WEB HOSTING WOOCOMMERCE

Premium WooCommerce Hosting

Špecializovaný hosting spoločnosti Woocommerce v krajine $ $

  • Mesačne
  • Štvrťročné
  • Ročne 10% OFF
  • Ideal for high performing websites
  • Personalized Tech Support
  • 30 dní vrátenia peňazí

Plan Premium 5

Najlepšia voľba pre super náročné webové stránky

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 35.65 / my

€ 71.30 keď obnovíte

kúpiť

Plan Premium 4

Sila dedikovaného servera za najkonkurenčnejšiu cenu

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 25.93 / my

€ 51.85 keď obnovíte

kúpiť

Plan Premium 3

Maximalizujte zdroje dostupné pre váš web

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 21.38 / my

€ 42.76 keď obnovíte

kúpiť

Plan Premium 1

Vstupná úroveň najexkluzívnejšieho webhostingu

PRVÁ PLATBA: UŠETRÍTE 50%

€ 12.29 / my

€ 24.58 keď obnovíte

kúpiť

Platobné možnosti

Prijímame hlavné platobné prostriedky. Budete si musieť vybrať iba ten, ktorý uprednostňujete.

Paypal
Visa
Paypal
Paypal
Bitcoin
Ethereum
Dai
Doge
BNB
Theter

Pripojte sa k viac ako 5 000 nezávislým odborníkom a MSP, ktoré vytvorili váš web v spoločnosti Neolo

Vyberte si z viac ako 190 predmontovaných návrhov. Zmeňte obrázky a texty. Upravujte toľkokrát, koľkokrát chcete.

henryjsocks.co.uk thumb-1

Ver sitio web

torchystacos.com thumb-2

Ver sitio web

minilearners.com thumb-3

Ver sitio web

cbdeportes.com thumb-4

Ver sitio web

printingnewyork.com thumb-5

Ver sitio web

magnatiles.com thumb-6

Ver sitio web

Čo je to Woocommerce?

Woocommerce je rozšírenie, ktoré je nainštalované s WordPress, takže môžete vytvoriť online obchod rýchlo, ľahko a ekonomicky. Woocommerce posilňuje milióny online obchodov, je ideálny pre malé a stredné podniky, ktoré podnikajú prvé kroky, a tiež pre tých, ktorí majú dobrý predaj. Ponúkame vám hosting, ktorý váš internetový obchod potrebuje podľa potreby Woocommerce a WordPress.
Wordpress

Okrem toho naše plány hostenia Woocommerce zahŕňajú:

icon

Neolo Cloud

Nechajte svoj web WordPress fungovať tak, ako vám vyhovuje: Bude online 24 hodín denne, 365 dní v roku a bude slúžiť vašim používateľom a klientom vďaka medzinárodnej sieti Neolo Cloud.

icon

Neolo Care

It is an artificial intelligence system that analyzes the digital health of your website and emails. If it detects a threat such as malware, phishing, or spam, it notifies us and you.

icon

Neolo Academy

Online courses, tutorials, and interviews with specialists so that your project achieves more visibility, more sales, and more clients.

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovenskostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Správa webových stránok a e -mailov s cPanel

Easy and fast

Dizajn cPanel je vhodný pre všetky segmenty publika a je najpriaznivejší, aby ste mali úplnú kontrolu nad svojim webom, hostiteľom a doménami.

Autonomy

Vytvárajte a spravujte subdomény, e-mailové účty, navštevujte štatistiky, aplikácie a oveľa viac.

Aplikácie

Nainštalujte si +200 aplikácií - napríklad WordPress alebo Woocommerce - iba 3 kliknutiami. Použite program Neolo Site Builder a vytvorte si svoj web bez potreby návrhára.

cPanel

Tieto vlastnosti bude mať navyše aj váš web

Features

Neolo hosting servers features

OPTIMALIZUJTE MOJA STRÁNKA

Často kladené otázky

Prečo mi vyhovuje Neolo?

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchlu a kvalitnú zákaznícku podporu, preto odpovedáme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups: zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Registrujete domény?

Áno, registrujeme mnoho prípon domén, ako napríklad .com, .net, .org, .info, .biz, .co a .es.

Prijímame aj platby špecifické pre jednotlivé krajiny (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atď.), Ale tie budú musíte byť registrovaní sami v NIC každej krajiny. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť a my vám pomôžeme.

What is Premium Woocommerce Hosting?

Premium WooCommerce Hosting is a type of shared hosting service designed exclusively for resource-intensive websites that require more power than a standard website in a traditional shared hosting. Premium WooCommerce Hosting includes more RAM, more processor capacity, SSDs, priority technical support and free SSL certificates.

Aký prémiový hostingový plán potrebujem?

Odporúčame začať s prémiovým plánom 1 a v závislosti od spotreby vášho účtu môžete rýchlo prejsť na vyšší plán.

Môžem si zvoliť webhostingový plán a potom ho zmeniť na iný?

Áno, samozrejme, kedykoľvek sa môžete zmeniť.

Budem mať inštalačný program na jedno kliknutie?

Áno. Vo všetkých prémiových hostingových plánoch budete mať Softaculous, ktorý je najlepší na trhu: Vyberáte si medzi +200 aplikáciami, ktoré chcete nainštalovať, kliknite na inštaláciu, povedzte im, do ktorého adresára chcete a čo je, mágia :)

Ako si môžem kúpiť svoj hostingový plán?

Je to veľmi intuitívne: vyberiete si plán, vyplníte všetky podrobnosti a podrobnosti svojej webovej stránky, uskutočníte platbu a je to! Po akreditácii vám pošleme e-mail so všetkými registračnými údajmi, aby ste mohli načítať svoje webové stránky a konfigurovať svoje e-mailové účty. Okrem toho budete mať prístup k výukovým programom, videám a náš technický tím vám bude nápomocný.

Migrácia: Som v inom poskytovateľovi a chcem zmeniť na Neolo, môžete mi pomôcť?

Áno. Po zakúpení webhostingu požiadame úplnú zálohu (úplnú kópiu) vášho účtu cPanel alebo Plesk u vášho predchádzajúceho poskytovateľa, aby ste ho mohli migrovať. Ak ste v predchádzajúcom poskytovateľovi použili iný ovládací panel, povedzte nám a my zanalyzujeme, či ho môžeme migrovať, ak nevysvetlíme, ako sa to robí, nie je zvyčajne zložitý. V prípade, že potrebujete preniesť svoju doménu na Neolo, môžete to urobiť aj pri kúpe vášho webhostingového plánu alebo prenosu domény.

Už som zaplatil. Ako dlho trvá registrácia?

Platby v hotovosti v hotovosti trvajú 24 až 72 pracovných hodín. Platby elektronickými prostriedkami, ako sú kreditné karty, debetné karty a bankové prevody, zvyčajne trvajú menej ako 24 hodín alebo sú okamžité.

DNS: Čo sú zač? Čo sú zač? Sú to biele štítky?

DNS sú názvy serverov, ktoré sú zodpovedné za spojenie ľudí, ktorí vstupujú do vašej domény, so servermi NEOLO.COM a s obsahom hosteným na vašom webhostingovom účte. Naše DNS sú: ns1.lineadns.com a ns2.lineadns.com. Sú to úplne biele štítky, takže ak je váš účet predajcom, serverom VPS alebo vyhradeným serverom, môžete ich tiež použiť.

Existuje limit počtu e-mailov, ktoré sa majú odoslať?

Všetci chceme, aby sa e-maily dostali do doručenej pošty, takže spam je zakázaný. Môžete odoslať až 150 e-mailov za hodinu, čo je viac ako primeraný limit a vyšší ako ostatní poskytovatelia. Vzhľadom na počet e-mailových účtov, ktoré môžete vytvoriť, sú neobmedzené a pristupujete k nim prostredníctvom svojho obľúbeného e-mailového programu, mobilného zariadenia alebo webmailu.

Robia zálohy?

Vytvoríme 1 úplnú zálohu všetkých hostingových účtov až do 2 GB za týždeň a presunieme ich do iného dátového centra. Odporúčame vám však zálohovať a zálohovať aj z ovládacieho panela.

Budem mať SSH?

Poskytovanie SSH na zdieľanom hostingu je pre poskytovateľov webhostingu neisté a nerozumné, preto ho neponúkame. Ak si však najmete server VPS alebo dedikovaný server, môžeme vám ľahko poskytnúť koreň SSH.

Prijímate hosting pre online hry?

Nie pre zdieľaný hosting. Ak je to však aplikácia pre Facebook, musíte si najať VPS. Ak je to herný server, potom nie, neponúkame.

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI