Ātra, droša un 24 stundu tehniskā atbalsta mitināšana Latvijas Republika

Mēs piedāvājam pakalpojumu ar lielu ātrumu, klientu apkalpošanu vienmēr, ērtu cenu un kvalitātes nodrošināšanu.

UZZINIET VAIRĀK
5star Rangs: teicami. Balstoties uz + 400 reālu klientu atzinumiem

Mūsu pakalpojumi:

Domēni

Domēni

Izvēlieties savam biznesam ideālo domēna vārdu un reģistrējiet to 5 minūtēs!

Izvēlieties domēnu
Hostings

Hostings

Mēs esam populārākie tīmekļa mitinātāji Latīņamerikā. Mūs ievēl vairāk nekā 10 000 cilvēku un organizāciju no 79 valstīm.

Skatīt plānus
Vietne

Vietne

Vai zinājāt, ka ar Neolo Builder jūs varat izveidot fantastisku vietni tikai 30 minūtēs? Izmēģiniet to! Tas ir ļoti vienkārši lietojams.

Izveidojiet vietni

Neolo lietošanas priekšrocības:


01

Speciālisti jūsu rīcībā

Mēs strādājam ar aizrautību, pārliecinoties, ka viss der jums un jūsu uzņēmumam. Mēs apsolām sniegt jums vislabāko pakalpojumu.

02

Vienmēr ar tevi

Mēs piedāvājam jums rīkus, lai jūs varētu viegli iegūt savu domēna vārdu, Web lapas mitināšanu vai savas lapas veidotāju un mūsu palīdzību katrā solī.

03

Ļoti liels ātrums

Mēs zinām, ka pakalpojuma ātrums lietotājiem ir ārkārtīgi svarīgs, tāpēc mēs strādājam, lai to pastāvīgi uzlabotu. Izmēģiniet mūsu pakalpojumus!

04

WordPress speciālisti

Pārvaldiet vietni pats un nodrošiniet labāku SEO, izmantojot visveiksmīgāko platformu pasaulē.

05

99,99% Uptime

Mēs izveidojam augstas kvalitātes tīmekļa serveru tīklu, kas izplatīts Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā, Lielbritānijā, Āzijā un Latīņamerikā, kas ļauj mums nodrošināt ļoti augstu pakalpojumu stabilitāti.

06

Mēs atrisinām visus jautājumus

Mūsu klientu atbalsta komanda uz visiem jautājumiem atbild rekordīsā laikā. Atbildiet uz 70% jautājumu mazāk nekā 1 stundas laikā.

07

30 dienu naudas atdošana

Ja Web hostinga pakalpojums jebkurā laikā nedarbojas, jums ir tiesības pieprasīt naudas atmaksu par laiku, kad tas nedarbojās.

08

BEZMAKSAS migrācija

Ja jūsu vietne šobrīd atrodas citā tīmekļa mitinātājā, bet vēlaties to migrēt uz Neolo, nav problēmu. Mēs to varam izdarīt jūsu vietā, bez papildu izmaksām.

09

Vairāki maksāšanas līdzekļi

Neuztraucieties, turklāt par vislabākajām cenām mēs pieņemam kredītkartes, debetkartes un PayPal. Un it kā ar to būtu par maz, mēs piedāvājam vietējās norēķinu metodes.

10

Mēs aizsargājam jūsu vietni

Ja vēlaties, mēs varam aizsargāt jūsu un jūsu klientu datus, izmantojot HTTPS. Turklāt mēs novēršam un apkarojam ļaunprātīgu programmatūru, vīrusus, pikšķerēšanu un surogātpastu.

Mums ir ideāls domēns jums!

Meklēšanas domēns

Izveidojiet savu vietni dažu minūšu laikā!

Ja jums nav vajadzīgas tehniskas zināšanas, šodien jūsu biznesa vai personīgā zīmola tīmeklis var darboties. Izmantojot Neolo tīmekļa veidotāju, jums var būt vietne, par kuru vienmēr sapņojat. Tas ir pašpārvaldes līdzeklis un ļoti viegli rediģējams. Turklāt tas ir optimizēts visu veidu ierīcēm, Google un sociālajiem tīkliem.

Izveidojiet manu tīmekļa vietni

Neolo uzticas vairāk nekā 10 000 klientu no 79 valstīm

Bieži uzdotie jautājumi

Kāpēc izvēlēties Neolo?

+

Tā kā mēs piedāvājam garantiju visiem mūsu pakalpojumiem, personalizētu uzmanību un mums ir vairāk nekā 17 gadu pieredze. Turklāt mūs izvēlas vairāk nekā 10 000 klientu no 50 valstīm. Mēs ticam internetam kā pamatvajadzībai kā cilvēktiesībām, kas ļauj cilvēkiem izteikties un augt personīgi, ekonomiski un garīgi. Mēs vēlamies piedalīties jūsu projektā un palīdzēt jums būt tiešsaistē ar savu personīgo zīmolu un / vai jūsu uzņēmuma zīmolu.

Kas ir domēns?

+

Domēns ir unikāls un ekskluzīvs nosaukums, kas jūsu vietnei tiek piešķirts internetā, lai lietotājs jūs varētu atrast.

Vai Neolo reģistrē domēnus?

+

Jā, mēs reģistrējam daudzus domēna paplašinājumus. Daži no tiem ir .COM .NET .ORG .INFO .BIZ .CO .WS .ONLINE .CLUB .GURU .LA .LAT .TODAY .MOBI .REVIEWS .US .ES daudzu citu starpā. Mēs sadarbojamies arī ar konkrētiem valsts paplašinājumiem: .AR .CL .UY .BO .PY .BR .MX .EC .NI .CA .UK .RU citu starpā. Bet jums pašiem tie jāreģistrē katras valsts NIC un jāiegūst Neolo tīmekļa mitināšana. Ja jums nepieciešama palīdzība, paziņojiet mums, un mēs ar prieku sniegsim jums roku.

Kas ir tīmekļa mitināšana?

+

Tīmekļa mitināšana vai vietnes mitināšana ir pakalpojums, kas sastāv no jūsu vietnes 24 stundu darbības uzturēšanas mūsu serveros. Katru reizi, kad kāds ieiet vietnē, viņš faktiski piekļūst tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja serveriem. Turklāt, izmantojot Neolo, jums var būt visi vēlamie e-pasta konti ar savu domēnu.

Kāds tīmekļa mitināšanas plāns man ir vajadzīgs?

+

Tas ir atkarīgs. Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, vai jūsu vietnē izmantos datu bāzes (atbildīgas par tādu lietojumprogrammu izveidi kā WordPress, Drupal, Joomla, Magento, forumus, emuārus, iepirkumu groziņus utt.) Ja jā, mēs iesakām 1. plānu vai Neolo neierobežotu plānu. No otras puses, ja jūsu vietne tiks izstrādāta tikai HTML, CSS, AJAX un netiks izmantotas datu bāzes, plāns 0 ir ideāls jums. Otrs lēmums, kas jums būs jāpieņem, ir tas, vai jūs mitināt 1 domēnu (vārds .COM .NET .ORG .COM.AR utt.) Vai vairākus. Ja jums nepieciešami vairāki, jums jāizvēlas Neierobežots plāns, ja tas būs tikai 1 domēns, tad mēs iesakām 1. plānu.

Mēs strādājam, lai sasniegtu šos viedokļus

Mūsu lielākais prieks ir redzēt, ka mūsu lietotāju projekti piepildās. Kad viss darbojas nevainojami, mūsu darbs paliek nepamanīts, bet jūsu - izceļas. Un tas ir svarīgi.

Es apguvu savu gastronomijas projektu Neolo, viss bija viegli un ātri.

Vicky Vago - dzīvo ēst

Mēs esam klienti pirms 10 gadiem, un mēs atkal izvēlētos Neolo.

Federiko Pačeko - Entropijas drošība

Es izvēlos Neolo, lai mitinātu savu klientu vietnes, un man nekad nebija problēmu

Michelle Dure - grafikas dizainere uzņēmumā Decero
Vai jums ir kādi jautājumi? Mūsu komanda ir jūsu rīcībā, lai jums palīdzētu
VEIKTU KONSULTĀCIJAS