Domain, web hosting and site builder plus Support 24/7 for the Slovensko

Ponúkame vám rýchle a kvalitné služby, 100% stabilné servery, 24-hodinový zákaznícky servis a 30-dňovú záruku vrátenia peňazí

VEDIEŤ VIAC
5star Hodnotenie: Vynikajúce. Na základe +400 názorov od skutočných zákazníkov

Rozvíjajte svoju značku v digitálnom svete s Neolo

Domény

Vyberte si dokonalý názov domény pre svoju firmu a zaregistrujte ho do 5 minút!

Vyberte doménu

Hosting

Super stabilný webhosting a personalizovaná technická podpora. Tiež webhosting s tvorcom domén a webových stránok

Pozri plány

webové stránky

Vedeli ste, že s Neolo Builder môžete vytvoriť fantastickú webovú stránku len za 30 minút? Otestujte to! Použitie je veľmi jednoduché

Vytvorte webovú stránku

Vytvorte si svoj internetový obchod

Create your online store with Tienda Neolo and sell your products to the world.

Create e-commerce

Trademark registration

Protect your business name legally so that no one can use your brand.

OPTIMALIZUJTE MOJA STRÁNKA

VPN

Browse safely protecting your identity. Browse 100% anonymous.

Create VPN

Výhody používania Neolo:


01

Chceme, aby váš projekt rástol

Ak urobíte dobre, urobíme dobre. Máme to veľmi jasné. Preto vám chceme pomôcť, aby váš web, vaše e-mailové účty a doména fungovali perfektne. Ak niečo zlyhá, budeme pri tom

02

Vždy s vami

Sprevádzame vás na každom kroku. Poskytujeme vám nástroje na získanie názvu vašej domény, webhostingu a vytvorenie vašej stránky v priebehu niekoľkých minút

03

Extrémna rýchlosť

Vieme, že rýchlosť služby je pre používateľov mimoriadne dôležitá, a preto pracujeme na jej neustálom zlepšovaní. Vyskúšajte naše služby!

04

Špecialisti na WordPress

Webové servery Neolo sú optimalizované tak, aby fungovali perfektne s WordPress. Páči sa nám natoľko, že aj náš blog používa WordPress!

05

99,99% prevádzková doba

Vytvorili sme sieť vysoko kvalitných webových serverov. Je distribuovaný v Spojených štátoch, Európe, Ázii a Latinskej Amerike a umožňuje nám ponúknuť vám mimoriadne stabilné služby

06

Vyriešime všetky otázky

Náš tím zákazníckej podpory odpovedá na všetky otázky v rekordnom čase. Odpovedzte 70% otázok za menej ako 1 hodinu.

07

30 dní peniaze späť

Ak webhostingová služba kedykoľvek nefunguje, máte právo požiadať o vrátenie svojich peňazí za čas, keď nefungovala

08

BEZPLATNÁ migrácia

Ak sa vaše webové stránky momentálne nachádzajú v inom webhostingu, ale chcete ich migrovať do služby Neolo, žiadny problém. Môžeme to urobiť pre vás, bez ďalších nákladov

09

Viaceré spôsoby platby

Nerobte si starosti, okrem najlepších cien prijímame aj kreditné, debetné a PayPal karty. Ak by to nestačilo, ponúkame miestne platobné prostriedky a dokonca povoľujeme transakcie s kryptomenami;)

10

Chránime vaše webové stránky

Aktivujte si HTTPS zadarmo, aby bolo prehliadanie na vašom webe bezpečné. Používajte Neolo Care + a vyhnite sa malvéru, vírusom a akejkoľvek hrozbe

Máme pre vás dokonalú doménu!

Vyhľadajte doménu

Vytvorte si svoj web za pár minút!

Bez potreby technických znalostí môžete mať dnes web pre svoju obchodnú alebo osobnú značku. S tvorcom webu spoločnosti Neolo môžete mať webovú stránku, o ktorej ste vždy snívali. Je samostatne spravovaná a veľmi ľahko upraviteľná. Okrem toho je optimalizovaný pre všetky typy zariadení, pre Google a pre sociálne siete.

