Toto je čas na integráciu Office 365 s Neolo

Vyberte si hostingový plán pre svoj web v Neole a potom si prenajmite licenciu Microsoft Office 365 so spoločnosťou Microsoft. Náš tím podpory vám pomôže s jeho konfiguráciou.

Neobmedzený plán

 • neobmedzený domény
 • Profesionálne e-maily
 • 100 GB priestor
 • neobmedzený základne MySQL
 • SSL zadarmo
 • WordPress automaticky inštalovateľný
 • Tvorca webovej stránky
Spravodlivo

€ 5.31 / my

V ponuke: Ušetrite peniaze 50%
€ 10.61 / my keď obnovíte kúpiť

Plán 0

 • 1 doména
 • Profesionálne e-maily
 • 5 GB priestor
 • bez základne MySQL
 • SSL zadarmo
 •  
 •  
Spravodlivo

€ 2.11 / my

V ponuke: Ušetrite peniaze 50%
€ 4.21 / my keď obnovíte kúpiť

30 dní v rámci všetkých našich plánov

Všetky plány Neolo Web Hosting zahŕňajú: ✓ cPanel ✓ Neobmedzený webový priestor ✓ Neobmedzený počet e-mailových účtov ✓ Neobmedzený prenos ✓ Neobmedzený počet subdomén ✓ Bezplatná migrácia ✓ Kompatibilita s pracovnými priestormi Google a Office 365 ✓ Neobmedzená technická podpora plus 768 MB RAM Burst by Cloudlinux ✓ Zdarma Auto SSL ✓ Softaculous a kompatibilné s WordPress (okrem Plan 0) ✓ Verzie PHP: 5.5, 5.6, 7.0, 7.1 a 7.2
Pozrite si porovnávaciu tabuľku plánov hostenia

Aplikácie balíka Microsoft Office

Pristupujte k dokumentom, upravujte, zdieľajte a ukladajte všetky typy súborov v cloude spoločnosti Microsoft.

Kdekoľvek a na všetkých zariadeniach

Získajte prístup k online verziám programov Word, Excel a PowerPoint z prenosných počítačov, počítačov, počítačov Mac, tabletov alebo smartfónov.

Ochrana pred mrakmi

Office 365 sa integruje s OneDrive, veľmi bezpečnou službou cloudového úložiska. Vaše informácie sú vždy chránené!

Jednoduché nastavenie

Konfigurácia balíka Office 365 s produktom Neolo je veľmi jednoduchá, môžete ho použiť v priebehu niekoľkých minút.

Technická podpora

Vždy, keď potrebujete niečo konzultovať alebo získať pomoc, náš tím odborníkov na webhosting vám môže kedykoľvek pomôcť.

Použite profesionálny e-mail pre každú oblasť vašej spoločnosti

Oznámte, že vaša spoločnosť je seriózna a profesionálna. E-maily s doménou spoločnosti generujú väčšiu dôveru a dôveryhodnosť. Office 365 a Neolo udržiavajú všetky vaše zariadenia aktualizované a synchronizované.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Čo je to Office 365?

Office 365 je služba predplatného, ktorá ponúka najlepšie digitálne nástroje pre tímovú prácu. Pomocou tejto služby môžete vytvárať dokumenty odkiaľkoľvek, zdieľať ich bez problémov a pracovať na diaľku. Je to systém, ktorý zjednodušuje váš život a teraz ho môžete používať s Neolo, vašim dôveryhodným hosťovaním.

Office 365

Výhody používania balíka Office 365


01

Lepší výkon najpoužívanejších nástrojov: Excel, Word, Outlook, Access a PowerPoint.

02

Integrácia s programom OneDrive umožňuje ukladať súbory a používať ich odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia.

03

Spoločná editácia dokumentov, to znamená súčasne s ostatnými členmi vášho tímu.

04

Je tiež kompatibilný so zariadeniami Apple.

05

Inštalácia až na 5 zariadení na používateľa.

06

Chráňte svoje údaje. Má integrované nástroje na ochranu osobných údajov a dodržiavanie predpisov. Získajte prístup k dôverným informáciám s bezpečným overením používateľa

Často kladené otázky

Čo je cloud?

+

Keď sú súbory uložené na internetových serveroch bez toho, aby zaberali miesto na vašich elektronických zariadeniach, hovorí sa, že sú v cloude. K týmto súborom máte prístup odkiaľkoľvek a z akéhokoľvek zariadenia pripojeného na internet. Dokumenty sú uložené na zabezpečených serveroch, ktoré sú auditované najlepšími spoločnosťami v oblasti počítačovej bezpečnosti na svete.

Prečo by som si mal najať Microsoft Office 365 s Neolom?

+

Službu Office 365 si musíte najať na webovej stránke spoločnosti Microsoft. Budete mať k dispozícii najnovšiu verziu programov Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Access, OneNote a Publisher. Akonáhle si ho najmete, môžete ho nakonfigurovať tak, aby sa použil s vašim hostingovým plánom Neolo. Pri integrácii služieb Office 365 a Neolo vám môžeme pomôcť. Office 365 vám umožňuje bezpečne zdieľať dokumenty so svojím tímom vďaka OneDrive a Office Online. Dostanete profesionálne e-maily s doménou vašej spoločnosti, môžete zdieľať kalendáre a kontakty. Office 365 vám tiež ponúka možnosť usporiadať online stretnutia a zdieľať obrazovku v reálnom čase. Okrem toho môžete hosťovať svoje webové stránky na serveroch krajiny Neolo $, aby ste dosiahli rýchly a agilný web a všetku potrebnú podporu.

Ak už mám nainštalované Excel, PowerPoint a Word, môžem používať cloudové úložisko a Office Online?

+

Cloudové úložisko OneDrive a Office Online najlepšie fungujú s najnovšou verziou balíka Microsoft Office. Môžete si vybrať súbory uložené v cloude a upravovať ich pomocou aplikácií pre stolné počítače namiesto aplikácie Office online. Stačí otvoriť súbor, ktorý chcete upraviť, kliknite na „Upraviť v Word / Excel / PowerPoint“ a keď kliknete na „Uložiť“ v týchto aplikáciách, bude váš dokument opäť synchronizovaný v úložisku.

Ktoré desktopové aplikácie integrujú službu?

+

Všetko záleží na zvolenom pláne a tiež na systéme, ktorý používate. Používatelia PC si môžu stiahnuť najnovšiu verziu balíka Office: Word, PowerPoint, Access, Excel, Outlook, OneNote, Publisher a počítačovú verziu tímov spoločnosti Microsoft. Používatelia počítačov Mac si budú môcť stiahnuť najnovšiu verziu balíka Office: Word, PowerPoint, Excel, Outlook, OneNote a Teams.

Aké spoločnosti môžu používať Office 365 s Neolo?

+

Všetky spoločnosti a organizácie, ktoré si najímajú kanceláriu 365 s registráciou spoločnosti Microsoft a domény a hosťujú ich webovú stránku v Neolo, ju môžu používať.

Aké výhody mi prináša e-mail s vlastnou doménou?

+

An email address with its own domain, such as info@yourcompany.com, makes you look more professional to your customers and helps you promote your website. It has been shown that people trust more in a company that has mail with its own domain.

Čo je Office Online?

+

Office Online predstavuje najnovšie verzie programov Word, Excel, PowerPoint a OneNote pripravené na použitie vo webovom prehľadávači. Ak chcete používať Office Online, musíte mať prístup z cloudu. Môžete vytvárať nové súbory, upravovať ich, zdieľať ich a spolupracovať so svojím tímom online.

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI