen identiteedikaitsega:

Miks palgata domeeni identiteedi kaitset?

Kuna kõigil on juurdepääs domeeni omaniku andmetele, on seetõttu oluline kaitsta oma isikuandmeid identiteedivarguste, rämpsposti ja võimaliku häkkimise eest.

Hoolitse oma isiklike andmete eest

Nii et keegi ei saaks teie domeeni registreerimisandmeid.

datos-personales
bloquea-atacantes

Blokeeri ründajad

Enamik rünnakuid domeenide ja veebisaitide vastu toimub domeeni omaniku ja registreerija andmeid teades. On oluline, et hoiate ründajad eemal!

Korduma kippuvad küsimused

Miks Neolo mulle sobib?

+

Meie missioon on, et iga inimene või ettevõte saaks oma idee muuta veebisaidiks. Aitame teil arendada oma isiklikku kaubamärki või projekti, müüa veebis ja avaldada soovitud sisu. Lühidalt, oma digitaalse äri ehitamiseks. Meile meeldib pakkuda kiiret ja kvaliteetset kliendituge, seetõttu vastame 80% -l päringutest vähem kui 1 tunni jooksul ja meil on hinnang 9,5 / 10. Lisaks on meie serverid ülimalt stabiilsed ja pakume 30-päevast raha tagasi garantii. Oleme osa Open-Startupsi liikumisest: avalikustame klienditeeninduse mõõdikud ja ka serverite stabiilsuse. Igal nädalal avaldame uued õpetused, kursused, intervjuud spetsialistidega ja teadmiste juhendid, et saaksite oma ettevõtluse uuele tasemele viia.

Miks on kõigil juurdepääs domeeninimede registreerijatele?

+

Sest kataloog Whois on avalik andmebaas, kus on andmeid kogu maailmas asuvatelt domeeniomanikelt. ID Privacy Protect abil saate suurema privaatsuse ja turvalisuse saavutamiseks oma andmeid peita.

Ja mis saab minu ettevõttest? Ma tahan, et mu kliendid leiaksid mind üles

+

Teie kliendid võivad teid jätkuvalt leida, kuna nad näevad teavet, mida soovite oma veebisaidil näidata, kuid kellelgi pole juurdepääsu teie WhoIs kataloogiandmetele.

Kuidas domeenide privaatsuse kaitse ID töötab?

+

Teie andmete kuvamise asemel kuvame meie partneri „Domeeni poolt puhverserveri kaudu” andmed, mis toimivad teie isikuandmete kaitsekihina.

Mis on ID Privacy Protect eelised?

+

Te olete paremini kaitstud võimalike identiteedivarguste, oma isiklikule kontole rämpsposti ning rünnakute ja domeenivarguste katsete vastu.

Töötame nende arvamuste saavutamise nimel

Meie suurim rõõm on näha, et meie kasutajate projektid saavad teoks. Kui kõik töötab ideaalselt, jääb meie töö märkamatuks, kuid teie oma paistab silma. Ja see on oluline.

Olen Neolos oma gastronoomilise projekti meisterlik, kõik oli lihtne ja kiire.

Vicky Vago - elav söömine

Oleme 10 aastat tagasi kliendid ja valiksime uuesti Neolo.

Federico Pacheco - entroopia turvalisus

Valin Neolo oma klientide veebisaitide hostimiseks ja mul polnud kunagi probleeme

Michelle Dure - Decero graafiline disainer

Alates 2002. aastast on meie veebimajutuse valinud üle 10 000 kliendi 79 riigist, eriti alates Eesti

Kas teil on küsimusi? Meie meeskond on teile abiks
VÕTTA KONSULTATSIOONI