VYTVORTE SI WEBOVÉ STRÁNKY

Reviews from website owners

Od roku 2002 si náš webhosting vybralo viac ako 10 000 klientov zo 79 krajín, najmä z oblasti Slovenskostars

Excellent reputation

21 reviews

VR

"I got fast and efficient support from Neolo by setting up an SSL certificate. I have the unlimited plan and it works perfect."

Natt Holiday

gb

"A really good and easy to use hosting site. Using the available templates, I had my website up and running in a couple of hours."

Mary Bross

gb

"They are the best. I have been with them for months, after trying many hosting companies that did not work for me. "

Willy Reyss

gb

"Great hosting! Fair price, easy to manage. When issues arise, they respond quickly, usually within 24 hours. I've been hosting my website with them fo..."

Hai

gb

"Excellent service and value for money. I had hosting with Nelo for more than a year. Also have hosting with lot more expensive companies. But Neolo va..."

Sam

au

Často kladené otázky

Prečo si vybrať Neolo?

+

Naším poslaním je, aby každá osoba alebo spoločnosť mohla zmeniť svoj nápad na webovú stránku. Pomáhame vám rozvíjať vašu osobnú značku alebo projekt, predávať online a publikovať požadovaný obsah. Stručne povedané, budovať svoje digitálne podnikanie. Radi poskytujeme rýchle a kvalitné služby zákazníkom, a preto odpovieme na 80% otázok za menej ako 1 hodinu a máme hodnotenie 9,5 / 10. Naše servery sú navyše super stabilné a ponúkame 30-dennú záruku vrátenia peňazí. Sme súčasťou hnutia Open-Startups, zverejňujeme metriky zákazníckych služieb a tiež stabilitu serverov. Každý týždeň zverejňujeme nové návody, kurzy, rozhovory so špecialistami a znalostné príručky, aby ste mohli svoje podnikanie posunúť na vyššiu úroveň.

Čo je to doména?

+

Doména je jedinečný a exkluzívny názov, ktorý je uvedený na vašom webe na internete, aby vás používateľ mohol nájsť. Napríklad: Neolo.com, Facebook.com a Google.com sú názvy domén.

Registruje Neolo domény?

+

Áno, registrujeme veľa prípon domén, ako .com, .net, .org, .info, .biz, .co, .ws, .online, .club, .guru, .la, .lat, .dnes,. mobi, .reviews, .us a .es.

Prijímame aj platby špecifické pre jednotlivé krajiny (ar, .cl, .uy, .bo, .py, .br, .mx, .ec, .ni, .ca, .uk, .ru atď.), Ale tie budú musíte byť registrovaní sami v NIC každej krajiny. Ak potrebujete pomoc, dajte nám vedieť a my vám pomôžeme.

Čo je to webhosting?

+

Web Hosting - alebo hosting webových stránok - je služba, ktorá udržuje váš web v prevádzke 24 hodín od našich serverov. Zakaždým, keď niekto vstúpi na webovú stránku, skutočne pristupuje na servery poskytovateľa webhostingu.

Okrem hostingu vám naša služba poskytuje aj vašu vlastnú doménu a neobmedzené množstvo e-mailových účtov pre firmy.

Aký druh webhostingového plánu potrebujem?

+

Záleží. Prvá vec, ktorú musíte vedieť, je, či budete používať databázy, ktoré sú zodpovedné za to, aby na vašom webe fungovali aplikácie ako WordPress, Drupal, Joomla, Magento, fóra, blogy, nákupné vozíky atď. Ak áno, odporúčame plán 1 alebo neobmedzený plán. Na druhej strane, ak bude vaša webová stránka vyvinutá iba v HTML, CSS alebo AJAX a nebude využívať databázy, Plan 0 bude perfektný. Ďalším rozhodnutím, ktoré budete musieť urobiť, je, či budete hostiteľom iba jednej domény alebo viacerých. Ak je iba jeden, navrhujeme plán 1, ale ak ich potrebujete viac, je tu pre vás neobmedzený plán. Na druhej strane, ak plánujete hostiť webovú stránku s viac ako 1 GB spotreby - napríklad WordPress s niekoľkými stovkami denných návštev, mnohými doplnkami a náročnou témou -, navrhujeme prémiový plán.

Máte nejaké otázky? Náš tím je vám k dispozícii
KONZULTÁCIE O VÝKONNOSTI