Rýchly, bezpečný a 24-hodinový technický servis poskytujúci podporu v Slovensko

Ponúkame službu s veľkou rýchlosťou, zákaznícky servis za všetkých okolností, výhodné ceny a zabezpečenie kvality.

VEDIEŤ VIAC
5star Hodnotenie: Vynikajúce. Na základe +400 názorov od skutočných zákazníkov

Naše služby:

Domény

Domény

Vyberte si dokonalý názov domény pre svoju firmu a zaregistrujte ho do 5 minút!

Vyberte doménu
Hosting

Hosting

Sme webhosting číslo 1 v Latinskej Amerike. Volí nás viac ako 10 000 ľudí a organizácií zo 79 krajín.

Pozri plány
webové stránky

webové stránky

Vedeli ste, že s programom Neolo Builder môžete vytvoriť fantastickú webovú stránku za 30 minút? Vyskúšajte to! Je to veľmi jednoduché použitie.

Vytvorte webovú stránku

Výhody používania Neolo:


01

Profesionáli vo vašej službe

Pracujeme s vášňou a zabezpečujeme, aby všetko fungovalo pre vás a vašu spoločnosť. Sľubujeme, že vám poskytneme najlepšie služby.

02

Vždy s vami

Poskytujeme vám nástroje, ktoré vám umožnia ľahko získať názov vašej domény, webhosting alebo tvorca vašej stránky a našu pomoc v každom kroku.

03

Extrémna rýchlosť

Vieme, že rýchlosť služby je pre používateľov mimoriadne dôležitá, a preto pracujeme na jej neustálom zlepšovaní. Vyskúšajte naše služby!

04

Špecialisti na WordPress

Spravujte web sami a zabezpečte lepšie SEO pomocou najúspešnejšej platformy na svete.

05

99,99% prevádzková doba

Vytvárame sieť kvalitných webových serverov distribuovanú v Spojených štátoch, Európe, Veľkej Británii, Ázii a Latinskej Amerike, ktorá nám umožňuje mať veľmi vysokú stabilitu služieb.

06

Vyriešime všetky otázky

Náš tím zákazníckej podpory odpovedá na všetky otázky v rekordnom čase. Odpovedzte 70% otázok za menej ako 1 hodinu.

07

30 dní peniaze späť

Ak webhostingová služba kedykoľvek nefunguje, máte právo požiadať o vrátenie svojich peňazí za čas, keď nefungovala.

08

BEZPLATNÁ migrácia

Ak sa vaše webové stránky momentálne nachádzajú v inom webhostingu, ale chcete ich migrovať do služby Neolo, žiadny problém. Môžeme to urobiť pre vás, bez ďalších nákladov.

09

Viaceré spôsoby platby

Nebojte sa, okrem toho, že máme najlepšie ceny, prijímame aj kreditné karty, debetné karty a PayPal. A ako by to nestačilo, ponúkame miestne spôsoby platby.

10

Chránime vaše webové stránky

Ak chcete, môžeme zabezpečiť vaše údaje a údaje vašich zákazníkov pomocou protokolu HTTPS. Ďalej odstraňujeme a bojujeme proti malvéru, vírusom, phishingu a spamu.

Máme pre vás dokonalú doménu!

Vyhľadajte doménu

Vytvorte si svoj web za pár minút!

Bez potreby technických znalostí môžete mať dnes web pre svoju obchodnú alebo osobnú značku. S tvorcom webu spoločnosti Neolo môžete mať webovú stránku, o ktorej ste vždy snívali. Je samostatne spravovaná a veľmi ľahko upraviteľná. Okrem toho je optimalizovaný pre všetky typy zariadení, pre Google a pre sociálne siete.

VYTVORTE SI WEBOVÉ STRÁNKY

Neolo verí viac ako 10 000 zákazníkov z 79 krajín

Často kladené otázky

Prečo si vybrať Neolo?

+

Pretože ponúkame záruku vo všetkých našich službách, osobnú pozornosť a máme viac ako 17 rokov skúseností. Okrem toho sme si vybrali viac ako 10 000 klientov z 50 krajín. Veríme v internet ako základnú potrebu, ako ľudské právo, ktoré ľuďom umožňuje vyjadriť sa a osobne, ekonomicky a duchovne rásť. Chceme byť súčasťou vášho projektu a pomôžeme vám byť online s vašou vlastnou značkou a / alebo značkou vašej spoločnosti.

Čo je to doména?

+

Doména je jedinečný a exkluzívny názov, ktorý ste dostali na svojich webových stránkach na internete, aby vás mohol používateľ nájsť.

Registruje Neolo domény?

+

Áno, zaregistrujeme veľa rozšírení domén. Niektoré z nich sú .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT. .ODA .MOBI. Spolupracujeme aj s konkrétnymi rozšíreniami krajín: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU. Musíte sa však zaregistrovať sami v NIC každej krajiny a získať webhosting Neolo. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť a my vám radi pomôžeme.

Čo je to webhosting?

+

Webhosting alebo webhosting je služba, ktorá spočíva v udržiavaní prevádzky vášho webu na internete 24 hodín na našich serveroch. Zakaždým, keď niekto vstúpi na webovú stránku, skutočne má prístup k serverom poskytovateľa webhostingu. Okrem toho v službe Neolo môžete mať všetky e-mailové účty, ktoré chcete mať vo svojej vlastnej doméne.

Aký druh webhostingového plánu potrebujem?

+

Závisí to. Prvá vec, ktorú musíte vedieť, je to, či budete na svojich webových stránkach používať databázy (zodpovedné za vytváranie aplikácií, ako sú WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupné vozíky atď.). Ak áno, odporúčame plán 1 alebo neobmedzený plán Neola. Ak sa však vaše webové stránky budú vyvíjať iba v HTML, CSS, AJAX a nebudú používať databázy, plán 0 je pre vás ideálny. Druhé rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť, je, či sa chystáte hostiť 1 doménu (názov .COM .NET .ORG .COM.AR atď.) Alebo niekoľko. Ak potrebujete viac, musíte si zvoliť neobmedzený plán, ak to bude iba 1 doména, navrhneme plán 1.

Pracujeme na dosiahnutí týchto názorov

Naším najväčším potešením je, že projekty našich používateľov sa naplnia. Keď všetko funguje perfektne, naša práca zostane bez povšimnutia, ale vaša vyniká. A na tom záleží.

Ovládam svoj gastronomický projekt v Neole, všetko bolo ľahké a rýchle.

Vicky Vago - Living Eat

Sme zákazníci pred 10 rokmi a znovu by sme si vybrali Neolo.

Federico Pacheco - Entropická bezpečnosť

Vyberám Neolo, aby som hosťoval webové stránky svojich klientov, a nikdy som nemal problém

Michelle Dure - grafická dizajnérka v spoločnosti Decero
Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI